Fundamenty w Gnieźnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Fundamentów z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 553 627 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
639 990 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Początkowym etapem każdej budowy jest „stan zero”, w trakcie którego prowadzone są prace ziemne oraz wykonywane fundamenty. To niezwykle istotna część całej budowy, ponieważ ewentualne błędy popełnione podczas tych prac rzutować będą w kolejnych etapach. Jak powinno wyglądać prawidłowe wykonanie fundamentów oraz na co należy zwrócić szczególną uwagę w trakcie ich budowy? - przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące fundamentów. Chcesz wybrać najlepszego specjalistę? - sprawdź nasz ranking najlepszych firm.

Przed przystąpieniem do budowy domu lub innego obiektu, należy zgromadzić pokaźną dokumentację, w tym mapy i pozwolenia. Jednym z najważniejszych dokumentów jest projekt budowy, na podstawie którego odbywa się całość prac. Możemy zdecydować się na zakup gotowego projektu lub wybrać projekt indywidualny. Po otrzymaniu pozwolenia na budowę rozpoczyna się pierwsza faza prac: budowę fundamentów.

W pierwszej kolejności, na działce musi pojawić się geodeta, który dokonuje wytyczenia budynku. Prace geodezyjne są bardzo ważnym etapem i należy przeprowadzić je z należytą dokładnością i precyzją. Uprawniony geodeta wytyczy osie budynku oraz wskaże rzędne, które będą stanowiły punkt zero – miejsce odniesienia co do głębokości osadzenia budynku w ziemi. Po wytyczeniu budynku, ekipa budowlana może przystąpić do budowy fundamentów.

Rozpoczynającym etapem przy rozpoczęciu działania na placu budowy są prace ziemne, które rozpoczynają się od wykopu. Wykop możemy zlecić operatowi koparki lub firmie budowlanej, która wykonuje fundamenty. Najpierw operator koparki zbiera humus, czyli pierwszą warstwę ziemi, a następnie wykonuje wykop pod ławy fundamentowe. Podczas prac ziemnych, ekipa przygotowuje szalunki, dzięki którym fundamenty uzyskają właściwy kształt. Najczęściej odbywa się to za pomocą deskowania.

W kolejnym etapie odbywa się zbrojenie fundamentów, wykonywane z drutów o szerokości od 6 do nawet 16 mm, połączonych ze sobą strzemionami. W wykopie należy wylać niewielką warstwę chudego betonu, na który umieszczamy zbrojenie. Następnie całość zalewamy betonem B-20 lub B-25. Warto pamiętać, że zbrojenie i zalanie fundamentów zawsze odbywa się pod czujnym okiem kierownika budowy.

Ławy fundamentowe zabezpiecza się przed wilgocią układając na nich papę lub folię. Prawidłowa izolacja fundamentów zabezpiecza przed podciągnięciem wilgoci w ściany nośne budynku. Na zaizolowanym podłożu można rozpocząć budowę ścian fundamentowych, które wykonuje się z gotowych bloczków. Ostatni etap prac to ocieplenie fundamentów. Jak wybrać styropian na fundamenty? Przede wszystkim należy wybrać produkt odporny na ściskanie oraz dobrej izolacyjności termicznej. W zależności od poziomu wód gruntowych, możemy wybrać styropian ESP dla fundamentów, styropian aqua, lub styrodur. W projekcie budowy znajdziemy informacje o grubości izolacji.

Po wykonaniu fundamentów, wykop możemy zasypiać zagęszczonym piaskiem, a następnie wylać warstwę chudego betonu. W ten sposób zakończymy w całości stan zero i możemy przystąpić do murowania ścian.

Ranking najlepszych specjalistów od fundamentów w Gnieźnie

Fundamenty Gniezno

RBUD Przemysław Różycki

8 opinii

Potrzebujesz profesjonalistów od fundamentu? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry RBUD Przemysław Różycki. Będziesz się cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj wstępną ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Mał-Bud Kinga Małecka - Perfekcyjne Fundamenty Pod Dom Gniezno

Mał-Bud Kinga Małecka

7 opinii

Chcesz znaleźć wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Mał-Bud Kinga Małecka z Gniezna będzie najszybszą drogą. Zadzwoń i otrzymaj ofertę, która przypadnie Ci do gustu.

Zakład budowlany Dub-Bud Zbigniew Dubiak - Najlepsza Izolacja Fundamentów Gniezno

Zakład budowlany Dub-Bud Zbigniew Dubiak

6 opinii

Z czystym sumieniem powierz usługę najlepszej izolacji fundamentów profesjonalistom z firmy Zakład budowlany Dub-Bud Zbigniew Dubiak. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Gniezna i okolicznych powiatów. Nie trać czasu - skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Perfect Łukasz Łukomski - Wyjątkowa Izolacja Fundamentów w Gnieźnie

Wyjątkowa Izolacja Fundamentów w Gnieźnie

1 opinia

Perfect Łukasz Łukomski oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Gniezno i okolic. Jeszcze dziś umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać szczegółową wycenę.

PROFIDOM Firma ogólnobudowlana Daniel Bubacz - Świetna Płyta Fundamentowa Gniezno

PROFIDOM Firma ogólnobudowlana Daniel Bubacz

11 opinii

Wykonanie płyty fundamentowej będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. PROFIDOM Firma ogólnobudowlana Daniel Bubacz ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Nie zwlekaj - przedzwoń i otrzymaj ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

KRISMAL Krzysztof Bąkowski - Staranne Fundamenty Gniezno

Staranne Fundamenty

6 opinii

Zrealizowanie fundamentów będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych fachowców. KRISMAL Krzysztof Bąkowski ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

Usługi ogólnobudowlane Mar Bud - Perfekcyjne Wzmacnianie Fundamentów Gniezno

Usługi ogólnobudowlane Mar Bud

3 opinie

Uważasz, że perfekcyjne wzmacnianie fundamentów to trudny temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z Usługi ogólnobudowlane Mar Bud poradzą Ci i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - naprawdę warto.

PHU ROM-BUD Construction - Pierwszorzędna Izolacja Fundamentów Gniezno

Pierwszorzędna Izolacja Fundamentów

8 opinii

Chesz znaleźć godnego zaufania specjalistę z zakresu pierwszorzędnej izolacji fundamentów, dzięki któremu szybko zrealizujesz swoje cele? Firma PHU ROM-BUD Construction jest do Twojej dyspozycji. Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

PUH AGRI - ADRI - Perfekcyjna Izolacja Fundamentów Gniezno

Perfekcyjna Izolacja Fundamentów Gniezno

11 opinii

Zleć prace dotyczące izolacji fundamentów ekspertom z miejscowości Gniezno. Przekonają Cię swoim zaangażowaniem i fachowością. Na terenie Gniezna są w ścisłej czołówce. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

HIERONIM LISIECKI HIT-BUD - Świetny Fundament Gniezno

Świetny Fundament Gniezno

1 opinia

Zaufaj ekspertom w dziedzinie fundamentu i zatrudnij HIERONIM LISIECKI HIT-BUD. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zachwyci wszystkich. Podejmij decyzję bez zwłoki - zadzwoń i otrzymaj wstępną ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

Najnowsze z 39 zleceń na fundamenty w Gnieźnie

Tanie Usługi Wykonania Fundamentów Gniezno

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 201-300m² Informacje dodatkowe: Powierzchnia płyty wg. projektu 205m2. Proszę o wycenę płyty fundamentowej na XPS 30c...

 • Gniezno

2024-04-16 do 2024-04-24
dodano 3 dni temu

Solidne Usługi Wykonania Fundamentów

Szukane są solidne usługi wykonania fundamentów w dobrej cenie. Zlecenie ma treść - Zlecenie na wykonanie fundamentów, 71-100m². Jako firma od lat działająca w branży, mająca wykwalifikowanych fachowców do realizacji zleceń z dziedziny fundamentów, poznaj szczegóły zlecenia. Zaproponuj termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Pławce

2024-04-15 do 2024-04-23
dodano 4 dni temu

Staranne Usługi Wykonania Fundamentów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Trzemeszno

2024-04-13 do 2024-04-21
dodano 6 dni temu

Wysokiej Klasy Wykonanie Fundamentów Gniezno

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: garaż lub budynek gospodarczy Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: do 35m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Trzemeszno

2024-04-11 do 2024-04-19
dodano 8 dni temu

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m², Gniezno

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Gniezno

2024-04-10 do 2024-04-18

Zapotrzebowanie na fundamenty, 101-150m², Kłecko

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące najlepszego wykonania fundamentów od wiarygodnych Zleceniodawców zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Wielkopolskie lub sąsiednim mieście. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kłecko

2024-04-04 do 2024-04-12

Odpowiednie Konstrukcje Betonowe Gniezno

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 36-70m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Gniezno

2024-03-27 do 2024-04-04

Zlecenie na wykonanie ławy fundamentowej, 36-70m², Gniezno

Chcesz znaleźć zlecenia jako warty uwagi fachowiec od najwyższej klasy usług wykonania fundamentów z Gniezna? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zapoznając się z jego zleceniem o treści "XYZ". Tylko chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Gniezno

2024-03-25 do 2024-04-02

Szukam firmy na wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m², Gniezno

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: 2025-03-17...

 • Gniezno

2024-03-24 do 2024-04-01

Zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m², Gniezno

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Informacje dodatkowe: Szukam wykonawcy płyty fundamentowej pod dom jednorodzinny w miejscowości Lednogóra , ...

 • Gniezno

2024-03-19 do 2024-03-27

Solidne Usługi Wykonania Fundamentów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 49 Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kłecko

2024-03-18 do 2024-03-26

Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, do 35m², Gniezno

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: do 35m² Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Gniezno

2024-03-17 do 2024-03-25

Doskonałe Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: do uzgodnienia w rozmowie Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Gniezno

2024-03-14 do 2024-03-22

Dam zlecenie na wykonanie fundamentów, 151-200m², Gorzuchowo

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 151-200m² Informacje dodatkowe: Zakres prac: - Zebranie humusu, - Wykop pod ławy i stopy fundamentowe, - Wykonanie fundament...

 • Gorzuchowo

2024-03-07 do 2024-03-15

Znakomite Fundamenty Gniezno

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu jako ekspert od fundamentów szukasz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Potrzebna ekipa na wykonanie fundamentów, 101-150m². Prowadząc działalność jako kompetentny przedsiębiorca z Gniezna na pewno uzasadnisz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Gniezno

2024-03-02 do 2024-03-10

Zlecę wykonanie fundamentów, 36-70m², Czerniejewo

Zlecający szuka świetnej jakości wykonywanych usług i pisze - Zlecę wykonanie fundamentów, 36-70m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Skontaktuj się teraz i wyślij ofertę - nie będziesz żałować.

 • Czerniejewo

2024-02-29 do 2024-03-08

Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie płyty fundamentowej Rodzaj budynku: Płyta betonowa pod zbiornik hydroforowy o wadze 10 ton Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: do 35m² Informacje dodatkowe: Wykonanie projektu płyty żelbetonowej pod zbio...

 • Trzemeszno

2024-02-26 do 2024-03-05

Dam zlecenie na wykonanie płyty fundamentowej, do 35m², Trzemeszno

Jako doskonały specjalista, który świadczy usługi wykonania fundamentów na wysokim poziomie pomóż osiągnąć cele Klientowi, który jest rzetelny. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Trzemeszno

2024-02-25 do 2024-03-04

Potrzebna ekipa na wykonanie ławy fundamentowej, do 35m², Gniezno

Jeśli usługi wykonania fundamentów nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to zapytanie jest właśnie dla Twojej firmy. Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi w zakresie wykonania fundamentów. Umów się na rozmowę już teraz i prześlij ofertę.

 • Gniezno

2024-02-22 do 2024-03-01

Zapytanie o wykonanie ławy fundamentowej, 101-150m², Gniezno

Jeśli jako profesjonalista od fundamentów potrzebujesz pracy to zapoznaj się ze szczegółami zlecenia o treści - Zapytanie o wykonanie ławy fundamentowej, 101-150m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca bez wątpienia dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Już teraz zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej informacji.

 • Gniezno

2024-02-17 do 2024-02-25

Zapotrzebowanie na fundamenty, 71-100m², Gniezno

Nie marnuj energii i wybierz zapytanie o profesjonalna budowa fundamentów w Gnieźnie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zlecenia - sprawdź!

 • Gniezno

2024-02-16 do 2024-02-24

Zapytanie o wykonanie fundamentów, 36-70m², Gniezno

Doprowadź do tego, że konstrukcje betonowe nie będzie dla Klienta problemem i wybierze on ofertę Twojej firmy. Jako wykwalifikowany ekspert z branży konstrukcji betonowych stwórz skrojoną na miarę ofertę pod ogłoszenie - Zapytanie o wykonanie fundamentów, 36-70m². Zaprezentuj dopasowaną ofertę temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Gniezno

2024-02-02 do 2024-02-10

Bezkonkurencyjne Konstrukcje Betonowe

Ten Klient, który nadal nie znalazł konstrukcji betonowych, mimo że szuka od dawna, napisał nam ogłoszenie o treści - Zapytanie o wykonanie fundamentów, 151-200m². To właśnie Twoja oferta może być wybawieniem z problemu Zlecającego. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby dopasować ofertę do wymagań.

 • Gniezno

2024-01-31 do 2024-02-08

Tanie Konstrukcje Betonowe

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 101-150m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Gniezno

2024-01-30 do 2024-02-07

Zlecenie na wykonanie fundamentów, 71-100m², Gniezno

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 71-100m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Gniezno

2024-01-22 do 2024-01-30

Budowa Fundamentów Gniezno

Jeśli atrakcyjna cena i solidna realizacja powierzonych zadań to Twoje główne zalety jako fachowca od budowy fundamentów to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Zlecenie na wykonanie fundamentów, 213m². Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Imielno

2024-01-16 do 2024-01-24

Zapotrzebowanie na wykonanie ławy fundamentowej, 151-200m², Gniezno

Nadal jesteś w stanie odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako dobra firma od fundamentów. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twoich usług i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Dzięki temu, że realizujesz oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Gniezno

2024-01-15 do 2024-01-23

Profesjonalne Usługi Wykonania Fundamentów

Pracując w branży usług wykonania fundamentów od kilkunastu lat, głównie na obszarze miejscowości Gniezno, ale także pobliskich miast możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na to zlecenie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę.

 • Gniezno

2024-01-03 do 2024-01-11

Świetne Fundamenty

Przygotowanie fundamentów z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zlecę wykonanie fundamentów, 71-100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Rakowo

2023-12-24 do 2024-01-01

Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m², Rakowo

Klient napisał zlecenie o treści "Zapytanie o wykonanie płyty fundamentowej, 71-100m²". Jako wiarygodny fachowiec w dziedzinie fundamentów daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Rakowo

2023-12-24 do 2024-01-01

Wysokiej Klasy Wykonanie Fundamentów

Zakres prac: wykonanie fundamentów Rodzaj budynku: jednorodzinny Piwnica: nie Powierzchnia zabudowy: 201-300m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Czerniejewo

2023-12-22 do 2023-12-30

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Fundamentów

Najczęstsze pytania o fundamentach

Jaki styropian wybrać do izolacji fundamentów?

Izolacja fundamentów to jeden z najważniejszych etapów podczas całej budowy domu. Prawidłowo wykonana, zabezpieczy nas przed podciąganiem wilgoci oraz powstaniem mostków termicznych. W rezultacie, unikniemy w budynku niemiłych „niespodzianek” w postaci grzybów, oraz zyskamy dodatkową izolację cieplną.

Wybierając styropian na fundamenty, należy zwrócić uwagę na współczynnik przewodzenia ciepła (lambda) – im niższy, tym mamy do czynienia z „cieplejszym” styropianem. Obecnie na rynku znajdziemy styropiany: standardowy ESP, hydrofobowy, a także styrodur. W przypadku niskich wód gruntowych, a także braku piwnicy możemy wybrać styropian ESP dedykowany do fundamentów. Styropian „hydro” (znany także jako aqua) charakteryzuje się niską nasiąkliwością i dedykowany jest dla budynków, gdzie znajduje się wysoki poziom wód. W przypadku mokrych gruntów, wysokich fundamentów oraz piwnic, warto rozważyć użycie styroduru, który nie tylko zapewnia doskonałą hydroizolację, ale także odznacza się wysoką odpornością na ściskanie i uszkodzenia mechaniczne.

Jakie koszty trzeba ponieść przy wylaniu i izolacji fundamentów?

Wykonanie fundamentów, na tle całości inwestycji związanej z budową domu, stanowi niewielki ułamek kosztów. Głównym wydatkiem są materiały – stal zbrojeniowa i beton. Koszt budowy fundamentów będzie różny w zależności od powierzchni budynku oraz głębokości fundamentu. Szacuje się, że kwota, jaką należy przeznaczyć na fundamentowanie domu, waha się od od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Na tym etapie prac nie warto jednak szukać oszczędności, szczególnie jeśli chodzi o izolację cieplną budynku. Po zasypaniu fundamentów ziemią, nie będzie możliwości poprawy ewentualnych niedociągnięć i braków. Podczas wykonania fundamentów warto korzystać z pomocy doświadczonych fachowców, którzy oferują wysoką jakość usług i gwarantują profesjonalną realizację.

Jaki specjalista odpowiedzialny jest za wylanie fundamentów?

Za wylanie fundamentów odpowiada ekipa budowlana, w której znajdują się doświadczeni murarze oraz zbrojarze. Jeżeli szukasz sprawdzonych specjalistów koniecznie sprawdź nasz Ranking Najlepszych Firm. Całością prac koordynuje kierownik budowy, który jest odpowiedzialny za właściwy przebieg robót. Powinien on pojawić się na budowie szczególnie podczas wykonywania zbrojenia i wylania fundamentów, a także towarzyszyć geodecie podczas wytyczenia budynku. Przy pracach budowlanych skorzystać możemy także z usług inspektora nadzoru inwestorskiego, który jest odpowiedzialny za kontrolę i nadzór nad całością inwestycji. Warto zatrudnić go szczególnie podczas prac o dużym stopniu skomplikowania i zaawansowania. O powołaniu i wyborze inspektora nadzoru inwestorskiego decyduje inwestor.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Fundamentów