Geodeta

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 954 584 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 013 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów

Geodeta

Usługi Geodezyjne "GEODEO" inż. Radosław Fal

55 opinii

Nie wątp w fachowość Usługi Geodezyjne GEODEO inż. Radosław Fal. Ta uznana firma geodezyjna jest ceniona w branży w rejonie Sanoka za dokładne realizowanie usług geodezyjnych. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński - Wyjątkowy Geodeta

Wyjątkowy Geodeta

66 opinii

Rozpocznij współpracę z EWIMAR Usługi Geodezyjne Marcin Wardziński jeśli szukasz wyjątkowych geodetów oferujących swoje usługi na terenie Warszawy oraz w okolicy. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

XiGEO.PL - Doskonała Geodezja

Doskonała Geodezja

11 opinii

Firma XiGEO.PL to wybitni specjaliści od geodezji, świadczący usługi dla Klientów z Gliwic i przyległych powiatów. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

GHM Geodezja Marcin Halerz - Dobry Geodeta

GHM Geodezja Marcin Halerz

30 opinii

Ten geodeta działa na obszarze miejscowości Kraków i świadczy liczne usługi z zakresu doskonałej geodezji. Realizują wymagania najbardziej wymagających Klientów.

PRO BUD Szymon Łysik - Tanie Usługi Geodezyjne

PRO BUD Szymon Łysik

18 opinii

Stworzona z pasji do geodezji firma świadczy tanie usługi geodezyjne na terenie Piotrkowa Trybunalskiego, jak również pobliskich miast i powiatów. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń teraz - nie zawiedziesz się!

NAVIGEO Geodezja - Kompetentny Geodeta

NAVIGEO Geodezja

19 opinii

Jeśli wciąż nie wybrałeś geodety, to zwróć uwagę na firmę NAVIGEO Geodezja. Wykonuje szerokie spektrum usług geodezyjnych w bezkonkurencyjnych cenach. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

GEO-STREFA GRZEGORZ KOPER - Najwyższej Klasy Geodeta

Najwyższej Klasy Geodeta

23 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z GEO-STREFA GRZEGORZ KOPER są dla Ciebie idealni. Szczegółową ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Horyzont Geodezja Kamil Rynkowski - Utalentowany Geodeta

Utalentowany Geodeta

34 opinie

Geodeta z bogatym doświadczeniem w temacie fachowych usług geodezyjnych wykorzystujący nowoczesne metody pracy. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Geodezja i Nieruchomości WARDĘGA - Staranna Ewidencja Gruntów

Geodezja i Nieruchomości WARDĘGA

117 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij Geodezja i Nieruchomości WARDĘGA. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli wszystkich. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

HORYZONT Krzysztof Hrynowiecki - Fenomenalny Geodeta

HORYZONT Krzysztof Hrynowiecki

4 opinie

Każdy, kto poszukuje świetnej usługi geodezyjnej powinien koniecznie zgłosić się do tego geodety i poznać świetne ceny oraz pozytywne opinie zebrane od Klientów. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Najnowsze z 3 758 zleceń na geodetów

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna

Dla Klienta wybranie pierwszorzędnej firmy geodezyjnej nie jest proste, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy specjalista działający w rejonie Pomorskiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Aby poznać Klienta skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Bychowo

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 1 godzinę temu

Pierwszorzędny Geodeta

Jako pierwszorzędny geodeta oferujesz swoje doświadczenie na terenie Mazowieckiego i w okolicznych miastach? Pokaż dobrą propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Radziejowice-Parcel

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 2 godziny temu

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie granic działki, 5 001 - 10 000 m², Wadowice

Poszukujesz dopasowanego do Twojej firmy Klienta? Jako wykonawca świadczący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji na terenie Wadowic poznaj treść zlecenia o treści "Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie granic działki, 5 001 - 10 000 m²". Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - zobacz!

 • Wadowice

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 4 godziny temu

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic działki Powierzchnia: 5 001 - 10 000 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Informacje dodatkowe: Ustalenie wybranych punktów geodezyjnych (10-15) na działce przy ul.••••••••••••••...

 • Rybnik

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 4 godziny temu

Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: wykonanie mapy do celów projektowych Powierzchnia: 1 001 - 1 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej...

 • Piecki

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 6 godzin temu

Zlecę usługę geodezyjną, 3 001 - 5 000 m², Kępice

Zleceniodawca, który planuje kupno usługi geodezyjnej musi koniecznie zgłosić się do geodety takiego, jak Ty i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby przesłać wycenę.

 • Kępice

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 6 godzin temu

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wykonanie mapy do celów projektowych, 1 001 - 1 500 m², Nadarzyn

Cel usług geodezyjnych: wykonanie mapy do celów projektowych Powierzchnia: 1 001 - 1 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej...

 • Nadarzyn

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 7 godzin temu

Pierwszorzędny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic działki Powierzchnia: do 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Termin skorzystania z usługi: jak najszybciej...

 • Łódź

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 7 godzin temu

Opłacalne Prace Geodezyjne

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z zakresu prac geodezyjnych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501 - 1 000 m². Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Stęszew

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 7 godzin temu

Zapytanie o usługę geodezyjną, inwentaryzacja powykonawcza, 1 501 - 3 000 m², Łodygowice

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zapytanie o usługę geodezyjną, inwentaryzacja powykonawcza, 1 501 - 3 000 m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Łodygowice

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 7 godzin temu

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 5 001 - 10 000 m², Kolonowskie

Jeśli dobre usługi geodezyjne na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. zainteresowany napisał "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 5 001 - 10 000 m²". Już nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Kolonowskie

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 7 godzin temu

Geodezja

Skontaktuj się z Klientem jako geodeta z wyjątkową wiedzą w kwestii geodezji. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Ustal pasujący termin od razu!

 • Rzuszcze

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 7 godzin temu

Firma Geodezyjna

Jesteś firmą z doświadczoną kadrą? Jako znana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w miejscowości Mazowieckie za drobiazgowe realizowanie usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Wytyczenie działki, nowych obiektów, sieci oraz inwentaryzację". Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Kozietuły Nowe

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 7 godzin temu

Potrzebuję geodety, do 500 m², Wieluń

Dla Klienta namierzenie profesjonalnej firmy geodezyjnej jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Wielunia, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim i przedstaw ofertę.

 • Wieluń

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 9 godzin temu

Dobre Prace Geodezyjne

Ten Klient, który wciąż nie znalazł prac geodezyjnych, choć poszukuje od sam nie wiesz jak dawna, zgłosił nam zapytanie o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, inwentaryzacja powykonawcza, 501 - 1 000 m². To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zleceniodawcy. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Otwock

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 10 godzin temu

Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic działki, podział działki Powierzchnia: do 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Informacje dodatkowe: Powtórne rozgraniczenie miedzy sąsiadem /ogrodzenie / Orientacyjna d...

 • Annopol

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 12 godzin temu

Fachowe Usługi Geodezyjne

Jesteś firmą z kompetentną kadrą? Jako renomowana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w okolicy Kujawsko-pomorskiego za kompletne podejście do usług geodezyjnych, zrealizuj zlecenie mówiącego "Potrzebuję geodety, 1 501 - 3 000 m²". Szczegółową ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Stare Rybitwy

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 18 godzin temu

Szukam geodety, 1 501 - 3 000 m², Bobrowniki

Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja powykonawcza, budowa domu lub innego budynku, wytyczenie granic działki, wytyczenie budynku Powierzchnia: 1 501 - 3 000 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Termin skorzystania z us...

 • Bobrowniki

2024-07-17 do 2024-07-25
dodano 18 godzin temu

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 39000m², Kamienica

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia: 39000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Informacje dodatkowe: Działka do podziału na pół Termin skorzystania z usługi: w ciągu miesiąca...

 • Kamienica

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano wczoraj o 23:51

Profesjonalna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja powykonawcza, budowa domu lub innego budynku, wytyczenie budynku, wykonanie mapy do celów projektowych Powierzchnia: 501 - 1 000 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Termin skor...

 • Starachowice

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano wczoraj o 22:51

Firma Geodezyjna

Nie możesz znaleźć dopasowanego do Twojej firmy zlecenia? Jako solidny specjalista wykonujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych zapoznaj się ze zleceniem o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie granic działki, do 500 m²". Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Wrocław

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano wczoraj o 18:23

Geodeta

Jako geodeta działający na obszarze Mazowieckiego i oferujący rozmaite usługi geodezyjne podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, inwentaryzacja powykonawcza, 501 - 1 000 m²". Przedstaw propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Błonie

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano wczoraj o 17:03

Dobra Firma Geodezyjna

Skontaktuj się z Klientem jako dobra firma geodezyjna oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Dolnośląskie oraz w rejonie Dolnośląskiego. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Ujazd Dolny

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano wczoraj o 16:48

Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: Wyrys mapki i pomiar powierzchni gruntu w centrum torunia do zasiedzenie I granic gruntu do postepowania o zasiedzenie w centrum Torunia ok. 60 m2 Powierzchnia: do 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: D...

 • Toruń

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano wczoraj o 15:57

Sumienna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: budowa domu lub innego budynku, wytyczenie granic działki, wytyczenie budynku Powierzchnia: 1 001 - 1 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Informacje dodatkowe: Projekt z rysunkami prześlę na ...

 • Stolno

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano wczoraj o 15:41

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 5 001 - 10 000 m², Zamość

Jeśli oferujesz rewelacyjne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Zamościa oraz sąsiednich powiatów to to zapytanie jest zorientowane na Ciebie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby zaprezentować ofertę.

 • Zamość

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano wczoraj o 14:47

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 20000m², Bondyrz

Cel usług geodezyjnych: budowa domu lub innego budynku, wytyczenie granic działki, wytyczenie budynku, wykonanie mapy do celów projektowych Powierzchnia: 20000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny, rolniczy, mieszkaniowy Ter...

 • Bondyrz

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano wczoraj o 14:41

Usługa geodezyjna, budowa budynku, 5 001 - 10 000 m², Katowice

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja firma jest utworzona z zamiłowania do geodezji i oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na terenie Katowic, jak również okolicznych miast i powiatów. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Katowice

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano wczoraj o 14:26

Wysokiej Klasy Geodeta

Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja powykonawcza, Tyczenia i inwentaryzacji innych elementów związanych z budową domu, ogrodzenia, przyłączy, etc, budowa domu lub innego budynku, wytyczenie granic działki Powierzchnia: 1 501 -...

 • Pomlewo

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano wczoraj o 13:54

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie granic działki, 1 001 - 1 500 m², Bielsko-Biała

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic działki Powierzchnia: 1 001 - 1 500 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: mieszkaniowy Informacje dodatkowe: DZien dobry, potrabuję fizyczne wytyczenie granic działki o numerze 385/37 w Bi...

 • Bielsko-Biała

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano wczoraj o 13:47

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie granic działki, 501 - 1 000 m², Zawiercie

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic działki Powierzchnia: 501 - 1 000 m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Orientacyjna data: 19.08.2024...

 • Zawiercie

2024-07-16 do 2024-07-24
dodano wczoraj o 13:38

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Zobacz geodetów w dużych miastach

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów