Geodeta w Nowym Sączu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 438 760 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 649 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Nowym Sączu

Geodeta Nowy Sącz

AT-geo Alicja Tokarczyk Usługi Geodezyjne

12 opinii

Eksperci z AT-geo Alicja Tokarczyk Usługi Geodezyjne to specjaliści w swoim fachu zawsze w pełnej gotowości, aby pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny geodezji. Zadzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

USŁUGI GEODEZYJNE mgr inż. Albert Oleś - Dobry Geodeta Nowy Sącz

Dobry Geodeta Nowy Sącz

2 opinie

Geodeta z wyjątkowym doświadczeniem w kwestii dobrych usług geodezyjnych cieszący się uznaniem wśród Klientów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Geodezja i Budownictwo Jadwiga Sołtys - Liber - Perfekcyjna Geodezja Nowy Sącz

Perfekcyjna Geodezja Nowy Sącz

2 opinie

Gdy poszukujesz perfekcyjnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają wykwalifikowanych fachowców do sprostania Twoim oczekiwaniom z zakresu geodezji. Żeby uzyskać wycenę skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

GeoGiW Geodezja i Wycena Nieruchomości Agnieszka Główczyk - Doskonały Geodeta Nowy Sącz

Doskonały Geodeta

3 opinie

Geodeta z wymaganym doświadczeniem z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Grekam - Profesjonalna Geodezja Nowy Sącz

Profesjonalna Geodezja

1 opinia

Stworzona z zamiłowania do geodezji firma świadczy profesjonalne usługi geodezyjne na obszarze Nowego Sącza, a także pobliskich miast i powiatów. Już nie czekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

Kierownik budowy - Wysokiej Klasy Geodeta Nowy Sącz

Kierownik budowy

1 opinia

Wysokiej klasy geodeta proponuje swoje doświadczenie na terenie Nowego Sącza i w przyległych miastach. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

GeodezjaMandryk.pl - Doświadczony Geodeta w Nowym Sączu

Doświadczony Geodeta w Nowym Sączu

Jeśli wciąż nie wybrałeś geodety dla siebie, to zerknij na firmę GeodezjaMandryk.pl. Wykonuje wszechstronne spektrum usług w dobrych cenach. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

GEOSTAN - Solidny Geodeta Nowy Sącz

GEOSTAN

Szukasz godnego uwagi fachowca realizującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych. Dłużej nie zwlekaj i poproś o wycenę - nie zawiedziesz się!

Kacper Zarzycki - Dobre Usługi Geodezyjne Nowy Sącz

Kacper Zarzycki

Wypatrujesz wykonawcy wykonującego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych na terenie Nowego Sącza. Umów się na rozmowę od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

Grekam - Perfekcyjna Firma Geodezyjna Nowy Sącz

Perfekcyjna Firma Geodezyjna

Ta perfekcyjna firma geodezyjna z miejscowości Nowy Sącz to prawdziwi specjaliści, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Najnowsze z 31 zleceń na geodetów w Nowym Sączu

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 700m², Nowy Sącz

Dla Zlecającego, który pisze - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 700m², dotarcie do tanich prac geodezyjnych jest niełatwe, ale Ty będziesz na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu najlepszego produktu. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Nowy Sącz

2023-01-24 do 2023-02-01

Solidna Firma Geodezyjna Nowy Sącz

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 3.5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowy Sącz

2023-01-03 do 2023-01-11

Potrzebuję geodety, 4.7ha, Nowy Sącz

Cel usług geodezyjnych: Mierzenie granic Powierzchnia działki: 4.7ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowy Sącz

2023-01-01 do 2023-01-09

Doskonała Geodezja Nowy Sącz

Jeśli geodezja to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem i pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Klient napisał "Potrzebuję geodety, budowa domu, poniżej 500m²". Przez to, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Nowy Sącz

2022-12-09 do 2022-12-17

Szukam geodety, 3000m², Nowy Sącz

Cel usług geodezyjnych: Doradztwo techniczne ws. Działki Powierzchnia działki: 3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Działka jest na etapie zmiany ...

 • Nowy Sącz

2022-12-09 do 2022-12-17

Perfekcyjny Geodeta Nowy Sącz

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie dzialki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowy Sącz

2022-11-08 do 2022-11-16

Zlecę usługę geodezyjną, 3.80ha, Nowy Sącz

Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia, które brzmi "Zlecę usługę geodezyjną, 3.80ha". Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Nowy Sącz

2022-10-31 do 2022-11-08

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Nowy Sącz

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: wytyczenie starych granic Termin s...

 • Nowy Sącz

2022-10-27 do 2022-11-04

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m², Nowy Sącz

Jesteś firmą z wieloletnim doświadczeniem? Jako renomowana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży na terenie Nowego Sącza za drobiazgowe podejście do usług geodezyjnych, wykonaj zlecenie o treści "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1501-3000m²". Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Nowy Sącz

2022-10-27 do 2022-11-04

Potrzebuję geodety, budowa domu, 501-1000m², Nowy Sącz

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Chcialbym wytyczyc dzialke nastepni...

 • Nowy Sącz

2022-10-25 do 2022-11-02

Doświadczona Firma Geodezyjna

Jako doświadczona firma geodezyjna z Nowego Sącza oraz prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Nowy Sącz

2022-10-12 do 2022-10-20

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 501-1000m², Nowy Sącz

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowy Sącz

2022-10-10 do 2022-10-18

Świetne Prace Geodezyjne Nowy Sącz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 2500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: gmina Łącko, obszar dwóch działek Termin...

 • Nowy Sącz

2022-09-23 do 2022-10-01

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m², Nowy Sącz

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykona...

 • Nowy Sącz

2022-09-19 do 2022-09-27

Znakomite Prace Geodezyjne

Ten Klient, który jeszcze nie znalazł prac geodezyjnych, pomimo że szuka od niezliczonych dni, napisał nam zlecenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, 30ha. To właśnie Twoja oferta może zakończyć problem Zlecającego. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

 • Nowy Sącz

2022-09-11 do 2022-09-19

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, 1.7ha, Nowy Sącz

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Zleceniodawcy kłopotem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany pracownik z dziedziny prac geodezyjnych znajdź idealną ofertę pod zlecenie - Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki, 1.7ha. Przedstaw propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Nowy Sącz

2022-08-16 do 2022-08-24

Firma Geodezyjna

Wyślij ofertę Klientowi jako firma geodezyjna świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Małopolskie i w okolicznych miastach. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Tropie-Malopolska

2022-09-29 do 2022-10-07

Wiarygodna Firma Geodezyjna

Jako wiarygodna firma geodezyjna, która nie ma sobie równych w regionie Małopolskiego - skontaktuj się z Klientem i daj sprawdzić mu na własne oczy jak bardzo jesteś dobry! Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim.

 • Biczyce dolne

2022-11-15 do 2022-11-23

Doskonała Geodezja

Cel usług geodezyjnych: Odnowienie granic Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Stary Sącz

2022-12-27 do 2023-01-04

Potrzebuję geodety, 501-1000m², Kłodne

Cel usług geodezyjnych: Wyznaczenie granic lasu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Kłodne

2022-09-09 do 2022-09-17

Szukam geodety, 1ha, Grybów

Poszukiwana jest doświadczona firma geodezyjna obsługująca Twój rejon. Zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Szukam geodety, 1ha. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Grybów

2022-11-06 do 2022-11-14

Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Biegły sądowy byłby najlepszy Termin s...

 • Biała niżna

2022-12-29 do 2023-01-06

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Łukowica

Będąc w gronie geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym świadczysz usługi geodezyjne w miejscowości Małopolskie i w okolicy? Jesteś idealnym kandydatem do tego zapytania. Dzięki temu, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Łukowica

2022-08-08 do 2022-08-16

Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bobowa

2022-09-25 do 2022-10-03

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1ha, Żmiąca

Jeśli oferujesz profesjonalne usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Małopolskiego oraz pobliskich powiatów to to ogłoszenie jest skierowane do Ciebie. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

 • Żmiąca

2022-10-07 do 2022-10-15

Najlepsze Usługi Geodezyjne Nowy Sącz

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Limanowa

2022-07-21 do 2022-07-29

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Limanowa

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta skomplikowanym zagadnieniem i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony pracownik z zakresu prac geodezyjnych znajdź najlepszą ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Limanowa

2022-10-16 do 2022-10-24

Znakomite Prace Geodezyjne

Zleceniodawca poszukuje świetnej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². To zlecenie jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Limanowa

2022-07-22 do 2022-07-30

Geodezja

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Limanowa

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m², Limanowa

Cel usług geodezyjnych: ustalenie granic działek drogowych Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lu...

 • Limanowa

2022-11-06 do 2022-11-14

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 3.5ha, Limanowa

Dla Zlecającego, który napisał - Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 3.5ha, dotarcie do korzystnych prac geodezyjnych jest niełatwe, ale pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Limanowa

2023-01-03 do 2023-01-11

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów