Studnie głębinowe w Lesznie

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 119 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 548 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Lesznie

Studnie głębinowe Leszno

Wysokiej Klasy Kopanie Studni

4 opinie

Starasz się odnaleźć dobrego fachowca z zakresu wysokiej klasy kopania studni z Leszna do realizacji zaplanowanych działań? Firma F.U.P.H Karol Płaczek jest gotowa Ci pomóc. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może zaoferować.

P.H.U. Mirosław Alszkiewicz - Solidne Studniarstwo Leszno

Solidne Studniarstwo

1 opinia

Oferuje usługi z zakresu studniarstwa od lat, głównie na obszarze Leszna, ale także okolicznych powiatów. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

Tomasz - Doskonałe Studnie Głębinowe Leszno

Tomasz

1 opinia

Jeśli szukasz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Tomasz perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

Firma usługowa Star-Net - Najlepsze Studnie Głębinowe Leszno

Najlepsze Studnie Głębinowe

Poszukujesz specjalisty od studni głębinowych? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Firma usługowa Star-Net. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

PB NOWAK - Wysokiej Klasy Wiercenie Studni Głębinowej Leszno

Wysokiej Klasy Wiercenie Studni Głębinowej Leszno

Po prostu zleć usługę wiercenia studni głębinowej fachowcom firmy PB NOWAK z miejscowości Leszno. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. Na terenie Leszna są w ścisłej czołówce. Żeby poznać ofertę skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

Sat Tech - Znakomite Studnie Głębinowe Leszno

Znakomite Studnie Głębinowe

Zaufaj fachowcom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij Sat Tech. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Już nie czekaj i zadzwoń od razu - na pewno będziesz zadowolony!

De FuFu - Świetne Studnie Głębinowe Leszno

Świetne Studnie Głębinowe Leszno

Planujesz wybrać godnego zaufania profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? De FuFu z Leszna będzie najszybszą drogą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie pożałujesz.

Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe , DOMINO 2, - Pierwszorzędne Wiercenie Studni Głębinowej w Lesznie

Pierwszorzędne Wiercenie Studni Głębinowej w Lesznie

W przypadku, gdy potrzebujesz wysokiej klasy kopania studni w rejonie Leszna i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to zaufaj doświadczeniu Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe DOMINO 2. Określ na czym Ci zależy i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usuwanie Eternitu Azbestu - Świetna Studnia Artezyjska Leszno

Usuwanie Eternitu Azbestu

Zaufaj specjalistom w dziedzinie studni artezyjskiej i zatrudnij Usuwanie Eternitu Azbestu. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Zadzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania.

Em-Promo Agencja Interaktywna - Porządne Studnie Głębinowe Leszno

Em-Promo Agencja Interaktywna

Przygotowanie studni głębinowych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. Em-Promo Agencja Interaktywna ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Najnowsze z 28 zleceń na studnie głębinowe w Lesznie

Budowa Studni Głębinowej Leszno

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Leszno

2022-12-05 do 2022-12-13

Pierwszorzędna Budowa Studni Leszno

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Ogród Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Leszno

2022-11-11 do 2022-11-19

Studniarstwo Leszno

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Leszno

2022-11-02 do 2022-11-10

Potrzebuję wykopać studnię, Długie Stare

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Interesuje mnie wywiercenie studni oraz zabezpieczenie jej przed osypywaniem. Termin zakupu: w ciągu 3 mie...

 • Długie stare

2022-09-21 do 2022-09-29

Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 10m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Leszno

2022-08-20 do 2022-08-28

Budowa Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: wąski wjazd Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Leszno

2022-08-12 do 2022-08-20

Studnia Głębinowa Leszno

Wykonanie studni głębinowej dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zlecę wykonanie studni głębinowej, 50m. Odpowiedz na nie jako fachowiec mający doświadczenie w branży, które zachwyci najbardziej wymagających. Wybierz numer, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Leszno

2022-07-26 do 2022-08-03

Porządna Studnia Głębinowa

Wykonanie studni głębinowej dla tego Klienta będzie banalnie łatwe. Zapytanie ma treść - Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 13m. Odpowiedz na nie jako ekspert mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Dodatkowe informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Leszno

2022-07-24 do 2022-08-01

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 9m, Wschowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 9m Umiejscowienie studni: szkoła Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wschowa

2022-07-27 do 2022-08-04

Zlecę wykonanie studni, Włoszakowice

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Nawadnianie ogrodu Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Włoszakowice

2022-07-20 do 2022-07-28

Studniarstwo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Ogród działkowy Wymagania dodatkowe: Odwiert głębinowy Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Góra

2022-08-14 do 2022-08-22

Rewelacyjne Budowanie Studni Leszno

Jeśli konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych prac to Twoje najważniejsze atuty jako eksperta od budowania studni to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 30m. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kościan

2022-08-15 do 2022-08-23

Kopanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Jaki bylby okres oczekiwania oraz cena za 1m? Pozdrawiam Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Krzepielów

2022-07-28 do 2022-08-05

Kopanie Studni

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Puszczykowo

2022-09-26 do 2022-10-04

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 50m, Gostyń

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 50m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gostyń

2022-07-15 do 2022-07-23

Wyjątkowe Kopanie Studni

Poszukujesz pracy jako fachowiec od wyjątkowego kopania studni w miejscowości Głogów lub w rejonie powiatu? Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Głogów

2022-08-31 do 2022-09-08

Solidne Kopanie Studni

Masz zamiar wykonać zlecenie na kopanie studni, a nie masz Klienta? Odpowiedź na zlecenie o treści Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 25m to doskonały wybór. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Głogów

2022-07-21 do 2022-07-29

Najlepsze Kopanie Studni

Jeśli Studniarstwo nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic to to ogłoszenie jest właśnie dla Twojej firmy. Bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie kopania studni. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Głogów

2022-07-26 do 2022-08-03

Studnia Głębinowa

Jeżeli nadal jako profesjonalista od studni głębinowej szukasz zleceń to poznaj szczegóły zlecenia o treści - Zapytanie o wykopanie studni. Prowadząc działalność jako doświadczony przedsiębiorca z rejonu Lubuskiego bez wątpienia uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Przez to, że spełniasz wymagania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Konotop

2022-07-24 do 2022-08-01

Idealna Budowa Studni

Klient poszukuje doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 15m. To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Serby

2022-08-24 do 2022-09-01

Profesjonalne Budowanie Studni

Starasz się odnaleźć zlecenia jako godny zaufania fachowiec z zakresu profesjonalnego budowania studni z Twojego rejonu? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści "XYZ". Żeby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Czerna

2022-08-02 do 2022-08-10

Najwyższej Klasy Budowa Studni Głębinowej

Jako specjalista zaproponuj doskonałą ofertę budowy studni głębinowej. Masz na swoim koncie wiele pozytywnych opinii od Klientów, którzy poświadczyli o Twoim dużym doświadczeniu. Na pewno zapytanie o treści "Zlecę wykonanie studni" jest stworzone dla Ciebie. Złóż dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej.

 • Brodnica

2022-11-07 do 2022-11-15

Szukam ekipy do wykopania studni, Wolsztyn

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wolsztyn

2022-08-16 do 2022-08-24

Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 12m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Śrem

2023-01-15 do 2023-01-23

Świetna Budowa Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Dzień Dobry, Proszę o ofertę wykonania studni głębinowej na działce w Strykowie (pow. Poznański, gm. Stęsze...

 • Strykowo

2022-07-13 do 2022-07-21

Fantastyczne Budowanie Studni

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Grodzisk Wielkopolski

2022-11-27 do 2022-12-05

Tania Budowa Studni Głębinowej

Ten Klient chcąc znaleźć najlepszą propozycję budowy studni głębinowej powinien natknąć się na Twoją Firmę, która jest najwyższej próby. Po prostu przeczytaj dokładnie zapytanie - Szukam ekipy do wykopania studni. Dłużej nie trać czasu i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Grodzisk Wielkopolski

2022-08-23 do 2022-08-31

Rewelacyjna Studnia Głębinowa

Ten Klient jeszcze potrzebuje specjalisty od studni głębinowej. Napisał zlecenie o treści - Zlecę wykonanie studni głębinowej, 17m, chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Obora

2022-08-16 do 2022-08-17

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych