Fundamenty w Piasecznie

Porównaj oferty od Specjalistów od Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 389 936 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 188 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Początkowym etapem każdej budowy jest „stan zero”, w trakcie którego prowadzone są prace ziemne oraz wykonywane fundamenty. To niezwykle istotna część całej budowy, ponieważ ewentualne błędy popełnione podczas tych prac rzutować będą w kolejnych etapach. Jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie fundamentów oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich budowy? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące fundamentów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Przed przystąpieniem do budowy domu lub innego obiektu, należy zgromadzić pokaźną dokumentację, w tym mapy i pozwolenia. Jednym z najważniejszych dokumentów jest projekt budowy, na podstawie którego odbywa się całość prac. Możemy zdecydować się na zakup gotowego projektu lub wybrać projekt indywidualny. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę rozpoczyna się pierwsza faza prac: budowę fundamentów.

W pierwszej kolejności, na działce musi pojawić się geodeta, który dokonuje wytyczenia budynku. Prace geodezyjne są bardzo ważnym etapem i należy przeprowadzić je z należytą dokładnością i precyzją. Uprawniony geodeta wytyczy osie budynku oraz wskaże rzędne, które będą stanowiły punkt zero – miejsce odniesienia co do głębokości osadzenia budynku w ziemi. Po wytyczeniu budynku, ekipa budowlana może przystąpić do budowy fundamentów.

Rozpoczynającym etapem przy rozpoczęciu działania na placu budowy są prace ziemne, które rozpoczynają się od wykopu. Wykop możemy zlecić operatowi koparki lub firmie budowlanej, która wykonuje fundamenty. Najpierw operator koparki zbiera humus, czyli pierwszą warstwę ziemi, a następnie wykonuje wykop pod ławy fundamentowe. Podczas prac ziemnych, ekipa przygotowuje szalunki, dzięki którym fundamenty uzyskają właściwy kształt. Najczęściej odbywa się to za pomocą deskowania.

W kolejnym etapie odbywa się zbrojenie fundamentów, wykonywane z drutów o szerokości od 6 do nawet 16 mm, połączonych ze sobą strzemionami. W wykopie należy wylać niewielką warstwę chudego betonu, na który umieszczamy zbrojenie. Następnie całość zalewamy betonem B-20 lub B-25. Warto pamiętać, że zbrojenie i zalanie fundamentów zawsze odbywa się pod czujnym okiem kierownika budowy.

Ławy fundamentowe zabezpiecza się przed wilgocią układając na nich papę lub folię. Prawidłowa izolacja fundamentów zabezpiecza przed podciągnięciem wilgoci w ściany nośne budynku. Na zaizolowanym podłożu można rozpocząć budowę ścian fundamentowych, które wykonuje się z gotowych bloczków. Ostatni etap prac to ocieplenie fundamentów. Jak wybrać styropian na fundamenty? Przede wszystkim należy wybrać produkt odporny na ściskanie oraz dobrej izolacyjności termicznej. W zależności od poziomu wód gruntowych, możemy wybrać styropian ESP dla fundamentów, styropian aqua, lub styrodur. W projekcie budowy znajdziemy informacje o grubości izolacji.

Po wykonaniu fundamentów, wykop możemy zasypiać zagęszczonym piaskiem, a następnie wylać warstwę chudego betonu. W ten sposób zakończymy w całości stan zero i możemy przystąpić do murowania ścian.

Ranking najlepszych specjalistów od fundamentów w Piasecznie

Fundamenty Piaseczno

Fantastyczne Kopanie Fundamentów w Piasecznie

137 opinii

Planujesz wybrać solidnego specjalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Brinkmann Bodenplatte LLC Polska Sp. K. z Piaseczna jest na to skuteczną metodą. Żeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się od razu - warto.

Termico Janusz Prusiński - Pierwszorzędny Fundament Piaseczno

Pierwszorzędny Fundament Piaseczno

49 opinii

Gdy szukasz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Termico Janusz Prusiński perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Parati Sp. z o.o. - Profesjonalne Ławy Fundamentowe Piaseczno

Parati Sp. z o.o.

20 opinii

W dalszym ciągu poszukujesz specjalisty od ław fundamentowych? Skorzystaj z doświadczenia Parati Sp. z o.o.. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Usługi Ogólnobudowlane Stanisław Krajewski - Doskonałe Kopanie Fundamentów Piaseczno

Usługi Ogólnobudowlane Stanisław Krajewski

5 opinii

Oddaj sprawę we właściwe ręce i zleć prace specjalistom od kopania fundamentów z Piaseczna. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

LEGALETT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALN - Rewelacyjne Fundamenty Piaseczno

LEGALETT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALN

5 opinii

Właśnie wybierasz wartego uwagi profesjonalistę do realizacji swoich planów? LEGALETT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALN jest na to najlepszym rozwiązaniem. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Silva budownictwo - Profesjonalne Wylewanie Fundamentów Piaseczno

Profesjonalne Wylewanie Fundamentów

5 opinii

Zaoszczędź pieniądze i powierz twoje zadanie specjalistom od wylewania fundamentów z Piaseczna. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Mad Construction Sp. z o.o. Sp. K. - Rewelacyjne Płyty Betonowe Piaseczno

Rewelacyjne Płyty Betonowe

2 opinie

Zaufaj specjalistom w dziedzinie płyt betonowych i zatrudnij Mad Construction Sp. z o.o. Sp. K.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

PIONPAL Daniel Sztobryn - Solidne Wzmacnianie Fundamentów Piaseczno

PIONPAL Daniel Sztobryn

2 opinie

Nadal potrzebujesz specjalisty od wzmacniania fundamentów? Wykorzystaj doświadczenie PIONPAL Daniel Sztobryn. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

OK Bud - Perfekcyjne Wykonanie Fundamentów Piaseczno

OK Bud

1 opinia

Powierz prace dotyczące wykonania fundamentów profesjonalistom z miejscowości Piaseczno. Przekonają Cię swoimi kompetencjami i dokładnością. Na terenie Piaseczna nie mają sobie równych. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Barts-bud - Perfekcyjne Fundamenty Pod Dom Piaseczno

Perfekcyjne Fundamenty Pod Dom Piaseczno

1 opinia

Nadal szukasz specjalisty od fundamentów pod dom? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Barts-bud. Jeśli chcesz uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Najnowsze z 53 zleceń na fundamenty w Piasecznie

Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 101-200m², Tarczyn

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Tarczyn

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 2 dni temu

Zlecę wykonanie fundamentów, 101-200m², Zalesie Górne

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Na bazie projektu Artemida Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zalesie Górne

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 3 dni temu

Pierwszorzędne Konstrukcje Betonowe Piaseczno

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą konstrukcji betonowych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego oczekiwań. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Mieszkowo

2023-01-16 do 2023-01-24

Rewelacyjne Wykonanie Fundamentów Piaseczno

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 240m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Piaseczno

2023-01-13 do 2023-01-21

Najwyższej Klasy Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: wiata Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 15m² Informacje dodatkowe: proszę o wycenę dwóch kotw wg załączonego projektu Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesi...

 • Piaseczno

2023-01-08 do 2023-01-16

Fundamenty Piaseczno

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: Wiata pod 2 stopy fundamentowe Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 10m² Informacje dodatkowe: dwie kotwy fundamentowe zbrojone Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3...

 • Piaseczno

2023-01-08 do 2023-01-16

Porządne Fundamenty

Wciąż masz możliwość odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zlecającego jako profesjonalista od fundamentów. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Zawodne

2023-01-07 do 2023-01-15

Wyjątkowa Budowa Fundamentów Piaseczno

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: garaż lub budynek gospodarczy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Hala magazynowa 25x10, wykonanie 14 stóp fundamentowych, oraz wy...

 • Piaseczno

2023-01-02 do 2023-01-10

Tanie Usługi Wykonania Fundamentów Piaseczno

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie płyty fun...

 • Piaseczno

2022-12-29 do 2023-01-06

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 100m², Piaseczno

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 100m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Piaseczno

2022-12-24 do 2023-01-01

Zapotrzebowanie na wykonanie fundamentów, 70m², Błonie

Szukasz zlecenia jako sprawdzony fachowiec od profesjonalnych usług wykonania fundamentów? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Błonie

2022-12-23 do 2022-12-31

Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Łazy

Zdecydowanie o wyborze konstrukcji betonowych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista udziel rad i dobierz dopasowane rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m². Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Łazy

2022-12-06 do 2022-12-14

Wysokiej Klasy Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: wiata garażowa Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 13m² Informacje dodatkowe: Dwie płyty fundamentowe o powierzchni 6,4m2 i grubości 0,5m z wystającym na środku 0...

 • Lesznowola

2022-11-30 do 2022-12-08

Rewelacyjne Wykonanie Fundamentów

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na rewelacyjne wykonanie fundamentów w rejonie Mazowieckiego i oczekujesz rzetelnego klienta to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę wykonanie fundamentów, 101-200m²", jest gotowy wybrać ofertę Twojej kompetentnej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Konstancin-Jeziorna

2022-11-28 do 2022-12-05

Szukam firmy na wykonanie ławy fundamentowej, 101-200m², Łazy

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od fundamentów potrzebujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam firmy na wykonanie ławy fundamentowej, 101-200m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Mazowieckiego z pewnością uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Łazy

2022-11-28 do 2022-12-06

Potrzebna ekipa na wykonanie ławy fundamentowej, 35m², Złotokłos

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który napisał - "Potrzebna ekipa na wykonanie ławy fundamentowej, 35m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą takim, jak Ty. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie pożałujesz.

 • Złotokłos

2022-11-28 do 2022-12-06

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, 201-300m², Piaseczno

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Piaseczno

2022-11-14 do 2022-11-22

Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Piaseczno

2022-11-12 do 2022-11-20

Zapytanie o wykonanie fundamentów, 201-300m², Łoziska

Chcesz znaleźć Klienta jako sprawdzony specjalista z zakresu perfekcyjnego wykonania fundamentów z Mazowieckiego? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

 • Łoziska

2022-11-06 do 2022-11-09

Perfekcyjne Usługi Wykonania Fundamentów

Dzięki dbałości o szczegóły usługi wykonania fundamentów Twoja firma wyróżnia się w swoim rejonie. Sława, którą tworzysz sprawia, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania zleceniodawców. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Piaseczno

2022-10-27 do 2022-11-04

Doskonałe Wykonanie Fundamentów

Usługi wykonania fundamentów nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie wykonania fundamentów. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które brzmi "Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 66m²". Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Henryków Urocze

2022-10-22 do 2022-10-30

Zapytanie o wykonanie fundamentów, do 100m², Henryków-Urocze

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: do 100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Henryków-Urocze

2022-10-22 do 2022-10-30

Porządne Fundamenty

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 24m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Dobrzenica

2022-10-19 do 2022-10-27

Zlecę wykonanie fundamentów, 101-200m², Wola Mrokowska Gmina Lesznowola

Przyjmij usługę rewelacyjnej budowy fundamentów o treści "Zlecę wykonanie fundamentów, 101-200m²", jako ekspert z miejscowości Mazowieckie. Zyskaj klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że na terenie Mazowieckiego jesteś jednym z najlepszych. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Wola Mrokowska gmina Lesznowola

2022-10-17 do 2022-10-25

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Kąty

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od fundamentów. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Kąty

2022-10-14 do 2022-10-22

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 35m², Zamienie

Zlecający, który potrzebuje usługi wykonania fundamentów powinien już dziś zgłosić się do specjalisty takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Żeby otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Zamienie

2022-10-14 do 2022-10-22

Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: Wiata garażowa Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 36m² Informacje dodatkowe: Chodzi o wykonanie 4 stóp fundamentowych z betonu, o rozmiarach ok. 40 x 40 x 120 cm, pod 4...

 • Piaseczno

2022-10-14 do 2022-10-22

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 10m², Baszkówka

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: Fundament 120x90 Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 10m² Informacje dodatkowe: Zlecę wylanie płyty fundamentowej 120x90, 60 cm głębokości. Posiadam betoniarkę, ...

 • Baszkówka

2022-10-13 do 2022-10-21

Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 1000m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Piaseczno

2022-10-10 do 2022-10-18

Pierwszorzędne Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: Domek na działce ROD drewniany Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 35m² Termin rozpoczęcia prac: 2022-10-08...

 • Konstancin-Jeziorna

2022-10-03 do 2022-10-04

Zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, 101-200m², Konstancin-Jeziorna

Starasz się odnaleźć zlecenia jako warty zaufania fachowiec z zakresu najwyższej klasy budowy fundamentów z Mazowieckiego? Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Konstancin-Jeziorna

2022-10-01 do 2022-10-09

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Fundamentów

Najczęstsze pytania o fundamentach

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów?

Izolacja fundamentów to jeden z najważniejszych etapów podczas całej budowy domu. Prawidłowo wykonana, zabezpieczy nas przed podciąganiem wilgoci oraz powstaniem mostków termicznych. W rezultacie, unikniemy w budynku niemiłych „niespodzianek” w postaci grzybów, oraz zyskamy dodatkową izolację cieplną.

Wybierając styropian na fundamenty, należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) – im niższy, tym mamy do czynienia z „cieplejszym” styropianem. Obecnie na rynku znajdziemy styropiany: standardowy ESP, hydrofobowy, a także styrodur. W przypadku niskich wód gruntowych, a także braku piwnicy możemy wybrać styropian ESP dedykowany do fundamentów. Styropian „hydro” (znany także jako aqua) charakteryzuje się niską nasiąkliwością i dedykowany jest dla budynków, gdzie znajduje się wysoki poziom wód. W przypadku mokrych gruntów, wysokich fundamentów oraz piwnic, warto rozważyć użycie styroduru, który nie tylko zapewnia doskonałą hydroizolację, ale także odznacza się wysoką odpornością na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakie koszty trzeba ponieść przy wylaniu i izolacji fundamentów?

Wykonanie fundamentów, na tle całości inwestycji związanej z budową domu, stanowi niewielki ułamek kosztów. Głównym wydatkiem są materiały – stal zbrojeniowa i beton. Koszt budowy fundamentów będzie różny w zależności od powierzchni budynku oraz głębokości fundamentu. Szacuje się, że kwota, jaką należy przeznaczyć na fundamentowanie domu, waha się od od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na tym etapie prac nie warto jednak szukać oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o izolację cieplną budynku. Po zasypaniu fundamentów ziemią, nie będzie możliwości poprawy ewentualnych niedociągnięć i braków. Podczas wykonania fundamentów warto korzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy oferują wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną realizację.

Jaki specjalista odpowiedzialny jest za wylanie fundamentów?

Za wylanie fundamentów odpowiada ekipa budowlana, w której znajdują się doświadczeni murarze oraz zbrojarze. Jeżeli szukasz sprawdzonych specjalistów koniecznie sprawdź nasz Ranking Najlepszych Firm. Całością prac koordynuje kierownik budowy, który jest odpowiedzialny za właściwy przebieg robót. Powinien on pojawić się na budowie szczególnie podczas wykonywania zbrojenia i wylania fundamentów, a także towarzyszyć geodecie podczas wytyczenia budynku. Przy pracach budowlanych skorzystać możemy także z usług inspektora nadzoru inwestorskiego, który jest odpowiedzialny za kontrolę i nadzór nad całością inwestycji. Warto zatrudnić go szczególnie podczas prac o dużym stopniu skomplikowania i zaawansowania. O powołaniu i wyborze inspektora nadzoru inwestorskiego decyduje inwestor.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Fundamentów