Geodeta w Tarnowie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 171 104 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 093 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodety z geologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Tarnowie

Geodeta Tarnów

Biuro Usług Geodezyjnych AP-GEO Adrian Pogan

8 opinii

Próbujesz dotrzeć do specjalisty oferującego usługi geodezyjne? Ten geodeta jest liderem wśród firm geodezyjnych z Tarnowa. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

PROF-GEO DANIEL GRZYB - Świetna Ewidencja Gruntów Tarnów

PROF-GEO DANIEL GRZYB

1 opinia

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz ekspertów od ewidencji gruntów to trafiłeś w dobre miejsce - PROF-GEO DANIEL GRZYB jest do Twoich usług. Tarnów - tutaj Klienci cenią ich najbardziej. Ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

U.B.T. ANKO Sp. J. - Najlepszy Geodeta Tarnów

Najlepszy Geodeta Tarnów

1 opinia

Ten geodeta proponuje swoje doświadczenie na terenie Tarnowa oraz w pobliskich powiatach. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Usługi Miernicze Adam Wilk - Staranna Ewidencja Gruntów Tarnów

Usługi Miernicze Adam Wilk

Myślisz, że staranna ewidencja gruntów to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z tej firmy posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

GEOTLAS usługi geodezyjne i kartograficzne mgr inż. Marcin Kulas - Solidna Geodezja Tarnów

Solidna Geodezja Tarnów

Znalezienie solidnej firmy geodezyjnej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się GEOTLAS usługi geodezyjne i kartograficzne mgr inż. Marcin Kulas - to prawdziwi specjaliści w kwestii geodezji działający w rejonie Tarnowa, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

USŁUGI GEODEZYJNE - Profesjonalna Ewidencja Gruntów w Tarnowie

Profesjonalna Ewidencja Gruntów w Tarnowie

Zrealizowanie ewidencji gruntów będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. USŁUGI GEODEZYJNE ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Jeśli chcesz poznać ofertę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

GEOMIAR - Solidne Usługi Geodezyjne Tarnów

GEOMIAR

Z chwilą, gdy będziesz szukać solidnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to ta firma jest dla Ciebie idealna. Mają najlepszych specjalistów do realizacji Twoich wymagań z dziedziny ewidencji gruntów. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

Alicja Bradło-Musiał - Wyjątkowe Usługi Geodezyjne Tarnów

Alicja Bradło-Musiał

Nie wątp w fachowość Alicja Bradło-Musiał. Ta uznana firma geodezyjna jest ceniona w branży w rejonie Tarnowa za dokładne realizowanie usług geodezyjnych. Umów się na rozmowę już teraz, a otrzymasz ofertę.

Zaklad Remontowo Budowlany - Niezawodna Firma Geodezyjna Tarnów

Zaklad Remontowo Budowlany

Uwierz w wykwalifikowaną grupę pracowników Zaklad Remontowo Budowlany. Ta uznana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży na terenie Tarnowa za dokładne wykonywanie usług geodezyjnych. Poproś o ofertę już teraz i zobacz co firma ma do zaoferowania.

F.H. RMK - Fachowe Usługi Geodezyjne Tarnów

F.H. RMK

Niezawodna firma geodezyjna oferująca swoje usługi geodezyjne na terenie Tarnowa oraz w rejonie powiatu. Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby otrzymać ofertę.

Najnowsze z 155 zleceń na geodetów w Tarnowie

Potrzebuję geodety, 1501-3000m², Tarnów

Poszukujesz dopasowanego do Ciebie Klienta? Jako rzetelny profesjonalista realizujący usługi geodezyjne i geodeta bez konkurencji wśród firm geodezyjnych zapoznaj się ze zleceniem o treści "Potrzebuję geodety, 1501-3000m²". Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaproponować.

 • Tarnów

2022-10-05 do 2022-10-13

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, poniżej 500m², Tarnów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wytyczenie domu Termin skorzyst...

 • Tarnów

2022-09-19 do 2022-09-27

Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m², Tarnów

Cel usług geodezyjnych: ppomoc w uzyskaniu dokumentacji Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wyko...

 • Tarnów

2022-09-15 do 2022-09-23

Potrzebuję geodety, podział działki, 1001-1500m², Tarnów

Poszukiwane są profesjonalne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Potrzebuję geodety, podział działki, 1001-1500m². Jako firma z wieloletnim stażem, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji wymagań Klienta z zakresu geodezji, poznaj szczegóły zlecenia. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Tarnów

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Tarnów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Tarnów

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1700m², Tarnów

Wybór tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1700m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - zadzwoń!

 • Tarnów

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 1.5ha, Tarnów

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, podział działki Powierzchnia działki: 1.5ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z ...

 • Tarnów

2022-07-25 do 2022-08-02

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Jodłówka-Wałki

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jodłówka-Wałki

2022-11-08 do 2022-11-16

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Tarnów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Mapa do celów projektowych. Termin skorzystan...

 • Brzeźnica

2022-10-24 do 2022-11-01

Świetny Geodeta Tarnów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Chodzi o wydzielenie celem sprzedaży fra...

 • Marcyporęba

2022-10-03 do 2022-10-06

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne

Usługi geodezyjne nie mają dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zapytania, które ma treść "Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1950m²". Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Dąbrowa Tarnowska

2022-09-11 do 2022-09-19

Szukam geodety, budowa domu, 1500m², Dąbrowa Tarnowska

Skontaktuj się z Klientem jako dobra firma geodezyjna oferująca swoje usługi w miejscowości Dąbrowa Tarnowska oraz w przyległych powiatach. Pokaż dobrą ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś, nie pożałujesz.

 • Dąbrowa Tarnowska

2022-08-16 do 2022-08-24

Zlecę usługę geodezyjną, 1000m², Dębno

Cel usług geodezyjnych: Mapa do celow projektowych Powierzchnia działki: 1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Zlece wykonanie mapy do ...

 • Dębno

2022-08-11 do 2022-08-11

Zlecę usługę geodezyjną, 35000m², Harklowa

Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Bazując na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zapoznaj się z treścią zapytania, które ma treść "Zlecę usługę geodezyjną, 35000m²". Jeszcze dziś zadzwoń do niego.

 • Harklowa

2022-05-24 do 2022-06-01

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 009ha, Zakliczyn

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 009ha Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: Klient jeszcze nie wie...

 • Zakliczyn

2022-11-06 do 2022-11-14

Pierwszorzędne Usługi Geodezyjne

Chcesz znaleźć zlecenia jako sprawdzony specjalista od pierwszorzędnych usług geodezyjnych z Małopolskiego? Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi "XYZ". Zadzwoń i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Radgoszcz

2022-06-09 do 2022-06-17

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, spór o granice działki, 501-1000m², Zwiernik

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Zwiernik

2022-09-22 do 2022-09-30

Znakomite Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5600m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Potrzebuję podzielić teren na 3 lub...

 • Rudy-Rysie

2022-09-14 do 2022-09-22

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 13.08ha, Brzesko

Podjęcie decyzji o wyborze tego zlecenia przyniesie Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 13.08ha", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Brzesko

2022-06-21 do 2022-06-29

Korzystne Prace Geodezyjne Tarnów

Jako firma, która zapewnia bogatą ofertę korzystnych prac geodezyjnych gwarantując przy tym fachową obsługę, a dla zainteresowanych też usługi dodatkowe, bez wątpienia zainteresujesz tego Zleceniodawcy, który napisał - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m². Zaledwie krok dzieli Cię od dostania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Brzesko

2022-08-21 do 2022-08-29

Dobry Geodeta

Klient szuka doskonałej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1001-1500m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Brzesko

2022-07-02 do 2022-07-10

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Zleceniodawca, który planuje zakup usługi geodezyjnej winien już teraz zgłosić się do Ciebie i poznać świetne ceny oraz oferowaną jakość. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Brzesko

2022-06-27 do 2022-07-05

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m², Brzesko

Jeśli geodezja w najlepszym wydaniu to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Zleceniodawca zgłosił "Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m²". Otrzymaj propozycję, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Brzesko

2022-09-07 do 2022-09-15

Perfekcyjna Geodezja Tarnów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 108m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Jodłowa

2022-06-15 do 2022-06-23

Rzetelna Firma Geodezyjna Tarnów

Cel usług geodezyjnych: Wznowienie granic Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Jodłowa

2022-07-11 do 2022-07-19

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 5000m², Mokrzyska

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 5000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Mokrzyska

2022-07-05 do 2022-07-13

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów