Pompy ciepła w Łasku

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 824 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 412 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Łask - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Łask

Tanie Systemy Grzewcze

64 opinie

Każdy, kto potrzebuje systemów grzewczych winien niezwłocznie zgłosić się do Sunlit.pl Marek Sowka i zobaczyć świetne oferty. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma może Ci zaproponować.

Geneza Łódź - Rewelacyjne Pompy Ciepła Łask

Geneza Łódź

58 opinii

Wykonanie pomp ciepła będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Geneza Łódź ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Pompy Ciepła Łask

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński

53 opinie

Jeśli poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński są dla Ciebie stworzeni. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Cenione Powietrzne Pompy Ciepła Łask

Cenione Powietrzne Pompy Ciepła Łask

49 opinii

Kiedy poszukujesz najlepszej oferty powietrznych pomp ciepła na terenie Łasku, skorzystaj z pomocy profesjonalistów w branży. Polenergia Pompy Ciepła S.A. wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i przedstawi Ci zacną propozycję. Podejmij decyzję od razu - zadzwoń i otrzymaj propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

MK Instalacje Maciej Posiak - Markowe Gruntowe Wymienniki Ciepła Łask

MK Instalacje Maciej Posiak

18 opinii

Wybranie markowych gruntowych wymienników ciepła może być skomplikowane, ale ten dostawca na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego towaru. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Termo-A.H.D. Maciej Wróbel - Solidna Energia Odnawialna w Łasku

Solidna Energia Odnawialna w Łasku

4 opinie

Wybranie markowych gruntowych wymienników ciepła może być skomplikowane, ale ten dostawca na 100% pomoże Tobie w znalezieniu dopasowanego towaru. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

SM SYSTEM - Wysokiej Klasy Gruntowe Wymienniki Ciepła Łask

SM SYSTEM

4 opinie

Kiedy szukasz najlepszej oferty gruntowych wymienników ciepła w rejonie Łasku, zatrudnij fachowców w branży. SM SYSTEM wykorzysta swoich kreatywnych pracowników i złoży Ci dobrą propozycję. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

NTW AIRCONOMIC - Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła Łask

Wyśmienite Gruntowe Wymienniki Ciepła

3 opinie

Wciąż nie znalazłeś odpowiedniego dostawcy gruntowych wymienników ciepła, pomimo że szukasz go od sam nie wiesz jak dawna? NTW AIRCONOMIC może ma szansę zakończyć Twój problem. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Gruntowe Pompy Ciepła Łask

Gruntowe Pompy Ciepła

2 opinie

Systemy grzewcze oraz detale z tym związane przestaną być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wykwalifikowani specjaliści z branży systemów grzewczych pomogą Ci wybrać idealne rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi już teraz, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak - Znakomite Pompy Ciepła Łask

Znakomite Pompy Ciepła Łask

2 opinie

Poszukujesz specjalisty od pomp ciepła? Skorzystaj z kwalifikacji Usługi Hydrauliczne Łukasz Stasiak. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

66 Zleceń - Pompy Ciepła Łask

Solidna Energia Odnawialna Łask

Jeśli energia odnawialna to obszar działania Twojej firmy to prześlij ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Ten składający zapytanie zgłosił "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Łask

2022-09-20 do 2022-09-28
dodano 5 dni temu

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Widawa

Ten Zlecający jeszcze szuka dobrej firmy od pompy ciepła. Napisał ogłoszenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Jeśli chcesz otrzymać Klienta skontaktuj się już teraz - warto.

 • Widawa

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łask

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: możliwy od zaraz...

 • Łask

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łask

Przeznaczenie pompy: podgrzewanie wody Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Interesuje mnie zakup i monta...

 • Łask

2022-09-14 do 2022-09-22

Pierwszorzędna Pompa Ciepła Łask

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od ...

 • Wodzierady

2022-09-13 do 2022-09-21

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Łask

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3...

 • Łask

2022-09-12 do 2022-09-20

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła Łask

Zleceniodawca, który wprowadził zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²", poszukuje gruntowego wymiennika ciepła. Powinien spotkać ofertę Twojej firmy, która przebije wszystkie inne. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Łask

2022-09-10 do 2022-09-18

Doskonałej Jakości Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zleceniodawca, który poszukuje doskonałej jakości gruntowego wymiennika ciepła napisał - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m². Winien on dostać ofertę od Ciebie jako dostawcy i zobaczyć na własne oczy Twoje niskie ceny oraz referencje otrzymane od Klientów. Jeśli chcesz poznać dokładne informacje skontaktuj się od razu - warto.

 • Widawa

2022-09-09 do 2022-09-17

Pompa Ciepła

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Widawa

2022-09-05 do 2022-09-07

Profesjonalna Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten zainteresowany napisał "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Łask

2022-09-05 do 2022-09-06

Solidne Odnawialne Źródła Energii Łask

Zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 201-300m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Łasku i okolic. Nie czekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Łask

2022-09-03 do 2022-09-11

Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Łask

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łask

2022-09-03 do 2022-09-11

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Wielka Wieś B

Jako wysoko wykwalifikowani pracownicy dacie radę spełnić wymagania odnośnie odnawialnych źródeł energii. Zlecenie ma treść "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Wielka wieś b

2022-09-01 do 2022-09-09

Dobry Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty:...

 • Łask

2022-08-23 do 2022-08-31

Doskonałe Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wodzierady

2022-08-20 do 2022-08-28

Porządny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klienci nierzadko nie mogą odnaleźć się w bogactwie ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako profesjonalista, zaproponuj najbardziej korzystne rozwiązanie Zlecającemu ogłoszenie o treści - Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Buczek

2022-08-16 do 2022-08-24

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Magdalenów

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Magdalenów

2022-08-14 do 2022-08-15

Staranna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mie...

 • Sędziejowice

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Łask

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 ...

 • Łask

2022-08-09 do 2022-08-17

Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: samo ogrzewanie d...

 • Zduńska Wola i okolice

2022-08-09 do 2022-08-17

Systemy Grzewcze

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 ...

 • Łask

2022-08-08 do 2022-08-16

Solidna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Łask

2022-08-07 do 2022-08-07

Potrzebuję pompy ciepła, bud. do 150m², Łask

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu ...

 • Łask

2022-08-07 do 2022-08-07

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Buczek

2022-08-06 do 2022-08-14

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: Klient prosi o poradę, chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin...

 • Łask

2022-08-02 do 2022-08-10

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Widawa

Oferując usługi z zakresu energii odnawialnej od kilkunastu lat, szczególnie na obszarze Łódzkiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Widawa

2022-07-30 do 2022-08-07

Rewelacyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Zleceniodawca szuka najlepszej oferty gruntowego wymiennika ciepła w miejscowości Łódzkie i napisał - Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m². Jako ekspert w branży wykorzystaj kompetencje swoich pracowników i zaproponuj świetną propozycję. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Łódź Kwiatkowice Las

2022-07-25 do 2022-08-02

Profesjonalna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które ma treść "Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m²". Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Łask

2022-07-19 do 2022-07-27

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Sędziejowice

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sędziejowice

2022-07-16 do 2022-07-24

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Klient chce znaleźć dostawcę pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy miejscowości Łask i zależy mu na odpowiedniej jakości. Skontaktuj się z nim w odpowiedzi na to zlecenie. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Łask

2022-07-16 do 2022-07-24

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Sędziejowice

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Budynek parterow...

 • Sędziejowice

2022-07-14 do 2022-07-22

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu