Dom z cegły w Kępnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 397 092 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 546 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Kępnie

Domy murowane Kępno

DAN-BUD Daniel Stojek

14 opinii

Szukający budowy domu murowaego musi niezwłocznie zgłosić się do DAN-BUD Daniel Stojek i zobaczyć dobre oferty. Spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Zakład Robót Ogólnobudowlanych "ZROBUD" - Solidne Domy Murowane Pod Klucz Kępno

Zakład Robót Ogólnobudowlanych "ZROBUD"

6 opinii

Szukasz profesjonalistów od domów murowanych pod klucz? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Zakład Robót Ogólnobudowlanych ZROBUD. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od dostania atrakcyjnej wyceny - zobacz!

PAT-BUD - Staranne Domy Murowane Kępno

PAT-BUD

1 opinia

Firma PAT-BUD oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z rejonu Kępna i okolic. Tylko krok dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - zobacz!

Andi-bau - Profesjonalne Domy Murowane Kępno

Profesjonalne Domy Murowane Kępno

2 opinie

Planujesz wybrać godnego zaufania partnera do realizacji swoich planów? Andi-bau z Kępna będzie najszybszą drogą. Chwyć za telefon i skontaktuj się, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

"MACHIN" PIOTR SZCZYPKOWSKI - Pierwszorzędna Budowa Domu Murowanego Kępno

"MACHIN" PIOTR SZCZYPKOWSKI

1 opinia

Budowa domu murowanego i niuanse z tym związane przestaną być dla Ciebie problemem, jeśli skorzystasz z oferty MACHIN PIOTR SZCZYPKOWSKI. Profesjonalni konsultanci z dziedziny budowy domu murowaego pomogą Ci wybrać skrojone na miarę rozwiązanie. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Firma Budowlana Mariola Subalska - Solidne Budowanie Domu Murowanego Kępno

Firma Budowlana Mariola Subalska

9 opinii

Zleć zadanie budowania domu murowanego specjalistom firmy Firma Budowlana Mariola Subalska z miejscowości Kępno. Urzekną Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Kępna nie mają sobie równych. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE PAWEŁ CIERNIAK - Najlepszy Dom Klasyczny Kępno

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE PAWEŁ CIERNIAK

1 opinia

Szukasz specjalisty od domu klasycznego? Powierz tę kwestię specjalistom z USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE PAWEŁ CIERNIAK. Osobiście dowiesz się za co chwalą ich Klienci. Umów się na rozmowę jak najszybciej i poznaj ofertę.

Madar- bud - Porządny Dom Tradycyjny Kępno

Porządny Dom Tradycyjny

1 opinia

Jeżeli jeszcze szukasz profesjonalistów od domu tradycyjnego to wykorzystaj doświadczenie Madar- bud. Kępno to główny obszar ich działania. Zadzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - nie pożałujesz.

Murator Bud - Najlepsze Domy Murowane w Kępnie

Najlepsze Domy Murowane w Kępnie

Murator Bud oferuje swoje usługi. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Kępno oraz przyległych powiatów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą - nie będziesz żałować.

Stach-bud - Doskonałe Budowanie Domu Murowanego Kępno

Doskonałe Budowanie Domu Murowanego Kępno

Po prostu zleć prace dotyczące budowania domu murowanego profesjonalistom firmy Stach-bud z miejscowości Kępno. Urzekną Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Kępna są w ścisłej czołówce. Już nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

Najnowsze z 29 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Kępnie

Zlecę budowę domu z Porothermu, SSO, 201-300m², Kępno

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnic...

 • Kępno

2023-01-11 do 2023-01-19

Szukam firmy do budowy budynku, do 35m², Kępno

Technologia: Chodzi o wzmocnienie fundamentów istniejącego budynku parterowego z płaskim dachem Budowany obiekt: Przybudowka domu Zakres zlecenia: Chodzi o naprawe Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: blachodachówka...

 • Kępno

2022-12-20 do 2022-12-28

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 36-100m², Kępno

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako profesjonalista od stanu surowego domu. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Skontaktuj się z nimi od razu, aby zaprezentować ofertę.

 • Kępno

2022-12-08 do 2022-12-16

Najlepsze Domy w Surowym Stanie Kępno

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Zlecę budowę domu z Porothermu, SSO, 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Kępno

2022-12-04 do 2022-12-12

Zlecę budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m², Kępno

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: ...

 • Kępno

2022-11-13 do 2022-11-21

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 36-100m², Kępno

Klient napisał "Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 36-100m²". Wykonaj zadanie fantastycznego budowania domów w stanie surowym jako specjalista w tej branży. Poinformuj Klienta o chęci do realizacji zleceń z Kępna i przyległych miast. Zachęcamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

 • Kępno

2022-10-15 do 2022-10-23

Budowa domu z Ytonga, "pod klucz", 36-100m², Łęka Opatowska

Ten Klient myśli, że znakomity stan deweloperski domu to skomplikowane zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Budowa domu z Ytonga, "pod klucz", 36-100m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Łęka Opatowska

2022-10-05 do 2022-10-13

Wiarygodna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Kępno

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 134m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: n...

 • Przybyszów

2022-09-29 do 2022-10-07

Zlecę budowę domu murowanego, SSO, 36-100m², Wodziczna

Wykonaj zadanie profesjonalnej budowy domu w stanie surowym o treści "Zlecę budowę domu murowanego, SSO, 36-100m²", jako fachowiec z miejscowości Wielkopolskie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Wielkopolskiego nie masz sobie równych. Jeśli chcesz poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Wodziczna

2022-09-03 do 2022-09-04

Budowa domu z Porothermu, SSO, 151-200m², Kępno

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnic...

 • Kępno

2022-08-03 do 2022-08-20

Profesjonalny Stan Deweloperski Domu Kępno

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Kępno

2022-07-22 do 2022-07-30

Solidne Budowanie Domów w Stanie Surowym Kępno

Jeżeli wykonujesz zlecenia na solidne budowanie domów w stanie surowym w rejonie Wieruszowa i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zapytanie o treści "Zlecę budowę domu z Porothermu, SSO, 36-100m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako profesjonalnej firmie. Aby otrzymać Klienta skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

 • Wieruszów

2022-08-11 do 2022-08-19

Staranny Stan Surowy Domu Kępno

Technologia: tradycyjna murowana z styropianu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnicz...

 • Wieruszów

2022-12-06 do 2022-12-14

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSO, 151-200m², Wieruszów

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnic...

 • Wieruszów

2023-01-10 do 2023-01-18

Pierwszorzędny Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpi...

 • Mirków

2022-07-26 do 2022-08-03

Najlepsza Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Bolesławiec

2022-10-04 do 2022-10-12

Staranny Stan Deweloperski Domu

Zrealizowanie stanu deweloperskiego domu dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSO, 151-200m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Ustal pasujący termin od razu!

 • Gołębice

2022-09-19 do 2022-09-27

Zapytanie o budowę budynku, "pod klucz", do 35m², Dziadowa Kłoda

Technologia: tradycyjna murowana z cegły Budowany obiekt: budynek gospodarczy Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: do 35m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony:...

 • Dziadowa Kłoda

2022-10-08 do 2022-10-16

Świetny Stan Surowy Domu

Ten Klient jeszcze poszukuje dobrej firmy od stanu surowego domu. Napisał zlecenie o treści - Szukam firmy do budowy budynku, "pod klucz", do 35m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

 • Dziadowa Kłoda

2022-12-04 do 2022-12-12

Pierwszorzędny Dom w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 135m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczo...

 • Dziadowa Kłoda

2022-11-02 do 2022-11-10

Najlepsze Budowanie Domów w Stanie Surowym

Klient napisał "Budowa domu murowanego, SSZ, 36-100m²". Zrealizuj zadanie najlepszego budowania domów w stanie surowym jako specjalista w tej branży. Powiadom Klienta o gotowości do realizacji zleceń w miejscowości Wielkopolskie i sąsiednich miast. Złóż dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt już dziś.

 • Kobyla Góra

2022-11-08 do 2022-11-16

Doskonałej Jakości Stan Deweloperski Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek p...

 • Kobyla Góra

2022-08-02 do 2022-08-10

Wyjątkowe Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnic...

 • Kobyla Góra

2023-01-17 do 2023-01-19

Budowa domu z Porothermu, SSO, 151-200m², Kobyla Góra

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnic...

 • Kobyla Góra

2023-01-17 do 2023-01-19

Najlepsza Budowa Domu w Stanie Surowym

Pragniesz znaleźć zlecenie do wykonania jako godny zaufania partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania z Wielkopolskiego. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Kobyla Góra

2022-07-14 do 2022-07-22

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, "pod klucz", 120m², Syców

Jeśli pracujesz od lat i świadczysz usługi z zakresu budowy domu w stanie surowym wykonaj zlecenie, które ma treść - Zapytanie o budowę domu z Porothermu, "pod klucz", 120m² i zostało napisane przez pewnego Konsumenta. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Syców

2022-10-27 do 2022-11-04

Najlepszy Stan Deweloperski Domu

Ten Klient jest zdania, że najlepszy stan deweloperski domu to nieprosty temat. Wysłał zlecenie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 101-150m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista doradzisz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Umów się na rozmowę już teraz.

 • Syców

2023-01-15 do 2023-01-23

Szukam firmy do budowy domu murowanego, "pod klucz", 36-100m², Syców

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i z pewnością Klient, który zleca - "Szukam firmy do budowy domu murowanego, "pod klucz", 36-100m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która przypadnie Ci do gustu.

 • Syców

2023-01-26 do 2023-02-03
dodano 3 dni temu

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 36-100m², Idzikowice

Nadal możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od domu w stanie surowym. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Idzikowice

2022-12-23 do 2022-12-31

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych