Geodeta w Limanowej

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 438 771 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 649 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Limanowej

Geodeta Limanowa

Geodeta Bartosz Kraków

20 opinii

Sprawdź doświadczoną kadrę Geodeta Bartosz Kraków. Ta znana firma geodezyjna jest ceniona w branży w rejonie Limanowej za drobiazgowe podejście do usług geodezyjnych. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Usługi Geodezyjne Rafał Zadęcki - Sumienna Firma Geodezyjna Limanowa

Sumienna Firma Geodezyjna Limanowa

11 opinii

Sprawdź wieloletnie doświadczenie Usługi Geodezyjne Rafał Zadęcki. Ta renomowana firma geodezyjna jest ceniona w branży w miejscowości Limanowa za dokładne wykonywanie usług geodezyjnych. Ustal pasujący termin już teraz!

Biuro Usług Geodezyjnych AP-GEO Adrian Pogan - Porządna Ewidencja Gruntów Limanowa

Biuro Usług Geodezyjnych AP-GEO Adrian Pogan

8 opinii

Jeszcze szukasz dobrej firmy od ewidencji gruntów? Wykorzystaj doświadczenie Biuro Usług Geodezyjnych AP-GEO Adrian Pogan. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby otrzymać wycenę.

USŁUGI GEODEZYJNE mgr inż. Albert Oleś - Najlepsza Firma Geodezyjna Limanowa

USŁUGI GEODEZYJNE mgr inż. Albert Oleś

2 opinie

Sprawdź doświadczoną kadrę USŁUGI GEODEZYJNE mgr inż. Albert Oleś. Ta renomowana firma geodezyjna jest szanowana w branży na terenie Limanowej za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

GEO-MAP usługi geodezyjne mgr inż. Damian Orzeł - Rewelacyjna Firma Geodezyjna w Limanowej

Rewelacyjna Firma Geodezyjna w Limanowej

2 opinie

Usługi geodezyjne w wykonaniu firmy geodezyjnej XYZ to prawdziwy majstersztyk. To najlepszy wybór jakiego możesz dokonać. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj niewiążącą propozycję współpracy, która Cię usatysfakcjonuje.

WESTRA - Solidna Geodezja Limanowa

WESTRA

1 opinia

Geodeta z wymaganym doświadczeniem z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Zapala - Fachowe Usługi Geodezyjne Limanowa

Fachowe Usługi Geodezyjne Limanowa

7 opinii

Poprzez dbałość o jakość usługi geodezyjnej Zapala prześciga konkurentów. Markę tworzą oceny spełnionych zleceniodawców. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

D&D Knapczyk Stolarstwo Ciesielstwo - Wysokiej Klasy Geodeta Limanowa

Wysokiej Klasy Geodeta

1 opinia

Nawiąż kontakt z DD Knapczyk Stolarstwo Ciesielstwo jeśli szukasz wysokiej klasy geodetów oferujących swoje usługi na terenie Limanowej lub w okolicy. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA WOBUD - Najwyższej Klasy Usługi Geodezyjne Limanowa

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA WOBUD

1 opinia

Ta dobra firma geodezyjna z miejscowości Limanowa to prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Knowa michal - Staranna Ewidencja Gruntów Limanowa

Knowa michal

1 opinia

Firma geodezyjna świadcząca swoje doświadczenie na terenie Limanowej oraz w rejonie Limanowej. Ustal pasujący termin od razu!

Najnowsze z 29 zleceń na geodetów w Limanowej

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna Limanowa

Cel usług geodezyjnych: podział domu i działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Proszę o inf,chcę wyodrę...

 • Porąbka

2023-02-02 do 2023-02-10
dodano 4 dni temu

Perfekcyjna Geodezja Limanowa

Geodezja to Twoja specjalność? Wykonaj zlecenie jako jeden z najlepszych w tym fachu. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Szczawa

2023-01-14 do 2023-01-22

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 3.5ha, Limanowa

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 3.5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Limanowa

2023-01-03 do 2023-01-11

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², Dobra

Cel usług geodezyjnych: Wykonanie mapki powykonawczej przyłącza wodociągowego Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzyst...

 • Dobra

2022-12-05 do 2022-12-13

Prace Geodezyjne Limanowa

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który napisał - "Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1ha", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zadzwoń, aby przedstawić ofertę - naprawdę warto.

 • Lubomierz

2022-11-16 do 2022-11-24

Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m², Limanowa

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako utalentowany geodeta nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem, które ma treść - Zlecę usługę geodezyjną, 501-1000m². Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Limanowa

2022-11-06 do 2022-11-14

Najwyższej Klasy Prace Geodezyjne

Podjęcie decyzji o wyborze prac geodezyjnych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista posłuż radą i dobierz spełniające oczekiwania rozwiązanie dla Klienta, który napisał - Szukam geodety, 501-1000m². Jeśli chcesz poznać Klienta skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Olszówka

2022-10-19 do 2022-10-27

Pierwszorzędne Usługi Geodezyjne Limanowa

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Limanowa

2022-10-16 do 2022-10-24

Świetny Geodeta Limanowa

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1ha Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Żmiąca

2022-10-07 do 2022-10-15

Dobre Prace Geodezyjne

Powiedz Klientowi, że równie dobrej oferty prac geodezyjnych nie znajdzie na terenie Małopolskiego, więc jeśli poszukuje dobrych prac geodezyjnych to bezzwłocznie powinien wybrać Twoją Firmę. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Kłodne

2022-09-09 do 2022-09-17

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: z map portalowych wynika...

 • Półrzeczki

2022-08-20 do 2022-08-28

Profesjonalna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Limanowa

2022-08-11 do 2022-08-19

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, poniżej 500m², Łukowica

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyk...

 • Łukowica

2022-08-08 do 2022-08-16

Wykwalifikowany Geodeta

Należąc do geodetów z tak bogatym doświadczeniem świadczysz usługi geodezyjne w miejscowości Małopolskie i w całym powiecie? Jesteś świetnym specjalistą do tego ogłoszenia. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Laskowa

2022-07-28 do 2022-08-05

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Limanowa

Ten Klient poszukuje doskonałej jakości wykonywanych usług, pisząc - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla eksperta takiego, jak Ty. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

 • Limanowa

2022-07-22 do 2022-07-30

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Limanowa

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Limanowa

2022-07-21 do 2022-07-29

Pierwszorzędne Prace Geodezyjne

Udowodnij Zlecającemu, że lepszej oferty prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Małopolskiego, więc jeśli poszukuje pierwszorzędnych prac geodezyjnych to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Lubinka

2023-02-03 do 2023-02-11
dodano 3 dni temu

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rozdziele

2023-01-22 do 2023-01-30

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, podział działki, 1.17ha, Miłkowa

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, podział działki Powierzchnia działki: 1.17ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Miłkowa

2022-11-15 do 2022-11-18

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Glichów

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Glichów

2022-11-05 do 2022-11-13

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², Rajbrot

Cel usług geodezyjnych: Zaślepienie 3 działek lasu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wyznaczenie 3 działek lasu Termin ...

 • Rajbrot

2022-11-12 do 2022-11-20

Usługa geodezyjna, budowa domu, 2465m², Raciechowice

Jeśli usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by poradzić każdemu Klientowi. Wybierz numer i prześlij ofertę - nie pożałujesz.

 • Raciechowice

2022-08-16 do 2022-08-16

Potrzebuję geodety, 6100m², Zagórzany

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic działki Powierzchnia działki: 6100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zagórzany

2022-10-18 do 2022-10-26

Usługa geodezyjna, podział działki, 1000ha, Lipnica Murowana

Jako dobry geodeta pasjonując się tym tematem od dzieciństwa i specjalista stale gotowy do podjęcia nowego zlecenia odpisz na to zlecenie. Ten Zleceniodawca nadesłał zlecenie o treści "Usługa geodezyjna, podział działki, 1000ha". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Lipnica Murowana

2023-01-08 do 2023-01-16

Świetne Usługi Geodezyjne

Jeśli świetne usługi geodezyjne to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Zleceniodawca zgłosił "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 20ha". Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Krakuszowice

2023-01-13 do 2023-01-13

Niezawodna Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podzial dzialki rolnej w Porębie Termin s...

 • Trzemeśnia

2023-01-01 do 2023-01-09

Szukam geodety, spór o granice działki, 501-1000m², Łęki

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: najbliższy wolny...

 • Łęki

2023-01-25 do 2023-02-02

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 4600m², Wiśnicz Mały

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 4600m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Wiśnicz mały

2023-01-06 do 2023-01-14

Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dwukrotny przyjazd geodety - pierw...

 • Nowy Wiśnicz

2023-01-30 do 2023-02-07
dodano 7 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów