Geodeta w Bochni

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 457 264 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
566 521 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Bochni

Geodeta Bochnia

AT-geo Alicja Tokarczyk Usługi Geodezyjne

13 opinii

Ten, kto potrzebuje rewelacyjnej usługi geodezyjnej powinien już dziś zgłosić się do tego geodety i poznać atrakcyjne ceny oraz prace wykonane dla innych Klientów. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Usługi Geodezyjne Rafał Zadęcki - Rewelacyjna Firma Geodezyjna Bochnia

Usługi Geodezyjne Rafał Zadęcki

11 opinii

Uwierz w wieloletnie doświadczenie Usługi Geodezyjne Rafał Zadęcki. Ta renomowana firma geodezyjna jest rozchwytywana w branży w okolicy Bochni za szczegółowe realizowanie usług geodezyjnych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Biuro Usług Geodezyjnych AP-GEO Adrian Pogan - Doskonała Ewidencja Gruntów Bochnia

Doskonała Ewidencja Gruntów Bochnia

8 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij Biuro Usług Geodezyjnych AP-GEO Adrian Pogan. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Mają propozycję dla każdego.

HARDWOOD - Najlepsza Ewidencja Gruntów Bochnia

Najlepsza Ewidencja Gruntów

1 opinia

Zrealizowanie ewidencji gruntów będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. HARDWOOD ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zobacz!

KOMPLEKS DACH - Perfekcyjna Firma Geodezyjna Bochnia

KOMPLEKS DACH

1 opinia

To jedna z najlepszych firm geodezyjnych zatrudniających geodetów z tak dużym doświadczeniem, świadczących usługi geodezyjne w miejscowości Bochnia i w okolicy. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

STACH-DACH-BUD - Rzetelne Usługi Geodezyjne w Bochni

Rzetelne Usługi Geodezyjne w Bochni

1 opinia

Poszukujesz profesjonalisty wykonującego usługi geodezyjne? Ten geodeta jest liderem w mieście Bochnia. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Bruk-Fliz - Solidna Geodezja Bochnia

Solidna Geodezja

1 opinia

Firma Bruk-Fliz oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z miejscowości Bochnia i z sąsiednich miast. Jeszcze dziś skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

GEODETA - Krzysztof Stawiarz Usługi Geodezyjne i Kartograficzne - Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Bochnia

Perfekcyjna Ewidencja Gruntów Bochnia

Zaufaj specjalistom w dziedzinie ewidencji gruntów i zatrudnij GEODETA - Krzysztof Stawiarz Usługi Geodezyjne i Kartograficzne. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Ustal pasujący termin!

GEO-LINE USŁUGI GEODEZYJNE Grzegorz Ziomek - Profesjonalna Geodezja Bochnia

Profesjonalna Geodezja

Geodezja na najwyższym poziomie to temat, w którym są najlepsi, dlatego chętnie podejmą się nowego zlecenia. Już teraz umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółowe informacje.

PRO-GEO Tomasz Kokoszka - Profesjonalne Usługi Geodezyjne Bochnia

Profesjonalne Usługi Geodezyjne

Ten rewelacyjny geodeta z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą stale przygotowanym do pracy - PRO-GEO Tomasz Kokoszka to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 26 zleceń na geodetów w Bochni

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m², Nowy Wiśnicz

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Dwukrotny przyjazd geodety - pierw...

 • Nowy Wiśnicz

2023-01-30 do 2023-02-07

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 3000m², Rozdziele

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Rozdziele

2023-01-22 do 2023-01-30

Dobra Firma Geodezyjna Bochnia

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Uniezależniony od UMiG ...

 • Bochnia

2023-01-11 do 2023-01-19

Usługa geodezyjna, podział działki, 1000ha, Lipnica Murowana

Dzięki przykładaniu dużej wagi do realizacji usługi geodezyjnej Twoja firma wybija się w branży. Reputacja, którą tworzysz powoduje, że jesteś w stanie spełnić oczekiwania zlecających. Przedłóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - nawiąż współpracę już dziś.

 • Lipnica Murowana

2023-01-08 do 2023-01-16

Doświadczony Geodeta Bochnia

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty uwagi specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Małopolskiego. Przyczyń się do realizacji jego celów. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Wiśnicz mały

2023-01-06 do 2023-01-14

Rzetelne Usługi Geodezyjne Bochnia

Cel usług geodezyjnych: Usunięcie budynku z mapy Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bochnia

2023-01-05 do 2023-01-13

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Bochnia

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: jak najniższa cena Te...

 • Bochnia

2022-12-06 do 2022-12-14

Perfekcyjna Geodezja Bochnia

Poszukiwane są perfekcyjne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 1001-1500m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca odpowiednią kadrę do realizacji zleceń z zakresu geodezji, poznaj szczegóły zlecenia. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Bochnia

2022-11-28 do 2022-12-06

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, 501-1000m², Rajbrot

Cel usług geodezyjnych: Zaślepienie 3 działek lasu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wyznaczenie 3 działek lasu Termin ...

 • Rajbrot

2022-11-12 do 2022-11-20

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1560m², Bochnia

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1560m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Miejscowosc Borek gmina Rzezawa dzialki...

 • Bochnia

2022-11-08 do 2022-11-16

Godna Zaufania Firma Geodezyjna

Wpraw w zachwyt tego Zleceniodawcę sprawnym działaniem w rejonie Bochni. Jako znana firma geodezyjna wykonaj zlecenie o treści "Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m²" i udowodnij, że jego realizacja zostanie zakończona szybko. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Bochnia

2022-10-01 do 2022-10-09

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, budowa domu, 961m², Bochnia

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 961m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Bochnia

2022-09-18 do 2022-09-26

Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 501-1000m², Bochnia

Jesteś firmą z wykwalifikowaną grupą pracowników? Jako uznana firma geodezyjna, która jest rozchwytywana w branży w rejonie Bochni za drobiazgowe wykonywanie usług geodezyjnych, podejmij się zlecenia mówiącego "Zlecę usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, podział działki, 501-1000m²". Już nie trać czasu i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Bochnia

2022-08-22 do 2022-08-30

Tanie Usługi Geodezyjne

Szukasz Klienta jako dobry profesjonalista od tanich usług geodezyjnych? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi "XYZ". Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Kobylec

2022-08-20 do 2022-08-28

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Siedlec

Poszukiwana jest dobra firma geodezyjna działająca w rejonie Małopolskiego lub okolicach. Zapoznaj się ze szczegółami zgłoszenia o treści - Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². Aby uzyskać Klienta skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Siedlec

2022-07-31 do 2022-08-08

Firma Geodezyjna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wyznaczenie dwóch punktó...

 • Brzesko

2022-08-21 do 2022-08-29

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m², Brzesko

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Brzesko

2022-09-07 do 2022-09-15

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, 2.22ha, Brzesko

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 2.22ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Brzesko

2023-01-02 do 2023-01-10

Opłacalne Prace Geodezyjne Bochnia

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję prac geodezyjnych powinien znaleźć Twoją Firmę, która przebije je wszystkie. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Zapytanie o usługę geodezyjną, podział działki, 501-1000m². Aby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Wola batorska

2022-11-11 do 2022-11-19

Dobry Geodeta

Klient szuka doskonałej współpracy i pisze - Potrzebuję geodety, 6100m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Zagórzany

2022-10-18 do 2022-10-26

Geodezja

Skontaktuj się z Klientem jako geodeta z wyjątkową wiedzą w kwestii geodezji. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to zwykła rzecz. Ustal pasujący termin od razu!

 • Lubomierz

2022-11-16 do 2022-11-24

Geodezja

Oferując usługi z zakresu geodezji od kilkunastu lat, przede wszystkim na obszarze miejscowości Małopolskie, ale także przyległych miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Krakuszowice

2023-01-13 do 2023-01-13

Znakomite Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 3150m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Zagórze

2023-01-25 do 2023-02-02

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 042ha, Zagórze

Odpowiedz na zapytanie jako geodeta z wyjątkową wiedzą w temacie znakomitych usług geodezyjnych. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to rzecz powszednia. Gorąco zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Zagórze

2022-10-06 do 2022-10-14

Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m², Zagórze

Jako osoba z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny solidnej geodezji. Klient, który zleca napisał - Zlecę usługę geodezyjną, 1501-3000m². Przedstaw dopasowaną ofertę temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Zagórze

2023-01-18 do 2023-01-26

Znakomity Geodeta

Cel usług geodezyjnych: inwentaryzacja powykonawcza, podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: 32-555 Zagór...

 • Zagórze

2023-01-18 do 2023-01-26

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów