Płyta karton gips w Kępnie

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 428 796 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
565 142 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Kępnie

Płyta karton gips Kępno

Fantastyczny Montaż Płyt Gipsowych Kępno

2 opinie

Powierz usługę montażu płyt gipsowych fachowcom firmy Uslugi Remontowo-Instalacyjne Jakub Staniszewski z miejscowości Kępno. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Kępna są w ścisłej czołówce. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

PAT-BUD - Profesjonalna Zabudowa GK Kępno

PAT-BUD

1 opinia

Na wypadek jeśli potrzebujesz dobrej firmy od zabudowy GK to powierz tę kwestię specjalistom z PAT-BUD. Kępno to główny obszar ich działania. Jeszcze dzisiaj umów się z nimi na rozmowę, aby uzyskać więcej szczegółów.

Wrobel - Doskonały Sufit Napinany Kępno

Doskonały Sufit Napinany

3 opinie

Jeżeli wciąż poszukujesz ekspertów od sufitu napinanego to wykorzystaj kompetencje Wrobel. Kępno i okolice to główny obszar ich działania. Otrzymaj propozycję już teraz i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

KULEX - Solidna Adaptacja Poddasza Kępno

KULEX

10 opinii

KULEX oferuje swoje usługi uwzględniając najnowsze rozwiązania i trendy. Koncentruje się na Klientach z Kępna i okolic. Aby otrzymać wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - naprawdę warto.

FPUH Mariusz Musialski - Rewelacyjna Zabudowa Karton Gips Kępno

FPUH Mariusz Musialski

1 opinia

FPUH Mariusz Musialski oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Kępno i z sąsiednich miast. Dłużej nie czekaj i skontaktuj się od razu - nie zawiedziesz się!

Lukasz Rabiega - Świetna Zabudowa Karton Gips Kępno

Lukasz Rabiega

2 opinie

Zrealizowanie zabudowy karton gips będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych specjalistów. Lukasz Rabiega ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które ustatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Ledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

KMIECIU DRUK ABBRUCH BAU REMONTY - Solidne Płyty Karton Gips w Kępnie

Solidne Płyty Karton Gips w Kępnie

1 opinia

Zawodowcy z KMIECIU DRUK ABBRUCH BAU REMONTY to specjaliści w swoim fachu i są zawsze gotowi służyć pomocą każdemu zainteresowanemu szukającemu profesjonalisty z branży solidnego płyt karton gips. Tylko krok dzieli Cię od dostania świetnej propozycji - sprawdź!

Fach-Rem - Najwyższej Klasy Montaż Płyt Gipsowych Kępno

Fach-Rem

1 opinia

Po prostu zleć usługę montażu płyt gipsowych fachowcom firmy Fach-Rem z miejscowości Kępno. Zadziwią Cię swoimi kwalifikacjami i doświadczeniem. Na terenie Kępna są w ścisłej czołówce. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Mateusz Maksim - Znakomita Adaptacja Poddasza Kępno

Znakomita Adaptacja Poddasza

1 opinia

Według Ciebie znakomita adaptacja poddasza to niełatwe zagadnienie? W takim razie nie trać czasu - profesjonaliści z Mateusz Maksim dadzą wskazówki i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może zaoferować.

Firma Budowlana Mariola Subalska - Doskonałej Jakości Adaptacja Poddasza Kępno

Firma Budowlana Mariola Subalska

9 opinii

Przygotowanie adaptacji poddasza będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Firma Budowlana Mariola Subalska ma indywidualne podejście do każdego klienta, które ustatysfakcjonuje nawet wyjątkowo wymagających. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Najnowsze z 24 zleceń na płyty gk w Kępnie

Doskonała Zabudowa GK Kępno

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: kompleksowe wykończenie Rodzaj prac...

 • Perzów

2022-11-16 do 2022-11-24

Płyty Karton Gips Kępno

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, sufit napinany, montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: budynek wielorodzinny Powierzch...

 • Kępno

2022-10-07 do 2022-10-15

Zapotrzebowanie na sufit napinany, 50m², Kępno

Zakres prac: sufit napinany Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 50m² Informacje dodatkowe: Proszę o kontakt telefoniczny 785•••••• Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Kępno

2022-09-13 do 2022-09-21

Zlecenie na wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m², Wyszanów

Wciąż masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako dobra firma od zabudowy GK. Pozwól Zlecającym wykorzystać Twoje kompetencje oraz być zadowolonym z efektów tej współpracy. Zaproponuj termin bez zbędnej zwłoki!

 • Wyszanów

2022-12-19 do 2022-12-27

Płyty Karton Gips

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 40m² Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Smogorzów

2022-10-26 do 2022-11-03

Staranna Zabudowa Karton Gips Kępno

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego, montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Informacje dodatkowe: Docieplenie wełną, folia, stelaż, reg...

 • Dziadowa Kłoda

2022-12-12 do 2022-12-20

Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Syców

Ten Klient jest zdania, że solidna zabudowa karton gips to nieproste zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Przedzwoń i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Syców

2022-11-18 do 2022-11-26

Doskonałe Płyty Karton Gips

Jeśli płyty karton gips na najwyższym poziomie to sfera działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten zainteresowany zgłosił "Potrzebna firma na wykonanie sufitu podwieszanego, 50m²". Dlatego, że spełniasz oczekiwania najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Byczyna

2022-08-31 do 2022-09-08

Staranna Zabudowa Karton Gips

Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 251-500m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Doruchów

2022-08-12 do 2022-08-20

Perfekcyjne Płyty Karton Gips

Jeśli płyty karton gips na najwyższym poziomie to pole działania Twojej firmy to nawiąż kontakt z tym Klientem i pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Klient zgłosił "Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, 650m²". Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Ostrzeszów

2023-01-24 do 2023-02-01

Zlecę wykonanie sufitu podwieszanego, 77m², Namysłów

Jeśli jako profesjonalista od zabudowy karton gips potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Zlecę wykonanie sufitu podwieszanego, 77m². Prowadząc firmę jako posiadający wykwalifikowaną kadrę przedsiębiorca z rejonu Namysłowa bez wątpienia dasz dowód Klientowi jak wyjątkowa jest Twoja oferta. Aby otrzymać szczegółowe informacje skontaktuj się już teraz - możesz tylko zyskać.

 • Namysłów

2022-10-05 do 2022-10-13

Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Namysłów

Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Namysłów

2022-12-21 do 2022-12-29

Profesjonalne Płyty Karton Gips

Próbujesz znaleźć Klienta jako sprawdzony partner biznesowy? Twoja firma to najlepszy kandydat dla autora zapytania z Namysłowa. Przyczyń się do realizacji jego celów. Tylko jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zadzwoń!

 • Namysłów

2023-01-08 do 2023-01-09

Montaż Płyt Gipsowych Kępno

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, Ścianka telewizyjna Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Informacje dodatkowe: Jedna warstwa plyt na stelaż dwupoziomowy. Materiał już na budowie. W razie py...

 • Namysłów

2022-07-25 do 2022-08-02

Zabudowa GK

Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 40m² Informacje dodatkowe: Zlecę wykonanie 40m2 sufitu z gk. Pilnie. Termin rozpoczęcia prac: możliwy od zaraz...

 • Namysłów

2022-12-07 do 2022-12-15

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 151-200m², Grabów Nad Prosną

Klient poszukuje rewelacyjnej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 151-200m². To ogłoszenie jest stworzone dla profesjonalisty takiego, jak Ty. Jeśli chcesz poznać szczegółowe informacje skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Grabów nad Prosną

2022-08-04 do 2022-08-12

Zlecę klejenie płyt G-K, 101-250m², Ciepielowice

Nadal masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na ogłoszenie Klienta jako profesjonalista od zabudowy płytami GK. Pozwól Klientom skorzystać z Twoich usług i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zapraszamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

 • Ciepielowice

2023-01-01 do 2023-01-09

Perfekcyjne Płyty Karton Gips

Oferując usługi z zakresu płyt karton gips od wielu lat, głównie na obszarze miejscowości Kluczbork, ale także okolicznych powiatów możesz nawiązać współpracę w odpowiedzi na to zlecenie. Nie trać czasu - umów się z nim na rozmowę, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Kluczbork

2022-08-30 do 2022-09-07

Doskonałe Płyty Karton Gips

Płyty karton gips nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic? Polegając na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Poznaj szczegóły zapytania, które ma treść "Zapotrzebowanie na montaż płyt G-K, 21-50m²". Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Kluczbork

2022-09-10 do 2022-09-18

Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Kluczbork

Zlecający szuka dobrej współpracy i pisze - Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, do 100m². To zapytanie o ofertę jest idealne dla specjalisty takiego, jak Ty. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną prośbę o wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

 • Kluczbork

2022-08-30 do 2022-09-07

Zapotrzebowanie na montaż płyt G-K na profilach, do 100m², Kluczbork

Wykonanie zabudowy karton gips dla tego Klienta będzie przyjemnością. Zlecenie ma treść - Zapotrzebowanie na montaż płyt G-K na profilach, do 100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnego zlecenia - zobacz!

 • Kluczbork

2023-01-23 do 2023-01-31

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 21-50m², Kluczbork

Klient szuka doskonałej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zlecę prace budowlane z płytami GK, 21-50m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Już teraz zadzwoń do niego, aby przesłać ofertę.

 • Kluczbork

2023-01-08 do 2023-01-16

Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Nieciszów

Jeszcze masz możliwość złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako specjalista od zabudowy płytami GK. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje i dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Nieciszów

2022-10-10 do 2022-10-18

Zapytanie o wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 20m², Boguszyce

Wybór tego Klienta przyniesie Ci same korzyści i z pewnością Zleceniodawca, który napisał - "Zapytanie o wykonanie ścianek działowych z płyt G-K, 20m²", nie będzie żałował współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Boguszyce

2023-01-25 do 2023-02-02

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK