Dom z cegły w Gnieźnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 430 709 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 237 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Gnieźnie

Domy murowane Gniezno

Dom Pełen Energii Sp. z o.o.

122 opinie

Zdecydowanie o wyborze budowy domu murowaego nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Dom Pełen Energii Sp. z o.o. doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Żeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Dom Pełen Energii Bydgoszcz - Porządne Domy Murowane Pod Klucz Gniezno

Dom Pełen Energii Bydgoszcz

122 opinie

Na wypadek jeśli wciąż szukasz dobrej firmy od domów murowanych pod klucz to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Dom Pełen Energii Bydgoszcz. Gniezno i okolice to główny obszar ich działania. Nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

NEXBUD Sylwester Kęska - Perfekcyjny Dom Jednorodzinny Gniezno

Perfekcyjny Dom Jednorodzinny Gniezno

100 opinii

NEXBUD Sylwester Kęska oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z rejonu Gniezna i okolic. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Grand-Bud Usługi Ogólnobudowlane Przemysław Mrówczyński - Staranne Domy Murowane Gniezno

Staranne Domy Murowane Gniezno

29 opinii

Gdy szukasz doskonałej jakości wykonywanych usług to specjaliści z Grand-Bud Usługi Ogólnobudowlane Przemysław Mrówczyński są dla Ciebie stworzeni. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zobacz!

PUH AGRI - ADRI - Znakomite Domy Murowane Gniezno

Znakomite Domy Murowane

11 opinii

PUH AGRI - ADRI świadczy swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Gniezno i okolic. Przedzwoń natychmiast po więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Firma Budowlana BUD-PARTNER Sp. z o.o. - Fantastyczne Budowanie Domu Murowanego Gniezno

Firma Budowlana BUD-PARTNER Sp. z o.o.

9 opinii

Zleć prace dotyczące budowania domu murowanego fachowcom z miejscowości Gniezno. Podbiją Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Gniezna są jednymi z najlepszych. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

PHU ROM-BUD Construction - Profesjonalne Domy Murowane Gniezno

Profesjonalne Domy Murowane

7 opinii

PHU ROM-BUD Construction oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Gniezno oraz przyległych powiatów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Zakład Ogólnobudowlany Jan Szczechowiak - Doskonałej Jakości Dom Jednorodzinny w Gnieźnie

Doskonałej Jakości Dom Jednorodzinny w Gnieźnie

5 opinii

Firma Zakład Ogólnobudowlany Jan Szczechowiak świadczy swoje usługi dbając o szczegóły i zadowolenie Klientów. Skupia się na Klientach z miejscowości Gniezno i okolic. Nie trać czasu - zadzwoń do nich, aby uzyskać szczegółową wycenę.

Eurodom Karol Okoński - Solidne Domy Murowane Gniezno

Eurodom Karol Okoński

3 opinie

Firma Eurodom Karol Okoński świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Skupia się na Klientach z Gniezna oraz przyległych powiatów. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Kolidex - Doskonałej Jakości Dom Klasyczny Gniezno

Doskonałej Jakości Dom Klasyczny

2 opinie

Firma Kolidex oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z miejscowości Gniezno i okolic. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

Najnowsze z 41 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Gnieźnie

Zlecę budowę domu murowanego, "pod klucz", 98m², Gniezno

Ten Klient myśli, że świetny dom w stanie surowym to niełatwe zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Zlecę budowę domu murowanego, "pod klucz", 98m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista posłużysz mu radą i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

 • Gniezno

2023-01-31 do 2023-02-08
dodano 4 dni temu

Niezawodna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Gniezno

Dla Klienta znalezienie niezawodnej firmy budującej domy w stanie surowym nie jest proste, dlatego polecamy Ci nawiązać współpracę, na własną rękę jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Wielkopolskiego, którzy znają się na swojej pracy jak mało kto. Nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Karczewo

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 6 dni temu

Najlepszy Stan Surowy Domu Gniezno

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: ...

 • Trzemeszno

2023-01-29 do 2023-02-06
dodano 6 dni temu

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 129m², Gniezno

Jako dobra firma budująca domy w stanie surowym, która nie ma sobie równych w okolicy Gniezna - odpowiedz Klientowi i pozwól przekonać mu się na własne oczy o tym, że jesteś bezkonkurencyjny! Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Gniezno

2023-01-16 do 2023-01-24

Dam zlecenie na budowę budynku murowanego, SSO, 36-100m², Żydowo

Zlecający szuka świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Dam zlecenie na budowę budynku murowanego, SSO, 36-100m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Szczegółową wycenę prześlij po kontakcie.

 • Żydowo

2023-01-09 do 2023-01-17

Staranny Dom w Stanie Surowym Gniezno

Technologia: Porothermu z wełna mineralna na klej Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpi...

 • Gniezno

2022-12-28 do 2023-01-05

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m², Łubowo

Chcesz przyjąć zlecenie na budowanie domów w stanie surowym, a nie znalazłeś Klienta? Nawiązanie kontaktu w odpowiedzi na zlecenie o treści Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m² to dobry wybór. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Łubowo

2022-12-26 do 2023-01-03

Zlecę budowę bliźniaka murowanego, SSO, 150m², Łubowo

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecę budowę bliźniaka murowanego, SSO, 150m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zachęcamy do kontaktu.

 • Łubowo

2022-12-24 do 2023-01-01

Najlepsze Domy w Surowym Stanie Gniezno

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony...

 • Gniezno

2022-12-11 do 2022-12-19

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 100m², Gniezno

Chcesz znaleźć Klienta jako dobry profesjonalista z zakresu solidnego budowania domów w stanie surowym z Gniezna. Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany zgłębiając detale jego zgłoszenia, które brzmi - Zapytanie o budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 100m². Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Gniezno

2022-11-28 do 2022-12-06

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m², Gniezno

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Gniezno

2022-11-23 do 2022-12-01

Budowa domu z Ytonga, "pod klucz", 50m², Gniezno

Ten Zlecający jeszcze szuka dobrej firmy od domów w surowym stanie. Napisał ogłoszenie o treści - Budowa domu z Ytonga, "pod klucz", 50m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Przedłóż ofertę temu Zleceniodawcy - zadzwoń niezwłocznie.

 • Gniezno

2022-11-23 do 2022-12-01

Solidne Budowanie Domów w Stanie Surowym Gniezno

Klient napisał "Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 120m²". Zrealizuj zlecenie solidnego budowania domów w stanie surowym jako profesjonalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do realizacji prac z Gniezna i sąsiednich powiatów. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Klienta.

 • Gniezno

2022-11-17 do 2022-11-25

Wysokiej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o budowę domu murowanego, stan deweloperski, 100m²". Wykonaj zadanie wysokiej klasy budowania domów w stanie surowym jako ekspert w tej dziedzinie. Poinformuj Klienta o chęci do podjęcia zleceń w miejscowości Wielkopolskie i sąsiednich miast. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Kiszkowo

2022-11-01 do 2022-11-02

Zlecę budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Witkowo

Nadal jesteś w stanie złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Zlecającego jako specjalista od stanu surowego domu. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług i być zadowolonym z efektów tej współpracy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Witkowo

2022-10-30 do 2022-10-30

Domy w Surowym Stanie

Technologia: tradycyjna murowana z Bloczki komórkowe Budowany obiekt: Garaż Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: Dach już istnieje-blacha trapezowa Budyne...

 • Gniezno

2022-10-17 do 2022-10-25

Znakomity Dom w Stanie Surowym

Zleceniodawca napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, "pod klucz", 101-150m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie domu w stanie surowym daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Nie zwlekaj - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Gniezno

2022-10-15 do 2022-10-23

Najlepszy Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 184m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczon...

 • Dębina

2022-10-09 do 2022-10-17

Rewelacyjna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Dla Klienta znalezienie rewelacyjnej firmy budującej domy w stanie surowym nie jest proste, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, z własnej inicjatywy jako prawdziwy profesjonalista działający na terenie Gniezna, którzy znają się na swojej pracy. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Gniezno

2022-10-09 do 2022-10-17

Profesjonalny Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 120m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie P...

 • Gniezno

2022-10-05 do 2022-10-13

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Pr...

 • Gniezno

2022-10-04 do 2022-10-12

Zlecę budowę, SSZ, 101-150m², Gniezno

Zlecający szuka rewelacyjnej współpracy i pisze - Zlecę budowę, SSZ, 101-150m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zaproponuj termin!

 • Gniezno

2022-09-27 do 2022-10-05

Najlepsza Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Jako najlepsza firma budująca domy w stanie surowym i prawdziwi zawodowcy, z którymi opłaca się podjąć współpracę, gdyż mają doświadczenie, jesteś świetnym wyborem dla tego Klienta. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Gniezno

2022-09-16 do 2022-09-24

Stan Deweloperski Domu

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Gniezno

2022-09-14 do 2022-09-14

Zlecę budowę domu z Porothermu, SSO, 105m², Gniezno

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 105m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie...

 • Gniezno

2022-09-12 do 2022-09-20

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSO, 105m², Gniezno

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 105m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie...

 • Gniezno

2022-09-12 do 2022-09-20

Doskonałej Jakości Stan Deweloperski Domu

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Gniezno

2022-09-04 do 2022-09-12

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 120m², Gniezno

Dla Klienta wybranie rzetelnej firmy budującej domy w stanie surowym jest niełatwe, dlatego warto zainteresować się i zapoznać się ze szczegółami zapytania, samodzielnie jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Gniezna, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Już teraz określ jaką ofertą dysponujesz i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Gniezno

2022-09-01 do 2022-09-09

Budowa domu z Porothermu, SSO, 151-200m², Wierzyce

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie Pr...

 • Wierzyce

2022-09-01 do 2022-09-09

Perfekcyjny Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 105m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony...

 • Gniezno

2022-08-27 do 2022-09-04

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 159.51m², Kłecko

Technologia: tradycyjna murowana z suporex solbet Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 159.51m² Materiał na dach: membrana Budynek podpiwniczony: ni...

 • Kłecko

2022-08-26 do 2022-09-03

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych