Studnie głębinowe w Wieliczce

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 411 060 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 887 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Wieliczce

Studnie głębinowe Wieliczka

GEOGW Sp. z o.o. Głębokie Wiercenia

7 opinii

Osoby z GEOGW Sp. z o.o. Głębokie Wiercenia to specjaliści w każdym calu i są gotowi doradzić każdemu Klientowi szukającemu profesjonalisty z dziedziny studniarstwa. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej propozycji - zadzwoń!

Posejdon studnie wiercone - Doskonałe Kopanie Studni Wieliczka

Posejdon studnie wiercone

2 opinie

Starasz się odnaleźć sprawdzonego profesjonalistę z zakresu doskonałego kopania studni z Wieliczki, który pomoże wprowadzić w życie Twoje plany? Firma Posejdon studnie wiercone jest do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

MST-DRILL SP ZOO - Rewelacyjne Studnie Głębinowe w Wieliczce

Rewelacyjne Studnie Głębinowe w Wieliczce

1 opinia

W dalszym ciągu poszukujesz dobrej firmy od studni głębinowych? Skorzystaj z doświadczenia MST-DRILL SP ZOO. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Tylko krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się od razu!

Konrad Speed-Bud - Najlepsze Studnie Głębinowe Wieliczka

Konrad Speed-Bud

32 opinie

Wciąż poszukujesz specjalisty od studni głębinowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Konrad Speed-Bud. Będziesz zadowlony z efektów tej współpracy. Aby otrzymać szczegółową wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Usługi Budowlane MAZBUD - Doskonałej Jakości Studnia Kopana Wieliczka

Usługi Budowlane MAZBUD

1 opinia

Uważasz, że doskonałej jakości studnia kopana to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Usługi Budowlane MAZBUD posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Firma Usługowo Handlowa Wik-Bud - Doskonałe Studniarstwo Wieliczka

Firma Usługowo Handlowa Wik-Bud

7 opinii

Studniarstwo nie ma dla firmy Firma Usługowo Handlowa Wik-Bud żadnych tajemnic. Dzięki ponadprzeciętnemu doświadczeniu są gotowi pomóc każdemu Klientowi. Jeśli chcesz uzyskać wycenę skontaktuj się dziś - warto.

F.H.U. Marcin Kłusek - Doskonałej Jakości Studnie Głębinowe Wieliczka

Doskonałej Jakości Studnie Głębinowe

1 opinia

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od studni głębinowych? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia F.H.U. Marcin Kłusek. Zachęcamy do zadawania pytań.

RR Naprawa Posadzek Przemysłowych Jakub Danek - Doskonałej Jakości Studnia Artezyjska Wieliczka

Doskonałej Jakości Studnia Artezyjska Wieliczka

1 opinia

Zaufaj ekspertom w dziedzinie studni artezyjskiej i zatrudnij RR Naprawa Posadzek Przemysłowych Jakub Danek. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się - warto.

Firma Budowlana Aneta Wilk-Zaleśna - Doskonała Studnia Kopana Wieliczka

Firma Budowlana Aneta Wilk-Zaleśna

1 opinia

Przygotowanie studni kopanej będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Firma Budowlana Aneta Wilk-Zaleśna ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Zarezerwuj termin od razu!

Przemysław Paliński Extol - Profesjonalne Studnie Głębinowe Wieliczka

Profesjonalne Studnie Głębinowe Wieliczka

1 opinia

Właśnie wybierasz rzetelnego profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? Przemysław Paliński Extol jest na to najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nimi od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Najnowsze z 29 zleceń na studnie głębinowe w Wieliczce

Rewelacyjne Budowanie Studni Wieliczka

Jeżeli wykonujesz zlecenia na rewelacyjne budowanie studni w rejonie Małopolskiego i świadczysz usługi z najwyższej półki to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Potrzebuję wykopać studnię", jest gotowy skorzystać z usług Twojej kompetentnej firmy. Określ co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Gorzków

2023-01-24 do 2023-02-01
dodano 7 dni temu

Najwyższej Klasy Budowa Studni Głębinowej Wieliczka

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Biskupice

2023-01-20 do 2023-01-28

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m, Bodzanów

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: Rekreacyjny Wymagania dodatkowe: Potrzebuję okreslenia miejsca wywiercenia wraz z budowa studni , montazem pompy i osprzetu z wyjsciem na ogrod pompa jednofa...

 • Bodzanów

2023-01-12 do 2023-01-20

Zlecę wykonanie studni, Wieliczka

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wieliczka

2022-12-08 do 2022-12-16

Zapytanie o wykopanie studni, Wieliczka

Studniarstwo nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Polegając na wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie kopania studni. Zapoznaj się z treścią zgłoszenia o treści "Zapytanie o wykopanie studni". Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Wieliczka

2022-10-05 do 2022-10-13

Zlecę wykonanie studni, Kłaj

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zlecę wykonanie studni", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Przedzwoń i prześlij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Kłaj

2022-09-25 do 2022-10-03

Budowa Studni Głębinowej

Doprowadź do tego, że budowa studni głębinowej nie będzie dla Zleceniodawcy skomplikowaną kwestią i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony znawca z zakresu budowy studni głębinowej sporządź idealną ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 30m. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dopasowanego Klienta.

 • Wieliczka

2022-08-24 do 2022-09-01

Potrzebuję wykopać studnię, Dobczyce

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Dobczyce

2022-08-25 do 2022-09-02

Profesjonalne Budowanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Gmina dobczyce Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kędzierzynka

2022-08-28 do 2022-09-05

Zlecę wykonanie studni, Dobczyce

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Dobczyce

2022-08-29 do 2022-09-06

Zlecenie na wykonanie studni kopanej, 8m, Kraków

Jeśli jesteś fachowcem z wieloletnim stażem i wykonujesz usługi z zakresu pierwszorzędnego budowania studni zdecyduj się na wykonanie zlecenia, które brzmi - Zlecenie na wykonanie studni kopanej, 8m i zostało napisane przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Określ jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Kraków

2022-07-21 do 2022-07-29

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 20m, Kraków

Chcesz znaleźć Zleceniodawcę jako warty uwagi specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Krakowa. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - sprawdź!

 • Kraków

2023-01-15 do 2023-01-23

Zapytanie o wykopanie studni, Kraków

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Do wykonania studnia głębinowa Kraków Zielonki . Woda do zasilania ogrodu Termin zakupu: do uzgodnienia z ...

 • Kraków

2022-08-17 do 2022-08-25

Zlecę wykonanie studni, Kraków

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Działka Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Kraków

2022-08-04 do 2022-08-12

Profesjonalne Studniarstwo Wieliczka

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 35m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Kraków

2022-08-10 do 2022-08-18

Zlecę wykonanie studni, Kraków

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Działka Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Kraków

2022-07-20 do 2022-07-28

Pierwszorzędne Kopanie Studni Wieliczka

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Goszcza

2022-07-17 do 2022-07-25

Wykonanie studni głębinowej, 100m, Kocmyrzów

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 100m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Odwiert potrzebny do pomy ciepła Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Kocmyrzów

2022-11-20 do 2022-11-28

Szukam ekipy do wykopania studni, Wiśniowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: glębokość do ustalenia Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: - Klient potrzebuje znaleźć wodę i wywiercić studnię oraz wykonać przyłącze do domu jednoro...

 • Wiśniowa

2022-08-09 do 2022-08-17

Zapytanie o wykopanie studni, Węglówka

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj studni: Pogłębienie studni Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Chcę pogłębić i wyczyścić istniejącą studnię Termin zakupu...

 • Węglówka

2022-07-19 do 2022-07-27

Potrzebuję wykopać studnię, Wiśniowa

Spraw, że budowa studni nie będzie dla Klienta tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony pracownik z dziedziny budowy studni sporządź najlepszą ofertę pod zlecenie - Potrzebuję wykopać studnię. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Wiśniowa

2022-07-24 do 2022-08-01

Opłacalna Budowa Studni Wieliczka

Doprowadź do tego, że budowa studni nie będzie dla Klienta zagadką i skorzysta on z oferty Twojej firmy. Jako doświadczony pracownik z zakresu budowy studni stwórz najlepszą ofertę pod zlecenie - Zapotrzebowanie na wykonanie odwiertów wraz ze studnią głębinowa, do 90szt.. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Bochnia

2022-10-07 do 2022-10-15

Zapytanie o wykopanie studni, Droginia

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Szukam wykonawcy studni głębinowej. Do wykonania Studnia wraz z przyłączem, oraz z wszystkimi formalnościam...

 • Droginia

2022-11-05 do 2022-11-13

Zapytanie o wykopanie studni, Myślenice

Dla Zlecającego, który napisał - Zapytanie o wykopanie studni, wybranie dobrej budowy studni głębinowej może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, jednak Twoja firma będzie na pewno w stanie mu pomóc w znalezieniu dobrego rozwiązania. Skontaktuj się i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Myślenice

2022-10-18 do 2022-10-26

Zlecę wykonanie studni, Bęczarka

Spowoduj, że budowa studni głębinowej nie będzie dla Klienta tajemnicą i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako doświadczony konsultant z zakresu budowy studni głębinowej sporządź skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zlecę wykonanie studni. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Bęczarka

2022-07-15 do 2022-07-23

Znakomita Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Wymagania dodatkowe: Studnia ma być na działce ok 70arowej ,miejscowość Jodlownik,najbliższy budynek przy którym mieści się dz...

 • Jodłownik

2022-08-01 do 2022-08-08

Solidne Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Nowy Wiśnicz

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 6m, Zielonki

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 6m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Zielonki

2022-08-29 do 2022-09-06

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 45m, Zielonki

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 45m". Wykonaj usługę pierwszorzędnego budowania studni jako fachowiec w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do wykonania prac z Małopolskiego i sąsiednich powiatów. Jeśli chcesz uzyskać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - warto.

 • Zielonki

2022-07-18 do 2022-07-26

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych