Pompa ciepła w Bełchatowie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 153 891 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Bełchatów - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Bełchatów

Geneza Łódź

60 opinii

Jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Geneza Łódź. Bełchatów to teren, na którym koncentrują swoje działania. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Najlepsze Pompy Ciepła Bełchatów

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński

53 opinie

Jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to wykorzystaj doświadczenie ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński. Bełchatów i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Solidne Odnawialne Źródła Energii Bełchatów

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

50 opinii

Polenergia Pompy Ciepła S.A. oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Bełchatowa i z sąsiednich miast. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

MK Instalacje Maciej Posiak - Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii w Bełchatowie

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii w Bełchatowie

19 opinii

Firma MK Instalacje Maciej Posiak świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z rejonu Bełchatowa i okolic. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Ka Klimat - Solidna Energia Odnawialna Bełchatów

Solidna Energia Odnawialna

9 opinii

Oferuje usługi z zakresu energii odnawialnej od lat, przede wszystkich na obszarze miejscowości Bełchatów, ale także pobliskich powiatów. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Termo-A.H.D. Maciej Wróbel - Świetne Systemy Grzewcze Bełchatów

Świetne Systemy Grzewcze

5 opinii

Systemy grzewcze i implikacje z tego wynikające skończą być dla Ciebie zagadką, jeśli wybierzesz ofertę Termo-A.H.D. Maciej Wróbel. Profesjonalni konsultanci z branży systemów grzewczych pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak - Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła Bełchatów

Rewelacyjne Powietrzne Pompy Ciepła Bełchatów

4 opinie

Powietrzne pompy ciepła z transportem pod drzwi to normalna metoda działania Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak, dzięki której będziesz całkowicie zadowolony. Konkretną wycenę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

NTW AIRCONOMIC - Doskonałe Systemy Grzewcze Bełchatów

Doskonałe Systemy Grzewcze Bełchatów

3 opinie

Wybranie doskonałego systemów grzewczych może być skomplikowane, ale NTW AIRCONOMIC na 100% pomoże Tobie w znalezieniu najlepszego rozwiązania. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Cenione Powietrzne Pompy Ciepła Bełchatów

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 opinie

Szukając powietrznych pomp ciepła namierzysz wielu producentów, którzy mają ofertę, ale to OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest najwyższej próby. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

FOT-MAR Krzysztof Marciniak - Znakomite Systemy Grzewcze Bełchatów

FOT-MAR Krzysztof Marciniak

10 opinii

Specjaliści z FOT-MAR Krzysztof Marciniak przedstawią Ci najlepszą ofertę systemów grzewczych. Mają na swoim koncie wiele pozywnych opinii od Klientów, co świadczy o ich przywiązaniu do obowiązków. Nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

114 Zleceń - Pompy Ciepła Bełchatów

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bełchatów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 m...

 • Bełchatów

2022-12-05 do 2022-12-13
dodano 7 godzin temu

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bełchatów

Jako ekspert i prawdziwy profesjonalista w temacie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w rejonie Bełchatowa, który pisze "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Bełchatów

2022-12-01 do 2022-12-09
dodano 4 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 21 759 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Bełchatów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek po moderni...

 • Bełchatów

2022-11-30 do 2022-12-08
dodano 5 dni temu

Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Bełchatów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Bełchatów

2022-11-25 do 2022-12-03

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Ławy A

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek do 2 lat Dodatkowe informac...

 • Ławy a-

2022-11-25 do 2022-12-03

Energia Odnawialna Bełchatów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2022-11-17...

 • Szczerców

2022-11-17 do 2022-11-25

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Rusiec

Dla Klienta, który pisze - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², wybranie bezkonkurencyjnego systemów grzewczych jest trudniejsze niż może się wydawać, ale Ty będziesz na 100% w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego produktu. Dlatego, że realizujesz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Rusiec

2022-11-10 do 2022-11-18

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bełchatów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Bełchatów

2022-11-10 do 2022-11-18

Świetny Gruntowy Wymiennik Ciepła Bełchatów

Dowiedź Zleceniodawcy, że kolejnego takiego sprzedawcy szybko nie znajdzie na terenie Bełchatowa. Dlatego jeśli jesteś producentem świetnego gruntowego wymiennika ciepła to od razu poznaj szczegóły zapytania o treści - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m². Złóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Bełchatów

2022-11-04 do 2022-11-12

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Bełchatów

Ten Zleceniodawca, który nadal nie znalazł systemów grzewczych, mimo że poszukuje od kilku tygodni, napisał nam zlecenie o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Klienta. Żeby otrzymać więcej informacji skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Bełchatów

2022-11-03 do 2022-11-11

Profesjonalna Energia Odnawialna

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Łódzkiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Dopasowaną ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Wadlew

2022-10-31 do 2022-11-08

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Drużbice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Drużbice

2022-10-25 do 2022-11-02

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 167m², Bełchatów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 167m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zar...

 • Bełchatów

2022-10-16 do 2022-10-24

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Bełchatów

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe infor...

 • Bełchatów

2022-10-11 do 2022-10-19

Pierwszorzędna Pompa Ciepła Bełchatów

Jeżeli jako ekspert od pompy ciepła potrzebujesz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Potrzebuję pomp ciepła z montażem i uruchomieniem, do 30 pomp Thermia Calibra. Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z miejscowości Bełchatów bez wątpienia pokażesz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Bełchatów

2022-10-07 do 2022-10-15

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 90m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Mam fotowolt...

 • Bełchatów

2022-10-05 do 2022-10-13

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Bełchatów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu mi...

 • Bełchatów

2022-09-29 do 2022-10-07

Korzystne Systemy Grzewcze Bełchatów

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż szuka od niezliczonych dni, napisał nam zlecenie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Bełchatów

2022-09-28 do 2022-10-06

Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Bełchatów

2022-09-27 do 2022-10-05

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Szczerców

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Szczerców

2022-09-25 do 2022-10-03

Profesjonalna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia o treści "Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę już dziś.

 • Rusiec

2022-09-25 do 2022-10-03

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy o...

 • Bełchatów

2022-09-24 do 2022-10-02

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawcy często nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najlepsze wyjście temu Zlecającemu zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 240m². Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Podstoła

2022-09-23 do 2022-10-01

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 240m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesi...

 • Drużbice

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Kluki

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kluki

2022-09-22 do 2022-09-30

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Zelów

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w temacie odnawialnych źródeł energii możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Łódzkiego, który wysłał zapytanie o treści "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Zelów

2022-09-22 do 2022-09-30

Odnawialne Źródła Energii

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Zlecenie na pompę ciepła, bud. 90m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Szczerców

2022-09-22 do 2022-09-30

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecenie od Klienta, który stoi przed koniecznością zakupu gruntowego wymiennika ciepła i nie ma jeszcze sprzedawcy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Bełchatów

2022-09-20 do 2022-09-28

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Drużbice

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Wojewudztwo Łódzkie

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: d...

 • Wojewudztwo łódzkie

2022-09-18 do 2022-09-26

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Jako ekspert z branży, najlepszy w swoim fachu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny odnawialnych źródeł energii. Klient, który zleca napisał - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Kolonia łobudzice

2022-09-16 do 2022-09-24

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu