Fundamenty we Wrocławiu

Porównaj oferty od Specjalistów od Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 560 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 323 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Początkowym etapem każdej budowy jest „stan zero”, w trakcie którego prowadzone są prace ziemne oraz wykonywane fundamenty. To niezwykle istotna część całej budowy, ponieważ ewentualne błędy popełnione podczas tych prac rzutować będą w kolejnych etapach. Jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie fundamentów oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich budowy? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące fundamentów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Przed przystąpieniem do budowy domu lub innego obiektu, należy zgromadzić pokaźną dokumentację, w tym mapy i pozwolenia. Jednym z najważniejszych dokumentów jest projekt budowy, na podstawie którego odbywa się całość prac. Możemy zdecydować się na zakup gotowego projektu lub wybrać projekt indywidualny. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę rozpoczyna się pierwsza faza prac: budowę fundamentów.

W pierwszej kolejności, na działce musi pojawić się geodeta, który dokonuje wytyczenia budynku. Prace geodezyjne są bardzo ważnym etapem i należy przeprowadzić je z należytą dokładnością i precyzją. Uprawniony geodeta wytyczy osie budynku oraz wskaże rzędne, które będą stanowiły punkt zero – miejsce odniesienia co do głębokości osadzenia budynku w ziemi. Po wytyczeniu budynku, ekipa budowlana może przystąpić do budowy fundamentów.

Rozpoczynającym etapem przy rozpoczęciu działania na placu budowy są prace ziemne, które rozpoczynają się od wykopu. Wykop możemy zlecić operatowi koparki lub firmie budowlanej, która wykonuje fundamenty. Najpierw operator koparki zbiera humus, czyli pierwszą warstwę ziemi, a następnie wykonuje wykop pod ławy fundamentowe. Podczas prac ziemnych, ekipa przygotowuje szalunki, dzięki którym fundamenty uzyskają właściwy kształt. Najczęściej odbywa się to za pomocą deskowania.

W kolejnym etapie odbywa się zbrojenie fundamentów, wykonywane z drutów o szerokości od 6 do nawet 16 mm, połączonych ze sobą strzemionami. W wykopie należy wylać niewielką warstwę chudego betonu, na który umieszczamy zbrojenie. Następnie całość zalewamy betonem B-20 lub B-25. Warto pamiętać, że zbrojenie i zalanie fundamentów zawsze odbywa się pod czujnym okiem kierownika budowy.

Ławy fundamentowe zabezpiecza się przed wilgocią układając na nich papę lub folię. Prawidłowa izolacja fundamentów zabezpiecza przed podciągnięciem wilgoci w ściany nośne budynku. Na zaizolowanym podłożu można rozpocząć budowę ścian fundamentowych, które wykonuje się z gotowych bloczków. Ostatni etap prac to ocieplenie fundamentów. Jak wybrać styropian na fundamenty? Przede wszystkim należy wybrać produkt odporny na ściskanie oraz dobrej izolacyjności termicznej. W zależności od poziomu wód gruntowych, możemy wybrać styropian ESP dla fundamentów, styropian aqua, lub styrodur. W projekcie budowy znajdziemy informacje o grubości izolacji.

Po wykonaniu fundamentów, wykop możemy zasypiać zagęszczonym piaskiem, a następnie wylać warstwę chudego betonu. W ten sposób zakończymy w całości stan zero i możemy przystąpić do murowania ścian.

Ranking najlepszych specjalistów od fundamentów we Wrocławiu

Fundamenty Wrocław

Brinkmann Bodenplatte LLC Polska Sp. K.

141 opinii

Na wypadek jeśli poszukujesz dobrej firmy od płyty fundamentowej to skorzystaj z kwalifikacji Brinkmann Bodenplatte LLC Polska Sp. K.. Wrocław to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Ażeby otrzymać dopasowaną ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Krzysztof Ślaga ECO INWEST - Staranny Fundament Wrocław

Krzysztof Ślaga ECO INWEST

50 opinii

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie fundamentu i zatrudnij Krzysztof Ślaga ECO INWEST. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Nie trać czasu - umów się z nimi na rozmowę, aby poznać dopasowaną ofertę.

BERA Płyta Fundamentowa - Świetne Ławy Fundamentowe Wrocław

Świetne Ławy Fundamentowe Wrocław

24 opinie

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz ekspertów od ław fundamentowych to powierz tę kwestię specjalistom z BERA Płyta Fundamentowa. Wrocław i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Lismarc Sp z o.o. Budujemy jak dla siebie - Porządne Ławy Fundamentowe Wrocław

Porządne Ławy Fundamentowe Wrocław

18 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie ław fundamentowych i zatrudnij Lismarc Sp z o.o. Budujemy jak dla siebie. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Zapytaj o wycenę już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

Altius Sp. z o.o. - Świetny Fundament Wrocław

Świetny Fundament

13 opinii

Potrzebujesz specjalisty od fundamentu? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Altius Sp. z o.o.. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

ARCADIUSS Sp. z o.o. - Pierwszorzędny Fundament Wrocław

ARCADIUSS Sp. z o.o.

8 opinii

Zrealizowanie fundamentu będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. ARCADIUSS Sp. z o.o. ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

RBUD Przemysław Różycki - Porządne Wzmacnianie Fundamentów Wrocław

RBUD Przemysław Różycki

11 opinii

Nadal poszukujesz profesjonalistów od wzmacniania fundamentów? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry RBUD Przemysław Różycki. Dokładne informacje otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

VOSBUD Vlad Balanenko - Rewelacyjny Fundament Wrocław

Rewelacyjny Fundament

7 opinii

Chcesz znaleźć wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? VOSBUD Vlad Balanenko z Wrocławia będzie najszybszą drogą. Zadzwoń i otrzymaj ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

WEDOBUD SP ZO.0 - Rewelacyjne Fundamenty we Wrocławiu

Rewelacyjne Fundamenty we Wrocławiu

14 opinii

Poszukujesz specjalisty od fundamentów? Skorzystaj z doświadczenia WEDOBUD SP ZO.0. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Usługi Koparko-ładowarką - Rewelacyjne Wzmacnianie Fundamentów Wrocław

Usługi Koparko-ładowarką

5 opinii

Uważasz, że rewelacyjne wzmacnianie fundamentów to niełatwe zagadnienie? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy udzielą rad i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się dziś - warto.

Najnowsze z 107 zleceń na fundamenty we Wrocławiu

Zlecenie na wykonanie fundamentów, do 35m², Wrocław

Zapytanie o treści - Zlecenie na wykonanie fundamentów, do 35m² jest zaadresowane do eksperta, który świadczy swoje usługi oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Wrocław i okolic. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Wrocław

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano 4 dni temu

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, 36-70m², Wrocław

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 36-70m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2024-07-15 do 2024-07-23
dodano 5 dni temu

Doskonałe Konstrukcje Betonowe Wrocław

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Informacje dodatkowe: https:/www.archon.pl/projekty-domow/projekt-dom-w-kortlandach-g2-mfdb213dc0b296 Term...

 • Wrocław

2024-07-14 do 2024-07-22
dodano 6 dni temu

Zlecenie na wykonanie fundamentów, 36-70m², Wrocław

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który zleca - "Zlecenie na wykonanie fundamentów, 36-70m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zadzwoń teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Wrocław

2024-07-12 do 2024-07-20
dodano 8 dni temu

Rzetelne Usługi Wykonania Fundamentów Wrocław

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: do 35m² Informacje dodatkowe: Domek / narzędziownia na działce ROD Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia ...

 • Wrocław

2024-07-14 do 2024-07-20

Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-150m², Wrocław

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i świadczysz usługi z zakresu budowy fundamentów odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 101-150m² i zostało napisane przez sprawdzonego Klienta. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

 • Wrocław

2024-07-10 do 2024-07-18

Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 201-300m², Wrocław

Ten Klient myśli, że staranne fundamenty to nieprosty temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 201-300m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista pomożesz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Pokaż dobrą ofertę temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Wrocław

2024-07-10 do 2024-07-18

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 201-300m², Wrocław

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 201-300m² Informacje dodatkowe: Płyta fundamentowa 230 m2 W- 5 ton ...

 • Wrocław

2024-07-10 do 2024-07-18

Odpowiednie Konstrukcje Betonowe

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 36-70m² Orientacyjna data: 22.07.2024...

 • Wrocław

2024-07-09 do 2024-07-17

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m², Wrocław

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wrocław

2024-07-08 do 2024-07-16

Doskonałe Wykonanie Fundamentów Wrocław

Usługi wykonania fundamentów nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie wykonania fundamentów. Zapoznaj się z treścią zlecenia, które brzmi "Zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, do 35m²". Zaledwie krok dzieli Cię od uzyskania świetnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Wrocław

2024-07-08 do 2024-07-16

Zapotrzebowanie na fundamenty, 36-70m², Wrocław

Zrealizuj usługę wyjątkowej budowy fundamentów o treści "Zapotrzebowanie na fundamenty, 36-70m²", jako fachowiec z miejscowości Wrocław. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Wrocławia nie masz sobie równych. Umów się na konkretny termin już teraz!

 • Wrocław

2024-07-08 do 2024-07-16

Fantastyczne Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Informacje dodatkowe: zalanie betonem i zatarcie maszynowe wylewki na płycie fundamentowej Termin rozpoczę...

 • Wrocław

2024-07-07 do 2024-07-15

Zapytanie o wykonanie fundamentów, 71-100m², Wrocław

Ten Zleceniodawca nadal szuka dobrej firmy od fundamentów. Napisał zlecenie o treści - Zapytanie o wykonanie fundamentów, 71-100m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Wrocław

2024-07-03 do 2024-07-11

Dobre Usługi Wykonania Fundamentów

Oferując usługi wykonania fundamentów od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Wrocław, ale także pobliskich powiatów możesz skontaktować się w odpowiedzi na to zlecenie. Przedłóż dopasowaną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie.

 • Wrocław

2024-07-02 do 2024-07-03

Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m², Wrocław

Jeśli bezkonkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje główne walory jako specjalisty od wykonania fundamentów to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m². Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby przesłać wycenę.

 • Wrocław

2024-06-30 do 2024-07-08

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m², Wrocław

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m²", nie będzie żałował współpracy z doradcą z Twojej firmy. Wybierz numer, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Wrocław

2024-06-29 do 2024-07-03

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, do 35m², Wrocław

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: taras / ogród zimowy Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: do 35m² Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie wylewki pod taras / ogród zimowy. Wymiary 4x4m = 16m2. Materiały...

 • Wrocław

2024-06-23 do 2024-06-25

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, do 35m², Wrocław

Nie marnuj energii i wybierz zapytanie o profesjonalna budowa fundamentów w Wrocławiu. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Wrocław

2024-06-19 do 2024-06-27

Potrzebna ekipa do wykonania fundamentów, 71-100m², Wrocław

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wrocław

2024-06-19 do 2024-06-27

Perfekcyjne Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: Fundament pod pompę ciepła Rodzaj budynku: Fundament pod pompe ciepła Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 6 Informacje dodatkowe: Wykonanie fundamentu pod stojak do pompy ciepła na zewnątrz i klimatyzatora Termin...

 • Wrocław

2024-06-17 do 2024-06-25

Potrzebna ekipa do wykonania fundamentów, do 35m², Wrocław

Starasz się odnaleźć Klienta jako warty uwagi fachowiec od tanich usług wykonania fundamentów z Wrocławia? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zapoznając się z jego zleceniem, które ma treść "XYZ". Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się od razu!

 • Wrocław

2024-06-16 do 2024-06-24

Zlecenie na wykonanie fundamentów, 101-150m², Wrocław

Jeśli usługi wykonania fundamentów na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia nowego zlecenia. Zleceniodawca napisał "Zlecenie na wykonanie fundamentów, 101-150m²". Wyczerpującą ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Wrocław

2024-06-14 do 2024-06-22

Zapytanie o wykonanie fundamentów, 1m², Wrocław

Zakres prac: Fundament pod jednostkę zew pompy ciepła Rodzaj budynku: pompa ciepła Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 1 Informacje dodatkowe: Potrzebuję fundament pod jednostkę zewnętrzna pompy ciepła Termin rozpoczęcia prac...

 • Wrocław

2024-06-13 do 2024-06-21

Zapotrzebowanie na wykonanie płyty fundamentowej, 36-70m², Wrocław

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 36-70m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Wrocław

2024-06-09 do 2024-06-17

Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2024-06-06 do 2024-06-06

Profesjonalne Fundamenty Wrocław

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 151-200m² Informacje dodatkowe: Proszę o wycenę i termin realizacji prac dot. wykonania płyty fundamentowej pod dom j...

 • Wrocław

2024-06-03 do 2024-06-11

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, do 35m², Wrocław

Ten Klient szukając konstrukcji betonowych powinien trafić na Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Wystarczy, że poznasz szczegóły zlecenia - Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, do 35m². Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Wrocław

2024-06-03 do 2024-06-11

Rewelacyjne Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie ławy fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: tak Powierzchnia zabudowy: do 35m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2024-05-28 do 2024-06-05

Szukam firmy do wykonania fundamentów, 151-200m², Wrocław

Jeżeli jako dobra firma od fundamentów szukasz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam firmy do wykonania fundamentów, 151-200m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Wrocławia na pewno dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Już nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Wrocław

2024-05-28 do 2024-06-05

Zapytanie o wykonanie fundamentów, 151-200m², Wrocław

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 151-200m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wrocław

2024-05-27 do 2024-06-04

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Fundamentów

Najczęstsze pytania o fundamentach

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów?

Izolacja fundamentów to jeden z najważniejszych etapów podczas całej budowy domu. Prawidłowo wykonana, zabezpieczy nas przed podciąganiem wilgoci oraz powstaniem mostków termicznych. W rezultacie, unikniemy w budynku niemiłych „niespodzianek” w postaci grzybów, oraz zyskamy dodatkową izolację cieplną.

Wybierając styropian na fundamenty, należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) – im niższy, tym mamy do czynienia z „cieplejszym” styropianem. Obecnie na rynku znajdziemy styropiany: standardowy ESP, hydrofobowy, a także styrodur. W przypadku niskich wód gruntowych, a także braku piwnicy możemy wybrać styropian ESP dedykowany do fundamentów. Styropian „hydro” (znany także jako aqua) charakteryzuje się niską nasiąkliwością i dedykowany jest dla budynków, gdzie znajduje się wysoki poziom wód. W przypadku mokrych gruntów, wysokich fundamentów oraz piwnic, warto rozważyć użycie styroduru, który nie tylko zapewnia doskonałą hydroizolację, ale także odznacza się wysoką odpornością na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakie koszty trzeba ponieść przy wylaniu i izolacji fundamentów?

Wykonanie fundamentów, na tle całości inwestycji związanej z budową domu, stanowi niewielki ułamek kosztów. Głównym wydatkiem są materiały – stal zbrojeniowa i beton. Koszt budowy fundamentów będzie różny w zależności od powierzchni budynku oraz głębokości fundamentu. Szacuje się, że kwota, jaką należy przeznaczyć na fundamentowanie domu, waha się od od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na tym etapie prac nie warto jednak szukać oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o izolację cieplną budynku. Po zasypaniu fundamentów ziemią, nie będzie możliwości poprawy ewentualnych niedociągnięć i braków. Podczas wykonania fundamentów warto korzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy oferują wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną realizację.

Jaki specjalista odpowiedzialny jest za wylanie fundamentów?

Za wylanie fundamentów odpowiada ekipa budowlana, w której znajdują się doświadczeni murarze oraz zbrojarze. Jeżeli szukasz sprawdzonych specjalistów koniecznie sprawdź nasz Ranking Najlepszych Firm. Całością prac koordynuje kierownik budowy, który jest odpowiedzialny za właściwy przebieg robót. Powinien on pojawić się na budowie szczególnie podczas wykonywania zbrojenia i wylania fundamentów, a także towarzyszyć geodecie podczas wytyczenia budynku. Przy pracach budowlanych skorzystać możemy także z usług inspektora nadzoru inwestorskiego, który jest odpowiedzialny za kontrolę i nadzór nad całością inwestycji. Warto zatrudnić go szczególnie podczas prac o dużym stopniu skomplikowania i zaawansowania. O powołaniu i wyborze inspektora nadzoru inwestorskiego decyduje inwestor.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Fundamentów