Fundamenty w Mińsku Mazowieckim

Porównaj oferty od Specjalistów od Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 431 737 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 277 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Początkowym etapem każdej budowy jest „stan zero”, w trakcie którego prowadzone są prace ziemne oraz wykonywane fundamenty. To niezwykle istotna część całej budowy, ponieważ ewentualne błędy popełnione podczas tych prac rzutować będą w kolejnych etapach. Jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie fundamentów oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich budowy? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące fundamentów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Przed przystąpieniem do budowy domu lub innego obiektu, należy zgromadzić pokaźną dokumentację, w tym mapy i pozwolenia. Jednym z najważniejszych dokumentów jest projekt budowy, na podstawie którego odbywa się całość prac. Możemy zdecydować się na zakup gotowego projektu lub wybrać projekt indywidualny. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę rozpoczyna się pierwsza faza prac: budowę fundamentów.

W pierwszej kolejności, na działce musi pojawić się geodeta, który dokonuje wytyczenia budynku. Prace geodezyjne są bardzo ważnym etapem i należy przeprowadzić je z należytą dokładnością i precyzją. Uprawniony geodeta wytyczy osie budynku oraz wskaże rzędne, które będą stanowiły punkt zero – miejsce odniesienia co do głębokości osadzenia budynku w ziemi. Po wytyczeniu budynku, ekipa budowlana może przystąpić do budowy fundamentów.

Rozpoczynającym etapem przy rozpoczęciu działania na placu budowy są prace ziemne, które rozpoczynają się od wykopu. Wykop możemy zlecić operatowi koparki lub firmie budowlanej, która wykonuje fundamenty. Najpierw operator koparki zbiera humus, czyli pierwszą warstwę ziemi, a następnie wykonuje wykop pod ławy fundamentowe. Podczas prac ziemnych, ekipa przygotowuje szalunki, dzięki którym fundamenty uzyskają właściwy kształt. Najczęściej odbywa się to za pomocą deskowania.

W kolejnym etapie odbywa się zbrojenie fundamentów, wykonywane z drutów o szerokości od 6 do nawet 16 mm, połączonych ze sobą strzemionami. W wykopie należy wylać niewielką warstwę chudego betonu, na który umieszczamy zbrojenie. Następnie całość zalewamy betonem B-20 lub B-25. Warto pamiętać, że zbrojenie i zalanie fundamentów zawsze odbywa się pod czujnym okiem kierownika budowy.

Ławy fundamentowe zabezpiecza się przed wilgocią układając na nich papę lub folię. Prawidłowa izolacja fundamentów zabezpiecza przed podciągnięciem wilgoci w ściany nośne budynku. Na zaizolowanym podłożu można rozpocząć budowę ścian fundamentowych, które wykonuje się z gotowych bloczków. Ostatni etap prac to ocieplenie fundamentów. Jak wybrać styropian na fundamenty? Przede wszystkim należy wybrać produkt odporny na ściskanie oraz dobrej izolacyjności termicznej. W zależności od poziomu wód gruntowych, możemy wybrać styropian ESP dla fundamentów, styropian aqua, lub styrodur. W projekcie budowy znajdziemy informacje o grubości izolacji.

Po wykonaniu fundamentów, wykop możemy zasypiać zagęszczonym piaskiem, a następnie wylać warstwę chudego betonu. W ten sposób zakończymy w całości stan zero i możemy przystąpić do murowania ścian.

Ranking najlepszych specjalistów od fundamentów w Mińsku Mazowieckim

Fundamenty Mińsk Mazowiecki

Brinkmann Bodenplatte LLC Polska Sp. K.

137 opinii

Brinkmann Bodenplatte LLC Polska Sp. K. oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z rejonu Mińska Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

PERFECT Dom Piotr Plakwicz - Najlepszy Fundament Mińsk Mazowiecki

Najlepszy Fundament

50 opinii

Gdy szukasz dobrej współpracy to eksperci z PERFECT Dom Piotr Plakwicz są dla Ciebie idealni. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się!

