Geodeta w Dąbrowie Tarnowskiej

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 424 436 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
564 918 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Dąbrowie Tarnowskiej

Geodeta Dąbrowa Tarnowska

Fantastyczne Usługi Geodezyjne

17 opinii

Pracuje w branży usług geodezyjnych od kilku lat, przede wszystkich na obszarze Dąbrowy Tarnowskiej, ale także okolicznych powiatów. Przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

GMBUD pl - budowa DOMów - poddasza - Grzegorz Motyka Dąbrowa Tarnowska - Znakomite Usługi Geodezyjne Dąbrowa Tarnowska

Znakomite Usługi Geodezyjne Dąbrowa Tarnowska

10 opinii

Ten specjalista działa w rejonie województwa i oferuje wszechstronne usługi geodezyjne. Ażeby poznać dopasowaną ofertę skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

Usługi geodezyjne Jacek Machaj - Dobry Geodeta Dąbrowa Tarnowska

Dobry Geodeta

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Usługi geodezyjne Jacek Machaj z Dąbrowy Tarnowskiej będzie najszybszą drogą. Wybierz ich numer, aby otrzymać ofertę.

Biuro Usług Geodezyjno-Projektowych GEO-POMIAR Filip Gądek - Rewelacyjna Ewidencja Gruntów Dąbrowa Tarnowska

Biuro Usług Geodezyjno-Projektowych GEO-POMIAR Filip Gądek

Przygotowanie ewidencji gruntów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Biuro Usług Geodezyjno-Projektowych GEO-POMIAR Filip Gądek ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

F.U. EDWI-Piotr Zawada - Dobra Firma Geodezyjna Dąbrowa Tarnowska

Dobra Firma Geodezyjna Dąbrowa Tarnowska

Poszukujesz solidnego profesjonalisty świadczącego usługi geodezyjne? Ten geodeta jest liderem wśród firm geodezyjnych z Dąbrowy Tarnowskiej. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - sprawdź!

Marcin Marciniak - Sumienny Geodeta Dąbrowa Tarnowska

Sumienny Geodeta

Klient, który poszukuje rzetelnej usługi geodezyjnej powinien koniecznie zgłosić się do tego geodety i zobaczyć na własne oczy dobre ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Zarezerwuj termin!

Dymon-bud - Perfekcyjna Firma Geodezyjna w Dąbrowie Tarnowskiej

Perfekcyjna Firma Geodezyjna w Dąbrowie Tarnowskiej

Nie wątp w kompetentną kadrę Dymon-bud. Ta znana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Dąbrowy Tarnowskiej za dokładne realizowanie usług geodezyjnych. Już teraz określ czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Jan-Pintor - Kompetentny Geodeta Dąbrowa Tarnowska

Jan-Pintor

Ten kompetentny geodeta z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą zawsze gotowym do podjęcia nowego zlecenia - Jan-Pintor to doskonały wybór dla Ciebie. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Firma usługowa expander - Doskonały Geodeta Dąbrowa Tarnowska

Doskonały Geodeta

Doskonały geodeta proponuje swoje usługi na terenie Dąbrowy Tarnowskiej i w pobliskich powiatach. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

Usługi remontowo budowlane - Perfekcyjna Geodezja Dąbrowa Tarnowska

Perfekcyjna Geodezja

Jeżeli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Usługi remontowo budowlane perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Wybierz ich numer, aby uzyskać więcej szczegółów - naprawdę warto.

Najnowsze z 27 zleceń na geodetów w Dąbrowie Tarnowskiej

Solidna Geodezja Dąbrowa Tarnowska

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1950m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2023-03-27...

 • Dąbrowa Tarnowska

2022-09-11 do 2022-09-19

Potrzebuję geodety, 100m², Kupienin

Cel usług geodezyjnych: ja Powierzchnia działki: 100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Inwentaryzacja Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia ...

 • Kupienin

2022-09-01 do 2022-09-09

Wysokiej Klasy Geodeta Dąbrowa Tarnowska

Jako geodeta działający w rejonie powiatu i oferujący liczne usługi z zakresu doskonałej geodezji podejmij współpracę z Klientem, który pisze zapytanie o treści "Szukam geodety, budowa domu, 1500m²". Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Dąbrowa Tarnowska

2022-08-16 do 2022-08-24

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1228m², Krzykawka

Jako firma zatrudniająca świetnych geodetów i odznaczająca się wyjątkowym profesjonalizmem, zlecenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1228m² jest idealne do Ciebie. Nie czekaj - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Krzykawka

2022-09-06 do 2022-09-14

Usługa geodezyjna, podział działki, 1001-1500m², Nowy Korczyn

Jeśli usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Wybierz numer i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Nowy Korczyn

2022-10-12 do 2022-10-20

Szukam geodety, 300m², Nowy Korczyn

Klient napisał "Szukam geodety, 300m²". Jako fenomenalna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Nowy Korczyn

2022-10-21 do 2022-10-29

Potrzebuję geodety, 2ha, Solec-Zdrój

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako fenomenalny geodeta skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które ma treść - Potrzebuję geodety, 2ha. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Solec-Zdrój

2022-09-09 do 2022-09-17

Usługa geodezyjna, budowa domu, 1001-1500m², Brzeźnica

Pokaż Zlecającemu, że lepszej oferty prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Małopolskiego, więc jeżeli szuka pierwszorzędnych prac geodezyjnych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Brzeźnica

2022-10-24 do 2022-11-01

Usługa geodezyjna, podział działki, poniżej 500m², Marcyporęba

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest właśnie dla Ciebie. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co masz do zaoferowania.

 • Marcyporęba

2022-10-03 do 2022-10-06

Opłacalne Prace Geodezyjne Dąbrowa Tarnowska

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję prac geodezyjnych powinien znaleźć Twoją Firmę, która przebije je wszystkie. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Jodłówka-Wałki

2022-11-08 do 2022-11-16

Bezkonkurencyjne Prace Geodezyjne

Daj znać Klientowi, że lepszej oferty prac geodezyjnych szybko nie znajdzie na terenie Tarnowa, więc jeśli szuka bezkonkurencyjnych prac geodezyjnych to od razu powinien sprawdzić Twoją Firmę. Żeby poznać szczegółowe informacje skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Tarnów

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, poniżej 500m², Tarnów

Udowodnij Klientowi, że równie dobrej propozycji prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Tarnowa, więc jeżeli szuka odpowiednich prac geodezyjnych to bezzwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Pokaż dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Tarnów

2022-09-19 do 2022-09-27

Potrzebuję geodety, podział działki, 1001-1500m², Tarnów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Tarnów

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1700m², Tarnów

Klient szuka pierwszorzędnego geodety i napisał - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1700m². Jeśli oferujesz wszechstronne spektrum usług geodezyjnych w dobrych cenach odpowiedz na to zlecenie. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Tarnów

2022-08-11 do 2022-08-19

Niezawodna Firma Geodezyjna Dąbrowa Tarnowska

Jesteś firmą fachową? Jako uznana firma geodezyjna, która jest szanowana w branży na terenie Tarnowa za dokładne podejście do usług geodezyjnych, podejmij się zlecenia o treści "Potrzebuję geodety, 1501-3000m²". Przedstaw dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Tarnów

2022-10-05 do 2022-10-13

Firma Geodezyjna

Klienta interesuje wyjątkowa firma geodezyjna obsługująca Twój rejon. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 1.5ha. Skontaktuj się teraz i wyślij ofertę - nie pożałujesz.

 • Tarnów

2022-07-25 do 2022-08-02

Potrzebuję geodety, podział działki, 1.23ha, Tarnów

Jako sprawdzony wykonawca oraz dobry geodeta działasz w miejscowości Tarnów i w sąsiednich miastach? Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Tarnów

2023-01-02 do 2023-01-10

Dobra Firma Geodezyjna

To zlecenie o treści - Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach oraz skupia się na Klientach z rejonu Tarnowa i okolic. Żeby otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Tarnów

2022-09-15 do 2022-09-23

Niezawodna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 6700m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Trzciana

2022-10-24 do 2022-11-01

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Trzciana

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Jaka cena za pomiar dzia...

 • Trzciana

2022-10-28 do 2022-11-05

Potrzebuję geodety, podział działki, 5600m², Rudy-Rysie

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5600m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję podzielić teren na 3 lub...

 • Rudy-Rysie

2022-09-14 do 2022-09-22

Usługa geodezyjna, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 75ha, Jaksice

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 75ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jaksice

2022-11-23 do 2022-12-01

Dobre Usługi Geodezyjne Dąbrowa Tarnowska

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Busko-Zdrój

2023-01-09 do 2023-01-17

Świetne Prace Geodezyjne

Wybranie prac geodezyjnych nie jest prostą sprawą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź i dobierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Szukam geodety, podział działki, 5000m². Jeśli chcesz otrzymać dopasowanego Klienta skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Busko-Zdrój

2022-10-05 do 2022-10-13

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m², Busko-Zdrój

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie granic Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Busko-Zdrój

2023-01-15 do 2023-01-23

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Zawarża

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie 2 dzialek Termin skorzyst...

 • Zawarża

2022-10-19 do 2022-10-27

Doskonała Geodezja

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: wyznaczenie granicy w ce...

 • Mielec

2022-10-14 do 2022-10-22

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów