Studnie głębinowe w Poznaniu

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 395 016 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 443 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Poznaniu

Studnie głębinowe Poznań

Wiercenie-Studni

36 opinii

Uważasz, że doskonałej jakości studnia kopana to niełatwy temat? Nic bardziej mylnego - specjaliści z Wiercenie-Studni posłużą radą i znajdą najlepsze rozwiązanie. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Odwierty.eu Spółka akcyjna - Znakomita Studnia Kopana Poznań

Odwierty.eu Spółka akcyjna

29 opinii

Firma Odwierty.eu Spółka akcyjna świadczy swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Poznań i z sąsiednich miast. Zadzwoń, aby otrzymać ofertę - naprawdę warto.

RemBudGeologia - Pierwszorzędna Studnia Kopana Poznań

RemBudGeologia

11 opinii

Zaufaj specjalistom w dziedzinie studni kopanej i zatrudnij RemBudGeologia. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje każdego. Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

HYDROMAR - Świetne Studnie Głębinowe w Poznaniu

Świetne Studnie Głębinowe w Poznaniu

9 opinii

Uwierz specjalistom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij HYDROMAR. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Hydro-serwis Tomasz Buźniak - Najwyższej Klasy Kopanie Studni Poznań

Hydro-serwis Tomasz Buźniak

5 opinii

Powierz usługę kopania studni profesjonalistom z miejscowości Poznań. Podbiją Cię swoimi kompetencjami i doświadczeniem. Na terenie Poznania są w ścisłej czołówce. Umów się na rozmowę już teraz i poznaj ofertę.

Studnie Dolnośląskie - Doskonałej Jakości Studnie Głębinowe Poznań

Doskonałej Jakości Studnie Głębinowe

7 opinii

Jeszcze szukasz dobrej firmy od studni głębinowych? Powierz tę kwestię specjalistom z Studnie Dolnośląskie. Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

EnviGeo Artur Adamczewski - Najlepsze Studnie Głębinowe Poznań

EnviGeo Artur Adamczewski

2 opinie

Jeżeli poszukujesz świetnej jakości wykonywanych usług to specjaliści z EnviGeo Artur Adamczewski perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

GEOQUERCUS ŁUKASZ DĄBKIEWICZ - Rewelacyjne Studnie Wiercone Poznań

Rewelacyjne Studnie Wiercone Poznań

17 opinii

Kusząca cena i solidna realizacja powierzonych zadań to najważniejsze walory przedsiębiorcy, którego specjalnością jest kopanie studni. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

Szukanie wody pod studnie - Profesjonalna Studnia Artezyjska Poznań

Szukanie wody pod studnie

1 opinia

Zaufaj fachowcom w dziedzinie studni artezyjskiej i zatrudnij Szukanie wody pod studnie. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Zarezerwuj termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ASTECHBUD Sp. z o.o. - Staranna Studnia Artezyjska Poznań

ASTECHBUD Sp. z o.o.

33 opinie

Na wypadek jeśli wciąż potrzebujesz profesjonalistów od studni artezyjskiej to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom ASTECHBUD Sp. z o.o.. Poznań i pobliske miasta to teren, na którym koncentrują swoje działania. Poproś o ofertę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 25 zleceń na studnie głębinowe w Poznaniu

Zapytanie o wykopanie studni, Poznań

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Poznań

2023-01-05 do 2023-01-13

Zlecę wykonanie studni, Poznań

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Domek na ROD Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Poznań

2022-12-19 do 2022-12-27

Fantastyczne Budowanie Studni Poznań

Nie trać energii i wybierz zlecenie na fantastyczne budowanie studni z miejscowościPoznań. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Poznań

2022-11-12 do 2022-11-20

Kopanie Studni Poznań

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 18m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Zależy mi na niskiej dewastacji ogrodu. Mała działka, istniejące zabudowy i rośliny. Do studni potrzebuje wykop pod pi...

 • Poznań

2022-11-03 do 2022-11-11

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 9m, Poznań

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od kilku lat, głównie na obszarze miejscowości Poznań, ale także pobliskich miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaproponuj termin!

 • Poznań

2022-10-30 do 2022-10-31

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 7m, Poznań

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 7m Umiejscowienie studni: Odwodnienie Wymagania dodatkowe: Szukam firmy do wiercenia studni średnica 60 do 80cm głębokość studni 7m. Studnia ma służyć jako studnia drenażowa. Termin z...

 • Poznań

2022-09-29 do 2022-10-07

Fantastyczne Budowanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 15m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Poznań

2022-09-19 do 2022-09-23

Perfekcyjne Kopanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Poznań

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapytanie o wykopanie studni, Poznań

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Obiekt Hotelarski Wymagania dodatkowe: Dzień dobry, poszukuje firmy/specjalisty do wykonania studni głębinowej celem pozyskania wody do podlewania...

 • Poznań

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 90m, Poznań

Dla Klienta, który nadesłał zlecenie o treści - Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 90m, dotarcie do najwyższej klasy budowy studni głębinowej może być trudne, ale Ty będziesz na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu właściwego produktu. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Poznań

2022-08-31 do 2022-09-08

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 20m, Poznań

Jeśli Studniarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to ten Klient jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie kopania studni. Już teraz skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Poznań

2022-08-27 do 2022-09-04

Budowanie Studni

Jeśli Studniarstwo nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest dla Ciebie. Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie budowania studni. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Poznań

2022-08-12 do 2022-08-20

Szukam firmy do wykonania studni głębinowej, 10m, Poznań

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od lat, głównie na obszarze miejscowości Poznań, ale także pobliskich miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zapytaj o szczegóły zlecenia, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co możesz zaoferować.

 • Poznań

2022-08-11 do 2022-08-19

Zapytanie o wykopanie studni, Chyby/kolo Poznania

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: jako drugie zrodlo wody Termin zakupu: Klient nie wie...

 • chyby/kolo poznania

2022-07-29 do 2022-08-06

Zapytanie o wykopanie studni, Poznań

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Zlecę wywiercenie studni na potrzeby podlewania ogródka. Lokalizacja - Poznań Piątkowo. Kiepski dostęp do o...

 • Poznań

2022-07-20 do 2022-07-28

Pierwszorzędne Kopanie Studni

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny zaufania specjalista z zakresu pierwszorzędnego kopania studni? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Ofertę możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Luboń

2022-10-17 do 2022-10-25

Tania Budowa Studni Poznań

Chcesz znaleźć zlecenie do wykonania jako warty uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla tego Klienta z Wielkopolskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Luboń

2022-08-26 do 2022-09-03

Szukam ekipy do wykopania studni, Dąbrowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Dąbrowa

2023-01-20 do 2023-01-28
dodano 8 dni temu

Najlepsze Budowanie Studni

Zleceniodawca napisał "Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 15m". Przyjmij zadanie najlepszego budowania studni jako specjalista w tej dziedzinie. Zawiadom o gotowości do podjęcia działalności z okolic Wielkopolskiego i sąsiednich powiatów. Więcej informacji prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Gruszczyn

2022-08-03 do 2022-08-11

Zapytanie o wykopanie studni, Swarzędz

Jeżeli wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy budowanie studni w rejonie Wielkopolskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zapytanie o wykopanie studni", jest gotowy wybrać ofertę Twojej fachowej firmy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem.

 • Swarzędz

2022-08-10 do 2022-08-18

Wykonanie studni głębinowej, 20m, Swarzędz

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: działka -altana Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Swarzędz

2022-07-24 do 2022-08-01

Perfekcyjne Budowanie Studni

W przypadku, gdy realizujesz zlecenia na perfekcyjne budowanie studni w rejonie Wielkopolskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to znalazłeś dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Potrzebuję wykopać studnię", jest gotowy powierzyć zlecone prace specjalistom z Twojej doświadczonej firmy. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Swarzędz

2022-08-07 do 2022-08-15

Zlecę wykonanie studni głębinowej, 20m, Owińska

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Owińska

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m, Daszewice

Zleceniodawca napisał zgłoszenie brzmiące "Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie studni głębinowej wykonaj powierzone zadanie i przyjmij zlecenie. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - nie pożałujesz.

 • Daszewice

2022-07-29 do 2022-08-06

Budowanie Studni

Klient napisał "Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 26m". Przyjmij usługę doskonałego budowania studni jako profesjonalista w tej branży. Zadeklaruj gotowość do podjęcia prac z okolic Wielkopolskiego i przyległych powiatów. Jeszcze dzisiaj zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Bugaj

2023-01-11 do 2023-01-19

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych