Fundamenty w Nowym Dworze Mazowieckim

Porównaj oferty od Specjalistów od Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 418 554 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Początkowym etapem każdej budowy jest „stan zero”, w trakcie którego prowadzone są prace ziemne oraz wykonywane fundamenty. To niezwykle istotna część całej budowy, ponieważ ewentualne błędy popełnione podczas tych prac rzutować będą w kolejnych etapach. Jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie fundamentów oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich budowy? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące fundamentów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Przed przystąpieniem do budowy domu lub innego obiektu, należy zgromadzić pokaźną dokumentację, w tym mapy i pozwolenia. Jednym z najważniejszych dokumentów jest projekt budowy, na podstawie którego odbywa się całość prac. Możemy zdecydować się na zakup gotowego projektu lub wybrać projekt indywidualny. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę rozpoczyna się pierwsza faza prac: budowę fundamentów.

W pierwszej kolejności, na działce musi pojawić się geodeta, który dokonuje wytyczenia budynku. Prace geodezyjne są bardzo ważnym etapem i należy przeprowadzić je z należytą dokładnością i precyzją. Uprawniony geodeta wytyczy osie budynku oraz wskaże rzędne, które będą stanowiły punkt zero – miejsce odniesienia co do głębokości osadzenia budynku w ziemi. Po wytyczeniu budynku, ekipa budowlana może przystąpić do budowy fundamentów.

Rozpoczynającym etapem przy rozpoczęciu działania na placu budowy są prace ziemne, które rozpoczynają się od wykopu. Wykop możemy zlecić operatowi koparki lub firmie budowlanej, która wykonuje fundamenty. Najpierw operator koparki zbiera humus, czyli pierwszą warstwę ziemi, a następnie wykonuje wykop pod ławy fundamentowe. Podczas prac ziemnych, ekipa przygotowuje szalunki, dzięki którym fundamenty uzyskają właściwy kształt. Najczęściej odbywa się to za pomocą deskowania.

W kolejnym etapie odbywa się zbrojenie fundamentów, wykonywane z drutów o szerokości od 6 do nawet 16 mm, połączonych ze sobą strzemionami. W wykopie należy wylać niewielką warstwę chudego betonu, na który umieszczamy zbrojenie. Następnie całość zalewamy betonem B-20 lub B-25. Warto pamiętać, że zbrojenie i zalanie fundamentów zawsze odbywa się pod czujnym okiem kierownika budowy.

Ławy fundamentowe zabezpiecza się przed wilgocią układając na nich papę lub folię. Prawidłowa izolacja fundamentów zabezpiecza przed podciągnięciem wilgoci w ściany nośne budynku. Na zaizolowanym podłożu można rozpocząć budowę ścian fundamentowych, które wykonuje się z gotowych bloczków. Ostatni etap prac to ocieplenie fundamentów. Jak wybrać styropian na fundamenty? Przede wszystkim należy wybrać produkt odporny na ściskanie oraz dobrej izolacyjności termicznej. W zależności od poziomu wód gruntowych, możemy wybrać styropian ESP dla fundamentów, styropian aqua, lub styrodur. W projekcie budowy znajdziemy informacje o grubości izolacji.

Po wykonaniu fundamentów, wykop możemy zasypiać zagęszczonym piaskiem, a następnie wylać warstwę chudego betonu. W ten sposób zakończymy w całości stan zero i możemy przystąpić do murowania ścian.

Ranking najlepszych specjalistów od fundamentów w Nowym Dworze Mazowieckim

Fundamenty Nowy Dwór Mazowiecki

Brinkmann Bodenplatte LLC Polska Sp. K.

137 opinii

Wciąż szukasz dobrej firmy od fundamentu? Wykorzystaj doświadczenie Brinkmann Bodenplatte LLC Polska Sp. K.. Ażeby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Dom Pełen Energii Warszawa - Najlepsza Płyta Fundamentowa Nowy Dwór Mazowiecki

Najlepsza Płyta Fundamentowa

122 opinie

Jesteś zdania, że najlepsza płyta fundamentowa to nieproste zagadnienie? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Aby otrzymać ofertę skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Termico Janusz Prusiński - Najlepsze Kopanie Fundamentów Nowy Dwór Mazowiecki

Termico Janusz Prusiński

49 opinii

Chesz znaleźć wartego zaufania specjalistę z zakresu najlepszego kopania fundamentów do realizacji zaplanowanych działań? Firma Termico Janusz Prusiński jest Twoim rozwiązaniem. Ażeby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - to Ci się opłaci.

PERFECT Dom Piotr Plakwicz - Doskonała Płyta Fundamentowa Nowy Dwór Mazowiecki

PERFECT Dom Piotr Plakwicz

49 opinii

Uważasz, że doskonała płyta fundamentowa to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z PERFECT Dom Piotr Plakwicz posłużą radą i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

LEGALETT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALN - Doskonałe Fundamenty w Nowym Dworze Mazowieckim

Doskonałe Fundamenty w Nowym Dworze Mazowieckim

5 opinii

Jeżeli szukasz dobrej współpracy to eksperci z LEGALETT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALN są dla Ciebie stworzeni. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby otrzymać ofertę.

Mar-Floor - Perfekcyjne Płyty Betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Perfekcyjne Płyty Betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

2 opinie

Zrealizowanie płyt betonowych będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Mar-Floor ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Ancar - Doskonałej Jakości Fundament Nowy Dwór Mazowiecki

Ancar

1 opinia

Zrealizowanie fundamentu będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Ancar ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

FABEKBUD - Świetny Fundament Nowy Dwór Mazowiecki

Świetny Fundament Nowy Dwór Mazowiecki

1 opinia

Potrzebujesz specjalisty od fundamentu? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom FABEKBUD. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

DKART Kanigowski Damian - Doskonała Izolacja Fundamentów Nowy Dwór Mazowiecki

Doskonała Izolacja Fundamentów

1 opinia

Starasz się odnaleźć solidnego profesjonalistę z zakresu doskonałej izolacji fundamentów do realizacji zaplanowanych działań? Firma DKART Kanigowski Damian jest do Twojej dyspozycji. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Banaszewski-Cieksyn - Doskonałe Kopanie Fundamentów Nowy Dwór Mazowiecki

Banaszewski-Cieksyn

3 opinie

Pragniesz znaleźć dobrego specjalistę z zakresu doskonałego kopania fundamentów z Nowego Dworu Mazowieckiego, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Banaszewski-Cieksyn jest gotowa Ci pomóc. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, a otrzymasz ofertę.

Najnowsze z 30 zleceń na fundamenty w Nowym Dworze Mazowieckim

Doskonałe Wykonanie Fundamentów Nowy Dwór Mazowiecki

Przekonaj się, że Klienci zlecający wykonanie fundamentów są pewni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od wykonania fundamentów. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Dobra wola

2023-01-27 do 2023-02-04
dodano 5 dni temu

Usługi Wykonania Fundamentów Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: tak Powierzchnia budynku: 66m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Leoncin

2023-01-23 do 2023-01-31

Najlepsze Fundamenty Nowy Dwór Mazowiecki

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu szuka specjalisty od fundamentów. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², chcąc doświadczonych specjalistów. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Trzciany

2023-01-15 do 2023-01-23

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, 35m², Janów-Mikołajówka

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 35m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Janów-Mikołajówka

2022-12-14 do 2022-12-22

Zlecę wykonanie ławy fundamentowej, 218m², Leoncin

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 218m² Informacje dodatkowe: suma dł wszystkich fundamentów = około 87-90 mb Termin rozpoczęcia prac: w ciąg...

 • Leoncin

2022-12-05 do 2022-12-13

Szukam firmy na wykonanie ławy fundamentowej, 101-200m², Nasielsk

Wybranie konstrukcji betonowych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako profesjonalista poradź i wybierz spełniające wymagania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Szukam firmy na wykonanie ławy fundamentowej, 101-200m². Złóż dobrą ofertę dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Nasielsk

2022-11-11 do 2022-11-19

Bezkonkurencyjne Konstrukcje Betonowe Nowy Dwór Mazowiecki

Dla Zlecającego, który nadesłał zlecenie o treści - Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 54m², wybranie bezkonkurencyjnych konstrukcji betonowych może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, jednak Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego produktu. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Czosnów

2022-10-24 do 2022-11-01

Najlepsze Fundamenty

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty uwagi fachowiec? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Mazowieckiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Leoncin

2022-10-24 do 2022-11-01

Solidne Usługi Wykonania Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Pomiechówek

2022-10-13 do 2022-10-21

Solidne Usługi Wykonania Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 62m² Informacje dodatkowe: 6,4m x 9,6m,budynek rekreacyjny całoroczny , konstrukcja drewniana szkieletowa, ...

 • Popielżyn dolny

2022-10-09 do 2022-10-17

Zlecenie na wykonanie fundamentów, 124m², Leoncin

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 124m² Informacje dodatkowe: 12x16 Archon dom w renglodach 4 Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Leoncin

2022-09-16 do 2022-09-24

Budowa Fundamentów Nowy Dwór Mazowiecki

Upewnij się, że Klienci zlecający budowa fundamentów są rzetelni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako profesjonalista od budowy fundamentów. Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Pomiechówek

2022-08-31 do 2022-09-08

Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 63m², Leoncin

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 63m² Informacje dodatkowe: Dom na start 63 Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Leoncin

2022-08-14 do 2022-08-22

Doskonała Budowa Fundamentów

Jeśli kusząca cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze mocne strony jako fachowca od budowy fundamentów to wykonaj zlecenie - Szukam firmy na wykonanie fundamentów, 63m². Już teraz skontaktuj się z nim.

 • Leoncin

2022-08-14 do 2022-08-22

Zlecę wykonanie ławy fundamentowej, 255m², Małocice

Ten Klient myśli, że świetne fundamenty to niełatwe zagadnienie. Napisał zlecenie o treści "Zlecę wykonanie ławy fundamentowej, 255m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Podejmij decyzję bez zwłoki - skontaktuj się i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Małocice

2022-08-10 do 2022-08-23

Znakomite Fundamenty

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Nasielsk

2022-07-30 do 2022-08-07

Najwyższej Klasy Wykonanie Fundamentów

Klient napisał "Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 174m²". Przyjmij usługę najwyższej klasy wykonania fundamentów jako fachowiec w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia działalności z Mazowieckiego i przyległych powiatów. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Czosnów

2022-07-23 do 2022-07-31

Perfekcyjna Budowa Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kałuszyn

2022-08-02 do 2022-08-10

Usługi Wykonania Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Podpiwniczenie: tak Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Olszewnica nowa

2023-01-14 do 2023-01-22

Potrzebna ekipa na wykonanie ławy fundamentowej, 101-200m², Skrzeszew

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie dwóch ław funadentowych dla budynku jednorodzinnego i oddzie...

 • Skrzeszew

2022-12-27 do 2023-01-04

Zlecę wykonanie ławy fundamentowej, 100m², Popielżyn Górny

Zlecający poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę wykonanie ławy fundamentowej, 100m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zdecyduj się od razu - przedzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Popielżyn górny

2022-08-01 do 2022-08-09

Profesjonalne Fundamenty

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 35m² Informacje dodatkowe: Budynek 7x5 Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Joniec

2022-07-26 do 2022-08-03

Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 56m², Łajski

Usługi wykonania fundamentów w Twoim wykonaniu to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako najlepszy partner do współpracy poznaj szczegóły zlecenia, które brzmi - Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 56m². Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Łajski

2022-08-15 do 2022-08-23

Fundamenty

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Legionowo

2022-11-01 do 2022-11-09

Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 101-200m², Legionowo

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Projekt Archon, dom w prymulkach bez piwnicy. Fundamenty z bloczków betonowych. Te...

 • Legionowo

2022-09-25 do 2022-10-03

Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 280m², Legionowo

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: tak Powierzchnia budynku: 280m² Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-01...

 • Legionowo

2022-08-24 do 2022-09-01

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 364m², Legionowo

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę rewelacyjnych konstrukcji betonowych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a opcjonalnie także usługi dodatkowe, niewątpliwie zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który napisał - Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 364m². Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Legionowo

2022-10-19 do 2022-10-27

Świetne Usługi Wykonania Fundamentów

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi wykonania fundamentów Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Marka, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie zachwycić Klientów. Jeszcze dziś zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Legionowo

2023-01-05 do 2023-01-13

Zlecę wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Jabłonna

Ten Klient uważa, że rewelacyjne fundamenty to skomplikowany temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecę wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Jabłonna

2022-09-06 do 2022-09-14

Fantastyczne Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 140m² Informacje dodatkowe: Z 375 D Projekt ze strony z 500 Termin rozpoczęcia prac: 2023-04-17...

 • Wieliszew

2022-12-05 do 2022-12-13

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Fundamentów

Najczęstsze pytania o fundamentach

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów?

Izolacja fundamentów to jeden z najważniejszych etapów podczas całej budowy domu. Prawidłowo wykonana, zabezpieczy nas przed podciąganiem wilgoci oraz powstaniem mostków termicznych. W rezultacie, unikniemy w budynku niemiłych „niespodzianek” w postaci grzybów, oraz zyskamy dodatkową izolację cieplną.

Wybierając styropian na fundamenty, należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) – im niższy, tym mamy do czynienia z „cieplejszym” styropianem. Obecnie na rynku znajdziemy styropiany: standardowy ESP, hydrofobowy, a także styrodur. W przypadku niskich wód gruntowych, a także braku piwnicy możemy wybrać styropian ESP dedykowany do fundamentów. Styropian „hydro” (znany także jako aqua) charakteryzuje się niską nasiąkliwością i dedykowany jest dla budynków, gdzie znajduje się wysoki poziom wód. W przypadku mokrych gruntów, wysokich fundamentów oraz piwnic, warto rozważyć użycie styroduru, który nie tylko zapewnia doskonałą hydroizolację, ale także odznacza się wysoką odpornością na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakie koszty trzeba ponieść przy wylaniu i izolacji fundamentów?

Wykonanie fundamentów, na tle całości inwestycji związanej z budową domu, stanowi niewielki ułamek kosztów. Głównym wydatkiem są materiały – stal zbrojeniowa i beton. Koszt budowy fundamentów będzie różny w zależności od powierzchni budynku oraz głębokości fundamentu. Szacuje się, że kwota, jaką należy przeznaczyć na fundamentowanie domu, waha się od od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na tym etapie prac nie warto jednak szukać oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o izolację cieplną budynku. Po zasypaniu fundamentów ziemią, nie będzie możliwości poprawy ewentualnych niedociągnięć i braków. Podczas wykonania fundamentów warto korzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy oferują wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną realizację.

Jaki specjalista odpowiedzialny jest za wylanie fundamentów?

Za wylanie fundamentów odpowiada ekipa budowlana, w której znajdują się doświadczeni murarze oraz zbrojarze. Jeżeli szukasz sprawdzonych specjalistów koniecznie sprawdź nasz Ranking Najlepszych Firm. Całością prac koordynuje kierownik budowy, który jest odpowiedzialny za właściwy przebieg robót. Powinien on pojawić się na budowie szczególnie podczas wykonywania zbrojenia i wylania fundamentów, a także towarzyszyć geodecie podczas wytyczenia budynku. Przy pracach budowlanych skorzystać możemy także z usług inspektora nadzoru inwestorskiego, który jest odpowiedzialny za kontrolę i nadzór nad całością inwestycji. Warto zatrudnić go szczególnie podczas prac o dużym stopniu skomplikowania i zaawansowania. O powołaniu i wyborze inspektora nadzoru inwestorskiego decyduje inwestor.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Fundamentów