Termico Janusz Prusiński - Pierwszorzędne Kopanie Fundamentów Mińsk Mazowiecki

Pierwszorzędne Kopanie Fundamentów Mińsk Mazowiecki

49 opinii

Wiele długich lat pracownicy firmy Termico Janusz Prusiński oferują usługi z zakresu pierwszorzędnego kopania fundamentów, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Parati Sp. z o.o. - Doskonałe Płyty Betonowe Mińsk Mazowiecki

Parati Sp. z o.o.

20 opinii

Firma Parati Sp. z o.o. świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Skupia się na Klientach z Mińska Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Ażeby uzyskać szczegółowe informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

Globallet - Płyty Fundamentowe - Najlepsze Ławy Fundamentowe Mińsk Mazowiecki

Najlepsze Ławy Fundamentowe

18 opinii

Uważasz, że najlepsze ławy fundamentowe to trudny temat? Oszczędź sobie nerwów - specjaliści z Globallet - Płyty Fundamentowe dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Umów odpowiedni dla Ciebie termin!

BEST-EW Emil Woźniak - Doskonałej Jakości Fundament Mińsk Mazowiecki

BEST-EW Emil Woźniak

10 opinii

Przygotowanie fundamentu będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. BEST-EW Emil Woźniak ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Budownictwo Ogólne Kazimierz Skrzeczyński - Rewelacyjna Płyta Fundamentowa Mińsk Mazowiecki

Rewelacyjna Płyta Fundamentowa

7 opinii

Myślisz, że rewelacyjna płyta fundamentowa to niełatwe zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - specjaliści z tej firmy posłużą radą i znajdą dopasowne rozwiązanie. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

LEGALETT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALN - Staranne Płyty Betonowe w Mińsku Mazowieckim

Staranne Płyty Betonowe w Mińsku Mazowieckim

5 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie płyt betonowych i zatrudnij LEGALETT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALN. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

KOST-BUD Usługi ogólnobudowlane - Staranne Fundamenty Pod Dom Mińsk Mazowiecki

Staranne Fundamenty Pod Dom Mińsk Mazowiecki

4 opinie

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od fundamentów pod dom? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom KOST-BUD Usługi ogólnobudowlane. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Usługi Remontowo-Budowlane - Perfekcyjny Fundament Mińsk Mazowiecki

Perfekcyjny Fundament

3 opinie

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od fundamentu? Skorzystaj z kwalifikacji Usługi Remontowo-Budowlane. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Najnowsze z 29 zleceń na fundamenty w Mińsku Mazowieckim

Solidna Budowa Fundamentów Mińsk Mazowiecki

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: Budynek biurowy z halą z plyty PUR Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 600m² Informacje dodatkowe: Budynek biurowy, dwupiętrowy po okolo 150m^2 każda z kondygnacji plus ...

 • Mińsk Mazowiecki

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 2 dni temu

Pierwszorzędne Usługi Wykonania Fundamentów Mińsk Mazowiecki

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 201-300m² Informacje dodatkowe: wykonanie fundamentów pod budynek biurowy (300m2) wycena z materiałem lub be...

 • Choszczówka rudzka

2023-01-23 do 2023-01-31

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 92m², Sulejówek

Usługi wykonania fundamentów w wykonaniu Twojej firmy to prawdziwy majstersztyk? Jako idealny partner do powierzenia budowy fundamentów nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem, które ma treść - Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 92m². Ledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Sulejówek

2023-01-20 do 2023-01-28

Szukam firmy na wykonanie fundamentów, 101-200m², Okuniew

W dalszym ciągu możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od fundamentów. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Okuniew

2023-01-09 do 2023-01-17

Tanie Usługi Wykonania Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Informacje dodatkowe: Projekt domu Viking 4 WAH1704 Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w ro...

 • Siennica

2023-01-09 do 2023-01-09

Znakomite Usługi Wykonania Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 70m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Karolina

2023-01-09 do 2023-01-17

Rewelacyjne Fundamenty Mińsk Mazowiecki

Na wypadek jeśli nadal jako dobra firma od fundamentów potrzebujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, do 100m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Mińska Mazowieckiego z pewnością uzasadnisz Klientowi jak dobra jest Twoja oferta. Już nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Mińsk Mazowiecki

2022-12-18 do 2022-12-26

Potrzebna ekipa na wykonanie ławy fundamentowej, 205m², Jeruzal

Zleceniodawca szuka dobrej współpracy, pisząc - Potrzebna ekipa na wykonanie ławy fundamentowej, 205m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Jeruzal

