Pompy ciepła w Głubczycach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 848 272 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 146 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Głubczyce - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Głubczyce

Odnawialne Źródła Energii w Głubczycach

64 opinie

Eksperci z Sunlit.pl Marek Sowka to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z branży odnawialnych źródeł energii. Wybierz ich numer i dowiedz się więcej - nie pożałujesz.

Budotom Pompy Ciepła - Rewelacyjne Pompy Ciepła Głubczyce

Budotom Pompy Ciepła

47 opinii

Nadal potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Wykorzystaj kompetencje Budotom Pompy Ciepła. Podejmij decyzję od razu - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika - Profesjonalna Energia Odnawialna Głubczyce

MisjaNieEmisja.pl-Pompy ciepła ,fotowoltaika

38 opinii

Ten specjalista działa na terenie województwa i świadczy różnorodne usługi z zakresu profesjonalnej energii odnawialnej. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Głubczyce

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

50 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Polenergia Pompy Ciepła S.A. udzielą rad i wybiorą dopasowne rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

PROMIKA SOLAR - Perfekcyjne Pompy Ciepła Głubczyce

PROMIKA SOLAR

28 opinii

Jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom PROMIKA SOLAR. Głubczyce to teren, na którym koncentrują swoje działania. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Fu Mario-Bud - Energia Odnawialna Głubczyce

Energia Odnawialna Głubczyce

13 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od kilku lat, głównie na obszarze miejscowości Głubczyce, ale także pobliskich powiatów. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Igloszron - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła Głubczyce

Igloszron

7 opinii

Takiego dostawcy szybko nie znajdziesz na terenie Głubczyc, więc jeśli szukasz wyśmienitych gruntowych wymienników ciepła to bez zbędnej zwłoki poznaj Igloszron. Zadzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Głubczyce

Ramzes Energy Arkadiusz Radek

4 opinie

Kiedy szukasz bezkonkurencyjnej oferty gruntowych pomp ciepła w rejonie Głubczyc, zatrudnij fachowców w branży. Ramzes Energy Arkadiusz Radek wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i zaproponuje Ci świetną propozycję. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - skontaktuj się!

PC-INSTAL - Pompy Ciepła Głubczyce

Pompy Ciepła Głubczyce

3 opinie

Jesteś zdania, że doskonałe pompy ciepła to niełatwy temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z PC-INSTAL doradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Ekoboost Piotr Hałgas - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Głubczyce

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

2 opinie

Chcesz znaleźć godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Ekoboost Piotr Hałgas z Głubczyc będzie najszybszą drogą. Zadzwoń i dowiedz się więcej.

53 Zlecenia - Pompy Ciepła Głubczyce

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kietrz

Znalezienie opłacalnego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów bywa sporym wyzwaniem, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista posłuż Klientowi radą i dobierz dostosowane do wymagań rozwiązanie. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Kietrz

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 7 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Lubieszów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Nowy dach ocieplon...

 • Lubieszów

2022-09-15 do 2022-09-15

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Branice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od z...

 • Branice

2022-09-14 do 2022-09-22

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Głubczyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesi...

 • Głubczyce

2022-09-12 do 2022-09-20

Staranna Pompa Ciepła Głubczyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Zubrzyce

2022-09-11 do 2022-09-19

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła Głubczyce

Zleceniodawca, który pisze zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²", szuka najwyższej klasy gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać Twoją ofertę, która jest najwyższej próby. Nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Branice

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Kietrz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3...

 • Kietrz

2022-09-09 do 2022-09-10

Energia Odnawialna Głubczyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 80m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w r...

 • Pilszcz

2022-09-08 do 2022-09-16

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako wysoko wykwalifikowani profesjonaliści macie możliwość spełnić wymagania odnośnie energii odnawialnej. Zlecenie brzmi "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 80m²". Ustal pasujący termin!

 • Głubczyce

2022-09-06 do 2022-09-14

Solidna Energia Odnawialna

Klient poszukuje dobrej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Solarnia

2022-08-30 do 2022-09-07

Pompa Ciepła

Jeżeli w dalszym ciągu jako profesjonalista od pompy ciepła poszukujesz Klientów to zainteresuj się zleceniem o treści - Pompa ciepła, bud. do 150m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z rejonu Opolskiego na pewno uzasadnisz Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Branice

2022-08-18 do 2022-08-18

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Urbanowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Urbanowice

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Roszowicki Las

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2...

 • Roszowicki las

2022-08-16 do 2022-08-24

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kietrz

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. składający zapytanie napisał "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Nie czekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kietrz

2022-08-12 do 2022-08-20

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kietrz

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Bazując na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Dokładne informacje prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Kietrz

2022-08-12 do 2022-08-20

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Głubczyce

Zakres zlecenia: dobór, zakup, dostawa, montaż pompy ciepła Dodatkowo: - gruntowa pompa ciepła, - z montażem ogrzewania podłogowego i wewnętrznej kotłowni, - bufor c.o., - zbiornik C.W.U. z pompą cyrkulacyjną, - ogrzewan...

 • Kietrz

2022-08-01 do 2022-08-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Cisek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Dodatkowe informacje: dom tylko z jednej strony oc...

 • Cisek

2022-07-31 do 2022-08-08

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Głubczyce

Daj znać Klientowi, że takiej oferty systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Opolskiego, więc jeżeli poszukuje najwyższej klasy systemów grzewczych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Kietrz

2022-07-21 do 2022-07-29

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Bierawa

Dowiedź Klientowi, że kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Opolskie i okolicy. Więc jeśli jesteś dostawcą wyśmienitego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Skontaktuj się z nimi już teraz, aby zaprezentować ofertę.

 • Bierawa

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dziergowice

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego sprzedawcy nie znajdzie na terenie Opolskiego. Więc jeśli jesteś dostawcą dobrego gruntowego wymiennika ciepła to koniecznie poznaj szczegóły zapytania o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Dziergowice

2022-07-18 do 2022-07-26

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Kietrz

2022-07-13 do 2022-07-21

Świetna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: cena z montarzem T...

 • Cisek

2022-07-04 do 2022-07-12

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kietrz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Kietrz

2022-07-02 do 2022-07-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Głubczyce

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła poszukujesz pracy to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z miejscowości Głubczyce na pewno uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Pokaż dopasowaną ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt niezwłocznie.

 • Głubczyce

2022-06-25 do 2022-07-03

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako pracownik branży, najlepszy w każdym calu pokaż, że jesteś w pełni gotowy, aby służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z dziedziny energii odnawialnej. Klient, który zleca pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Kietrz

2022-06-21 do 2022-06-29

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Cisek

2022-06-20 do 2022-06-28

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Niekazanice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Ocieplony instalacją co cien...

 • Niekazanice

2022-06-17 do 2022-06-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dziergowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Dziergowice

2022-06-09 do 2022-06-17

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Głubczyce

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Głubczyce

2022-06-09 do 2022-06-17

Doskonałej Jakości Pompa Ciepła

Wykonanie pompy ciepła dla tego Klienta będzie dziecinnie proste. Zapytanie ma treść - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Złóż wyjątkową ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Kietrz

2022-06-09 do 2022-06-17

Doskonała Pompa Ciepła

Źródło energii: pompa ciepła Sposób wykorzystania: podgrzewanie wody i wsparcia ogrzewania domu Liczba mieszkańców domu: 1-2 osoby Powierzchnia domu: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Głubczyce

2022-06-06 do 2022-06-14

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu