Pompa ciepła w Olesnie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 150 944 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 149 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Olesno - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Olesno

Sunlit.pl Marek Sowka

64 opinie

Planujesz nabycie gruntowych pomp ciepła i nie wybrałeś sprzedawcy? Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Olesno

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika

38 opinii

Skoro chcesz dokonać zakupu wyśmienitych powietrznych pomp ciepła to ta firma z całą pewnością zapewni poszukiwany produkt. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pierwszorzędne Pompy Ciepła w Olesnie

Pierwszorzędne Pompy Ciepła w Olesnie

50 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Polenergia Pompy Ciepła S.A.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

F.U.Arek Arkadiusz Wielosz - Rewelacyjne Pompy Ciepła Olesno

F.U.Arek Arkadiusz Wielosz

10 opinii

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. F.U.Arek Arkadiusz Wielosz ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

STROMER energia słoneczna i pompy ciepła - Świetne Pompy Ciepła Olesno

Świetne Pompy Ciepła

9 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. STROMER energia słoneczna i pompy ciepła ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Ergo Term sp. z o.o. - Solidna Energia Odnawialna Olesno

Solidna Energia Odnawialna Olesno

6 opinii

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Ergo Term sp. z o.o.. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli każdego. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Znakomite Gruntowe Wymienniki Ciepła Olesno

Znakomite Gruntowe Wymienniki Ciepła Olesno

4 opinie

Znakomite gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod drzwi to normalna metoda działania Ramzes Energy Arkadiusz Radek, dzięki której będziesz na 100% rad. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

PC-INSTAL - Dobre Gruntowe Wymienniki Ciepła Olesno

PC-INSTAL

4 opinie

Gruntowe wymienniki ciepła z dowozem pod Twoje drzwi to standardowa metoda pracy PC-INSTAL, dzięki której będziesz na 100% rad. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

TERMOWENT Marek Kulicki - Doskonała Energia Odnawialna Olesno

TERMOWENT Marek Kulicki

2 opinie

Energia odnawialna na najwyższym poziomie to ich pasja, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Dopasowaną ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Power Green Technology Sp. z o.o. - Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła Olesno

Opłacalne Gruntowe Pompy Ciepła

2 opinie

Chcąc dotrzeć do gruntowych wymienników ciepła spotkasz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale Power Green Technology Sp. z o.o. jest najwyższej próby. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby poznać wycenę.

70 Zleceń - Pompy Ciepła Olesno

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Olesno

Jako znakomici profesjonaliści dacie radę spełnić wymagania z zakresu odnawialnych źródeł energii. Zapytanie brzmi "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Pludry

2022-12-04 do 2022-12-12
dodano wczoraj o 21:32

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Olesno

Nadal masz możliwość nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Przedstaw bezkonkurencyjną propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Olesno

2022-11-22 do 2022-11-30

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 21 759 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Myślina

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Opolskie z pewnością dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - nie będziesz żałować.

 • Myślina

2022-11-20 do 2022-11-28

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: obiekt jest na etapie projektowym Termin skorzystania z oferty: możl...

 • Biskupice

2022-11-17 do 2022-11-25

Solidna Energia Odnawialna Olesno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Rudniki

2022-11-17 do 2022-11-25

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Rudniki

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który zleca - "Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Rudniki

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Dobrodzień

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Dobrodzień

2022-10-29 do 2022-11-06

Perfekcyjna Energia Odnawialna

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Opolskiego i z sąsiednich miast. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Praszka

2022-10-28 do 2022-11-05

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Olesno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Rudniki

2022-10-04 do 2022-10-12

Dam zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Wytoka

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Wytoka

2022-10-03 do 2022-10-11

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Olesno

Pokaż Zleceniodawcy, że lepszej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Opolskiego, więc jeśli szuka bezkonkurencyjnego systemów grzewczych to od razu powinien poznać Twoją Firmę. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Szemrowice

2022-09-27 do 2022-10-05

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Skotnica

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Skotnica

2022-09-26 do 2022-10-04

Korzystne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 8 Powierzchnia budynku: 255m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Pompa split r 32 dwa obiegi grzewcz...

 • Praszka

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 160m², Praszka

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5 Powierzchnia budynku: 160m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Brak instalacji podłogowej. T...

 • Praszka

2022-09-21 do 2022-09-29

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Olesno

To zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz skupia się na Klientach z Olesna oraz przyległych powiatów. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Olesno

2022-09-20 do 2022-09-21

Rewelacyjne Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 7 Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w roz...

 • Olesno

2022-09-20 do 2022-09-28

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Praszka

Ten Klient jeszcze nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, chociaż szuka go od dawna. Masz szansę rozwiązać problem dla tego Klienta. Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Praszka

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Wachowice

Zrealizowanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie przyjemnością. Ogłoszenie ma treść - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Wachowice

2022-09-11 do 2022-09-19

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Posiadam 10000kwh z fot...

 • Praszka

2022-09-09 do 2022-09-17

Znakomita Pompa Ciepła Olesno

Na wypadek jeśli jako dobra firma od pompy ciepła szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Olesna bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Olesno

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Sołtysy

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. składający zapytanie napisał "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Sołtysy

2022-09-04 do 2022-09-12

Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Rudniki

2022-09-04 do 2022-09-12

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Praszka

Dotarcie do znakomitego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista doradź Klientowi i wybierz najlepsze rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Praszka

2022-09-01 do 2022-09-09

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Praszka

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Porąbki

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: powierz...

 • Porąbki

2022-08-29 do 2022-09-06

Pompa ciepła, bud. 151-200m², Olesno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgod...

 • Olesno

2022-08-26 do 2022-09-03

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dobrodzień

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Dobrodzień

2022-08-26 do 2022-09-03

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż, że jesteś zawsze gotowy służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty od perfekcyjnej energii odnawialnej. Klient, który zleca przesłał zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Rudniki

2022-08-23 do 2022-08-31

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 95m², Dobrodzień

Zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 95m² jest skierowane do eksperta, który oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Opolskie i z sąsiednich miast. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Dobrodzień

2022-08-22 do 2022-08-30

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Olesno

2022-08-21 do 2022-08-29

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Słowików

Jako fachowiec działający na obszarze miejscowości Opolskie i oferujący liczne usługi z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Słowików

2022-08-20 do 2022-08-28

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu