Pompa ciepła w Brzegu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 155 901 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Brzeg - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Brzeg

Tanie Systemy Grzewcze w Brzegu

64 opinie

Lepszej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdziesz na terenie Brzegu, więc jeżeli poszukujesz taniego systemów grzewczych to bez wahania zobacz Sunlit.pl Marek Sowka. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Jędrzej Stachowiak SUNLIT Pompy Ciepła - Markowe Powietrzne Pompy Ciepła Brzeg

Jędrzej Stachowiak SUNLIT Pompy Ciepła

64 opinie

Takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Brzegu, dlatego jeśli poszukujesz markowych powietrznych pomp ciepła to bezzwłocznie sprawdź Jędrzej Stachowiak SUNLIT Pompy Ciepła. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

MSS-klima - Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Brzeg

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Brzeg

57 opinii

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z MSS-klima pomogą Ci i dobiorą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Staranne Pompy Ciepła Brzeg

Staranne Pompy Ciepła

51 opinii

Szukasz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - Polenergia Pompy Ciepła S.A. jest do Twoich usług. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

JUNGER S.C. Opole - Świetne Gruntowe Wymienniki Ciepła Brzeg

JUNGER S.C. Opole

19 opinii

Szukając gruntowych wymienników ciepła znajdziesz wiele firm, które mają ofertę dla Ciebie, ale JUNGER S.C. Opole nia ma konkurentów. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

NTS-Energy sp. z o.o. - Perfekcyjne Pompy Ciepła Brzeg

Perfekcyjne Pompy Ciepła

19 opinii

Według Ciebie perfekcyjne pompy ciepła to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Fu Mario-Bud - Dobre Powietrzne Pompy Ciepła Brzeg

Dobre Powietrzne Pompy Ciepła

14 opinii

Takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Brzegu, dlatego jeśli poszukujesz markowych powietrznych pomp ciepła to bezzwłocznie sprawdź Fu Mario-Bud. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

Igloszron - Tanie Gruntowe Pompy Ciepła Brzeg

Igloszron

7 opinii

Tanie gruntowe pompy ciepła z doręczeniem pod Twoje drzwi to typowa metoda działania Igloszron, dzięki której będziesz stuprocentowo kontent. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Ramzes Energy Arkadiusz Radek - Odpowiednie Gruntowe Wymienniki Ciepła Brzeg

Ramzes Energy Arkadiusz Radek

4 opinie

Jeżeli poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła na terenie Brzegu, zatrudnij profesjonalistów w branży. Ramzes Energy Arkadiusz Radek wykorzysta kompetencje swoich pracowników i zaproponuje Ci dobrą propozycję. Skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

PC-INSTAL - Perfekcyjna Energia Odnawialna Brzeg

Perfekcyjna Energia Odnawialna Brzeg

4 opinie

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? PC-INSTAL jest na to najlepszym rozwiązaniem. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

98 Zleceń - Pompy Ciepła Brzeg

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Brzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mies...

 • Jaszów

2022-12-05 do 2022-12-13
dodano wczoraj o 11:15

Perfekcyjna Energia Odnawialna Brzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Zielęcice

2022-12-01 do 2022-12-09
dodano 5 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 21 767 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 150m², Zielęcice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Zielęcice

2022-12-01 do 2022-12-09
dodano 5 dni temu

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Bierzów

Jako fachowiec działający na obszarze województwa i oferujący liczne usługi z zakresu perfekcyjnego odnawialnych źródeł energii podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Bierzów

2022-11-23 do 2022-12-01

Najlepsza Pompa Ciepła Brzeg

Klient napisał zlecenie brzmiące "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako wiarygodny ekspert w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Lubsza

2022-11-16 do 2022-11-24

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Raciszów

2022-11-14 do 2022-11-22

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Mąkoszyce

2022-11-08 do 2022-11-16

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. 151-200m², Gierszowice

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ci...

 • Gierszowice

2022-11-07 do 2022-11-15

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Brzeg

2022-11-05 do 2022-11-08

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 180m², Grodków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 180m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zar...

 • Grodków

2022-10-28 do 2022-11-05

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 140m², Brzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 140m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mies...

 • Brzeg

2022-10-25 do 2022-11-02

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Brzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od za...

 • Kościerzyce

2022-10-23 do 2022-10-31

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Grodków

Pragniesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty zaufania specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Opolskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Grodków

2022-10-20 do 2022-10-28

Energia Odnawialna

Jako ekspert i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Zlecającemu w okolicy Brzegu, który napisał "Zapytania o pompy ciepła z montażem i uruchomieniem, do 30 pomp Thermia Calibra". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Brzeg

2022-10-07 do 2022-10-15

Najwyższej Klasy Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: mam fotowoltaikę d...

 • Lipki

2022-10-04 do 2022-10-04

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Przylesie

2022-10-03 do 2022-10-11

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Grodków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Grodków

2022-10-01 do 2022-10-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kolnica

Zlecający często nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, doradź najlepsze rozwiązanie Klientowi zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Kolnica

2022-09-27 do 2022-10-05

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Brzeg

Zleceniodawca napisał zlecenie brzmiące "Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Brzeg

2022-09-23 do 2022-10-01

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Brzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Brzeg

2022-09-23 do 2022-10-01

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Kościerzyce

Jako fachowiec działający na obszarze powiatu i świadczący różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który pisze zapytanie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kościerzyce

2022-09-23 do 2022-10-01

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Szydłowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Szydłowice

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Brzeg

Wybranie systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista poradź i wybierz uszyte na miarę rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Przedłóż dopasowaną propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Brzeg

2022-09-20 do 2022-09-28

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako fachowiec działający na terenie powiatu i świadczący różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który napisał zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Grodków

2022-09-20 do 2022-09-28

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m², Czepielowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 7 Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Mam już fotowol...

 • Czepielowice

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Czepielowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Czepielowice

2022-09-19 do 2022-09-27

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Jako zawodowiec z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by służyć pomocą każdemu zainteresowanemu poszukującemu profesjonalisty z branży doskonałego odnawialnych źródeł energii. Ten Zleceniodawca pisze - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Brzeg

2022-09-15 do 2022-09-23

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: niewiem ...

 • Czepielowice

2022-09-10 do 2022-09-18

Tanie Systemy Grzewcze Brzeg

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 170m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: budynek stary w trakcie termom...

 • Grodków

2022-09-02 do 2022-09-10

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Już teraz skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Grodków

2022-08-31 do 2022-09-08

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Brzeg

2022-08-24 do 2022-09-01

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu