Pompy ciepła w Sieradzu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 830 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 413 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Sieradz - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Sieradz

Sunlit.pl Marek Sowka

64 opinie

Kolejnego takiego sprzedawcy prędko nie znajdziesz w miejscowości Sieradz i okolicy, więc jeśli poszukujesz wysokiej klasy gruntowych wymienników ciepła to od razu poznaj Sunlit.pl Marek Sowka. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Geneza Łódź - Perfekcyjna Energia Odnawialna Sieradz

Geneza Łódź

58 opinii

Energia odnawialna na najwyższym poziomie to dla firmy Geneza Łódź pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego chętnie podejmą się zlecenia dla Ciebie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Rewelacyjne Systemy Grzewcze Sieradz

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński

53 opinie

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński przebije je wszystkie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Copernicus Sun S.A. - Pompy Ciepła Sieradz

Copernicus Sun S.A.

42 opinie

Jeżeli nadal szukasz ekspertów od pomp ciepła to wykorzystaj kompetencje Copernicus Sun S.A.. Sieradz i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonałej Jakości Gruntowe Wymienniki Ciepła Sieradz

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Polenergia Pompy Ciepła S.A. z Sieradza jest najlepszy w dostarczaniu doskonałej jakości gruntowych wymienników ciepła w bezkonkurencyjnej cenie każdemu nabywcy, zapewniając dogodne metody płatności. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Instalacjekompleksowo.pl - Event Plus - Najlepsze Pompy Ciepła Sieradz

Instalacjekompleksowo.pl - Event Plus

17 opinii

Uważasz, że najlepsze pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Instalacjekompleksowo.pl - Event Plus udzielą rad i znajdą dopasowne rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

GALMONT Krzysztof Gała - Profesjonalna Energia Odnawialna Sieradz

GALMONT Krzysztof Gała

6 opinii

Chcesz znaleźć rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? GALMONT Krzysztof Gała będzie najszybszą drogą. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

NTW AIRCONOMIC - Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze Sieradz

NTW AIRCONOMIC

3 opinie

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z NTW AIRCONOMIC poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła w Sieradzu

z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła w Sieradzu

2 opinie

Każdy, kto potrzebuje gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ i poznać ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak - Rewelacyjne Pompy Ciepła Sieradz

Rewelacyjne Pompy Ciepła Sieradz

2 opinie

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

117 Zleceń - Pompy Ciepła Sieradz

Doskonała Energia Odnawialna Sieradz

Doskonała energia odnawialna to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tej dziedzinie. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Sieradz

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sieradz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Sieradz

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Sieradz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek...

 • Sieradz

2022-09-16 do 2022-09-24

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Sieradz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Sieradz

2022-09-15 do 2022-09-23

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna to sfera działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Klient napisał "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Sieradz

2022-09-12 do 2022-09-20

Pompa Ciepła Sieradz

Klient napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Sieradz

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Sieradz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-09...

 • Sieradz

2022-09-09 do 2022-09-17

Odpowiedni Gruntowy Wymiennik Ciepła Sieradz

Dowiedź Zlecającemu, że takiego dostawcy prędko nie znajdzie w miejscowości Sieradz i okolicy. Więc jeśli jesteś producentem odpowiedniego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie przeanalizuj zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Sieradz

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Sieradz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Sieradz

2022-09-06 do 2022-09-14

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Sieradz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Sieradz

2022-08-29 do 2022-09-06

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient nadal nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, mimo że szuka go od dawna. Masz szansę być wybawieniem dla tego Klienta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Sieradz

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sieradz

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w pobliżu miejscowości Sieradz, który wysłał zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń i prześlij ofertę.

 • Sieradz

2022-08-12 do 2022-08-20

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Sieradz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 300m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Goszczanów

2022-08-10 do 2022-08-18

Idealny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Dowiedź Zlecającemu, że kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdzie na terenie Łódzkiego. Więc jeśli jesteś dostawcą idealnego gruntowego wymiennika ciepła to niezwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Skontaktuj się, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Złoczew

2022-08-09 do 2022-08-17

Doskonała Pompa Ciepła

Ten Klient myśli, że doskonała pompa ciepła to trudny temat. Napisał zlecenie o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Złóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Brzeźnio

2022-08-08 do 2022-08-16

Systemy Grzewcze

Doprowadź do tego, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako profesjonalny pracownik z zakresu systemów grzewczych stwórz idealną ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Sieradz

2022-08-07 do 2022-08-15

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Sieradz

Zlecający nierzadko czują się zagubieni w nadmiarze ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najlepsze rozwiązanie temu Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Sieradz

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Sieradz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: temperatura zasilania ...

 • Sieradz

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Błaszki

Jako Firma z rejonu Łódzkiego, nie mając sobie równych w dostarczaniu bezkonkurencyjnego gruntowego wymiennika ciepła w dobrej cenie każdemu Klientowi i zapewniający dogodne formy płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Powinno Cię zainteresować. Jeśli chcesz otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Błaszki

2022-08-01 do 2022-08-09

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Burzenin

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Sieradz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek po termomodermizacj...

 • Sieradz

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Pyszków

Ten Klient myśli, że perfekcyjna pompa ciepła to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Pyszków

2022-07-31 do 2022-08-08

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnien...

 • Sieradz

2022-07-30 do 2022-08-07

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Sieradz

2022-07-29 do 2022-08-06

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sieradz

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania, które brzmi "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Sieradz

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wrząca

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten Zleceniodawca napisał "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Wrząca

2022-07-25 do 2022-08-02

Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu.

 • Złoczew

2022-07-22 do 2022-07-30

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Sieradz

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę opłacalnego systemów grzewczych gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a na życzenie także usługi dodatkowe, z pewnością przyciągniesz uwagę tego Klienta, który pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Sieradz

2022-07-21 do 2022-07-29

Znakomita Pompa Ciepła

Ten Klient jest zdania, że znakomita pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 60m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec udzielisz mu rad i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

 • Sieradz

2022-07-21 do 2022-07-29

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Sieradz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-07-22...

 • Sieradz

2022-07-18 do 2022-07-26

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca szuka doskonałej współpracy, pisząc - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Sieradz

2022-07-17 do 2022-07-25

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu