Geodeta w Oświęcimiu

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 434 419 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 415 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodetygeologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Oświęcimiu

Geodeta Oświęcim

USŁUGI GEODEZYJNE Piotr Kozub

39 opinii

Ten geodeta działa w branży od lat i jest specjalistą stale przygotowanym do współpracy - USŁUGI GEODEZYJNE Piotr Kozub to doskonały zawodowiec dla Ciebie. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie będziesz żałować.

PK GEODETA Patryk Kunkel - Profesjonalna Geodezja Oświęcim

PK GEODETA Patryk Kunkel

20 opinii

Wybranie profesjonalnej firmy geodezyjnej to nie jest prosta sprawa, dlatego polecamy Ci PK GEODETA Patryk Kunkel - to prawdziwi fachowcy w kwestii geodezji działający na terenie Oświęcimia, którzy znają się na swojej robocie jak mało kto. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Biuro Usług Geodezyjnych AP-GEO Adrian Pogan - Fenomenalny Geodeta Oświęcim

Biuro Usług Geodezyjnych AP-GEO Adrian Pogan

8 opinii

Szukasz rzetelnego wykonawcy wykonującego usługi geodezyjne? Ten geodeta jest liderem w mieście Oświęcim. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Usługi geodezyjne "GEOPLAN" mgr inż. Marek Sporysz - Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów Oświęcim

Pierwszorzędna Ewidencja Gruntów Oświęcim

1 opinia

Jeżeli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od ewidencji gruntów to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Usługi geodezyjne GEOPLAN mgr inż. Marek Sporysz. Oświęcim to teren, na którym koncentrują swoje działania. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Firma Budowlana "JACEK" - Staranne Usługi Geodezyjne Oświęcim

Firma Budowlana "JACEK"

3 opinie

Oferuje usługi geodezyjne od lat, głównie na obszarze miejscowości Oświęcim, ale także okolicznych powiatów. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Usługi Remontowo-Budowlane Szafron Jakub - Perfekcyjna Geodezja w Oświęcimiu

Perfekcyjna Geodezja w Oświęcimiu

1 opinia

Utalentowani pracownicy Usługi Remontowo-Budowlane Szafron Jakub spełnią Państwa wymagania odnośnie geodezji. Tylko jeden telefon dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - skontaktuj się!

W-Geo Usługi geodezyjne - Doskonałej Jakości Ewidencja Gruntów Oświęcim

W-Geo Usługi geodezyjne

W-Geo Usługi geodezyjne oferuje swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Koncentruje się na Klientach z Oświęcimia i okolic. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Epoksydes - Doskonała Geodezja Oświęcim

Epoksydes

Ten specjalista działa na obszarze województwa i świadczy szerokie spektrum usług z zakresu doskonałej geodezji. Szczegółową wycenę otrzymasz po kontakcie.

Maciej Naglik-Czyszczoń BRUKARSTWO,USŁUGI REMONTOWE,ADAPLACJA PODDASZY itp - Wyjątkowy Geodeta Oświęcim

Wyjątkowy Geodeta Oświęcim

Próbujesz dotrzeć do sprawdzonego wykonawcy oferującego usługi geodezyjne? Ci geodeci są wyjątkowi w mieście Oświęcim. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz, aby otrzymać dobrą ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Osoba prywatna - Dobry Geodeta Oświęcim

Osoba prywatna

Ten geodeta działa w rejonie województwa i oferuje różnorodne usługi z zakresu pierwszorzędnej geodezji. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę.

Najnowsze z 29 zleceń na geodetów w Oświęcimiu

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne Oświęcim

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, podział działki Powierzchnia działki: 924m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z ...

 • Chełmek

2023-01-26 do 2023-02-03

Firma Geodezyjna Oświęcim

Dla Klienta znalezienie dobrej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, z własnej inicjatywy jako prawdziwy fachowiec w kwestii geodezji działający na terenie Oświęcimia, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Oświęcim

2023-01-04 do 2023-01-12

Najlepsza Firma Geodezyjna

Klienta interesuje najlepsza firma geodezyjna działająca na terenie Małopolskiego. Zapoznaj się zgłoszenia o treści - Szukam geodety, podział działki, 10ha. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Oświęcim GMINA

2022-12-08 do 2022-12-16

Geodezja Oświęcim

Pierwszorzędna geodezja to Twoja życiowa pasja? Wykonaj powierzone prace jako najlepszy specjalista w tej dziedzinie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Oświęcim

2022-12-06 do 2022-12-14

Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 501-1000m², Oświęcim

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Oświęcim

2022-12-05 do 2022-12-13

Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Brzeszcze

2022-11-15 do 2022-11-23

Wykwalifikowany Geodeta Oświęcim

Jako geodeta działający na obszarze miejscowości Małopolskie i świadczący rozmaite usługi geodezyjne poznaj potrzeby zleceniodawcy, który pisze zapytanie o treści "Szukam geodety, budowa domu, 1352m²". Przedzwoń, aby przedstawić ofertę - nie pożałujesz.

 • Włosienica

2022-10-31 do 2022-11-08

Zapytanie o usługę geodezyjną, wytyczenie ogrodzenia, 1000m², Oświęcim

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Oświęcim

2022-10-26 do 2022-11-03

Szukam geodety, 501-1000m², Oświęcim

Cel usług geodezyjnych: Wytyczenie PZT, dok. powykonawcza, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje d...

 • Oświęcim

2022-10-24 do 2022-11-01

Usługa geodezyjna, spór o granice działki, 1001-1500m², Oświęcim

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: leśny Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Oświęcim

2022-09-26 do 2022-10-04

Prace Geodezyjne Oświęcim

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zaborze

2022-09-05 do 2022-09-13

Szukam geodety, 1001-1500m², Oświęcim

Klient szuka świetnego geodety dla siebie i pisze - Szukam geodety, 1001-1500m². Jeśli realizujesz szerokie spektrum usług geodezyjnych w korzystnych cenach nawiąż kontakt z Klientem w odpowiedzi na to zlecenie. Złóż dopasowaną ofertę dla tego Klienta - zadzwoń już dziś, nie pożałujesz.

 • Oświęcim

2022-08-10 do 2022-08-18

Firma Geodezyjna

Wyślij ofertę Klientowi jako firma geodezyjna świadcząca swoje doświadczenie w miejscowości Oświęcim i w okolicznych miastach. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Oświęcim

2022-07-31 do 2022-08-08

Korzystne Prace Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu, wytyczenie ogrodzenia Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesię...

 • Babice

2023-01-04 do 2023-01-12

Geodezja

Jako ekspert z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by doradzić każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z dziedziny perfekcyjnej geodezji. Ten Zleceniodawca przesłał zlecenie o treści - Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, poniżej 500m². Aby uzyskać więcej informacji skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Żarki

2022-09-22 do 2022-09-23

Usługa geodezyjna, budowa domu, 580m², Bieruń

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 580m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bieruń

2022-12-14 do 2022-12-22

Szukam geodety, 1001-1500m², Bieruń

Jako osoba z branży, najlepszy w każdym calu wykaż się gotowością by pomóc każdemu Klientowi poszukującemu profesjonalisty z branży profesjonalnej geodezji. Klient, który zleca napisał - Szukam geodety, 1001-1500m². Umów się na rozmowę jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Bieruń

2022-10-19 do 2022-10-27

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Chełm Śląski

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podział działki 3000m2 na trzy...

 • Chełm Śląski

2022-08-11 do 2022-08-19

Pierwszorzędna Geodezja

Warto by było zaproponować współpracę jeśli Twoja działalność jest utworzona z pasji do geodezji i oferuje pierwszorzędne usługi geodezyjne na obszarze miejscowości Małopolskie, jak również okolicznych miast i powiatów. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim.

 • Przybradz

2022-08-16 do 2022-08-16

Pierwszorzędna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: usługowy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: 2023-08-14...

 • Bojszowy

2022-08-14 do 2022-08-22

Wyjątkowe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie ogrodzenia, spór o granice działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Wznowienie gr...

 • Bojszowy

2022-09-07 do 2022-09-15

Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 2563m², Międzyrzecze

Klient napisał "Potrzebuję geodety, spór o granice działki, 2563m²". Jako fenomenalna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, musisz tylko wyrazić zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Dlatego, że realizujesz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Międzyrzecze

2022-09-02 do 2022-09-10

Pierwszorzędna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: Geodezja powykonawcza Powierzchnia działki: 900m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Bojszowy

2022-09-15 do 2022-09-23

Perfekcyjna Geodezja

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 875m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Mapa do celów projektowych. Termin skor...

 • Świerczyniec

2022-08-12 do 2022-08-20

Zapytanie o usługę geodezyjną, spór o granice działki, poniżej 500m², Kobiernice

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesi...

 • Kobiernice

2022-09-29 do 2022-10-07

Potrzebuję geodety, podział działki, 501-1000m², Miedźna

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Miedźna

2022-08-31 do 2022-09-08

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 6500m², Chrzanów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 6500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: za 3 miesiące lub później...

 • Chrzanów

2023-01-09 do 2023-01-17

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 1001-1500m², Ryczów

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1001-1500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Ryczów

2022-08-16 do 2022-08-24

Rzetelne Usługi Geodezyjne

Chcesz znaleźć Zlecającego jako sprawdzony specjalista od rzetelnych usług geodezyjnych z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Przez to, że spełniasz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Ryczów

2022-11-15 do 2022-11-23

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów