Pompy ciepła w Łęczycy

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 876 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 414 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Łęczyca - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Łęczyca

Staranne Pompy Ciepła Łęczyca

64 opinie

Na wypadek jeśli nadal szukasz ekspertów od pomp ciepła to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Mikołaj Barszcz SUNLIT POMPY CIEPŁA. Łęczyca i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Przedzwoń i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

Geneza Łódź - Najlepsze Pompy Ciepła Łęczyca

Geneza Łódź

58 opinii

Na wypadek jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj doświadczeniu Geneza Łódź. Łęczyca i okolice - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Pierwszorzędne Odnawialne Źródła Energii Łęczyca

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński

53 opinie

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze Łęczycy, ale także przyległych miast. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej wyceny - zadzwoń!

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Doskonałe Gruntowe Wymienniki Ciepła Łęczyca

Polenergia Pompy Ciepła S.A.

49 opinii

Planujesz nabycie gruntowych wymienników ciepła i nie masz jeszcze sprzedawcy? Ustal pasujący termin już teraz!

Euros Energy Sp. z o.o.KW - Rewelacyjne Gruntowe Pompy Ciepła Łęczyca

Euros Energy Sp. z o.o.KW

35 opinii

Zakup rewelacyjnych gruntowych pomp ciepła nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Euros Energy Sp. z o.o.KW poradzą Ci i dobiorą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Skontaktuj się, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Ka Klimat - Wyśmienite Powietrzne Pompy Ciepła Łęczyca

Ka Klimat

9 opinii

Jeśli szukasz dobrej współpracy to eksperci z Ka Klimat są dla Ciebie idealni. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Solar-Group Sp. z o.o. - Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła w Łęczycy

Znakomite Powietrzne Pompy Ciepła w Łęczycy

3 opinie

Skoro chcesz dokonać zakupu wyśmienitych powietrznych pomp ciepła to ta firma z całą pewnością zapewni poszukiwany produkt. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz ofertę.

NTW AIRCONOMIC - Doskonałe Systemy Grzewcze Łęczyca

Doskonałe Systemy Grzewcze Łęczyca

3 opinie

Systemy grzewcze i szczegóły z tym związane skończą być dla Ciebie kłopotem, jeśli skorzystasz z oferty NTW AIRCONOMIC. Profesjonalni eksperci z zakresu systemów grzewczych pomogą Ci znaleźć skrojone na miarę rozwiązanie. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

JMB Jacek Michalski - Powietrzne Pompy Ciepła Łęczyca

JMB Jacek Michalski

3 opinie

Planujesz zakup powietrznych pomp ciepła i nie podjąłeś decyzji o wyborze odpowiedniego sprzedawcy? Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Solidne Pompy Ciepła Łęczyca

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

2 opinie

Myślisz, że solidne pompy ciepła to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy pomogą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

46 Zleceń - Pompy Ciepła Łęczyca

Solidna Energia Odnawialna Łęczyca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: powyżej 7 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możli...

 • Łęczyca

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii Łęczyca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Łęczyca

2022-09-16 do 2022-09-24

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. 45m², Piątek

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3 Powierzchnia budynku: 45m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Piątek

2022-09-09 do 2022-09-17

Zlecenie na wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Witonia

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesię...

 • Witonia

2022-09-07 do 2022-09-07

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Piątek

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zapytania, które brzmi "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Piątek

2022-09-03 do 2022-09-11

Doskonała Energia Odnawialna

Jeśli energia odnawialna na najwyższym poziomie to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 151-200m²". Złóż ofertę dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Łęczyca

2022-09-02 do 2022-09-10

Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Daszyna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Daszyna

2022-08-30 do 2022-09-07

Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Daszyna

Dowiedź Zleceniodawcy, że takiego sprzedawcy nie znajdzie na terenie Łódzkiego. Dlatego jeśli jesteś producentem odpowiedniego gruntowego wymiennika ciepła to natychmiast przeanalizuj zlecenie o treści - Zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Daszyna

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Góra Świętej Małgorzaty

Jako profesjonalista i prawdziwy wyjadacz w branży energii odnawialnej możesz zaoferować swoje usługi Klientowi w pobliżu miejscowości Łódzkie, który wysłał zapytanie o treści "Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Przedzwoń i prześlij ofertę.

 • Góra Świętej Małgorzaty

2022-08-24 do 2022-09-01

Bezkonkurencyjny Gruntowy Wymiennik Ciepła Łęczyca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Termin realizacji do 15 .pa...

 • Krzepocin pierwszy

2022-08-18 do 2022-08-26

Tani Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient nadal nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, mimo że szuka go od dawna. Masz szansę być wybawieniem dla tego Klienta. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Łęczyca

2022-08-14 do 2022-08-22

Zapytanie o powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kozuby

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 6 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Brak informacji Termin skorzystani...

 • Kozuby

2022-08-08 do 2022-08-08

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który zleca - "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²", nie pożałuje współpracy z doradcą takim, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Łęczyca

2022-08-03 do 2022-08-11

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. do 150m², Łęczyca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Łęczyca

2022-07-25 do 2022-08-02

Perfekcyjne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 2 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu...

 • Łęczyca

2022-07-25 do 2022-08-02

Pierwszorzędny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Ten Klient nadal nie znalazł odpowiedniego dostawcy gruntowego wymiennika ciepła, pomimo że poszukuje go od wielu dni. Możesz zakończyć problem dla tego Klienta. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Witonia

2022-07-20 do 2022-07-28

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Łęczyca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: dom 12 letni ociepl...

 • Łęczyca

2022-07-19 do 2022-07-27

Dam zlecenie na gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m², Łęczyca

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: d...

 • Łęczyca

2022-07-14 do 2022-07-22

Rewelacyjna Pompa Ciepła Łęczyca

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Szukam firmy od pomp ciepła, bud. 130m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Umów się na rozmowę jak najszybciej i prześlij ofertę.

 • Łęczyca

2022-07-13 do 2022-07-21

Zapytanie o wodną pompę ciepła, bud. do 150m², Łęczyca

Przeznaczenie pompy: chłodzenie, ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: wodna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Łęczyca

2022-07-13 do 2022-07-21

Najlepsza Pompa Ciepła

Klient napisał zgłoszenie brzmiące "Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie pompy ciepła daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Dłużej nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Świnice Warckie

2022-07-11 do 2022-07-19

Perfekcyjna Energia Odnawialna

Jako wybitny specjalista od energii odnawialnej, obsługujący Klientów z Łódzkiego i sąsiednich miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²". Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Nowa sobótka

2022-07-04 do 2022-07-12

Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m², Grabów

Jeśli odnawialne źródła energii na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Ten zainteresowany zgłosił "Zapotrzebowanie na gruntową pompę ciepła, bud. do 150m²". Nie czekaj - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Grabów

2022-07-02 do 2022-07-10

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Witonia

Zleceniodawca, który poszukuje dobrego gruntowego wymiennika ciepła napisał - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Musi on koniecznie otrzymać ofertę od Ciebie jako dostawcy i poznać Twoje niskie ceny oraz korzystne warunki dostawy. Ustal pasujący termin od razu!

 • Witonia

2022-06-26 do 2022-07-04

Rewelacyjna Pompa Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 48m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do u...

 • Łęczyca

2022-06-23 do 2022-06-24

Potrzebuję pompy ciepła, bud. 151-200m², Łęczyca

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Łęczyca

2022-06-21 do 2022-06-29

Opłacalny Gruntowy Wymiennik Ciepła

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom 2kodygnacyjny, ...

 • Piątek

2022-06-10 do 2022-06-18

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Zlecający często czują się zagubieni w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako ekspert, pomóż znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie Klientowi zgłoszenie o treści - Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Grabów

2022-06-07 do 2022-06-15

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 4 Powierzchnia budynku: 180m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Łęczyca

2022-06-05 do 2022-06-13

Pompa Ciepła

Przygotowanie pompy ciepła z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Łęczyca

2022-06-03 do 2022-06-11

Pompa Ciepła

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą takim, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu.

 • Piątek

2022-06-02 do 2022-06-10

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu