Pompa ciepła w Kluczborku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 436 996 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 548 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Kluczborku

Pompy ciepła Kluczbork

Cenione Powietrzne Pompy Ciepła w Kluczborku

66 opinii

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła na terenie Kluczborka, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Sunlit.pl Marek Sowka wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci zacną propozycję. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

NTS-Energy sp. z o.o. - Porządne Pompy Ciepła Kluczbork

Porządne Pompy Ciepła Kluczbork

56 opinii

Uważasz, że porządne pompy ciepła to skomplikowane zagadnienie? Nic bardziej mylnego - specjaliści z tej firmy doradzą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Jeszcze dziś zadzwoń do nich, aby uzyskać więcej szczegółów.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Znakomite Gruntowe Pompy Ciepła Kluczbork

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

52 opinie

Klient, który potrzebuje gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy Polenergia Pompy Ciepła S.A. i zobaczyć na własne oczy ich niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

STROMER energia słoneczna i pompy ciepła - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Kluczbork

STROMER energia słoneczna i pompy ciepła

9 opinii

Kupno dobrych gruntowych wymienników ciepła bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z STROMER energia słoneczna i pompy ciepła pomogą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Igloszron - Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Kluczbork

Igloszron

7 opinii

Systemy grzewcze i niuanse z tego wynikające przestaną być dla Ciebie skomplikowanym zagadnieniem, jeśli skorzystasz z oferty Igloszron. Wykwalifikowani konsultanci z dziedziny systemów grzewczych pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

Ergo Term sp. z o.o. - Perfekcyjna Energia Odnawialna Kluczbork

Perfekcyjna Energia Odnawialna Kluczbork

6 opinii

Perfekcyjna energia odnawialna to specjalność ekipy z firmy Ergo Term sp. z o.o. - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Rewelacyjne Pompy Ciepła Kluczbork

Ramzes Energy Arkadiusz Radek

5 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Ramzes Energy Arkadiusz Radek. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

PC-INSTAL - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Kluczbork

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

5 opinii

Jeśli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z PC-INSTAL są dla Ciebie stworzeni. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - sprawdź!

Vimona Sp zo.o. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Kluczbork

Vimona Sp zo.o.

4 opinie

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od lat, szczególnie na obszarze Kluczborka, ale także przyległych miast. Przedzwoń i otrzymaj ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

TERMOWENT Marek Kulicki - Wysokiej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Kluczbork

TERMOWENT Marek Kulicki

2 opinie

Poszukując gruntowych wymienników ciepła znajdziesz dostawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to TERMOWENT Marek Kulicki nie ma sobie równych. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Najnowsze z 46 zleceń na pompy ciepła w Kluczborku

Gruntowy Wymiennik Ciepła Kluczbork

Ten Klient szuka bezkonkurencyjnej oferty gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Opolskiego i napisał - Potrzebuję pompy ciepła, bud. 122m². Jako ekspert w branży wykorzystaj swoich kreatywnych pracowników i przedstaw dobrą propozycję. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Tuły

2023-02-04 do 2023-02-12
dodano wczoraj o 03:50

Systemy Grzewcze Kluczbork

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany konsultant z dziedziny systemów grzewczych sporządź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Kluczbork

2023-01-25 do 2023-02-02

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zakup doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec posłuż Klientowi radą i znajdź najlepsze rozwiązanie. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Kluczbork

2023-01-22 do 2023-01-30

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 220 Powierzchnia budynku: 5200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Lasowice Wielkie

2023-01-13 do 2023-01-21

Znakomita Pompa Ciepła Kluczbork

Ten Klient jest zdania, że znakomita pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

 • Duczów wielki

2023-01-02 do 2023-01-10

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Kluczbork

2022-12-29 do 2023-01-06

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 35m², Bąków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 35m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Do montażu pompa ariston nimbus Te...

 • Bąków

2022-12-27 do 2023-01-04

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 3500m², Bąków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 3500m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Bąków

2022-12-27 do 2022-12-27

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Bogacica

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Opolskiego z pewnością dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Bogacica

2022-12-26 do 2023-01-03

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Bąków

Perfekcyjna energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tym fachu. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Bąków

2022-12-25 do 2023-01-02

Profesjonalna Pompa Ciepła

Ten Klient w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Kluczbork

2022-12-11 do 2022-12-19

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Skałągi

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowi...

 • Skałągi

2022-12-03 do 2022-12-05

Znakomity Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy często mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, pomóż znaleźć najlepsze wyjście Klientowi ogłoszenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 106m². Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wołczyn

2022-11-17 do 2022-11-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kluczbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek ma ocieplon...

 • Kluczbork

2022-11-17 do 2022-11-25

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Kluczbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Kluczbork

2022-11-16 do 2022-11-24

Odpowiedni Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Klient nie ma wiedzy...

 • Kluczbork

2022-11-16 do 2022-11-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Bruny

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Podłączenie do istniejącej ...

 • Bruny

2022-11-14 do 2022-11-14

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Kluczbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Kluczbork

2022-11-08 do 2022-11-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kluczbork

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu zgłoszenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Jeśli chcesz poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Kluczbork

2022-11-07 do 2022-11-15

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, 501-1000m², Kluczbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 10 Powierzchnia budynku: 501-1000m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek przychodni około 650 m 2 ...

 • Kluczbork

2022-11-05 do 2022-11-13

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Kluczbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w r...

 • Kluczbork

2022-10-25 do 2022-11-02

Solidna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że solidna pompa ciepła to nieprosty temat. Napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kluczbork

2022-10-18 do 2022-10-26

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Gotartów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Gotartów

2022-10-11 do 2022-10-19

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 203.00m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Paruszowice

2022-10-04 do 2022-10-12

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: Ogrzewanie podłogowe 50% i gr...

 • Kluczbork

2022-10-02 do 2022-10-10

Z Górnej Półki Gruntowy Wymiennik Ciepła

Próbujesz znaleźć Zleceniodawcę jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta z Kluczborka. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Kluczbork

2022-09-25 do 2022-10-03

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Gotartów

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Opolskiego, który wysłał zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Gotartów

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Kluczbork

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Kluczborka. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kluczbork

2022-09-17 do 2022-09-25

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kluczbork

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten Klient zgłosił "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Kluczbork

2022-09-12 do 2022-09-20

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kluczbork

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Kluczbork

2022-09-12 do 2022-09-20

Korzystne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Kluczbork

2022-09-06 do 2022-09-14

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła