Geodeta w Wieliczce

Porównaj oferty od Geodetów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 172 844 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
553 166 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Geodetą nazywamy osobę, której zadaniem jest wyznaczenie granicy naszej działki bądź terenu pod powstającą budowę. Osoba taka powinna legitymować się kierunkowym wykształceniem wyższym oraz cechować się niezbędnymi predyspozycjami do tego zawodu. Geodeta powinien cechować się też predyspozycjami, takimi jak: myśleniem matematyczno-logicznym, wyobraźnią przestrzenną, czy chociażby dobrą znajomością prawa budowlanego. Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące usług geodezyjnych. Sprawdź także nasz ranking najlepszych geodetów, jeśli poszukujesz wykwalifikowanego specjalisty.

Osobę świadczącą usługi geodezyjne i kartograficzne nazywa się geodetą. Nie należy mylić geodety z geologiem, bowiem ten pracuje przy ocenie jakości gruntu, przez co nie bierze on udziału w wymierzaniu działki. Osoba wykonująca zawód geodety powinna mieć ukończone studia wyższe na kierunku geodezja i kartografia, choć może mieć ukończone również technikum geodezyjne oraz zdobyć niezbędne uprawnienia. Dzieli się je ze względu na stopnie – pierwszy uprawnia geodetę do świadczenia usług z zakresu pomiarów sytuacyjno-wysokościowych oraz realizacyjnych i inwentaryzacyjnych. W przypadku drugiego stopnia – uprawnia taką osobę do wykonywania usług jak: rozgraniczanie i podział nieruchomości, sporządzanie dokumentacji do celów prawnych oraz wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów niezbędnych do ksiąg wieczystych. Jeżeli zależy nam na skorzystaniu z usług geodety, który wymierzy nam naszą działkę, powinniśmy skorzystać z eksperta posiadającego drugi stopień uprawnień.

Na usługi geodezyjne panuje dość spore zapotrzebowanie na rynku. Zanim położymy fundamenty oraz bruk na naszej posesji, musimy skorzystać z usług geodety, ponieważ musi on dokonać odpowiednich pomiarów i stworzyć niezbędne ekspertyzy. W istocie żadna budowa nie ma racji bytu, jeżeli nie skorzystamy z usług geodezyjnych.

Przy poszukiwaniu fachowca wykonującego usługi kartograficzne i geodezyjne, nie należy oszczędzać – dobrze wykonane zlecenie będzie miało niebagatelny wpływ na dalsze etapy budowy. Wybór specjalisty powinien być przemyślany i podparty analizą jego umiejętności oraz prostym cennikiem. Warto w tym celu zapoznać się z portalami ogłoszeniowymi, na których można znaleźć oferty z najbliższej okolicy. Dzięki temu nie musimy szukać geodety po okolicach, bowiem ogłosi się on sam.

Ranking najlepszych geodetów w Wieliczce

Geodeta Wieliczka

Geodezja i Nieruchomości WARDĘGA

85 opinii

Gdy szukasz świetnej jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z Geodezja i Nieruchomości WARDĘGA są dla Ciebie stworzeni. Realizują oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.

Geodeta Bartosz Kraków - Dobry Geodeta Wieliczka

Geodeta Bartosz Kraków

19 opinii

Ten dobry geodeta z wieloletnim doświadczeniem jest specjalistą stale gotowym do pracy - Geodeta Bartosz Kraków to doskonały fachowiec dla Ciebie. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

Kooba Kamil Gromala - Świetna Ewidencja Gruntów Wieliczka

Kooba Kamil Gromala

12 opinii

Na wypadek jeśli wciąż szukasz profesjonalistów od ewidencji gruntów to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Kooba Kamil Gromala. Wieliczka i okolice to teren, na którym koncentrują swoje działania. Wybierz ich numer i poznaj ofertę - naprawdę warto.

GEOKAR KRZYSZTOF RYSZKA - Fenomenalny Geodeta Wieliczka

GEOKAR KRZYSZTOF RYSZKA

11 opinii

Uważasz, że doskonała ewidencja gruntów to skomplikowany temat? W takim razie nie trać czasu - geodeci z GEOKAR KRZYSZTOF RYSZKA pomogą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego.

Biuro Usług Geodezyjnych AP-GEO Adrian Pogan - Perfekcyjna Geodezja Wieliczka

Perfekcyjna Geodezja Wieliczka

8 opinii

Szukasz rzetelnego wykonawcy wykonującego usługi geodezyjne? Ten geodeta jest liderem w mieście Wieliczka. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

Sebastian Czort Usługi Geodezyjne - Kompetentny Geodeta Wieliczka

Kompetentny Geodeta Wieliczka

6 opinii

Kompetentny geodeta z imponującym doświadczeniem z zakresu geodezji nagradzany pozytywnymi opiniami przez Klientów. Poproś o ofertę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Piotr Bednarz - Solidna Geodezja Wieliczka

Solidna Geodezja

3 opinie

Znalezienie solidnej firmy geodezyjnej nie jest łatwe, dlatego warto zainteresować się Piotr Bednarz - to prawdziwi specjaliści w kwestii geodezji działający w rejonie Wieliczki, którzy znają się na swojej robocie jak nikt inny. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki!

RJS Geodezja Paweł Żurawski - Profesjonalna Geodezja Wieliczka

RJS Geodezja Paweł Żurawski

3 opinie

W przypadku, gdy potrzebujesz profesjonalnej usługi geodezyjnej w dobrej cenie to RJS Geodezja Paweł Żurawski są dla Ciebie idealni. Mają najlepszych specjalistów do realizacji Twoich wymagań z dziedziny geodezji. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

HiLevel Geodezja Grzegorz Mikuła - Tanie Usługi Geodezyjne w Wieliczce

Tanie Usługi Geodezyjne w Wieliczce

1 opinia

Każdy, kto szuka usługi geodezyjnej winien koniecznie zgłosić się do HiLevel Geodezja Grzegorz Mikuła i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

GeoGis Grzegorz Mikuła - Rewelacyjne Usługi Geodezyjne Wieliczka

GeoGis Grzegorz Mikuła

2 opinie

Pracuje w branży usług geodezyjnych od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Wieliczki, ale także okolicznych powiatów. Napisz w krótkim formularzu na czym Ci zależy i poznaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Najnowsze z 114 zleceń na geodetów w Wieliczce

Profesjonalne Usługi Geodezyjne Wieliczka

Cel usług geodezyjnych: Remont domu Powierzchnia działki: 333m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Poszukuję geodety na wykonanie mapy do c...

 • Koźmice wielkie

2022-11-11 do 2022-11-12

Najwyższej Klasy Firma Geodezyjna Wieliczka

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 501-1000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu miesiąca...

 • Wola batorska

2022-11-11 do 2022-11-19

Zapotrzebowanie na usługę geodezyjną, podział działki, 3700ha, Wieliczka

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 3700ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wieliczka

2022-10-20 do 2022-10-28

Potrzebuję geodety, budowa domu, 5000m², Wieliczka

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 5000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wieliczka

2022-10-14 do 2022-10-22

Szukam geodety, 1501-3000m², Wieliczka

Skontaktuj się z Klientem jako dobry geodeta z imponującym doświadczeniem w kwestii geodezji. Dla Twojej firmy bycie nagradzanym pozytywnymi opiniami przez Klientów to codzienność. Przedstaw bezkonkurencyjną ofertę dla tego Klienta - skontaktuj się już dziś.

 • Wieliczka

2022-10-13 do 2022-10-21

Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 042ha, Zagórze

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to majstersztyk? Jako utalentowany geodeta nawiąż współpracę po zapoznaniu się ze zleceniem, które ma treść - Szukam geodety, wytyczenie ogrodzenia, 042ha. Żeby uzyskać Klienta skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Zagórze

2022-10-06 do 2022-10-14

Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m², Wieliczka

Poszukiwane są pierwszorzędne usługi geodezyjne w dobrej cenie. Zlecenie brzmi - Dam zlecenie na usługę geodezyjną, podział działki, 1501-3000m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca niezbędne przygotowanie do sprostania oczekiwaniom Klientów z dziedziny geodezji, wyraź gotowość do przyjęcia zlecenia. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Wieliczka

2022-09-29 do 2022-10-07

Usługa geodezyjna, podział działki, 999ha, Brzegi

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 999ha Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Brzegi

2022-09-25 do 2022-10-03

Szukam geodety, poniżej 500m², Dobranowice

Dla Klienta wyszukanie profesjonalnej firmy geodezyjnej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się i nawiązać współpracę, niezależnie jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Małopolskiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Dobranowice

2022-07-18 do 2022-07-26

Szukam geodety, 620m², Wieliczka

Cel usług geodezyjnych: odbior Powierzchnia działki: 620m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: odbiór domu do użytkowania Termin skorzystania z oferty:...

 • Wieliczka

2022-07-04 do 2022-07-12

Zapytanie o usługę geodezyjną, budowa domu, 1501-3000m², Lednica Górna

Należąc do geodetów z tak bogatym dorobkiem zawodowym realizujesz prace w miejscowości Małopolskie i w okolicy? Jesteś idealnym kandydatem do tego ogłoszenia. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się od razu!

 • Lednica górna

2022-06-30 do 2022-07-08

Potrzebuję geodety, 6100m², Zagórzany

Cel usług geodezyjnych: wytyczenie granic działki Powierzchnia działki: 6100m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Zagórzany

2022-10-18 do 2022-10-26

Profesjonalny Geodeta Wieliczka

Jako geodeta niezmiennie w branży od lat i specjalista przygotowany do podjęcia nowego zlecenia odpowiedz na zapytanie. Ten Zleceniodawca zgłosił potrzebę "Zlecę usługę geodezyjną, 1400m²". Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Kobylec

2022-08-20 do 2022-08-28

Doskonałe Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: budowa domu Powierzchnia działki: 2465m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Szukam geodety do wykonania mapy do cel...

 • Raciechowice

2022-08-16 do 2022-08-16

Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1ha, Lubomierz

Jako ekspert złóż doskonałą ofertę prac geodezyjnych. Masz na swoim koncie wiele dobrych opinii od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Z pewnością zapytanie o treści "Szukam geodety, budowa domu, wytyczenie ogrodzenia, 1ha" jest stworzone dla Ciebie. Już nie czekaj i skontaktuj się od razu - na pewno będziesz zadowolony!

 • Lubomierz

2022-11-16 do 2022-11-24

Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m², Ochojno

Jako wybitny specjalista od geodezji, obsługujący Klientów z miejscowości Małopolskie i okolicznych miast - zapoznaj się ze zleceniem o treści "Usługa geodezyjna, wytyczenie ogrodzenia, 1001-1500m²". Zaproponuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Ochojno

2022-07-06 do 2022-07-14

Perfekcyjne Usługi Geodezyjne

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1800m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: podmiejski Termin skorzystania z oferty: w ciągu 3 miesięcy...

 • Golkowice

2022-06-27 do 2022-07-05

Pierwszorzędny Geodeta

Cel usług geodezyjnych: podział działki Powierzchnia działki: 1501-3000m² Rodzaj zagospodarowania terenu: rolniczy Obszar, na którym znajduje się ziemia: wiejski Informacje dodatkowe: Podział , dużej działki budowlanej ok .25 ...

 • Siedlec

2022-07-31 do 2022-08-08

Szukam geodety, spór o granice działki, poniżej 500m², Krakow

Cel usług geodezyjnych: spór o granice działki Powierzchnia działki: poniżej 500m² Rodzaj zagospodarowania terenu: osiedle mieszkaniowe Obszar, na którym znajduje się ziemia: miejski Informacje dodatkowe: W domu dwurodzinnym p...

 • Krakow

2022-09-08 do 2022-09-16

Zlecę usługę geodezyjną, podział działki, 47ha, Kraków

Pokaż Zlecającemu, że równie dobrej propozycji prac geodezyjnych prędko nie znajdzie na terenie Krakowa, więc jeżeli szuka doskonałych prac geodezyjnych to bezzwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kraków

2022-08-05 do 2022-08-13

Dobra Firma Geodezyjna

Poszukiwana jest dobra firma geodezyjna obsługująca Twój rejon. Poznaj szczegóły zapytania o treści - Zlecę usługę geodezyjną, budowa domu, 1100m². Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kraków

2022-08-23 do 2022-08-31

Doświadczona Firma Geodezyjna

Jako doświadczona firma geodezyjna z Krakowa oraz prawdziwi profesjonaliści, z którymi warto współpracować, gdyż mają doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Jeśli chcesz otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

 • Kraków

2022-08-10 do 2022-08-18

Szukam geodety, budowa domu, 1000m², Kraków

Nie możesz znaleźć skrojonego pod Twojej firmy zapytania? Jako solidny wykonawca wykonujący usługi geodezyjne i geodeta pierwszej klasy wśród firm geodezyjnych z Krakowa poznaj treść zlecenia o treści "Szukam geodety, budowa domu, 1000m²". Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Kraków

2022-05-29 do 2022-06-06

Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 200m², Kraków

Usługi geodezyjne w Twoim wykonaniu to,w pełnym tego słowa znaczeniu, majstersztyk? Jako fenomenalny geodeta skontaktuj się w odpowiedzi na zlecenie, które ma treść - Potrzebuję geodety, wytyczenie ogrodzenia, 200m². Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby przesłać ofertę.

 • Kraków

2022-05-31 do 2022-06-08

Zlecę usługę geodezyjną, 200m², Kraków

Ten Składający zapytanie zgłosił "Zlecę usługę geodezyjną, 200m²". Jako świetna firma geodezyjna, która jest gotowa pomóc w otrzymaniu najlepiej dopasowanej oferty, musisz tylko wyrazić zainteresowanie złożeniem oferty, a Zlecający przekonają się o pierwszorzędnej obsłudze. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej informacji.

 • Kraków

2022-11-02 do 2022-11-10

Otrzymaj zlecenia dla Geodetów

Najczęstsze pytania o geodezji

Czym zajmuje się geodeta?

Zazwyczaj zawód ten kojarzy nam się z wyznaczeniem granic naszej działki, bowiem geodeta zajmuje się tym najczęściej. To jednak nie jest jedyne zadanie, które spoczywa na jego barkach. Do obowiązków geodety należą:

 • praca na budowie – wchodzi na nią jako pierwszy i schodzi ostatni,
 • dokonywanie pomiarów wysokościowych – przenosi on punkty wysokościowe i sytuacyjne na każdą z kondygnacji,
 • obsługa całej inwestycji pod kątem geodezyjnym,
 • sporządzanie niezbędnej dokumentacji do celów prawnych,
 • wykonanie mapy do celów projektowych oraz różnego rodzaju wytyczenia i inwentaryzacje,
 • rozgraniczanie i rozdzielanie nieruchomości,
 • wykonywanie wyrysów z ewidencji gruntów do ksiąg wieczystych.

W społeczeństwie geodeta jest kojarzony najczęściej z ostatnią z czynności. Specjalista z zakresu geodezji zazwyczaj współpracuje z pracownikami budowy na każdym szczeblu – poczynając od architektów, poprzez kierowników budowy, na szeregowych pracownikach kończąc. Najlepszych geodetów znajdziesz w naszym rankingu.

Czy przy budowie domu konieczne jest skorzystanie z usług geodety?

W trakcie budowy domu, prędzej czy później, trzeba będzie skorzystać z usług geodety. Jest to nie tyle wskazane, co wręcz niezbędne i konieczne. Będziemy potrzebować jego usług przynajmniej na trzech etapach budowy. Przede wszystkim, jego zadaniem będzie przygotowanie mapy do celów projektowych. Do jego obowiązków będzie także należeć wytyczenie budynku na naszej działce i wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej.

Ile kosztują usługi geodety?

Na rynku można spotkać stosunkowo sporo osób świadczących usługi geodezyjne. Wynika to w dużej mierze ze stosunkowo dużego zapotrzebowania na nie. Ceny takich usług są stosunkowo zróżnicowane i zależą od kilku czynników. Co jest kluczowe na ostateczną wycenę, jaką będziemy musieli zapłacić geodecie za wykonaną usługę? Niebagatelny wpływ ma skomplikowanie prac, które musi wykonać specjalista. Musimy liczyć się z wyższą ceną, gdy nasza działka jest wielka, a także posiada trudne ukształtowanie terenu. Będzie to wiązać się z dodatkową pracą dla geodety, za co z pewnością policzy za wykonaną usługę więcej pieniędzy.

Możemy jednak pokusić się o określenie uśrednionych cen za wykonanie usług kartograficznych. Za przygotowanie mapy do celów projektowych geodeta liczy sobie średnio od 1000 do 2000 złotych. Podział działki to z reguły koszt zaczynający się od 2000, a kończący się nawet na 3000 złotych. Za wytyczenie granic budynku przyjdzie nam zapłacić od 1300 do 1700 złotych. Najtańsze jest wznowienie znaków granicznych naszej działki, koszt ten wynosi zaledwie od 300 do 900 złotych.

Geodezyjna inwentaryzacja powykonawcza, którą wykonuje geodeta jest obowiązkowa. Za jej wykonanie specjalista może zażądać od 900 do 1400 złotych za cztery punkty inwentaryzacyjne. Każdy kolejny punkt to koszt rzędu 100-180 złotych. Droższa jest inwentaryzacja przyłącza sieci – w takim przypadku przyjdzie nam zapłacić od 1500 do nawet 1700 złotych.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Geodetów