Geodeta w Chrzanowie

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 438 776 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 650 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Chrzanowie

Geodeta Chrzanów

Fenomenalna Firma Geodezyjna

39 opinii

Ta fenomenalna firma geodezyjna to prawdziwi fachowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają niezbędne doświadczenie. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

PK GEODETA Patryk Kunkel - Profesjonalna Geodezja Chrzanów

PK GEODETA Patryk Kunkel

20 opinii

Jeżeli poszukujesz współpracy to eksperci z PK GEODETA Patryk Kunkel są dla Ciebie idealni. Już teraz zadzwoń do nich, aby otrzymać ofertę.

Kooba Kamil Gromala - Solidna Geodezja Chrzanów

Kooba Kamil Gromala

13 opinii

Geodeta z wymaganym doświadczeniem z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Usługi Geodezyjne Rafał Zadęcki - Profesjonalna Firma Geodezyjna Chrzanów

Profesjonalna Firma Geodezyjna Chrzanów

11 opinii

Firma geodezyjna Usługi Geodezyjne Rafał Zadęcki to prawdziwi profesjonaliści w temacie geodezji. Swoje profesjonalne usługi geodezyjne oferują w pobliżu Chrzanowa. Określ czego potrzebujesz i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Biuro Usług Geodezyjnych AP-GEO Adrian Pogan - Doskonałej Jakości Ewidencja Gruntów Chrzanów

Biuro Usług Geodezyjnych AP-GEO Adrian Pogan

8 opinii

Próbujesz dotrzeć do godnego uwagi specjalisty oferującego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi wśród firm geodezyjnych z Chrzanowa. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę, która Cię usatysfakcjonuje.

F.U. GEOMAR Mariusz Bolek - Fachowe Usługi Geodezyjne w Chrzanowie

Fachowe Usługi Geodezyjne w Chrzanowie

3 opinie

Ta firma świadczy fachowe usługi geodezyjne i inne usługi z zakresu geodezji na terenie Chrzanowa oraz pobliskich powiatów. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz!

HomoHome Tworzenie Architektury, Bożena Starzak - Wyjątkowy Geodeta Chrzanów

Wyjątkowy Geodeta Chrzanów

1 opinia

Rozpocznij współpracę z HomoHome Tworzenie Architektury Bożena Starzak jeśli szukasz wyjątkowych geodetów oferujących swoje usługi na terenie Chrzanowa oraz w okolicy. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

Pracownia Projektowa "Archivolta" Ryś&Ryś - Dobry Geodeta Chrzanów

Pracownia Projektowa "Archivolta" Ryś&Ryś

1 opinia

Pracownia Projektowa Archivolta RyśRyś zatrudnia dobrych geodetów - wyjątkowe kwalifikacje i kadra to ich mocne punkty. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

SKARID FUH - Wykwalifikowany Geodeta Chrzanów

SKARID FUH

1 opinia

Ten geodeta działa w rejonie województwa i świadczy rozmaite usługi geodezyjne. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

VIGOBUD - Kompetentny Geodeta Chrzanów

VIGOBUD

6 opinii

Jeśli wciąż nie wybrałeś geodety, to zwróć uwagę na firmę VIGOBUD. Wykonuje szerokie spektrum usług geodezyjnych w bezkonkurencyjnych cenach. Dokładne informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Najnowsze z 25 zleceń na geodetów w Chrzanowie

Doskonała Geodezja Chrzanów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 6500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Chrzanów

2023-01-09 do 2023-01-17

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Babice

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesię...

 • Babice

2023-01-04 do 2023-01-12

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m², Żarki

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia...

 • Żarki

2022-09-22 do 2022-09-23

Świetny Geodeta Chrzanów

To zlecenie o treści - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, budowa domu, 1629m² jest zaadresowane do specjalisty, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z Małopolskiego i z sąsiednich miast. Dlatego, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Trzebinia

2022-09-06 do 2022-09-07

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 4900m², Tenczynek

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 4900m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Tenczynek

2022-09-02 do 2022-09-10

Fachowe Usługi Geodezyjne Chrzanów

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 1352m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Włosienica

2022-10-31 do 2022-11-08

Usługi Geodezyjne

Pragniesz znaleźć zlecenia do wykonania jako godny uwagi profesjonalista od perfekcyjnych usług geodezyjnych z Małopolskiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania, które brzmi "XYZ". Już nie trać czasu i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Chełmek

2023-01-26 do 2023-02-03

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 1501-3000m², Rybna

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Rybna

2022-10-04 do 2022-10-12

Utalentowany Geodeta

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę usługę geodezyjną, 1001-1500m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Jaworzno

2022-11-24 do 2022-11-25

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne

Skontaktuj się z Klientem jako wyjątkowa firma geodezyjna świadcząca swoje usługi geodezyjne w miejscowości Jaworzno oraz w pobliskich powiatach. Już nie trać czasu i skontaktuj się teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Jaworzno

2022-09-19 do 2022-09-27

Usługa geodezyjna, podział działki, 1001-1500m², Jaworzno

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: Współwłasność z teściową Term...

 • Jaworzno

2022-11-06 do 2022-11-14

Pierwszorzędna Firma Geodezyjna Chrzanów

Zainteresowany zgłosił "Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m²". Jako pierwszorzędna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Ryczów

2022-08-16 do 2022-08-24

Wiarygodna Firma Geodezyjna

Jako wiarygodna firma geodezyjna, która nie ma sobie równych w regionie Małopolskiego - skontaktuj się z Klientem i daj sprawdzić mu na własne oczy jak bardzo jesteś dobry! Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim.

 • Ryczów

2022-11-15 do 2022-11-23

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 501-1000m², Ryczów

Nawiąż współpracę jako dobry geodeta z imponującym doświadczeniem w temacie dobrych usług geodezyjnych. Dla Twojej firmy dbanie o zadowolenie swoich Klientów to codzienność. Zaproponuj termin już teraz!

 • Ryczów

2022-09-10 do 2022-09-18

Szukam geodety, podział działki, 10ha, Oświęcim Gmina

Jako wiarygodny specjalista i fantastyczny geodeta oferujesz swoje usługi na terenie Małopolskiego oraz w sąsiednich miastach? Zadzwoń i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Oświęcim GMINA

2022-12-08 do 2022-12-16

Nieprzeciętny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Oświęcim

2022-12-05 do 2022-12-13

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Oświęcim

2023-01-04 do 2023-01-12

Opłacalne Prace Geodezyjne Chrzanów

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Oświęcim

2022-09-26 do 2022-10-04

Szukam geodety, 501-1000m², Oświęcim

Jeśli Geodezja nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Ciebie. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Oświęcim

2022-10-24 do 2022-11-01

Doświadczony Geodeta

Pragniesz znaleźć zlecenia jako warty uwagi specjalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Zleceniodawcy z Oświęcimia. Przyczyń się do realizacji jego celów. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Oświęcim

2022-12-06 do 2022-12-14

Szukam geodety, 1001-1500m², Oświęcim

Cel usług geodezyjnych: Operat geodezyjny powykonawczy Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgo...

 • Oświęcim

2022-08-10 do 2022-08-18

Tanie Prace Geodezyjne

Spraw, że prace geodezyjne nie będzie dla Klienta problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany znawca z zakresu prac geodezyjnych stwórz idealną ofertę pod ogłoszenie - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m². Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Oświęcim

2022-07-31 do 2022-08-08

Solidne Usługi Geodezyjne

Świadcząc usługi geodezyjne od kilku lat, szczególnie na obszarze Oświęcimia, ale także przyległych powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Oświęcim

2022-10-26 do 2022-11-03

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Chełm Śląski

Ten Klient zgłosił "Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m²". Jako dobra firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie złożeniem oferty, a Zlecający przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Chełm Śląski

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Zaborze

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako dobry geodeta skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które ma treść - Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m². Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Zaborze

2022-09-05 do 2022-09-13

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów