Geodeta w Olkuszu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 546 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 419 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Olkuszu

Geodeta Olkusz

Kooba Kamil Gromala

13 opinii

Poszukujesz solidnego specjalisty świadczącego usługi geodezyjne? Ci geodeci nie mają sobie równych wśród firm geodezyjnych z Olkusza. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

Biuro Usług Geodezyjnych AP-GEO Adrian Pogan - Nieprzeciętny Geodeta Olkusz

Nieprzeciętny Geodeta

8 opinii

Zacznij działać z Biuro Usług Geodezyjnych AP-GEO Adrian Pogan jeśli szukasz nieprzeciętnych geodetów działających na terenie Olkusza i w sąsiednich miastach. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma może zaoferować.

GEOPROM ŻANETA NOWAK - Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Olkusz

GEOPROM ŻANETA NOWAK

3 opinie

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi geodezyjnej GEOPROM ŻANETA NOWAK prześciga konkurentów. Reputację tworzą recenzje zachwyconych zleceniodawców. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

PRISMA Kamil Kulig - Świetne Usługi Geodezyjne Olkusz

Świetne Usługi Geodezyjne

2 opinie

Przez zapewnianie świetnej usługi geodezyjnej PRISMA Kamil Kulig prześciga konkurentów. Markę budują oceny szczęśliwych zleceniodawców. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

F.h.u. Mirex - Tanie Usługi Geodezyjne Olkusz

Tanie Usługi Geodezyjne Olkusz

3 opinie

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi geodezyjnej F.h.u. Mirex wyróżnia się w swoim rejonie. Reputację tworzą rekomendacje zadowolonych odbiorców. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań.

KAR-BUD Usługi Budowlane - Doskonała Geodezja Olkusz

KAR-BUD Usługi Budowlane

1 opinia

Utalentowani pracownicy KAR-BUD Usługi Budowlane spełnią Państwa oczekiwania w temacie geodezji. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

BAI-BUD - Utalentowany Geodeta Olkusz

BAI-BUD

1 opinia

Utalentowany geodeta proponuje swoje usługi na terenie Olkusza i w rejonie Olkusza. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

P.H.U DAWI MONIKA BARANEK - Najwyższej Klasy Geodeta w Olkuszu

Najwyższej Klasy Geodeta w Olkuszu

1 opinia

Z chwilą, gdy będziesz szukać doskonałej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to P.H.U DAWI MONIKA BARANEK są dla Ciebie idealni. Mają niezbędne przygotowanie do realizacji zleceń z dziedziny geodezji. Otrzymaj propozycję już teraz i zobacz co firma może zaoferować.

FUH KADREM - Wyjątkowe Usługi Geodezyjne Olkusz

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne Olkusz

1 opinia

Chesz znaleźć dobrego specjalistę od wyjątkowych usług geodezyjnych z Olkusza, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma FUH KADREM jest do Twojej dyspozycji. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - zadzwoń!

Usługi Geodezyjno Kartograficzne "Geo Pass" Bogdan Pasich - Fantastyczne Usługi Geodezyjne Olkusz

Usługi Geodezyjno Kartograficzne "Geo Pass" Bogdan Pasich

Usługi geodezyjne na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego są zawsze w pełnej gotowości do pracy. Podejmij decyzję bez zwłoki - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

Najnowsze z 31 zleceń na geodetów w Olkuszu

Potrzebuję geodety, 7800m², Olkusz

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celów projektowych Powierzchnia działki: 7800m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Informacje dodatkowe: Poszukuje geodety do wykonania ws...

 • Olkusz

2022-12-01 do 2022-12-07

Usługi Geodezyjne Olkusz

Warto by było przeanalizować to zlecenie jeśli Twoja firma jest założona z zamiłowania do geodezji i oferuje perfekcyjne usługi geodezyjne na terenie Olkusza, a także okolicznych miast i powiatów. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Olkusz

2022-10-26 do 2022-11-03

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1228m², Krzykawka

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1228m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Krzykawka

2022-09-06 do 2022-09-14

Szukam geodety, podział działki, 501-1000m², Olkusz

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi geodezyjnej Twoja firma wybija się w branży. Reputacja, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania zlecających. Przedłóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Olkusz

2022-08-28 do 2022-09-05

Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 1796m², Gotkowice

Geodezja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj zapytanie jako jeden z najlepszych w fachu geodety. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Gotkowice

2022-08-05 do 2022-08-13

Potrzebuję geodety, podział działki, 1ha, Szczodrkowice

Jako wiarygodny specjalista i fantastyczny geodeta oferujesz swoje usługi na terenie Małopolskiego oraz w sąsiednich miastach? Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Szczodrkowice

2022-08-04 do 2022-08-07

Potrzebuję geodety, podział działki, 1ha, Czaple Wielkie

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2022-10-19...

 • Czaple wielkie

2022-10-14 do 2022-10-22

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m², Giebło

Poszukiwana jest dobra firma geodezyjna działająca w rejonie Śląskiego lub okolicach. Zapoznaj się ze szczegółami zgłoszenia o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 1001-1500m². Aby uzyskać Klienta skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Giebło

2022-11-16 do 2022-11-24

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 1501-3000m², Ogrodzieniec

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja firma jest utworzona z zamiłowania do geodezji i oferuje profesjonalne usługi geodezyjne na terenie Śląskiego, jak również okolicznych miast i powiatów. Dłużej nie trać czasu i sporządź wycenę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Ogrodzieniec

2022-12-31 do 2023-01-08

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Kiełkowice

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Kiełkowice

2022-11-08 do 2022-11-08

Fachowe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnieni...

 • Sławków

2023-01-17 do 2023-01-25

Potrzebuję geodety, budowa domu, 1501-3000m², Sławków

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Zależy mi na stworzeniu mapy do ce...

 • Sławków

2022-10-16 do 2022-10-24

Perfekcyjna Geodezja Olkusz

Szukane są perfekcyjne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Potrzebuję geodety, 783m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednią kadrę do realizacji wymagań Klienta z zakresu geodezji, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Sławków

2023-01-17 do 2023-01-25

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1501-3000m², Chruszczobród

Zachwyć tego Klienta fachowym działaniem w okolicach Śląskiego. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma geodezyjna podejmij się zlecenia "Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1501-3000m²" i dowiedź, że jego realizacja zostanie wykonana szybko i z dokładnością. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Chruszczobród

2022-08-17 do 2022-08-25

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne Olkusz

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę pierwszorzędnych prac geodezyjnych gwarantując przy tym solidną obsługę, a dla chętnych też usługi dodatkowe, na pewno zainteresujesz tego Klienta, który pisze - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1629m². Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Trzebinia

2022-09-06 do 2022-09-07

Solidna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: pow dz. rolnej 1,1h pow dz.bud. 40 ar pow ...

 • Iwanowice Włościańskie

2022-08-25 do 2022-09-02

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 4900m², Tenczynek

Odpowiedz na zapytanie jako geodeta z wieloletnim doświadczeniem w temacie geodezji. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Tenczynek

2022-09-02 do 2022-09-10

Szukam geodety, poniżej 500m², Poręba Lpowiat Zawierciański Woj. Slaskie

Jako znakomita firma geodezyjna, która nie ma sobie równych na terenie Śląskiego - złóż ofertę i daj sprawdzić mu samodzielnie, że jesteś bezkonkurencyjny! Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Poręba lpowiat zawierciański woj. Slaskie

2022-08-23 do 2022-08-31

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 790m², Łazy

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 790m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Proszę o wycenę uzyskania mapy do celów ...

 • Łazy

2022-11-22 do 2022-11-30

Świetny Geodeta Olkusz

Zlecający szuka dobrej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 3013m². To ogłoszenie jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Przedłóż propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś.

 • Zawiercie

2022-08-08 do 2022-08-16

Geodezja

Oferując usługi z zakresu geodezji od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Zawiercie, ale także przyległych miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Zawiercie

2022-09-03 do 2022-09-11

Potrzebuję geodety, budowa domu, 521m², Zawiercie

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny uwagi specjalista? Twoja firma to świetna okazja dla tego Zleceniodawcy z Zawiercia. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Zawiercie

2023-01-03 do 2023-01-11

Doświadczona Firma Geodezyjna Olkusz

Zleceniodawca zgłosił "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m²". Jako doświadczona firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie podjęciem współpracy, a Klienci przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Przedłóż propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś, nie pożałujesz.

 • Zawiercie

2022-07-26 do 2022-08-03

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1501-3000m², Zawiercie

Będąc w gronie geodetów z tak dużym dorobkiem zawodowym działasz na terenie miejscowości Zawiercie i w okolicy? Jesteś idealnym ekspertem do tego zlecenia. Dlatego, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Zawiercie

2022-10-10 do 2022-10-18

Firma Geodezyjna

Dla Klienta znalezienie dobrej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy fachowiec w kwestii geodezji działający na terenie Zawiercia, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Zawiercie

2022-09-13 do 2022-09-21

Fantastyczny Geodeta

Wybranie tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Szukam geodety, spór o granice działki, 1501-3000m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Zawiercie

2022-09-03 do 2022-09-11

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1645m², Zawiercie

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1645m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Tam Dobrze i tanio wyznacz osie budynku...

 • Zawiercie

2022-09-15 do 2022-09-23

Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m², Zawiercie

Cel usług geodezyjnych: Wskazanie działki w terenie Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawc...

 • Zawiercie

2022-08-08 do 2022-08-16

Profesjonalna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Miechów

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecę usługę geodezyjną, 891m², Miechów

Cel usług geodezyjnych: Odnalezienie, lub wznowienie granic działki (w przypadku braku odnalezienia). Powierzchnia działki: 891m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejs...

 • Miechów

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 3 dni temu

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 1501-3000m², Miechów

Jako dobry geodeta proponujesz swoje usługi na terenie Miechowa i w pobliskich powiatach? Gorąco zachęcamy do kontaktu.

 • Miechów

2022-12-03 do 2022-12-11

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów