Geodeta

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 8 635 100 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
603 943 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów

Geodeta

Geodezja i Nieruchomości WARDĘGA

100 opinii

Nie wątp w fachowość Geodezja i Nieruchomości WARDĘGA. Ta uznana firma geodezyjna jest ceniona w branży w rejonie Krakowa za dokładne realizowanie usług geodezyjnych. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński - Wyjątkowy Geodeta

Wyjątkowy Geodeta

57 opinii

Rozpocznij współpracę z EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński jeśli szukasz wyjątkowych geodetów oferujących swoje usługi na terenie Warszawy oraz w okolicy. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Horyzont Geodezja Kamil Rynkowski - Doskonała Geodezja

Doskonała Geodezja

34 opinie

Firma Horyzont Geodezja Kamil Rynkowski to wybitni specjaliści od geodezji, świadczący usługi dla Klientów z Olsztyna i przyległych powiatów. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Usługi Geodezyjne "GEODEO" inż. Radosław Fal - Dobry Geodeta

Usługi Geodezyjne "GEODEO" inż. Radosław Fal

39 opinii

Ten geodeta działa na obszarze miejscowości Sanok i świadczy liczne usługi z zakresu doskonałej geodezji. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

SOLIDGEO Sp. z o.o. - Tanie Usługi Geodezyjne

SOLIDGEO Sp. z o.o.

18 opinii

Stworzona z pasji do geodezji firma świadczy tanie usługi geodezyjne na terenie Szczecina, jak również pobliskich miast i powiatów. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

CITIGEO Geodezja - Kompetentny Geodeta

CITIGEO Geodezja

36 opinii

Jeśli wciąż nie wybrałeś geodety, to zwróć uwagę na firmę CITIGEO Geodezja. Wykonuje szerokie spektrum usług geodezyjnych w bezkonkurencyjnych cenach. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

GEODETA S.C. Joanna Grochal Grzegorz Kruszyński Mariusz Łuniewski - Najwyższej Klasy Geodeta

Najwyższej Klasy Geodeta

15 opinii

Gdy poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z GEODETA S.C. Joanna Grochal Grzegorz Kruszyński Mariusz Łuniewski są dla Ciebie idealni. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

GEO-STREFA GRZEGORZ KOPER - Utalentowany Geodeta

Utalentowany Geodeta

22 opinie

Geodeta z bogatym doświadczeniem w temacie fachowych usług geodezyjnych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

USŁUGI GEODEZYJNE ROMAN PŁOSKI - Staranna Ewidencja Gruntów

USŁUGI GEODEZYJNE ROMAN PŁOSKI

26 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij USŁUGI GEODEZYJNE ROMAN PŁOSKI. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

Kartuskie Biuro Geodezyjne - Fenomenalny Geodeta

Kartuskie Biuro Geodezyjne

39 opinii

Każdy, kto poszukuje świetnej usługi geodezyjnej powinien koniecznie zgłosić się do tego geodety i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Najnowsze z 3 944 zleceń na geodetów

Potrzebuję geodety, podział działki, 2ha, Nowa Wieś Kłodzka

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja działalność została stworzona z pasji do geodezji i świadczy tanie usługi geodezyjne na terenie Dolnośląskiego, jak również pobliskich miast i powiatów. Zachęcamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Nowa wieś kłodzka

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 2 godziny temu

Nieprzeciętny Geodeta

Klient szuka nieprzeciętnego geodety i zgłosił zainteresowanie, które brzmi - Potrzebuję geodety, podział działki, 1501-3000m². Jeśli realizujesz wszechstronne spektrum usług w bezkonkurencyjnych cenach skontaktuj się z Klientem w odpowiedzi na to zapytanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Siedlce

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 3 godziny temu

Szukam geodety, 2ha, Kopytnik

Poszukiwana jest doświadczona firma geodezyjna obsługująca Twój rejon. Zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam geodety, 2ha. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Kopytnik

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 3 godziny temu

Potrzebuję geodety, 402m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: wykreślenie budynku gospodarczego Powierzchnia działki: 402m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy...

 • Szczecin

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 4 godziny temu

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1501-3000m², Dukla

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Dukla

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 5 godzin temu

Korzystne Prace Geodezyjne

Ten Klient pragnąc dotrzeć do prac geodezyjnych powinien trafić na Twoją Ofertę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 4600m². Zaproponuj termin już teraz!

 • Chełm

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 5 godzin temu

Szukam geodety, spór o granice działki, 2ha, Andrzejewo

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 2ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Andrzejewo

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 5 godzin temu

Dobra Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny ter...

 • Żurawica

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 5 godzin temu

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1001-1500m², Ryki

Zapytanie o treści - Usługa geodezyjna, budowa domu, 1001-1500m² jest zaadresowane do fachowca, który świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów oraz skupia się na Klientach z Ryk i z sąsiednich miast. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Ryki

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 5 godzin temu

Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m², Rzeszów

Poszukiwane są doskonałe usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecę usługę geodezyjną, poniżej 500m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednie kwalifikacje do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny geodezji, zapoznaj się ze szczegółami zlecenia. Nie zwlekaj i poproś o szczegóły - na pewno będziesz zadowolony!

 • Rzeszów

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 6 godzin temu

Tanie Prace Geodezyjne

Ten Klient poszukując prac geodezyjnych powinien namierzyć Twoją Ofertę, która nie ma konkurentów. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 100m². Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Gryfino

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 6 godzin temu

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Szczecin

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Wyznaczenie jednostro...

 • Szczecin

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 6 godzin temu

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1820m², Stargard

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1820m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Stargard

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 7 godzin temu

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m², Nowy Dwór Mazowiecki

Ten Zleceniodawca, który wciąż nie znalazł prac geodezyjnych, mimo iż próbuje znaleźć od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m². To właśnie Twoja oferta może rozwiązać problem Zlecającego. Aby poznać Klienta skontaktuj się - naprawdę warto.

 • Nowy Dwór Mazowiecki

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 8 godzin temu

Geodezja

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja działalność jest utworzona z pasji do geodezji i oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na obszarze Lubelskiego, a także okolicznych miast i powiatów. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Bronisławów duży

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 8 godzin temu

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3300m², Szczerbice

Starasz się odnaleźć Zleceniodawcę jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Zleceniodawcy. Przyczyń się do realizacji jego celów. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - zadzwoń!

 • Szczerbice

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 9 godzin temu

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 100m², Tarnowskie Góry

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Tarnowskie Góry

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 9 godzin temu

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: Inwentaryzacja podwykonawcza budynku Powierzchnia działki: 3400m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbli...

 • Mińsk Mazowiecki

2023-09-27 do 2023-10-05
dodano 11 godzin temu

Znakomity Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Wołomin

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 21:47

Szukam geodety, 2300m², Wola Rafałowska

Klient szuka świetnego geodety dla siebie i pisze - Szukam geodety, 2300m². Jeśli realizujesz szerokie spektrum usług geodezyjnych w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Złóż dopasowaną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Wola rafałowska

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 19:48

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Możesz zaoferować godną uwagi propozycję dotyczącą prac geodezyjnych? Na pewno pomożesz Zleceniodawcy mając w swojej ofercie szeroki wachlarz produktów dopasowanych do jego potrzeb. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Kłobuck

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 16:18

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Zlecający, który potrzebuje doskonałej usługi geodezyjnej powinien zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy atrakcyjne ceny oraz oferowaną jakość. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Stachlew

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 16:15

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Maków Mazowiecki

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę najwyższej klasy prac geodezyjnych gwarantując przy tym sympatyczną obsługę, a dla zainteresowanych również usługi dodatkowe, niewątpliwie zaciekawisz tego Zleceniodawcy, który pisze - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Maków Mazowiecki

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 15:43

Profesjonalna Geodezja

Wybranie tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Potrzebuję geodety, 1000m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Nie trać czasu - zadzwoń do niego i przedstaw ofertę.

 • Wólka radzymińska

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 14:50

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Nowy Sącz

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Nowy Sącz

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 14:45

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 16850m², Olesno

Ten Klient poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 16850m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Olesno

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 13:33

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Cięcina

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny termin...

 • Cięcina

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 12:48

Geodezja

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako sprawdzony fachowiec? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Lubelskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Czułczyce-Kolonia

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 12:48

Staranne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 01514ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Nr działki 1245 Termin skorzystania z oferty:...

 • Mielec

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 12:39

Szukam geodety, 1000m², Wólka Radzymińska

Cel usług geodezyjnych: Naniesienie sieci wodociągu na mapę w Wólce Radzymińskiej ceny Powierzchnia działki: 1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: ...

 • Wólka radzymińska

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 11:25

Świetne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, podział działki Powierzchnia działki: 016ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: prosze o kontakt tel 693•...

 • Ocięte

2023-09-26 do 2023-10-04
dodano wczoraj o 10:32

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Zobacz geodetów w dużych miastach

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów