Malowanie elewacji we Wrocławiu

Porównaj oferty od Specjalistów od Malowania Elewacji z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 553 776 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
639 990 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Elewacja jest zewnętrzną powierzchnią ścian budynku, pełniącą funkcję reprezentatywną. Oddziałują na nią czynniki zewnętrzne, które przez upływ czasu sprawiają, że fasada może wymagać ponownego malowania. Malowanie elewacji polega na położeniu nowej powłoki farby na poprzednią warstwę, zniszczoną przez czynniki atmosferyczne. Z naszego artykułu dowiesz się, z jakich etapów składa się ten proces, a także poznasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie malowania elewacji. Jeśli poszukujesz specjalisty – sprawdź nasz ranking uwzględniający najlepszych fachowców w tej dziedzinie.

Przed rozpoczęciem ewentualnego malowania elewacji, należy sprawdzić dokładnie jej stan. Należy szczegółowo obejrzeć uprzednio wykonaną elewację i ocieplenia – dzięki temu można oszacować potencjalne prace przy fasadzie. Jeżeli elewacja jest w dobrym stanie, musimy ją wyczyścić (przez lata elewacja na pewno uległa zabrudzeniu). Najlepiej użyć do tego celu papieru ściernego lub szpachelki. Musimy jednak uważać, aby nie zniszczyć tynku, ponieważ w przeciwnym razie niezbędne może okazać się również ponowne tynkowanie elewacji. Jeżeli odkryjemy pewne uszkodzenia – należy usunąć starą elewację, wyczyścić ściany i naprawić je. Może też okazać się, że niezbędne będzie wykonanie nowego ocieplenia elewacji.

Po wykryciu wszelkich niedoskonałości oraz ich naprawieniu, należy przystąpić do umycia elewacji poprzez użycie odpowiedniego płynu. W celu wykonania czynności, jaką jest mycie elewacji, można wykorzystać myjkę ciśnieniową. Kolejnym etapem jest wybór odpowiedniej farby do wykończenia elewacji oraz dobranie jej koloru. Należy postępować zgodnie z zaleceniami producenta.

Przed podjęciem decyzji o malowaniu, trzeba wziąć pod uwagę gruntowanie elewacji zewnętrznej. Może okazać się to konieczne w sytuacji, gdy do naprawy elewacji użyto masy szpachlowej. Gdy gruntowanie będziemy mieć za sobą, następne co musimy zrobić, to podjąć decyzję o wyborze metody malowania elewacji. Tę czynność można wykonać na kilka sposobów. Mamy trzy techniki do wyboru: natryskowo, za pomocą pistoletu do malowania elewacji, wałkiem albo pędzlem. Jeżeli zdecydowaliśmy się na konkretną metodę – pozostaje nam tylko zabezpieczyć otoczenie i przystąpić do malowania powierzchni.

Na koszt malowania elewacji składa się bardzo wiele czynników. Zależny jest on w dużej mierze od tego, czy będziemy dokonywać malowania samodzielnie, czy skorzystamy z usług firmy malarskiej. Ekipy specjalizujące się w malowaniu elewacji ogłaszają się na wielu stronach branżowych bądź portalach ogłoszeniowych.

Ranking najlepszych malarzy elewacji we Wrocławiu

Malowanie elewacji Wrocław

Persey sp. z o.o.

28 opinii

Atrakcyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne atuty przedsiębiorcy, którego specjalnością jest malowanie domów. Skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

Regina Łakomiec - Profesjonalne Malowanie Domów Wrocław

Profesjonalne Malowanie Domów Wrocław

15 opinii

Upewnij się, że firma, którą zatrudnisz do malowania domów ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - nie będziesz żałować.

MODERN Paweł Cieslar- Usługi Budowlane - Wyjątkowe Malowanie Elewacji Wrocław

Wyjątkowe Malowanie Elewacji

11 opinii

Kusząca cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne cechy przedsiębiorcy, którego specjalnością jest malowanie elewacji. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać wycenę.

COOLOR JAKUB WASZAK - Rewelacyjne Malowanie Domów Wrocław

Rewelacyjne Malowanie Domów Wrocław

11 opinii

Szukasz malarza elewacji do realizacji usług z zakresu malowania domów? Właśnie go znalazłeś, Ten przedsiębiorca jest tym, czego potrzebujesz. Zadzwoń teraz i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Wojciech Szymończyk KNS Complex - Najwyższej Klasy Malowanie Elewacji we Wrocławiu

Najwyższej Klasy Malowanie Elewacji we Wrocławiu

9 opinii

Wiele długich lat pracownicy firmy Wojciech Szymończyk KNS Complex wykonują usługi z zakresu najwyższej klasy malowania elewacji, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Ciepła chata - Solidne Malowanie Elewacji Wrocław

Ciepła chata

9 opinii

Firma Ciepła chata oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Wrocławia i okolic. Mają ofertę dla każdego - zadzwoń i sprawdź.

Skuteczne Ciśnienie - Rewelacyjne Malowanie Elewacji Wrocław

Rewelacyjne Malowanie Elewacji

9 opinii

Wiele długich lat pracownicy firmy Skuteczne Ciśnienie wykonują usługi z zakresu malowania elewacji, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Już nie czekaj i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

ProClean Grzegorz Rogala - Wykwalifikowany Malarz Elewacji Wrocław

ProClean Grzegorz Rogala

7 opinii

Firma ProClean Grzegorz Rogala zajmuje się usługami z zakresu malowania domów. Wyróżnia się doskonałymi opiniami Klientów. Ci malarze elewacji nie mają sobie równych. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Alicja Gatlik - Znakomita Renowacja Elewacji Wrocław

Znakomita Renowacja Elewacji

5 opinii

Uważasz, że znakomita renowacja elewacji to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - malarze elewacji z Alicja Gatlik pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

T.G Majers - Świetna Renowacja Elewacji Wrocław

Świetna Renowacja Elewacji

5 opinii

Uważasz, że świetna renowacja elewacji to trudny temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z T.G Majers poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Wybierz ich numer, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie będziesz żałować.

Najnowsze z 42 zleceń na malowanie elewacji we Wrocławiu

Znakomita Fasada Domu Wrocław

Ten Klient jest zdania, że znakomita fasada domu to niełatwy temat. Napisał zlecenie o treści "Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 201-300m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Wrocław

2024-04-19 do 2024-04-27
dodano wczoraj o 08:00

Pierwszorzędny Malarz Elewacji Wrocław

Będąc w gronie malarzy elewacji z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi malowania elewacji na terenie miejscowości Wrocław i w okolicy? Jesteś świetnym kandydatem do tego zapytania. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Wrocław

2024-04-19 do 2024-04-27
dodano wczoraj o 07:58

Dam zlecenie na malowanie elewacji bud. usługowego, 1860m², Wrocław

W dalszym ciągu jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na ogłoszenie Zleceniodawcy jako profesjonalista od fasady domu. Pozwól Klientom skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Wrocław

2024-04-16 do 2024-04-24
dodano 4 dni temu

Najlepsze Malowanie Domów Wrocław

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i realizujesz usługi z zakresu malowania domów odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Dam zlecenie na malowanie elewacji domu, 201-300m² i zostało złożone przez rzetelnego Zleceniodawcę. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Wrocław

2024-04-11 do 2024-04-19

Najlepsze Malowanie Elewacji Wrocław

Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Liczba kondygnacji: 1 Powierzchnia budynku: do 35m² Informacje dodatkowe: Tylko malowanie elewacji, powierzchnia ścian to 55m2 Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wrocław

2024-04-09 do 2024-04-10

Fantastyczny Malarz Elewacji

Jako malarz elewacji działający na terenie powiatu i oferujący rozmaite usługi malowania elewacji poznaj potrzeby zleceniodawcy, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na malowanie elewacji domu typu bliźniak, 201-300m²". Aby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Wrocław

2024-04-03 do 2024-04-11

Staranna Fasada Domu

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Liczba kondygnacji: 3 Powierzchnia budynku: 101-150m² Informacje dodatkowe: Elewacja - farba silikonowa + podbitka 30 m2 (lakier bezbarwny) Termin skorzystania z oferty: 2...

 • Wrocław

2024-04-03 do 2024-04-11

Potrzebna firma do malowania elewacji domu, 151-200m², Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2024-03-31 do 2024-04-08

Solidne Usługi Malowania Elewacji Wrocław

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2024-03-30 do 2024-04-07

Rewelacyjny Malarz Elewacji

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wrocław

2024-03-28 do 2024-04-05

Dam zlecenie na malowanie elewacji domu, 151-200m², Wrocław

Poszukujesz idealnego dla Ciebie zlecenia? Jako godny uwagi wykonawca oferujący usługi malowania elewacji i malarz elewacji pierwszej klasy w Wrocławiu zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na malowanie elewacji domu, 151-200m²". Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wrocław

2024-03-22 do 2024-03-30

Zlecę malowanie elewacji domu, 151-200m², Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 151-200m² Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wrocław

2024-03-22 do 2024-03-30

Fantastyczne Usługi Malowania Elewacji

Oferując usługi malowania elewacji od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Wrocław, ale także pobliskich powiatów możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Pokaż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Wrocław

2024-03-21 do 2024-03-29

Perfekcyjne Malowanie Elewacji

Zdecyduj się na prace dotyczące perfekcyjnego malowania elewacji od wiarygodnych zainteresowanych daniem pracy na terenie Wrocławia. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie.

 • Wrocław

2024-03-19 do 2024-03-27

Solidna Fasada Domu

Jeśli jeszcze jako dobra firma od fasady domu poszukujesz Klientów to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zlecę malowanie elewacji domu, 101-150m². Prowadząc działalność jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z Wrocławia z pewnością dasz dowód Klientowi jak bezkonkurencyjna jest Twoja oferta. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Wrocław

2024-03-18 do 2024-03-26

Profesjonalne Malowanie Domów

Jeśli usługi malowania elewacji nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zapytanie jest właśnie dla Ciebie. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie malowania domów. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Wrocław

2024-03-18 do 2024-03-26

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 36-70m², Wrocław

Wykonaj zlecenie jako najlepszy malarz elewacji z imponującym doświadczeniem w temacie najlepszych usług malowania elewacji. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to zwykła rzecz. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Wrocław

2024-03-15 do 2024-03-23

Potrzebna firma do malowania elewacji domu typu bliźniak, 71-100m², Wrocław

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Potrzebna firma do malowania elewacji domu typu bliźniak, 71-100m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie renowacji elewacji daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Wybierz numer i dowiedz się więcej - nie będziesz żałować.

 • Wrocław

2024-03-13 do 2024-03-21

Fasada Domu

Rodzaj budynku: wielorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 101-150m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2024-03-12 do 2024-03-20

Nieprzeciętny Malarz Elewacji

Skontaktuj się z Klientem jako malarz elewacji z wymaganym doświadczeniem w kwestii tanich usług malowania elewacji. W Twojej firmie dbanie o zadowolenie swoich Klientów to rzecz powszednia. Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Wrocław

2024-03-12 do 2024-03-20

Staranne Usługi Malowania Elewacji

Zleceniodawca, który planuje zakup usługi malowania elewacji powinien już dziś zgłosić się do Ciebie i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Wrocław

2024-03-07 do 2024-03-15

Zapytanie o malowanie elewacji domu typu bliźniak, 101-150m², Wrocław

Rodzaj budynku: w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej Liczba kondygnacji: 3 Powierzchnia budynku: 101-150m² Informacje dodatkowe: Proszę o podanie ceny za pomalowanie 1m2 elewacji .budynku {bliźniak o powierzchni ścian ok. 220...

 • Wrocław

2024-03-07 do 2024-03-15

Wysokiej Klasy Malowanie Elewacji

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Zleceniodawca, który napisał - "Dam zlecenie na malowanie elewacji domu, 201-300m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą takim, jak Ty. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Wrocław

2024-03-05 do 2024-03-13

Zapotrzebowanie na malowanie elewacji domu, 600m², Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 3 Powierzchnia budynku: 600m² Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Wrocław

2024-03-04 do 2024-03-12

Pierwszorzędna Fasada Domu

Poszukiwane są pierwszorzędne usługi malowania elewacji w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na malowanie elewacji domu, 151-200m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny fasady domu, poznaj szczegóły zlecenia. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wrocław

2024-03-03 do 2024-03-11

Zlecę malowanie elewacji domu typu bliźniak, 101-150m², Wrocław

Masz zamiar przyjąć zlecenie na malowanie elewacji, a nie masz Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Zlecę malowanie elewacji domu typu bliźniak, 101-150m² to doskonały wybór. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Wrocław

2024-03-03 do 2024-03-11

Zapytanie o malowanie elewacji domu typu bliźniak, 101-150m², Wrocław

Zlecenie o treści - Zapytanie o malowanie elewacji domu typu bliźniak, 101-150m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz skupia się na Klientach z rejonu Wrocławia i z sąsiednich miast. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Wrocław

2024-02-24 do 2024-03-03

Doskonałe Malowanie Domów

Zleceniodawca złożył zapytanie "Malowanie elewacji domu, 151-200m²". Nawiąż współpracę w odpowiedzi na chęć zatrudnienia doskonałego malarza elewacji z zakresu malowania domów. Udowodnij Klientowi, że spełniasz jego potrzeby, a wybór Twojej oferty to dobry pomysł. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Wrocław

2024-02-14 do 2024-02-22

Usługi Malowania Elewacji

Klient, który planuje zakup usługi malowania elewacji musi koniecznie zgłosić się do malarza elewacji takiego, jak Ty i poznać świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

 • Wrocław

2024-02-11 do 2024-02-19

Zapytanie o malowanie elewacji domu, 201-300m², Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Liczba kondygnacji: 2 Powierzchnia budynku: 201-300m² Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wrocław

2024-02-08 do 2024-02-16

Profesjonalna Renowacja Elewacji

Zlecający szuka rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Malowanie elewacji domu, 101-150m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Wrocław

2024-02-07 do 2024-02-15

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Malowania Elewacji

Najczęstsze pytania o malowaniu elewacji

Co ile lat należy odmalowywać elewację?

Z racji, że elewacja narażona jest na wiele negatywnych czynników atmosferycznych – niezbędne jest jej regularne odświeżanie. Co ile lat należy odmalować elewację? Jest to zależne, między innymi, od położenia danego budynku. Może zdarzyć się, że dom położony jest przy ruchliwej ulicy – nieruchomość wówczas jest bardziej narażona na degradację właściwości powłoki. Środki ochrony zastosowane w materiałach z czasem się wypłukują. Z reguły przyjmuje się, że należy odnawiać naszą elewację, mniej więcej co 10 lat.

Ile kosztuje odświeżenie elewacji?

Jest to w przeważającej mierze uzależnione od metrażu naszego domu. Zasadniczo możemy przyjąć, że kosztmalowania elewacji to około 35 złotych za metr kwadratowy. Przy założeniu, że nieruchomość liczy około 200 metrów kwadratowych – należy spodziewać się wydatku rzędu 7 tysięcy złotych za wykonanie usługi. Na cenęmalowania elewacji wpływa też sposób wykonania usługi – kwota może się różnić w zależności od wykonywanej techniki pracy (natrysk, wałek lub pędzel). Kluczowym czynnikiem jest także wysokość danego budynku. Na cenę także wpływa miejsce wykonania danej usługi – taniej za usługę zapłacimy w mniejszych miejscowościach.

Jakiego specjalistę należy zatrudnić do pomalowania elewacji?

Malowaniem elewacji zajmują się wyspecjalizowane firmy malarskie. Warto skupić się na poszukiwaniu specjalistów poprzez portale ogłoszeniowe i rankingowe. W tym celu koniecznie sprawdź nasz ranking Najlepszych Specjalistów. Jeżeli zdecydowaliśmy się na zatrudnienie fachowców do pomalowania elewacji, należy podjąć kilka działań w celu zminimalizowania wyboru nietrafionego fachowca.

Na wybór idealnego specjalisty składają się: cena, jakość, terminowość, a także doświadczenie osoby, której zlecimy wykonanie usługi. Warto koniecznie zwracać uwagę na opinie, komentarze i liczbę gwiazdek, jaką posiada dany fachowiec. Jest to najlepsza wskazówka, co do tego, czy warto zatrudnić daną firmę do wykonania danej usługi.

Jakie farby najbardziej nadają się do malowania elewacji?

Należy zwrócić także na odporność danej farby na działanie czynników atmosferycznych. Należy wybierać te, które są odporne na długotrwałe działanie promieni ultrafioletowych, a także charakteryzujące się odpornością na wilgoć i nie wchłaniają zabrudzeń. Obecnie najbardziej popularne są farby na bazie żywic silikonowych oraz akrylowych. Cechują się dobrą jakością koloru oraz stosunkowo sporą paletą dostępnych barw. Farba silikonowa ma właściwości samozmywalne ze względu na zastosowaną powłokę. Farba akrylowa jest nieco mniej odporna na zabrudzenia, lecz pozwala „oddychać” ścianom.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Malowania Elewacji