Pompy ciepła w Pajęcznie

Porównaj oferty od Sprzedawców Pomp Ciepła z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 901 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pompa ciepła to alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych instalacji grzewczych. Korzystanie z tego rodzaju systemu przynosi wiele korzyści dla środowiska naturalnego, a jednocześnie umożliwia wprowadzenie oszczędności do domowego budżetu. Uznaje się, że korzystanie z pompy ciepła jest jednym z najbardziej ekonomicznych rozwiązań grzewczych dostępnych obecnie na rynku. Warto zapoznać się z ofertą pomp ciepła, których obsługa jest prosta i intuicyjna. Istotnym czynnikiem wpływającym na opłacalność inwestycji jest koszt montażu i eksploatacji.

Pompa ciepła jest urządzeniem grzewczym, które zasadniczo różni się od pozostałych dostępnych na rynku rozwiązań. Aby wytworzyła się energia cieplna nie jest potrzebny proces spalania. Wykorzystywane jest bowiem ciepło zmagazynowane w wodzie, gruncie czy w powietrzu. Pompa ciepła jak działa? Do sprawnego funkcjonowania, każda pompa potrzebuje zasilania prądem elektrycznym lub gazem. Jest to tak naprawdę jedyny koszt codziennej eksploatacji urządzenia.

Obecnie na rynku dostępne są różnorodne modele, które różnią się sposobem funkcjonowania. Pompa ciepła powietrzna jest jedną z najczęściej wybieranych. Podstawowym elementem gwarantującym sprawne działanie jest wentylator. To dzięki niemu powietrze może przepływać przez wymiennik, a następnie czynnik chłodniczy odbierający wytworzone ciepło. Również pompa ciepła gruntowa jest chętnie wybierana. Jej główną zaletą jest wyjątkowa stabilność, ale montaż wiąże się ze stosunkowo wysokimi kosztami. Tego rodzaju rozwiązanie jest polecane dla osób posiadających duże działki, na których swobodnie można wykonać odwiert.

Cena dostępnych na rynku modeli pomp ciepła sprawia, że jest to opłacalna inwestycja. Na ostateczną wycenę instalacji pompy ciepła oraz koszty późniejszego użytkowania wpływa wiele różnych czynników. Jest to chociażby klasa energetyczna budynku, lokalizacja, potrzeby domowników, a także firma, której zleca się montaż i rodzaj wybranej pompy. Najczęściej jednak początkowe wydatki mogą przekroczyć 20 tysięcy złotych. Warto pamiętać o tym, że oszczędność wynikająca z eksploatacji - w szczególności jeśli ocieplenie elewacji i poddaszy jest prawidłowo wykonane - w ciągu kilku lat pozwoli na zwrócenie się pieniędzy wydanych na zakup urządzenia i jego montaż.

Koszt pompy ciepła - na ostateczne wydatki wpływa też odpowiednie dopasowanie rodzaju pompy do jej przeznaczenia i specyfiki nieruchomości. Tego rodzaju urządzenia mogą być wykorzystywane w różnych celach. Pompa ciepła do basenu to rozwiązanie wybierane wcale nie rzadziej niż pompy do ogrzewania domów. Takie instalacje są niezwykle ekonomiczne, ale też wygodne w użytkowaniu i bardzo rzadko ulegają awariom.

Pompy ciepła Pajęczno - ranking najlepszych firm

Pompy ciepła Pajęczno

Geneza Łódź

58 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie pomp ciepła i zatrudnij Geneza Łódź. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński - Tanie Powietrzne Pompy Ciepła w Pajęcznie

Tanie Powietrzne Pompy Ciepła w Pajęcznie

53 opinie

Jeżeli planujesz zakup tanich powietrznych pomp ciepła to ECOKOMFORT Krzysztof Mrowiński z całą pewnością zadowoli Cię bez dwóch zdań. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Budotom Pompy Ciepła - Znakomite Systemy Grzewcze Pajęczno

Znakomite Systemy Grzewcze

47 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze systemów grzewczych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z Budotom Pompy Ciepła pomogą Ci i znajdą dopasowne rozwiązanie. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Polenergia Pompy Ciepła S.A. - Gruntowe Wymienniki Ciepła Pajęczno

Gruntowe Wymienniki Ciepła

49 opinii

Poszukując gruntowych wymienników ciepła znajdziesz dostawców, którzy mają ofertę dla Ciebie, ale to Polenergia Pompy Ciepła S.A. nie ma sobie równych. Więcej informacji otrzymasz po kontakcie.

Ka Klimat - Solidne Pompy Ciepła Pajęczno

Solidne Pompy Ciepła Pajęczno

9 opinii

Firma Ka Klimat oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Pajęczno i z sąsiednich miast. Umów się na rozmowę od razu i poznaj ofertę.

Grento Sp. z o.o. - Tanie Systemy Grzewcze Pajęczno

Grento Sp. z o.o.

6 opinii

Eksperci z Grento Sp. z o.o. zaproponują Ci doskonałą ofertę systemów grzewczych. Mają na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zarezerwuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Termo-A.H.D. Maciej Wróbel - Najwyższej Klasy Systemy Grzewcze Pajęczno

Termo-A.H.D. Maciej Wróbel

4 opinie

Takiej propozycji systemów grzewczych nie znajdziesz na terenie Pajęczna, więc jeżeli poszukujesz najwyższej klasy systemów grzewczych to bezzwłocznie sprawdź Termo-A.H.D. Maciej Wróbel. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

OTWARTA ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Odnawialne Źródła Energii Pajęczno

Odnawialne Źródła Energii Pajęczno

2 opinie

Oferuje usługi z zakresu odnawialnych źródeł energii od kilku lat, szczególnie na obszarze miejscowości Pajęczno, ale także przyległych miast. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Icom Energia - Gruntowe Pompy Ciepła Pajęczno

Gruntowe Pompy Ciepła

2 opinie

Zakup dobrych gruntowych pomp ciepła to duże wyzwanie, dlatego nie zwlekaj - fachowcy z Icom Energia posłużą radą i dobiorą uszyte na miarę rozwiązanie. Jeśli chcesz poznać ofertę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Heat Energy SC - Perfekcyjne Pompy Ciepła Pajęczno

Heat Energy SC

2 opinie

Jeśli jeszcze poszukujesz profesjonalistów od pomp ciepła to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Heat Energy SC. Pajęczno to teren, na którym koncentrują swoje działania. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

46 Zleceń - Pompy Ciepła Pajęczno

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Działoszyn

Pokaż temu Klientowi, że takiego dostawcy szybko nie znajdzie w miejscowości Łódzkie i okolicy. Więc jeśli jesteś producentem pierwszorzędnego gruntowego wymiennika ciepła to bezzwłocznie zapoznaj się ze zleceniem o treści - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m². Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Działoszyn

2022-09-22 do 2022-09-29
dodano 3 dni temu

Gruntowy Wymiennik Ciepła Pajęczno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 mi...

 • Pajęczno

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Pompy ciepła - gdzie szukać?

Poniżej przedstawiamy ranking 20 549 Sprzedawców Pomp Ciepła najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Działoszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Działoszyn

2022-09-19 do 2022-09-27
dodano 6 dni temu

Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Rząśnia

Jako fachowiec działający na terenie Łódzkiego i świadczący różnorodne usługi z zakresu solidnej energii odnawialnej zapoznaj się z potrzebami Klienta, który zgłosił zapytanie o treści "Dam zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Rząśnia

2022-09-15 do 2022-09-23

Pompa Ciepła Pajęczno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 7 Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: 2023-06-02...

 • Rząśnia

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecenie na pompę ciepła, bud. do 150m², Działoszyn

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: ...

 • Działoszyn

2022-09-01 do 2022-09-09

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pajęczno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 3-5-letni Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pajęczno

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pajęczno

Spraw, że systemy grzewcze nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowanym zagadnieniem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z dziedziny systemów grzewczych sporządź idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Dlatego, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Pajęczno

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Pajęczno

Klient poszukuje taniego gruntowego wymiennika ciepła w okolicy Pajęczna i ma dla niego znaczenie atrakcyjna cena. Prześlij ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi już teraz i prześlij ofertę.

 • Pajęczno

2022-08-26 do 2022-09-03

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 85m², Pajęczno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 85m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesi...

 • Pajęczno

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Pajęczno

Dowiedź Zleceniodawcy, że takiego sprzedawcy nie znajdzie na terenie Pajęczna. Dlatego jeśli jesteś producentem odpowiedniego gruntowego wymiennika ciepła to natychmiast przeanalizuj zlecenie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m². Napisz krótko co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Klienta.

 • Pajęczno

2022-08-10 do 2022-08-18

Solidne Odnawialne Źródła Energii Pajęczno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: do uzgodnie...

 • Pajęczno

2022-08-05 do 2022-08-13

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Działoszyn

Zlecający często nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako fachowiec, doradź najlepsze rozwiązanie Klientowi zapytanie o treści - Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 151-200m². Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Działoszyn

2022-07-31 do 2022-08-08

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Pajęczno

Ten Klient myśli, że pierwszorzędna pompa ciepła to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Pajęczno

2022-07-31 do 2022-08-08

Profesjonalne Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 301-500m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od...

 • Pajęczno

2022-07-31 do 2022-08-08

Zapotrzebowanie na pompę ciepła, bud. 201-300m², Pajęczno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: nowo wybudowany Termin skorzystania z oferty: w ciągu mie...

 • Pajęczno

2022-07-26 do 2022-08-03

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m², Działoszyn

Ten Klient, który wciąż nie znalazł systemów grzewczych, pomimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 301-500m². To właśnie Twoja oferta może być rozwiązaniem problemu Zleceniodawcy. Pokaż propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Działoszyn

2022-07-11 do 2022-07-19

Doskonałe Odnawialne Źródła Energii

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: w ciągu 6 miesięcy...

 • Trębaczew

2022-07-09 do 2022-07-17

Pierwszorzędne Systemy Grzewcze Pajęczno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 5-6 osób Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Mam fotovoltaike 5,2 Termin s...

 • Niwiska górne

2022-06-28 do 2022-07-06

Korzystne Systemy Grzewcze

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł systemów grzewczych, mimo iż szuka od niezliczonych dni, napisał nam zlecenie o treści - Zapytanie o gruntową pompę ciepła, bud. 151-200m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Sulmierzyce

2022-06-27 do 2022-07-05

Korzystne Systemy Grzewcze

Daj znać Zlecającemu, że takiej propozycji systemów grzewczych prędko nie znajdzie w miejscowości Pajęczno i okolicy, więc jeżeli poszukuje korzystnego systemów grzewczych to bez wahania powinien sprawdzić Twoją Firmę. Aby poznać Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Pajęczno

2022-06-26 do 2022-07-04

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 201-300m², Pajęczno

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 201-300m² Stan obiektu: w trakcie budowy Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Pajęczno

2022-06-24 do 2022-07-02

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Kodrań

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: powietrzna Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Dom został w 2021 ...

 • Kodrań

2022-06-13 do 2022-06-21

Gruntowy Wymiennik Ciepła

Znalezienie dobrego gruntowego wymiennika ciepła dla Konsumentów nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista pomóż Klientowi i dobierz najlepsze rozwiązanie. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Kiełczygłów

2022-06-10 do 2022-06-18

Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pajęczno

Wciąż masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako specjalista od pompy ciepła. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Pajęczno

2022-06-02 do 2022-06-10

Zapotrzebowanie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m², Pajęczno

Jeszcze jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zlecenie Zleceniodawcy jako dobra firma od pompy ciepła. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zaledwie chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Pajęczno

2022-06-02 do 2022-06-10

Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m², Pajęczno

Klienci nierzadko mają trudności w odnalezieniu się w gąszczu ofert na gruntowy wymiennik ciepła. Jako specjalista, zaproponuj najbardziej korzystne wyjście Zlecającemu zapytanie o treści - Zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. 151-200m². Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Pajęczno

2022-05-28 do 2022-06-05

Doskonała Energia Odnawialna Pajęczno

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zlecenia o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Pajęczno

2022-05-27 do 2022-06-04

Profesjonalna Energia Odnawialna

Energia odnawialna nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zlecenia o treści "Dam zlecenie na powietrzną pompę ciepła, bud. do 150m²". Pokaż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Pajęczno

2022-05-27 do 2022-06-04

Zlecenie na pompę ciepła, bud. 151-200m², Strzelce Wielkie

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: Klient prosi o poradę Liczba mieszkańców: 1-2 osoby Powierzchnia budynku: 151-200m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Dodatkowe informacje: Nie jes...

 • Strzelce Wielkie

2022-05-25 do 2022-06-02

Profesjonalna Energia Odnawialna

Przeznaczenie pompy: ogrzewanie budynku i c.w.u. Rodzaj pompy ciepła: gruntowa Liczba mieszkańców: 3-4 osoby Powierzchnia budynku: do 150m² Stan obiektu: budynek 6-letni lub starszy Termin skorzystania z oferty: możliwy od za...

 • Działoszyn

2022-05-25 do 2022-06-02

Otrzymaj zlecenia dla Sprzedawców Pomp Ciepła

Najczęstsze pytania o pompach ciepła

Pompa ciepła – co to jest?

Pompa ciepła to najbardziej efektywne i ekologiczne urządzenie, które może być doskonałą alternatywą dla tradycyjnych systemów grzewczych.

Pompy ciepła pobierają energię cieplną z wody, gruntu lub powietrza. Następnie przy udziale prądu przekształcają ją w energię wykorzystywaną do ogrzewania domu, podgrzewania ciepłej wody użytkowej oraz ochładzania domu.

Jakie są rodzaje pomp ciepła? Ze względu na sposób pobierania energii wyróżniamy:

 • pompy ciepła gruntowe,
 • pompy ciepła powietrzne,
 • pompy ciepła wodne,
 • pompy ciepła hybrydowe (energia ze źródła odnawialnego i tradycyjnego).

Jak działa pompa ciepła powietrzna?

Powietrzna pompa ciepła do podgrzewania ciepłej wody użytkowej (c.w.u.) oraz ogrzewania domu (c.o.) wykorzystuje energię cieplną pozyskaną z powietrza atmosferycznego (dostęp bez ograniczeń). Pompy ciepła pobierają powietrze z otoczenia budynku.

W systemie powietrznej pompy ciepła wykorzystuje się:

 • nawet 75% energii ze źródła odnawialnego (z powietrza),
 • tylko 25% ze źródeł nieodnawialnych.

Jaki jest koszt miesięczny pompy ciepła?

Miesięczne koszty użytkowania pompy ciepła dotyczą poboru przez nią energii elektrycznej.

Wysokość rachunków za eksploatowanie pompy ciepła zależy od:

 • aktualnych cen prądu,
 • standardu energetycznego domu,
 • powierzchni grzewczej budynku,
 • wydajności pompy ciepła (im wyższa efektywność, tym niższe opłaty).

Szacuje się, że rachunki tylko za ogrzewanie pompą ciepła przy taryfie G11 (0,63 zł/kWh) wyniosą:

 • dom 150 m2 bez termomodernizacji 530 – 330 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 z częściową termomodernizacją 380 – 210 zł miesięcznie,
 • dom 150 m2 w pełni stermomodernizowany 180 – 120 zł miesięcznie.
Otrzymaj bezpłatne wyceny od Sprzedawców Pomp Ciepła
Udostępnij znajomemu