2022-12-09 do 2022-12-17

Budowa Fundamentów

Potrzebujesz pracy jako fachowiec od wyjątkowej budowy fundamentów w rejonie Mińska Mazowieckiego lub w pobliskich miastach? Skontaktuj się z nimi już teraz, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-11-30 do 2022-12-08

Zapotrzebowanie na wykonanie fundamentów, 55m², Cyganka

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 55m² Informacje dodatkowe: Projekt bw49 wariant 2 Termin rozpoczęcia prac: 2023-03-08...

 • Cyganka

2022-11-14 do 2022-11-22

Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, do 100m², Stanisławów

Przyjmij zlecenie doskonałej budowy fundamentów o treści "Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, do 100m²", jako specjalista z miejscowości Mazowieckie. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i fachowością. Pokaż, że w okolicy Mazowieckiego nie masz sobie równych. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Stanisławów

2022-11-12 do 2022-11-20

Fantastyczne Wykonanie Fundamentów Mińsk Mazowiecki

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 22m²". Wykonaj zlecenie fantastycznego wykonania fundamentów jako profesjonalista w tej branży. Zadeklaruj gotowość do realizacji prac z okolic Mazowieckiego i okolicznych miast. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Nowy konik

2022-11-08 do 2022-11-16

Wyjątkowe Wykonanie Fundamentów

Jako wybitny specjalista z branży wyjątkowych usług wykonania fundamentów i wykonania fundamentów, obsługujący Klientów z Mińska Mazowieckiego i przyległych miast - poznaj szczegóły zapytania o treści "Zapotrzebowanie na wykonanie fundamentów, 36m²". Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-11-08 do 2022-11-16

Szukam firmy na wykonanie ławy fundamentowej, 70m², Huta Kuflewska

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 70m² Informacje dodatkowe: Wymiary budynku 7.26x9.36 Projekt domu z 32 2 kB Termin rozpoczęcia prac: możliw...

 • Huta kuflewska

2022-11-06 do 2022-11-14

Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 35m², Strachomin

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: Letniskowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 35m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Strachomin

2022-11-04 do 2022-11-12

Zlecę wykonanie płyty fundamentowej, 1800m², Jakubów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 1800m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jakubów

2022-10-31 do 2022-11-08

Usługi Wykonania Fundamentów

Będąc obecnym w branży usług wykonania fundamentów od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze Mińska Mazowieckiego, ale także pobliskich powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-10-30 do 2022-11-07

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Barcząca

Jeśli perfekcyjne usługi wykonania fundamentów w najlepszym wydaniu to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. zainteresowany zgłosił "Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m²". Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Barcząca

2022-10-15 do 2022-10-23

Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 35m², Mińsk Mazowiecki

To zapytanie o treści - Potrzebna ekipa na wykonanie płyty fundamentowej, 35m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Mińska Mazowieckiego i z sąsiednich miast. Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-10-06 do 2022-10-14

Porządne Fundamenty

Klient napisał zlecenie brzmiące "Dam zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, do 100m²". Jako rzetelny specjalista w dziedzinie fundamentów daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - to Ci się opłaci.

 • Dębe Wielkie

2022-09-29 do 2022-10-07

Zapotrzebowanie na wykonanie fundamentów, 65m², Kazimierów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: Ogrodzenie Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 65m² Informacje dodatkowe: Fundament pod ogrodzenie około 65 mb Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Kazimierów

2022-09-23 do 2022-10-01

Profesjonalne Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 70m² Informacje dodatkowe: Wymiary płyty: 6,3x11m teren wstępnie przygotowany: zdjęty humus. Termin rozpoc...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-09-09 do 2022-09-17

Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 75m², Mińsk Mazowiecki

Jako solidny specjalista, który świadczy usługi wykonania fundamentów na bardzo wysokim poziomie zrealizuj zadanie powierzone przez Klienta, który jest rzetelny. Już nie trać czasu i poproś o szczegóły - gwarancja zadowolenia!

 • Mińsk Mazowiecki

2022-09-09 do 2022-09-17

Budowa Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 168m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-09-01 do 2022-09-09

Szukam firmy na wykonanie fundamentów, 35m², Celinów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: Budynek Rekreacji Indywidualnej Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 35m² Informacje dodatkowe: Witam Szukam ekipy do wykonania fundamentu punktowego z rur szalunkowych....

 • Celinów

2022-08-28 do 2022-09-05

Pierwszorzędne Konstrukcje Betonowe Mińsk Mazowiecki

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 80m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Mińsk Mazowiecki

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapytanie o wykonanie ławy fundamentowej, 25m², Sulejówek

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj obiektu: wiata garażowa Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 25m² Informacje dodatkowe: 4 betonowe stopy fundamentowe 0,5x0,5x1m do wiaty fotowoltaicznej + przekop pod kabe...

 • Sulejówek

2022-08-25 do 2022-09-02

Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 101-200m², Kałuszyn

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Podpiwniczenie: nie Powierzchnia budynku: 101-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kałuszyn

2022-08-02 do 2022-08-10

Zapytanie o wykonanie fundamentów, 101-200m², Mińsk Mazowiecki

Ten Zleceniodawca jeszcze szuka dobrej firmy od fundamentów. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o wykonanie fundamentów, 101-200m², chcąc doświadczonych specjalistów. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Mińsk Mazowiecki

2022-07-27 do 2022-08-04

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Fundamentów

Najczęstsze pytania o fundamentach

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów?

Izolacja fundamentów to jeden z najważniejszych etapów podczas całej budowy domu. Prawidłowo wykonana, zabezpieczy nas przed podciąganiem wilgoci oraz powstaniem mostków termicznych. W rezultacie, unikniemy w budynku niemiłych „niespodzianek” w postaci grzybów, oraz zyskamy dodatkową izolację cieplną.

Wybierając styropian na fundamenty, należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) – im niższy, tym mamy do czynienia z „cieplejszym” styropianem. Obecnie na rynku znajdziemy styropiany: standardowy ESP, hydrofobowy, a także styrodur. W przypadku niskich wód gruntowych, a także braku piwnicy możemy wybrać styropian ESP dedykowany do fundamentów. Styropian „hydro” (znany także jako aqua) charakteryzuje się niską nasiąkliwością i dedykowany jest dla budynków, gdzie znajduje się wysoki poziom wód. W przypadku mokrych gruntów, wysokich fundamentów oraz piwnic, warto rozważyć użycie styroduru, który nie tylko zapewnia doskonałą hydroizolację, ale także odznacza się wysoką odpornością na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakie koszty trzeba ponieść przy wylaniu i izolacji fundamentów?

Wykonanie fundamentów, na tle całości inwestycji związanej z budową domu, stanowi niewielki ułamek kosztów. Głównym wydatkiem są materiały – stal zbrojeniowa i beton. Koszt budowy fundamentów będzie różny w zależności od powierzchni budynku oraz głębokości fundamentu. Szacuje się, że kwota, jaką należy przeznaczyć na fundamentowanie domu, waha się od od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na tym etapie prac nie warto jednak szukać oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o izolację cieplną budynku. Po zasypaniu fundamentów ziemią, nie będzie możliwości poprawy ewentualnych niedociągnięć i braków. Podczas wykonania fundamentów warto korzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy oferują wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną realizację.

Jaki specjalista odpowiedzialny jest za wylanie fundamentów?

Za wylanie fundamentów odpowiada ekipa budowlana, w której znajdują się doświadczeni murarze oraz zbrojarze. Jeżeli szukasz sprawdzonych specjalistów koniecznie sprawdź nasz Ranking Najlepszych Firm. Całością prac koordynuje kierownik budowy, który jest odpowiedzialny za właściwy przebieg robót. Powinien on pojawić się na budowie szczególnie podczas wykonywania zbrojenia i wylania fundamentów, a także towarzyszyć geodecie podczas wytyczenia budynku. Przy pracach budowlanych skorzystać możemy także z usług inspektora nadzoru inwestorskiego, który jest odpowiedzialny za kontrolę i nadzór nad całością inwestycji. Warto zatrudnić go szczególnie podczas prac o dużym stopniu skomplikowania i zaawansowania. O powołaniu i wyborze inspektora nadzoru inwestorskiego decyduje inwestor.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Fundamentów