Pompa ciepła w Krapkowicach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 257 656 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 258 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Krapkowicach

Pompy ciepła Krapkowice

Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła

73 opinie

Jeżeli jeszcze nie wyszukałeś odpowiedniego dostawcy dobrych gruntowych wymienników ciepła to Sunlit.pl Marek Sowka może być tym, czego potrzebujesz. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

JUNGER S.C. Opole - Doskonała Energia Odnawialna Krapkowice

JUNGER S.C. Opole

20 opinii

Energia odnawialna to dla firmy JUNGER S.C. Opole pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego są zawsze chętni do współpracy. Aby uzyskać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - warto.

PHU JAR BUD Krzysztof Jaros - Opłacalne Systemy Grzewcze Krapkowice

Opłacalne Systemy Grzewcze Krapkowice

19 opinii

Jeszcze nie znalazłeś systemów grzewczych, choć szukasz od wielu dni? PHU JAR BUD Krzysztof Jaros może rozwiązać Twój problem. Żeby poznać ofertę skontaktuj się dziś - warto.

FIRMA USŁUGOWA MARIO-BUD Mariusz MROCZKOWSKI - Perfekcyjne Pompy Ciepła Krapkowice

FIRMA USŁUGOWA MARIO-BUD Mariusz MROCZKOWSKI

19 opinii

W dalszym ciągu poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry FIRMA USŁUGOWA MARIO-BUD Mariusz MROCZKOWSKI. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

PC-INSTAL - Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła w Krapkowicach

Tanie Gruntowe Wymienniki Ciepła w Krapkowicach

15 opinii

Poszukując gruntowych wymienników ciepła znajdziesz wielu producentów, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to PC-INSTAL nie ma konkurentów. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

SUNAH - Solidna Energia Odnawialna Krapkowice

Solidna Energia Odnawialna

16 opinii

Kupno dobrych gruntowych wymienników ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z SUNAH pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Amp Plus Spółka z o.o. - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Krapkowice

Amp Plus Spółka z o.o.

10 opinii

Firma Amp Plus Spółka z o.o. oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z Krapkowic i okolic. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Igloszron - Pierwszorzędne Pompy Ciepła Krapkowice

Pierwszorzędne Pompy Ciepła

9 opinii

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Igloszron ma doświadczenie w branży, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ażeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

Spec Instal Manuela Machura - Wysokiej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Krapkowice

Spec Instal Manuela Machura

6 opinii

Klient, który szuka gruntowych wymienników ciepła musi niezwłocznie zgłosić się do do dostawcy Spec Instal Manuela Machura i zobaczyć ich świetne ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Krapkowice

Solidne Odnawialne Źródła Energii Krapkowice

4 opinie

Odnawialne źródła energii nie ma dla Power Green Technology Sp. z o.o. żadnych tajemnic. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Najnowsze z 31 zleceń na pompy ciepła w Krapkowicach

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Krapkowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: 2024-10-01...

 • Strzeleczki

2024-02-04 do 2024-02-12

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Moszna

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy dacie radę spełnić wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Moszna

2024-01-26 do 2024-02-03

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Żużela

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żużela

2024-01-18 do 2024-01-26

Opłacalne Systemy Grzewcze

Dla Klienta, który napisał - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m², dotarcie do opłacalnego systemów grzewczych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu odpowiedniego rozwiązania. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Gogolin

2024-01-07 do 2024-01-15

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Krapkowice

Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Krapkowice

2023-12-29 do 2024-01-06

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m², Krapkowice

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 71-100m²". Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Krapkowice

2023-12-24 do 2024-01-01

Profesjonalna Energia Odnawialna Krapkowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 1100m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Krapkowice

2023-12-22 do 2023-12-30

Najlepsza Pompa Ciepła Krapkowice

Ten Klient jeszcze potrzebuje specjalisty od pompy ciepła. Napisał zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², chcąc wykwalifikowanych specjalistów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Dalnie

2023-12-22 do 2023-12-30

Znakomita Pompa Ciepła

Jeżeli jeszcze jako ekspert od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 101-150m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Opolskiego z pewnością pokażesz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Górażdże

2023-11-05 do 2023-11-13

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 299m², Krapkowice

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 299m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Budynek w stanie deweloperskim pompa guepła już j...

 • Krapkowice

2023-10-05 do 2023-10-13

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Zdzieszowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Kotłownia za ścianą. Siła w kotłowni peł...

 • Zdzieszowice

2023-09-25 do 2023-10-03

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Zdzieszowice

Ten Zlecający jeszcze szuka dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Zdzieszowice

2023-08-31 do 2023-09-08

Pompa ciepła, bud. 71-100m², Kamionek

Ten Klient jeszcze nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, mimo że poszukuje go od wielu dni. Twoja firma może rozwiązać problem dla tego Klienta. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Kamionek

2023-08-21 do 2023-08-29

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Kamionek

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Opolskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Aby poznać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - warto.

 • Kamionek

2023-08-21 do 2023-08-29

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 36-70m², Gogolin

Jako ekspert od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Opolskiego i przyległych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 36-70m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Gogolin

2023-08-21 do 2023-08-29

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Zdzieszowice

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i znajdź dostosowane do wymagań rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m². Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Zdzieszowice

2023-08-15 do 2023-08-23

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Krapkowice

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Dodatkowe informacje: Mieszkanie w bloku po wojennym ...

 • Krapkowice

2023-08-08 do 2023-08-16

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła Krapkowice

Praca do wykonania od Klienta, który planuje nabycie gruntowego wymiennika ciepła i nie wybrał dostawcy. Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kamień Śląski

2023-08-07 do 2023-08-15

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Krapkowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Głogówek

2024-01-30 do 2024-02-07

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Leśnica

2023-09-14 do 2023-09-22

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Leśnica

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny doskonałej energii odnawialnej. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m². Przez to, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Leśnica

2023-10-26 do 2023-11-03

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kąty Opolskie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Tylko podłączenie do gotowej instalacji. Pompa już jest...

 • Kąty opolskie

2023-09-24 do 2023-10-02

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 350m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Tarnów Opolski

2023-08-26 do 2023-09-03

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 71-100m², Górki

Klient, który szuka dobrego gruntowego wymiennika ciepła pisze - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 71-100m². Winien on już dziś zapoznać się z Twoją ofertą jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Górki

2023-12-21 do 2023-12-29

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Prószków

2023-12-05 do 2023-12-13

Energia Odnawialna

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Prószków

2023-12-25 do 2024-01-02

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Wilków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wilków

2024-01-14 do 2024-01-22

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 100m², Wojciechów

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako profesjonalny ekspert z zakresu systemów grzewczych sporządź skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 100m². Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Wojciechów

2023-11-12 do 2023-11-12

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Łącznik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 71-100m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Łącznik

2024-02-11 do 2024-02-19

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Suchodaniec

To zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Opolskie i z sąsiednich miast. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Suchodaniec

2023-09-20 do 2023-09-28

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Pompa ciepła 8-10kw r290 prefinansowanie Termin...

 • Izbicko

2024-01-27 do 2024-02-04

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła