Pompa ciepła w Kędzierzynie-Koźlu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 267 580 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
630 520 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Ranking najlepszych specjalistów od pomp ciepła w Kędzierzynie-Koźlu

Pompy ciepła Kędzierzyn-Koźle

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

122 opinie

Dotarcie do rewelacyjnego systemów grzewczych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Budotom Pompy Ciepła na 100% pomoże Ci w znalezieniu najlepszego produktu. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

Sunlit.pl Marek Sowka - Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Kędzierzyn-Koźle

Dobre Gruntowe Pompy Ciepła Kędzierzyn-Koźle

73 opinie

Planujesz kupno gruntowych pomp ciepła i nie podjąłeś decyzji o wyborze dostawcy? Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Grupa Insta Sp. z o. o. - Perfekcyjna Energia Odnawialna w Kędzierzynie-Koźlu

Perfekcyjna Energia Odnawialna w Kędzierzynie-Koźlu

23 opinie

Perfekcyjna energia odnawialna to życiowa pasja ekipy z firmy Grupa Insta Sp. z o. o. - są niekwestionowanym liderem w branży. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

JUNGER S.C. Opole - Doskonała Energia Odnawialna Kędzierzyn-Koźle

JUNGER S.C. Opole

20 opinii

Energia odnawialna na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

FIRMA USŁUGOWA MARIO-BUD Mariusz MROCZKOWSKI - Solidne Odnawialne Źródła Energii Kędzierzyn-Koźle

Solidne Odnawialne Źródła Energii

19 opinii

FIRMA USŁUGOWA MARIO-BUD Mariusz MROCZKOWSKI to wybitni specjaliści od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Kędzierzyna-Koźla i przyległych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

PC-INSTAL - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Kędzierzyn-Koźle

PC-INSTAL

15 opinii

Firma PC-INSTAL to wybitni specjaliści od energii odnawialnej, świadczący usługi dla Klientów z Kędzierzyna-Koźla i przyległych powiatów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

SUNAH - Rewelacyjne Pompy Ciepła Kędzierzyn-Koźle

SUNAH

16 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od pomp ciepła to skorzystaj z wieloletniego doświadczenia SUNAH. Kędzierzyn-Koźle to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Amp Plus Spółka z o.o. - Doskonałej Jakości Pompy Ciepła Kędzierzyn-Koźle

Amp Plus Spółka z o.o.

10 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, zwłaszcza na obszarze miejscowości Kędzierzyn-Koźle, ale także przyległych miast. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Igloszron - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Kędzierzyn-Koźle

Igloszron

9 opinii

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Kędzierzyna-Koźla, ale także przyległych miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Power Green Technology Sp. z o.o. - Znakomite Pompy Ciepła Kędzierzyn-Koźle

Znakomite Pompy Ciepła Kędzierzyn-Koźle

4 opinie

Nadal poszukujesz dobrej firmy od pomp ciepła? Skorzystaj z doświadczenia Power Green Technology Sp. z o.o.. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Najnowsze z 26 zleceń na pompy ciepła w Kędzierzynie-Koźlu

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kędzierzyn-Koźle

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Kędzierzyn-Koźle, ale także przyległych miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na konkretny termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kędzierzyn-Koźle

2024-02-05 do 2024-02-13

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kędzierzyn-Koźle

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Kędzierzyn-Koźle

2024-01-24 do 2024-02-01

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Kędzierzyn-Koźle

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kędzierzyn-Koźle

2023-10-23 do 2023-10-31

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Polska Cerekiew

Ten Zlecający jeszcze szuka dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Polska Cerekiew

2023-10-04 do 2023-10-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Kędzierzyn-Koźle

Jeśli odnawialne źródła energii to pole działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Zleceniodawca zgłosił "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Kędzierzyn-Koźle

2023-09-25 do 2023-10-03

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 71-100m², Kędzierzyn-Koźle

Zleceniodawca, który pisze zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. 71-100m²", szuka gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która nie ma konkurentów. Nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kędzierzyn-Koźle

2023-09-18 do 2023-09-26

Doskonała Pompa Ciepła Kędzierzyn-Koźle

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Pompa ciepła, bud. 1000m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Kędzierzyn-Koźle

2023-09-04 do 2023-09-04

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła Kędzierzyn-Koźle

Klienci często czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Klientowi zgłoszenie o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Polska Cerekiew

2023-08-07 do 2023-08-15

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 101-150m², Leśnica

Klient poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Opolskie lub na terenie powiatu i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Przedłóż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Leśnica

2023-10-26 do 2023-11-03

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Leśnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Leśnica

2023-09-14 do 2023-09-22

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Zdzieszowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-06-30...

 • Zdzieszowice

2023-08-15 do 2023-08-23

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m², Zdzieszowice

Jako wybitni specjaliści dacie radę spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zlecenie brzmi "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 71-100m²". Aby uzyskać Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Zdzieszowice

2023-08-31 do 2023-09-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Zdzieszowice

Dla Klienta, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², dotarcie do najwyższej klasy systemów grzewczych może być niełatwe, jednak Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Zdzieszowice

2023-09-25 do 2023-10-03

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 36-70m², Dalnie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Dalnie

2023-12-22 do 2023-12-30

Profesjonalna Pompa Ciepła

Ten Klient w dalszym ciągu szuka dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej informacji.

 • Stary ujazd

2024-01-24 do 2024-02-01

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klient, który potrzebuje taniego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m². Winien on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć Twoje atrakcyjne ceny oraz korzystne warunki dostawy. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Ujazd

2024-01-25 do 2024-02-02

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m², Dziergowice

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 101-150m²". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Dziergowice

2023-09-14 do 2023-09-22

Idealne Systemy Grzewcze Kędzierzyn-Koźle

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: Budynek użytkowany i nieocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termi...

 • Gościęcin

2023-11-14 do 2023-11-14

Staranna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Dodatkowe informacje: Pompa ciepła miałaby służyć jako dodatkowe źródł...

 • Strzelce Opolskie

2023-12-08 do 2023-12-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Szczepanek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Szczepanek

2024-01-19 do 2024-01-27

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Pokaż temu Zleceniodawcy, że kolejnego takiego dostawcy nie znajdzie na terenie Opolskiego. Więc jeśli jesteś dostawcą rewelacyjnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 36-70m². Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gogolin

2024-01-07 do 2024-01-15

Wysokiej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj pompy ciepła: do uzgodnienia w rozmowie Powierzchnia budynku: 36-70m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Gogolin

2023-08-21 do 2023-08-29

Świetne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Żużela

2024-01-18 do 2024-01-26

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Rudnik

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rudnik

2023-11-13 do 2023-11-21

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Powierzchnia budynku: 101-150m² Stan budynku: budynek użytkowany i ocieplony Termin skorzystania z oferty: 2024-05-07...

 • Rudnik

2023-12-17 do 2023-12-25

Pompa Ciepła

Próbujesz znaleźć zlecenia jako solidny fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Szonowice

2024-02-05 do 2024-02-13

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła