Pompy ciepła w Zgierzu

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 897 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Zgierz - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Zgierz

Gruntowe Wymienniki Ciepła w Zgierzu

58 opinii

Dobre gruntowe wymienniki ciepła z transportem pod drzwi to zwyczajna metoda pracy Geneza Łódź, dzięki której będziesz całkowicie ukontentowany. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Pierwszorzędne Powietrzne Pompy Ciepła Zgierz

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński

53 opinie

Planujesz nabycie powietrznych pomp ciepła i nie masz sprzedawcy? Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Rewelacyjne Systemy Grzewcze Zgierz

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Chcąc znaleźć najlepszą propozycję systemów grzewczych namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale Polenergia Pompy Ciepła S.A. przebije je wszystkie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

MK Instalacje Maciej Posiak - Solidne Pompy Ciepła Zgierz

MK Instalacje Maciej Posiak

18 opinii

Myślisz, że solidne pompy ciepła to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z MK Instalacje Maciej Posiak poradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Geoclima - Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Zgierz

Wyśmienite Gruntowe Pompy Ciepła Zgierz

15 opinii

Takiego dostawcy nie znajdziesz na terenie Zgierza, dlatego jeśli szukasz wyśmienitych gruntowych pomp ciepła to bez wahania sprawdź Geoclima. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

GO-GREENER Karina Stańczak - Odnawialne Źródła Energii Zgierz

GO-GREENER Karina Stańczak

6 opinii

Planujesz wybrać wartego zaufania specjalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? GO-GREENER Karina Stańczak z Zgierza jest na to skuteczną metodą. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Jakub Olszewski pompy ciepła - Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii Zgierz

Jakub Olszewski pompy ciepła

3 opinie

Kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdziesz na terenie Zgierza, więc jeśli szukasz najwyższej klasy gruntowych wymienników ciepła to niezwłocznie zobacz Jakub Olszewski pompy ciepła. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

EM-INSTAL Michał Madziała - Rewelacyjne Pompy Ciepła Zgierz

EM-INSTAL Michał Madziała

3 opinie

Potrzebujesz profesjonalistów od pomp ciepła? Powierz tę kwestię specjalistom z EM-INSTAL Michał Madziała. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ażeby uzyskać szczegółową wycenę skontaktuj się - to Ci się opłaci.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Solidna Energia Odnawialna Zgierz

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 opinie

Solidna energia odnawialna to najważniejszy temat dla tych profesjonalistów - są niekwestionowanym liderem w branży. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak - Doskonałe Systemy Grzewcze Zgierz

Doskonałe Systemy Grzewcze Zgierz

2 opinie

Wybranie systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak pomogą Ci i dobiorą najlepsze rozwiązanie. Jeśli chcesz uzyskać ofertę skontaktuj się już teraz - warto.

226 Zleceń - Pompy Ciepła Zgierz

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 220m², Stryków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 10 Powierzchnia budynku: 220m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Stryków

2022-09-23 do 2022-10-01
dodano 2 dni temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Zgierz

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 m...

 • Aleksandrów Łódzki

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 4 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Perfekcyjna Pompa Ciepła Zgierz

Zapytanie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz skupia się na Klientach z rejonu Łódzkiego i z sąsiednich miast. Aby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

 • Zelgoszcz

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 4 dni temu

Solidna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 8 Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: zap...

 • Domaradzyn

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Dobre Systemy Grzewcze Zgierz

Powiedz Zlecającemu, że równie dobrej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie na terenie Łódzkiego, więc jeśli szuka dobrego systemów grzewczych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Ledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Aleksandrów Łódzki

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Ozorków

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Ozorków

2022-09-16 do 2022-09-24

Tanie Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: nowo wybudowany Dodatkowe informacje: Interesuje nas pompa ciepła Mi...

 • Zgierz

2022-09-14 do 2022-09-22

Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jeszcze jako dobra firma od pompy ciepła szukasz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z miejscowości Łódzkie z pewnością dasz dowód Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Aleksandrów Łódzki

2022-09-13 do 2022-09-21

Perfekcyjna Energia Odnawialna Zgierz

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Łódzkiego i okolicznych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Helenów

2022-09-11 do 2022-09-19

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Głowno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Głowno

2022-09-11 do 2022-09-19

Znakomita Pompa Ciepła

Na wypadek jeśli jako dobra firma od pompy ciepła szukasz zleceń to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m². Prowadząc firmę jako kompetentny przedsiębiorca z Zgierza bez wątpienia udowodnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Zgierz

2022-09-09 do 2022-09-17

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Aleksandrów Łódzki

2022-09-08 do 2022-09-16

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Jedlicze A

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie oraz koncentruje się na Klientach z Łódzkiego oraz przyległych powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Jedlicze a

2022-09-08 do 2022-09-16

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Ten Zleceniodawca zgłosił "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Ozorków

2022-09-07 do 2022-09-15

Świetne Systemy Grzewcze

Spowoduj, że systemy grzewcze nie będzie dla Klienta trudnością i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany pracownik z dziedziny systemów grzewczych stwórz skrojoną na miarę ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Aleksandrów Łódzki

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Grotniki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-09-01...

 • Grotniki

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 92m², Zgierz

Jeśli Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Zgierz

2022-09-05 do 2022-09-13

Solidna Pompa Ciepła

Ten Klient uważa, że solidna pompa ciepła to skomplikowane zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Zgierz

2022-09-05 do 2022-09-13

Bezkonkurencyjne Systemy Grzewcze

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako fachowiec doradź i wybierz dostosowane do potrzeb rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Antoniew

2022-09-04 do 2022-09-12

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła Zgierz

Klient chce znaleźć dostawcę pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy miejscowości Łódzkie i zależy mu na odpowiedniej jakości. Skontaktuj się z nim w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Stryków

2022-09-01 do 2022-09-09

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 95m², Zgierz

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 95m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Zgierz

2022-09-01 do 2022-09-09

Pompa Ciepła

Klient napisał zlecenie o treści "Potrzebuję pompy ciepła, bud. 201-300m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Biała

2022-09-01 do 2022-09-09

Doskonała Pompa Ciepła

Jeżeli wciąż jako ekspert od pompy ciepła szukasz Zleceniodawców to zainteresuj się zleceniem o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 130m². Prowadząc działalność jako od lat działający na rynku przedsiębiorca z Łódzkiego z pewnością pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Parzęczew

2022-08-31 do 2022-09-08

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze

Udowodnij Zleceniodawcy, że lepszej propozycji systemów grzewczych nie znajdzie w miejscowości Łódzkie i okolicy, więc jeśli szuka pierwszorzędnego systemów grzewczych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Głowno

2022-08-28 do 2022-09-05

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Karolew

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Karolew

2022-08-27 do 2022-09-04

Profesjonalna Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten zainteresowany napisał "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Ozorków

2022-08-24 do 2022-09-01

Solidne Odnawialne Źródła Energii

Zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Łódzkiego i okolic. Nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Chrząstówek

2022-08-24 do 2022-09-01

Pierwszorzędna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Aleksandrów Łódzki

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Zgierz

Nadal jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Zgierz

2022-08-22 do 2022-08-30

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Stryków

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Stryków

2022-08-20 do 2022-08-28

Systemy Grzewcze

Udowodnij Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty systemów grzewczych nie znajdzie na terenie Łódzkiego, więc jeżeli szuka świetnego systemów grzewczych to bez zbędnej zwłoki powinien wybrać Twoją Firmę. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Kolonia brużyca

2022-08-18 do 2022-08-26

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu