Studnie głębinowe w Gnieźnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Studni Głębinowych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 392 466 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 323 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Studnia głębinowa to przydomowa konstrukcja, która może być głównym lub dodatkowym źródłem wody. Jest to szczególnie użyteczne rozwiązanie w sytuacji, gdy na danej działce budowlanej nie ma możliwości podłączenia się do instalacji wodociągowej. Czy warto inwestować w takie rozwiązanie? Czym kierować się przy wyborze koncepcji studni oraz na jaką opcję należy się zdecydować? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące studni głębinowych. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę w tej dziedzinie - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Oprócz tego woda ze studni głębinowej może zostać wykorzystana także jako źródło uzupełniające. Używa się jej wówczas do takich działań jak na przykład podlewanie trawnika czy ogrodu.

Studnia głębinowa ma najczęściej formę pionowej konstrukcji, która jest doprowadzona do podziemnego ujęcia wodnego. Znajdująca się pod powierzchnią ziemi woda jest stamtąd pobierana i dostarczana na powierzchnię. Czerpanie wody umożliwia pompa do studni głębinowej.

Jeżeli chodzi o głębokość studni głębinowej, to może ona wynieść — w zależności od ukształtowania danego terenu itd. — od kilkunastu do nawet siedemdziesięciu-osiemdziesięciu metrów.

Studnia głębinowa to dobra inwestycja. Czerpanie wody spod ziemi okazuje się w długiej perspektywie tańsze w porównaniu z tradycyjną instalacją wodociągową. Jest to ważny, ale nie jedyny powód, dla którego studnia głębinowa to rozwiązanie, które cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Trzeba pamiętać także o tym, że czasem jakość pozyskanej w ten sposób wody jest wyższa, niż ma to miejsce w przypadku cieczy pozyskiwanej z instalacji wodociągowych (oczywiście, należy wcześniej tę jakość sprawdzić).

Studnia głębinowa nie jest szczególnie skomplikowaną konstrukcją budowlaną. Taki stan rzeczy nie zmienia jednak faktu, że do realizacji tego przedsięwzięcia niezbędne jest skorzystanie z profesjonalnej firmy. Kierownik budowy przy wykonywaniu studni głębinowej pokieruje działaniami takimi jak:

 • prace ziemne, czyli wykopy w celu uzyskania dostępu do podziemnych wód,
 • wybór niezbędnych materiałów do przygotowania konstrukcji głębinowej; realizacją prac w tym zakresie powinna zająć się wyspecjalizowana firma zewnętrzna, która wykorzystuje podczas codziennej działalności materiały z niezbędnymi certyfikatami i atestami,
 • opracowanie projektu od strony hydraulicznej.

Do budowy studni głębinowej najlepiej wybrać doświadczonych specjalistów. Jeśli nie wiesz, gdzie takich znaleźć, wejdź na nasz ranking najlepszych firm zajmujących się wierceniem studni głębinowych. Na naszej stronie znajdziesz oferty doświadczonych ekip oraz dowiesz się, jakie są stawki za tego typu usługi.

Czytaj dalej, aby poznać odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące wiercenia studni głębinowych.

Ranking najlepszych specjalistów od studni głębinowych w Gnieźnie

Studnie głębinowe Gniezno

Doskonałe Studnie Głębinowe w Gnieźnie

16 opinii

Zaufaj ekspertom w dziedzinie studni głębinowych i zatrudnij BOHR Geotechnika S.C. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci najbardziej wymagających. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

KBR Invest sp. z o.o. - Wysokiej Klasy Wiercenie Studni Głębinowej Gniezno

KBR Invest sp. z o.o.

19 opinii

Z czystym sumieniem powierz zadanie wysokiej klasy wiercenia studni głębinowej profesjonalistom z firmy KBR Invest sp. z o.o.. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Gniezna i przyległych miast. Ustal pasujący termin już teraz!

Sławomir Grochowalski PHU - Wyjątkowe Wiercenie Studni Głębinowej Gniezno

Sławomir Grochowalski PHU

6 opinii

Starasz się odnaleźć godnego uwagi specjalistę z zakresu wyjątkowego wiercenia studni głębinowej z Twojego rejonu, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Sławomir Grochowalski PHU jest Twoim rozwiązaniem. Zarezerwuj termin od razu!

Ar-tor - Najlepsze Studnie Głębinowe Gniezno

Najlepsze Studnie Głębinowe Gniezno

1 opinia

Wciąż szukasz profesjonalistów od studni głębinowych? Wykorzystaj doświadczenie Ar-tor. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - skontaktuj się i sprawdź.

Falbank - Solidna Studnia Kopana Gniezno

Solidna Studnia Kopana

1 opinia

Jeśli szukasz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Falbank perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Realizują oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

MAWOR - Porządne Studnie Głębinowe Gniezno

MAWOR

1 opinia

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu potrzebujesz profesjonalistów od studni głębinowych to wykorzystaj kompetencje MAWOR. Gniezno to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Już teraz określ czego potrzebujesz, aby otrzymać dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

PAWHAUS - Profesjonalne Wiercenie Studni Głębinowej Gniezno

Profesjonalne Wiercenie Studni Głębinowej Gniezno

3 opinie

Oddaj sprawę we właściwe ręce i zleć twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii wiercenia studni głębinowej. Wybierz ich numer, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Werbo - Pierwszorzędne Wiercenie Studni Głębinowej Gniezno

Pierwszorzędne Wiercenie Studni Głębinowej

1 opinia

Wybierz tę firmę jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do pierwszorzędnego wiercenia studni głębinowej w miejscowości Gniezno lub okolicy. Już teraz skontaktuj się z nimi i poznaj ofertę.

Trustinvest Sp. z o.o. - Znakomita Studnia Artezyjska Gniezno

Trustinvest Sp. z o.o.

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie studni artezyjskiej i zatrudnij Trustinvest Sp. z o.o.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci każdego. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

ENERGO-KOP SŁAWOMIR SIWIAK - Rewelacyjne Kopanie Studni Gniezno

Rewelacyjne Kopanie Studni

Zleć prace dotyczące kopania studni ekspertom z miejscowości Gniezno. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Gniezna nie mają sobie równych. Zapytaj o wycenę już teraz i sprawdź co firma może Ci zaproponować.

Najnowsze z 28 zleceń na studnie głębinowe w Gnieźnie

Szukam ekipy do wykopania studni, Niechanowo

Rodzaj studni: do uzgodnienia Głębokość studni: 30m Umiejscowienie studni: Gospodarstwo rolne Wymagania dodatkowe: Poszukuję firmy która pogłębi już istniejącą studnię Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Niechanowo

2023-01-09 do 2023-01-17

Zapytanie o wykopanie studni, Wymysłowo

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od kilku lat, głównie na obszarze miejscowości Wielkopolskie, ale także pobliskich miast możesz wysłać ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Zaproponuj termin!

 • Wymysłowo

2023-01-05 do 2023-01-13

Zlecę wykonanie studni, Gniezno

Starasz się odnaleźć zlecenie do wykonania jako godny uwagi partner biznesowy? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Przedłóż ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt jak najszybciej.

 • Gniezno

2022-11-11 do 2022-11-19

Kopanie Studni Gniezno

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 15m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Lednogóra

2022-10-22 do 2022-10-30

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 10m, Jaworowo

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 10m". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie studni głębinowej daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim, aby wysłać szczegółową wycenę.

 • Jaworowo

2022-08-24 do 2022-09-01

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 3m, Wierzyce

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 3m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Woda na około 2,5-3m Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wierzyce

2022-08-03 do 2022-08-11

Tania Budowa Studni Głębinowej Gniezno

Rodzaj studni: abisyńska Głębokość studni: 5m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Lustro wody około 2.5 m Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Wierzyce

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecenie na wykonanie studni kopanej, 3m, Starczanowo

Rodzaj studni: kopana Głębokość studni: 3m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: 5 kręgów jest już wkopanych - chodzi o podkopanie studni od środka tak aby dołożyć jeszcze 2 kręgi. Średnica studni 1m. T...

 • Starczanowo

2022-09-27 do 2022-10-05

Fantastyczne Budowanie Studni Gniezno

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 80m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Września

2022-11-05 do 2022-11-13

Perfekcyjne Studniarstwo Gniezno

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od kilkunastu lat, zwłaszcza na obszarze Wrześni, ale także pobliskich powiatów możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Września

2022-07-19 do 2022-07-27

Dam zlecenie na wykopanie studni, Skałowo

Wybierz prace dotyczące solidnego kopania studni od wiarygodnych Zleceniodawców zainteresowanych daniem pracy w miejscowości Wielkopolskie lub sąsiednim mieście. Dzięki temu, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, jesteś świetnym wyborem.

 • Skałowo

2023-01-17 do 2023-01-25

Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 50m, Kostrzyn

Dla Zlecającego, który pisze - Potrzebuję firmy do wykonania studni głębinowej, 50m, dotarcie do świetnej budowy studni głębinowej może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Twoja firma będzie na sto procent w stanie mu pomóc w znalezieniu adekwatnego rozwiązania. Żeby poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

 • Kostrzyn

2022-08-21 do 2022-08-29

Wykonanie studni głębinowej, 20m, Wieniec

Ten Zleceniodawca, który jeszcze nie znalazł budowy studni głębinowej, mimo że szuka od sam nie wiesz jak dawna, napisał nam zlecenie o treści - Wykonanie studni głębinowej, 20m. To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zlecającego. Już teraz zadzwoń do niego.

 • Wieniec

2022-08-23 do 2022-08-31

Potrzebuję wykopać studnię, Chłapowo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Domek holenderski Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Chłapowo

2022-11-04 do 2022-11-12

Zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 20m, Mogilno

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: Działka bez bierzacej wody Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Mogilno

2022-10-22 do 2022-10-30

Dam zlecenie na wykopanie studni, Skoki

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: Domek letniskowy Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Skoki

2022-07-25 do 2022-08-02

Idealna Budowa Studni Gniezno

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 15m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Wymagania dodatkowe: lokalizacja: Gruszczyn k/Poznania Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gruszczyn

2022-08-03 do 2022-08-11

Zlecę wykonanie studni, Słupca

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Słupca

2022-08-19 do 2022-08-27

Zapytanie o wykopanie studni, Swarzędz

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu 3 miesięcy...

 • Swarzędz

2022-08-10 do 2022-08-18

Wykonanie studni głębinowej, 20m, Swarzędz

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: działka -altana Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Swarzędz

2022-07-24 do 2022-08-01

Potrzebuję wykopać studnię, Swarzędz

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: do uzgodnienia z Wykonawcą...

 • Swarzędz

2022-08-07 do 2022-08-15

Profesjonalne Studniarstwo

Warto by było poznać szczegóły tego zlecenia jeśli Twoja firma została utworzona z pasji do studniarstwa i oferuje profesjonalne budowanie studni na terenie miejscowości Wielkopolskie, a także okolicznych miast i powiatów. Przedstaw wyjątkową ofertę temu Klientowi - skontaktuj się niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Pętkowo

2022-07-22 do 2022-07-30

Dam zlecenie na wykopanie studni, Runowo

Oferując usługi z zakresu studniarstwa od lat, szczególnie na obszarze Wielkopolskiego, ale także pobliskich miast możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Runowo

2022-08-10 do 2022-08-18

Dam zlecenie na wykonanie studni głębinowej, 26m, Bugaj

Daj znać Klientowi, że równie dobrej propozycji budowy studni głębinowej szybko nie znajdzie w miejscowości Wielkopolskie i okolicy, więc jeśli poszukuje taniej budowy studni głębinowej to bez zbędnej zwłoki powinien poznać Twoją Firmę. Przez to, że spełniasz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Bugaj

2023-01-11 do 2023-01-19

Studnia Głębinowa

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 20m Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: Klient nie wie...

 • Owińska

2022-08-09 do 2022-08-17

Zlecę wykonanie studni, Żnin

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: Klient nie wie Umiejscowienie studni: dom jednorodzinny Termin zakupu: w ciągu miesiąca...

 • Żnin

2022-10-10 do 2022-10-18

Szukam ekipy do wykopania studni, Wągrowiec

Studniarstwo nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Opierając się na ponadprzeciętnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi w zakresie budowania studni. Przeanalizuj szczegóły zapytania o treści "Szukam ekipy do wykopania studni". Zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Wągrowiec

2022-09-17 do 2022-09-25

Zapytanie o wykonanie studni głębinowej, 140m, Łęgowo

Rodzaj studni: głębinowa Głębokość studni: 140m Umiejscowienie studni: budynek gospodarczy Wymagania dodatkowe: Studnia na terenie gospodarstwa rolniczego do użytku domowego . Nie podlewania Termin zakupu: do uzgodnienia z Wyk...

 • Łęgowo

2022-10-27 do 2022-11-04

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Studni Głębinowych

Najczęstsze pytania o strudniach głebinowych

Jaki jest koszt wykopania studni głębinowej?

Koszt wykopania studni głębinowej jest uzależniony od wielu czynników takich jak głębokość i metoda odwiertu oraz szerokość studni. Koszty różnią się również w zależności od regionu i firmy wykonującej usługę. Przeciętny koszt wiercenia studni głębinowej wynosi ok. 250-320 złotych za każdy metr.

Oprócz tego należy pamiętać także o kosztach związanych z zakupem niezbędnych urządzeń — rozumie się przez to między innymi pompę głębinową oraz zbiornik hydroforowy.

Jak wybrać najlepszą firmę do wiercenia studni głębinowej?

Aby znaleźć firmę, która zagwarantuje profesjonalną usługę wysokiej jakości, należy przede wszystkim przeanalizować opinie znalezione na temat danej firmy w Internecie. Do zbierania informacji i opinii na temat różnych firm polecamy zwłaszcza nasz Ranking Najlepszych Specjalistów. Wszelkie referencje dotychczasowych klientów mogą okazać się bezcenne. Jeśli dodatkowo znasz osobę, która w przeszłości skorzystała z oferty danego usługodawcy, tym lepiej. Informacje pozyskane z pierwszej ręki to znacznie bardziej wiarygodne źródło w porównaniu z anonimowymi opiniami użytkowników.

Oprócz tego warto zasugerować się także poziomem cen ustalonych przez firmę (podejrzenia może budzić zarówno zbyt wysoka, jak i zbyt niska cena) oraz poziomem doświadczenia.

Jak wygląda wiercenie studni głębinowej?

Wiercenie studni głębinowej to praca, której wykonaniem zajmuje się profesjonalna firma zewnętrzna. Po wwierceniu się w ziemię umieszcza się dwie rury. Jedna z nich zostaje wyposażona w przyłącze wodne oraz zawór odcinający (jest to tzw. rura osłonowa). Druga natomiast (rura filtracyjna) jest montowana w taki sposób, by bezpośrednio wnikać w źródło podziemnej wody.

Jak zdobyć pozwolenie na wiercenie studni głębinowej?

Zgodnie z obecnie obowiązującymi przepisami wiercenie studni głębinowej to działanie, które wymaga pozwolenia. Zezwolenie to jest konieczne w sytuacji, gdy dana studnia ma głębokość przekraczającą trzydzieści metrów oraz dobową wydajność na poziomie wyższym niż pięć metrów sześciennych. Do wniosku w tej sprawie należy dołączyć niezbędną dokumentację geologiczną oraz dokument potwierdzający prawo wnioskodawcy do zarządzania daną nieruchomością w celach budowlanych. Z kolei w sytuacji, gdy studnia jest płytsza i ma mniejszą wydajność, wystarczy jedynie powiadomić organy administracyjne o zamiarze wykonania takiej studni.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Studni Głębinowych