Pompy ciepła w Łowiczu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 897 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Łowicz - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Łowicz

Świetne Pompy Ciepła w Łowiczu

58 opinii

Właśnie wybierasz solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Geneza Łódź z Łowicza jest na to skuteczną metodą. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - sprawdź!

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Najlepsze Pompy Ciepła Łowicz

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński

53 opinie

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński. Łowicz i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Copernicus Sun S.A. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Łowicz

Solidne Odnawialne Źródła Energii Łowicz

42 opinie

Copernicus Sun S.A. to wybitni specjaliści od odnawialnych źródeł energii, świadczący usługi dla Klientów z Łowicza i przyległych powiatów. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Profesjonalna Energia Odnawialna Łowicz

Profesjonalna Energia Odnawialna

49 opinii

Chcesz znaleźć solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Polenergia Pompy Ciepła S.A. będzie najszybszą drogą. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Focus Energia - Pierwszorzędna Energia Odnawialna Łowicz

Focus Energia

25 opinii

Właśnie wybierasz sprawdzonego specjalistę do realizacji swoich planów? Focus Energia z Łowicza będzie najszybszą drogą. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Geoclima - Perfekcyjna Energia Odnawialna Łowicz

Geoclima

15 opinii

Ten fachowiec działa w rejonie Łowicza i oferuje liczne usługi z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Biotech Group Sp. z o.o. - Gruntowe Pompy Ciepła Łowicz

Gruntowe Pompy Ciepła

15 opinii

Zakup dobrych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Biotech Group Sp. z o.o. posłużą radą i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Jeśli chcesz poznać ofertę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Ka Klimat - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Łowicz

Ka Klimat

9 opinii

Skoro chcesz dokonać zakupu wyśmienitych powietrznych pomp ciepła to ta firma z całą pewnością zapewni poszukiwany produkt. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

DAN Energy - Staranne Pompy Ciepła Łowicz

Staranne Pompy Ciepła

5 opinii

Szukasz specjalisty od pomp ciepła? Trafiłeś w dobre miejsce - DAN Energy jest do Twoich usług. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Solidne Pompy Ciepła Łowicz

Solidne Pompy Ciepła Łowicz

2 opinie

Na wypadek jeśli poszukujesz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z kwalifikacji OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Łowicz to teren, na którym koncentrują swoje działania. Zapraszamy do kontaktu.

80 Zleceń - Pompy Ciepła Łowicz

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Nieborów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Nieborów

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Bełchów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Bełchów

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Łowicz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 mi...

 • Łowicz

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łowicz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Łowicz

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łowicz

Zlecający nierzadko czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najlepsze rozwiązanie temu Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Łowicz

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łowicz

Jeśli Odnawialne źródła energii nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Łowicz

2022-09-09 do 2022-09-17

Świetna Pompa Ciepła Łowicz

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Jastrzębia

2022-09-08 do 2022-09-16

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła Łowicz

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe inform...

 • Łowicz

2022-09-07 do 2022-09-07

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 175m², Łowicz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 175m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mies...

 • Łowicz

2022-09-06 do 2022-09-14

Świetne Systemy Grzewcze Łowicz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Zabostów duży

2022-09-04 do 2022-09-12

Opłacalny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Jestem zainteresowany sz...

 • Łowicz

2022-08-28 do 2022-09-05

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Łowicz

2022-08-19 do 2022-08-27

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 120m², Łowicz

Zleceniodawcy nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 120m². Dłużej nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Łowicz

2022-08-12 do 2022-08-20

Pierwszorzędna Pompa Ciepła

W dalszym ciągu możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Łowicz

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łowicz

Jako fachowiec działający na obszarze powiatu i oferujący szerokie spektrum usług z zakresu perfekcyjnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Skontaktuj się i prześlij ofertę - naprawdę warto.

 • Łowicz

2022-08-09 do 2022-08-17

Doskonały Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: 120m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łowicz

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Klewków

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Ciebie. Polegając na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Klewków

2022-08-06 do 2022-08-14

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Kiernozia

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Łódzkiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Kiernozia

2022-08-02 do 2022-08-10

Odnawialne Źródła Energii Łowicz

Oferując usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilkunastu lat, głównie na obszarze Łódzkiego, ale także przyległych miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Złóż dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Kiernozia

2022-08-01 do 2022-08-09

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kiernozia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: pow grzewcza 85m2 ...

 • Kiernozia

2022-08-01 do 2022-08-09

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Kiernozia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: powierzchnia grzania 85m...

 • Kiernozia

2022-08-01 do 2022-08-09

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Dzierzgów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy o...

 • Dzierzgów

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kiernozia

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Kiernozia

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Kiernozia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Kiernozia

2022-07-29 do 2022-08-06

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łowicz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Obecnie jest kocioł...

 • Łowicz

2022-07-26 do 2022-08-03

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze

Jako profesjonalista złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zlecenie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²" jest stworzone dla Ciebie. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Łowicz

2022-07-26 do 2022-07-26

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łowicz

Jeśli odnawialne źródła energii w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. składający zapytanie zgłosił "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Dokładne informacje prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Łowicz

2022-07-24 do 2022-08-01

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Łowicz

Kupno idealnego gruntowego wymiennika ciepła dla Klientów to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec udziel Klientowi rady i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Łowicz

2022-07-23 do 2022-07-31

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Bielawy

2022-07-20 do 2022-07-28

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łowicz

To zlecenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Łowicz i z sąsiednich miast. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Łowicz

2022-07-18 do 2022-07-26

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista pomóż i znajdź spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 90m². Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Bełchów

2022-07-18 do 2022-07-18

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu