Pompy ciepła w Poddębicach

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 806 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 410 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Poddębice - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Poddębice

z Górnej Półki Gruntowe Pompy Ciepła

58 opinii

Każdy, kto potrzebuje gruntowych pomp ciepła powinien zgłosić się do do dostawcy Geneza Łódź i poznać ich dobre ceny oraz korzystne warunki dostawy. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Staranne Pompy Ciepła w Poddębicach

Staranne Pompy Ciepła w Poddębicach

53 opinie

Zrealizowanie pomp ciepła będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Odnawialne Źródła Energii Poddębice

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Polenergia Pompy Ciepła S.A. oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Poddębic i z sąsiednich miast. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Euros Energy Sp. z o.o.KW - Gruntowe Wymienniki Ciepła Poddębice

Euros Energy Sp. z o.o.KW

35 opinii

Jeśli szukasz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła na terenie Poddębic, skorzystaj z pomocy ekspertów w branży. Euros Energy Sp. z o.o.KW wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i zaproponuje Ci niezłą propozycję. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

MK Instalacje Maciej Posiak - Doskonałe Systemy Grzewcze Poddębice

Doskonałe Systemy Grzewcze

18 opinii

Specjaliści z MK Instalacje Maciej Posiak przedstawią Ci najlepszą ofertę systemów grzewczych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

Sławomir Gruda Fotowoltaika - Brewa - Autoryzowany Partner - Profesjonalne Pompy Ciepła Poddębice

Profesjonalne Pompy Ciepła Poddębice

10 opinii

Zrealizowanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Sławomir Gruda Fotowoltaika - Brewa - Autoryzowany Partner ma doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

DAN Energy - Perfekcyjna Energia Odnawialna Poddębice

Perfekcyjna Energia Odnawialna

5 opinii

Perfekcyjna energia odnawialna to specjalność ekipy z firmy DAN Energy - są niekwestionowanym liderem w tym fachu. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

NTW AIRCONOMIC - Pierwszorzędne Powietrzne Pompy Ciepła Poddębice

NTW AIRCONOMIC

3 opinie

Planujesz nabycie powietrznych pomp ciepła i nie masz sprzedawcy? Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Poddębice

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Poddębice

2 opinie

Chcesz znaleźć wartego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest na to skuteczną metodą. Przedzwoń i otrzymaj wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii Poddębice

Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak

2 opinie

Odnawialne źródła energii nie ma dla Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi poradzić każdemu Klientowi. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

43 Zlecenia - Pompy Ciepła Poddębice

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Poddębice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Poddębice

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 2 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Dalików

Jeśli odnawialne źródła energii to sfera działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten zainteresowany napisał "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Dalików

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 3 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Świetny Gruntowy Wymiennik Ciepła Poddębice

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdzie na terenie Poddębic. Dlatego jeśli jesteś producentem świetnego gruntowego wymiennika ciepła to od razu poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Poddębice

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 4 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pęczniew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Pęczniew

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Poddębice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mie...

 • Poddębice

2022-08-28 do 2022-09-05

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Dobrzań

Zleceniodawca szuka dobrej jakości wykonywanych usług i pisze - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To zlecenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedzwoń teraz i wyślij ofertę.

 • Dobrzań

2022-08-28 do 2022-09-05

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzyst...

 • Pęczniew

2022-08-25 do 2022-09-02

Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, 501-1000m², Poddębice

Klient, który wprowadził ogłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na wodną pompę ciepła, 501-1000m²", poszukuje znakomitego gruntowego wymiennika ciepła. Powinien znaleźć ofertę Twojej firmy, która nie ma konkurentów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Poddębice

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Uniejów

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Uniejów

2022-08-22 do 2022-08-30

Pompa ciepła, bud. do 150m², Zygry

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Pompa ciepła, bud. do 150m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

 • Zygry

2022-08-19 do 2022-08-27

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Uniejów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodni...

 • Uniejów

2022-08-16 do 2022-08-24

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Uniejów

Próbujesz znaleźć Klienta jako dobry fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Przyczyń się do realizacji jego celów. Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Uniejów

2022-08-11 do 2022-08-19

Systemy Grzewcze Poddębice

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Poddębice

2022-08-09 do 2022-08-17

Potrzebuję pompy ciepła, 501-1000m², Dalików

Wciąż masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Dalików

2022-08-03 do 2022-08-11

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m², Uniejów

Ten Klient myśli, że perfekcyjna pompa ciepła to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Uniejów

2022-08-01 do 2022-08-09

Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m², Dąbrówka Nadolna

Na wypadek jeśli jako profesjonalista od pompy ciepła potrzebujesz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Szukam firmy od pomp ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Łódzkie z pewnością dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Dąbrówka nadolna

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Kontrewers Gm Dalików

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest właśnie dla Twojej firmy. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • kontrewers gm Dalików

2022-07-25 do 2022-08-02

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Poddębice

2022-07-20 do 2022-07-28

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Pęczniew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Pęczniew

2022-07-16 do 2022-07-24

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m², Zadzim

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z branży systemów grzewczych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Zadzim

2022-07-15 do 2022-07-23

Energia Odnawialna Poddębice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Pompa ciepła wyliczona na zapot...

 • Zadzim

2022-07-12 do 2022-07-20

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Uniejów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Uniejów

2022-07-10 do 2022-07-18

Tanie Systemy Grzewcze

Jako ekspert złóż doskonałą ofertę systemów grzewczych. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpliwości zlecenie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie.

 • Zadzim

2022-07-03 do 2022-07-11

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Poddębice

Powiedz Zlecającemu, że lepszej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Poddębic, więc jeśli szuka znakomitego systemów grzewczych to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Szczegółową ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Poddębice

2022-06-24 do 2022-07-02

Świetna Pompa Ciepła Poddębice

W dalszym ciągu masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Zlecającego jako profesjonalista od pompy ciepła. Pozwól Zleceniodawcom wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Kontrewers

2022-06-16 do 2022-06-24

Pompa Ciepła

Zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do specjalisty, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z miejscowości Poddębice i okolic. Dzięki temu, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Poddębice

2022-06-15 do 2022-06-20

Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mi...

 • Uniejów

2022-06-09 do 2022-06-17

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Dalików

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Potrzebuje pompy t...

 • Dalików

2022-06-08 do 2022-06-16

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 65m², Poddębice

Wciąż jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Poddębice

2022-06-08 do 2022-06-09

Tanie Systemy Grzewcze

Ten Klient, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż próbuje znaleźć od kilku tygodni, wysłał nam zapytanie o treści - Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

 • Powodów drugi

2022-06-08 do 2022-06-16

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 60m², Zadzim

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 60m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowi...

 • Zadzim

2022-06-07 do 2022-06-15

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu