Ocieplenie pianą w Oświęcimiu

Porównaj oferty od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 396 249 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 506 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Pianka PUR w przeciwieństwie do wełny i styropianu tworzy idealnie szczelną termoizolację wnikającą w nawet w najtrudniej dostępne miejsca. Wykonanie ocieplenia poddasza z wykorzystaniem pianki PUR ciągle zyskuje na popularności. Ta stosunkowo nowa metoda zapewnia idealne wypełnienie wszelkich szczelin i uzyskanie wysokich parametrów termoizolacyjnych całego domu. Dzięki temu nie ma mowy o mostkach termicznych, które bardzo często powstają w wyniku nieumiejętnego stosowania innych materiałów termoizolacyjnych.

Cena ocieplenia pianką PUR nie jest wygórowana, a jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że cały proces zajmuje nie więcej niż kilka godzin, wyjdzie nam, że inne metody termoizolacji nie są warte swojej ceny.

Ocieplenie pianką PUR ma bardzo dobre opinie, a wyższy koszt bardzo szybko rekompensowany jest niższymi rachunkami za ogrzewanie w sezonie zimowym. Materiały takie jak styropian i wełna również zapewniają bardzo dobre parametry izolacyjne, ale mimo wszystko powinniśmy je zostawić do ocieplania elewacji i fundamentów, bo tam sprawdzają się zdecydowanie lepiej niż na poddaszu.

Koszty ocieplenia pianką PUR w dużej mierze zależne są od powierzchni poddasza oraz grubości powłoki, jaką zamierzamy umieścić między krokwiami dachu. Im grubsze ocieplenie, tym większa będzie cena ocieplenia pianką PUR. Nie ważne czy Śląsk czy Podlasie, ostateczny koszt zależy również od rodzaju wybranej piany. Zdecydowanie droższa jest piana zamkniętokomórkowa, która nie wchłania wilgoci, ale bardzo rzadko wykorzystywana jest na poddaszach domów jednorodzinnych. Zdecydowanie większą popularnością cieszy się materiał otwartokomórkowy i z powodzeniem można go wykorzystać na poddaszach użytkowych.

Zanim wybierzemy wykonawcę, warto dokładnie rozeznać rynek i poprosić kilka firm o przedstawienie oferty. Dopiero gdy dojdzie do nas wycena ocieplenia pianką PUR, możemy wybrać najkorzystniejszą ofertę i umówić się na termoizolację naszego poddasza. Zanim jednak do tego dojdzie, warto zadbać, by ocieplenie ścian zewnętrznych wykonane było ponad poziom murłat. Takie wykonanie elewacji sprawi, że bez trudu uzyskamy perfekcyjne połączenie ocieplenia dachu i ścian nośnych, co zapobiegnie powstawaniu mostków termicznych i przyczyni się do znacznego obniżenia rachunków za ogrzewanie w okresie zimowym. Warto pamiętać, że skuteczna termoizolacja to również przyjemniejsza temperatura w czasie wzmożonych upałów. Powinniśmy więc zrobić wszystko, by była ona wykonana zgodnie z najwyższymi standardami.

Ranking najlepszych specjalistów od ocieplenia i izolacji pianką pur w Oświęcimiu

Ocieplanie Pianką PUR Oświęcim

Najwyższej Klasy Ocieplanie Budynków Pianką Oświęcim

191 opinii

Zrealizuj swoje założenia dzięki doskonałemu doświadczeniu firmy Izolix, która świadczy usługi ocieplania budynków pianką na ponadprzeciętnym poziomie. Ustal pasujący termin od razu!

GOLD-BUD Dawid Staszewski - Solidne Ocieplanie Pianką Oświęcim

GOLD-BUD Dawid Staszewski

70 opinii

Zaoszczędź sobie kłopotów i zleć prace tym zawodowcom w kwestii ocieplania pianką. Określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Centrum Izolacji GRUPA MACURA - Doskonałe Ocieplanie Budynków Pianką Oświęcim

Doskonałe Ocieplanie Budynków Pianką

55 opinii

Przekonaj się, że firma, którą zatrudnisz do ocieplania budynków pianką ma wystarczającą wiedzę i doświadczenie, aby spełnić Twoje oczekiwania. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Firma Usługowo Handlowa PATI Grzegorz Hansel - Wysokiej Klasy Ocieplanie Pianką w Oświęcimiu

Wysokiej Klasy Ocieplanie Pianką w Oświęcimiu

24 opinie

Wiele długich lat pracownicy firmy Firma Usługowo Handlowa PATI Grzegorz Hansel wykonują usługi z zakresu ocieplania pianką, dzięki temu są gotowi obsłużyć każdego Klienta potrzebującego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Hausters - Doskonała Izolacja Pianką Oświęcim

Hausters

25 opinii

Od wielu lat pracownicy firmy Hausters świadczą usługi z zakresu solidnego ocieplania pianką, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Określ na czym Ci zależy, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Majsterek Spółka Cywilna Janusz Boboń Marcin Kanik - Wyjątkowe Ocieplenie Pianką Poliuretanową Oświęcim

Wyjątkowe Ocieplenie Pianką Poliuretanową

23 opinie

Zaoszczędź sobie kłopotów i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii ocieplenia pianką poliuretanową z miejscowości Oświęcim. Żeby poznać więcej informacji skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Tech-PUR - Rewelacyjne Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową Oświęcim

Rewelacyjne Ocieplenie Poddasza Pianką Poliuretanową Oświęcim

20 opinii

Zaoszczędź pieniądze i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii ocieplenia poddasza pianką poliuretanową. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej oferty - zadzwoń!

Kamil Kowalski K&D- Izolacje - Profesjonalne Ocieplanie Pianką Oświęcim

Kamil Kowalski K&D- Izolacje

16 opinii

Szukasz fachowców od profesjonalnego ocieplania pianką w rejonie Oświęcimia lub w pobliskich miastach? Zarezerwuj termin od razu!

Magpur prove it Maciej Sordyl Grzegorz Chmielik spółka cywilna - Najlepsze Ocieplenie Pianką Oświęcim

Najlepsze Ocieplenie Pianką

7 opinii

Osiągnij założone cele dzięki wieloletniemu doświadczeniu tej firmy, która świadczy usługi ocieplania pianką na wysokim poziomie. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej propozycji - sprawdź!

ART-BUD BUDOWNICTWO SZKOP SOBIERSKI spółka jawna - Profesjonalne Ocieplanie Budynków Pianką Oświęcim

ART-BUD BUDOWNICTWO SZKOP SOBIERSKI spółka jawna

6 opinii

Jeśli potrzebujesz profesjonalnego ocieplania budynków pianką i poszukujesz najlepszych rozwiązań to skorzystaj z doświadczenia ART-BUD BUDOWNICTWO SZKOP SOBIERSKI spółka jawna. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Najnowsze z 42 zleceń na ocieplanie pianką pur w Oświęcimiu

Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Przeciszów

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: najb...

 • Przeciszów

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 5 dni temu

Porządna Pianka Polietylenowa Oświęcim

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w c...

 • Zator

2023-01-18 do 2023-01-26

Zlecę ocieplenie, 101-150m², Jawiszowice

Zleceniodawca poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę ocieplenie, 101-150m². To zapytanie o ofertę jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Aby uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - warto.

 • Jawiszowice

2022-12-28 do 2023-01-05

Wysokiej Klasy Ocieplanie Pianką Oświęcim

Zrealizuj zlecenie wysokiej klasy ocieplania pianką o treści "Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu pianką PUR, 16m²", jako profesjonalista z miejscowości Małopolskie. Zdobądź klientów swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Pokaż, że w okolicy Małopolskiego jesteś w ścisłej czołówce. Żeby poznać Klienta skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Nowa Wieś

2022-12-20 do 2022-12-28

Dam zlecenie na ocieplenie poddasza pianką PUR, do 100m², Oświęcim

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia pr...

 • Oświęcim

2022-12-14 do 2022-12-22

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m², Palczowice

Zakres prac ociepleniowych: uzupełnienie izolacji Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: D...

 • Palczowice

2022-12-02 do 2022-12-10

Zlecę ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 50m², Nowa Wieś

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie ścian, stropów Powierzchnia prac: 50m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ...

 • Nowa Wieś

2022-11-26 do 2022-12-04

Wyjątkowe Ocieplanie Budynków Pianką Oświęcim

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: do uzg...

 • Bielany

2022-11-21 do 2022-11-29

Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, 151-200m², Brzeszcze

Zleceniodawcy nierzadko nie mogą odnaleźć się w zawiłościach ofert na pianka polietylenowa. Jako ekspert, doradź najbardziej korzystne wyjście Zlecającemu zgłoszenie o treści - Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, 151-200m². Skontaktuj się z nimi od razu.

 • Brzeszcze

2022-11-19 do 2022-11-27

Świetna Izolacja Poddasza Oświęcim

Pragniesz znaleźć Klienta jako solidny profesjonalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Małopolskiego. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Głębowice

2022-11-17 do 2022-11-25

Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, 158m², Brzeszcze

Dla Zleceniodawcy, który pisze - Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, 158m², znalezienie opłacalnego ocieplenia pianką może być skomplikowane, jednak Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego rozwiązania. Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Brzeszcze

2022-11-13 do 2022-11-21

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Kęty

Chcesz znaleźć Klienta jako sprawdzony profesjonalista z zakresu doskonałego ocieplania pianką z Małopolskiego. Przyczyń się do realizacji celów Klienta zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi - Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m². Poproś o więcej informacji, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Kęty

2022-11-07 do 2022-11-15

Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, do 100m², Zator

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom typu bliźniak Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: w ciągu...

 • Zator

2022-11-07 do 2022-11-15

Idealna Pianka Polietylenowa

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: do 100m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozp...

 • Oświęcim

2022-10-31 do 2022-11-08

Wysokiej Jakości Pianka Polietylenowa

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac: możliw...

 • Stawy monowskie

2022-10-26 do 2022-11-04

Zlecę ocieplenie poddasza pianką PUR, 85m², Wilczkowice

Daj znać Zleceniodawcy, że równie dobrej propozycji ocieplenia pianką nie znajdzie w miejscowości Małopolskie i okolicy, więc jeżeli szuka najwyższej klasy ocieplenia pianką to bezzwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Aby uzyskać Klienta skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Wilczkowice

2022-10-16 do 2022-10-24

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 190m², Zator

Ten Zleceniodawca nadal potrzebuje profesjonalistów od izolacji pianką. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 190m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

 • Zator

2022-10-16 do 2022-10-24

Wyjątkowe Ocieplanie Pianką

Chcesz przyjąć zlecenie na ocieplanie pianką, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie współpracy w odpowiedzi na zlecenie o treści Potrzebna ekipa na ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, do 100m² to wspaniały pomysł. Przedłóż ofertę temu Klientowi - nawiąż kontakt już dziś, nie pożałujesz.

 • Przecieszyn

2022-10-15 do 2022-10-23

Tanie Ocieplenie Pianką Oświęcim

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: budynek wielorodzinny Zakres prac: ocieplenie poddasza Powierzchnia prac: 151-200m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia prac:...

 • Oświęcim

2022-10-04 do 2022-10-12

Fantastyczne Ocieplanie Pianką

Jeśli dobra cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze cechy jako eksperta od ocieplania pianką to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Dam zlecenie na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m². Już teraz umów się z nim na rozmowę.

 • Oświęcim

2022-10-03 do 2022-10-11

Zapotrzebowanie na ocieplenie dachu pianką PUR, 70m², Jawiszowice

Przekonaj się, że Zleceniodawcy zlecający ocieplanie budynków pianką są pewni. Prześlij Klientowi dane kontaktowe jako ekspert od ocieplania budynków pianką. Tylko chwila dzieli Cię od dostania świetnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Jawiszowice

2022-10-02 do 2022-10-10

Ocieplenie Pianką

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m², wybranie pierwszorzędnego ocieplenia pianką może być skomplikowane, jednak pracownicy Twojej firmy będą na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Dlatego, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, wybór Twojej firmy na pewno będzie dobrą decyzją.

 • Oświęcim

2022-09-30 do 2022-10-08

Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Oświęcim

Wykonanie izolacji poddasza dla tego Zleceniodawcy będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu, ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Oświęcim

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecę ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m², Oświęcim

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Termin rozpoczęcia ...

 • Oświęcim

2022-09-26 do 2022-10-04

Doskonałej Jakości Pianka Polietylenowa

Zleceniodawcy nagminnie mają trudności w odnalezieniu się w nadmiarze ofert na pianka polietylenowa. Jako fachowiec, zaproponuj najbardziej korzystne wyjście Zlecającemu zgłoszenie o treści - Potrzebna ekipa na ocieplenie dachu pianką PUR, 101-150m². Wybierz numer, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Brzeszcze

2022-09-21 do 2022-09-29

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m², Oświęcim

Jako Firma z miejscowości Oświęcim, nie mając sobie równych w sprzedaży cenionej pianki polietylenowej w korzystnej cenie każdemu odbiorcy i zapewniający dogodne metody realizacji płatności, nawiąż kontakt w odpowiedzi na to ogłoszenie brzmiące "Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 101-150m²". Powinno Cię zaciekawić. Konkretną wycenę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Oświęcim

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 46m², Zator

Klienci bezustannie nie mogą odnaleźć się w gąszczu ofert na pianka polietylenowa. Jako specjalista, doradź najbardziej korzystne rozwiązanie temu Klientowi ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na ocieplenie poddasza pianką PUR, 46m². Zatelefonuj i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Zator

2022-09-18 do 2022-09-26

Perfekcyjne Ocieplanie Budynków Pianką

Zakres prac ociepleniowych: nowa izolacja Rodzaj budynku: dom jednorodzinny Zakres prac: ocieplenie dachu Powierzchnia prac: 101-150m² Rodzaj materiału: pianka PUR Zlecenie od: osoby prywatnej Informacje dodatkowe: Dodatkowo...

 • Zator

2022-09-17 do 2022-09-25

Szukam firmy na ocieplenie poddasza pianką PUR, 151-200m², Nowa Wieś

Znalezienie porządnej pianki polietylenowej dla Konsumentów nie jest sprawą prostą, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista doradź Klientowi i dobierz dostosowane rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Nowa Wieś

2022-09-12 do 2022-09-20

Ocieplenie Pianką Poliuretanową

Jeżeli interesuje Cię zlecenie na najwyższej klasy ocieplenie pianką poliuretanową w i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o ocieplenie ścian, stropów pianką PUR, 60m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako profesjonalnej firmie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Oświęcim

2022-09-11 do 2022-09-19

Zapytanie o ocieplenie poddasza pianką PUR, 120m², Oświęcim

Wykonaj zapytanie dotyczące profesjonalnego ocieplania budynków pianką od sprawdzonych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem na terenie Oświęcimia. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Oświęcim

2022-09-10 do 2022-09-18

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR

Najczęstsze pytania o ocieplaniu pianką PUR

Ile kosztuje ocieplanie pianką PUR?

Użycie pianki poliuretanowej do ocieplenia poddasza waha się od 44 do 76 zł za m2 (w zależności od województwa). Najtaniej jest na Podlasiu, najdrożej na Warmii i Mazurach. Cena ocieplenia poddasza pianką PUR zależy od grubości izolacji i rodzaju pianki (zamknięto- lub otwartokomórkowa).

Pamiętaj, że poszukiwania wykonawcy do izolacji metodą natryskową trzeba rozpocząć nawet pół roku wcześniej. Firmy z reguły za samą usługę ocieplania pianką poliuretanową oczekują zapłaty w wysokości 30 - 40 zł/m2.

Pianka PUR czy wełna – co lepsze?

Trudno jednoznacznie określić. Jeśli zależy Ci na szybkiej realizacji, ocieplenie pianką poliuretanową będzie strzałem w dziesiątkę. Pianka aplikowana jest w ciągu 1-2 dni.

Pianka poliuretanowa jest też lekkim materiałem termoizolacyjnym, więc nie obciąża konstrukcji budynku.

Natomiast ocieplając wełną mineralną, zapewnisz sobie praktycznie całkowitą odporność na ogień oraz dobrą izolację akustyczną.

Ocieplenie wełną mineralną jest też tańszym rozwiązaniem, jednak izolacja natryskowa i tak mniej kosztuje niż przed laty, a dodatkowo eliminuje mostki termiczne. Poza tym sprawdza się w izolowaniu konstrukcji stalowych, np. hal.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Ociepleń i Izolacji Pianką PUR