Płyta karton gips w Kole

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 583 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 323 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Kole

Płyta karton gips Koło

Usługi remontowo-budowlane Tomasz

5 opinii

Nadal szukasz dobrej firmy od zabudowy płytami GK? Wykorzystaj kompetencje Usługi remontowo-budowlane Tomasz. Aby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Lewandowski remonty - Profesjonalna Adaptacja Poddasza Koło

Lewandowski remonty

10 opinii

Wciąż potrzebujesz dobrej firmy od adaptacji poddasza? Skorzystaj z wieloletniego doświadczenia Lewandowski remonty. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

MD-BUD - Fantastyczny Montaż Sufitu Podwieszanego Koło

MD-BUD

3 opinie

Starasz się odnaleźć wartego uwagi profesjonalistę z zakresu fantastycznego montażu sufitu podwieszanego, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma MD-BUD jest Twoim rozwiązaniem. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i poznaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Usługi Remontowo-Budowlane Adrian Zieliński - Znakomity Sufit Napinany Koło

Usługi Remontowo-Budowlane Adrian Zieliński

4 opinie

Gdy szukasz ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z Usługi Remontowo-Budowlane Adrian Zieliński są dla Ciebie idealni. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

Mariusz Dembowski Dem-Bud Grupa Dembowscy - Solidna Zabudowa Płytami GK w Kole

Solidna Zabudowa Płytami GK w Kole

6 opinii

Jeżeli wciąż szukasz ekspertów od zabudowy płytami GK to skorzystaj z kwalifikacji Mariusz Dembowski Dem-Bud Grupa Dembowscy. Koło i okolice to główny obszar ich działania. Ustal pasujący termin i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Dalmex - Świetna Zabudowa Karton Gips Koło

Dalmex

2 opinie

Właśnie wybierasz solidnego partnera do realizacji swoich planów? Dalmex jest na to najlepszym rozwiązaniem. Już nie zwlekaj i zadzwoń teraz - gwarancja zadowolenia!

Frantsbud - Świetna Adaptacja Poddasza Koło

Świetna Adaptacja Poddasza Koło

2 opinie

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie adaptacji poddasza i zatrudnij Frantsbud. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Przedzwoń i poznaj ofertę - nie będziesz żałować.

Przemo - Profesjonalny Montaż Płyt Gipsowych Koło

Przemo

3 opinie

Powierz usługę montażu płyt gipsowych profesjonalistom z miejscowości Koło. Zadziwią Cię swoim zaangażowaniem i rzetelnością. W okolicy Koła są w ścisłej czołówce. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej szczegółów.

AKOS Usługi Budowlane Andrzej Kosmal - Rewelacyjna Zabudowa GK Koło

AKOS Usługi Budowlane Andrzej Kosmal

4 opinie

Uwierz na słowo fachowcom w dziedzinie zabudowy GK i zatrudnij AKOS Usługi Budowlane Andrzej Kosmal. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą - bez wątpienia warto.

Mateusz Adamkiewicz - Profesjonalna Zabudowa GK Koło

Mateusz Adamkiewicz

1 opinia

Zrealizowanie zabudowy płytami GK będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych ekspertów. Mateusz Adamkiewicz ma profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Ledwie krok dzieli Cię od dostania świetnej oferty - zadzwoń!

Najnowsze z 28 zleceń na płyty gk w Kole

Zlecę prace budowlane z płytami GK, do 100m², Polonisz

Jako fachowiec działający na terenie województwa i oferujący różnorodne usługi z zakresu perfekcyjnego płyt karton gips poznaj potrzeby zleceniodawcy, który zgłosił zapytanie o treści "Zlecę prace budowlane z płytami GK, do 100m²". Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby stworzyć dopasowaną ofertę.

 • Polonisz

2024-05-06 do 2024-05-06

Pierwszorzędna Zabudowa Płytami GK Koło

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Koło

2024-04-21 do 2024-04-29

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 16m², Babiak

Ten Klient jest zdania, że pierwszorzędna zabudowa płytami GK to niełatwe zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 16m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista dasz mu wskazówki i znajdziesz uszyte na miarę rozwiązanie. Przedstaw wyjątkową propozycję temu Zleceniodawcy - skontaktuj się już dziś.

 • Babiak

2024-04-10 do 2024-04-18

Profesjonalne Płyty Karton Gips Koło

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 30m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Poproszę o ofertę wykonania sufitu podwieszanego na 30 m2 bez szpachlowa...

 • Kramsk

2024-05-12 do 2024-05-12

Profesjonalna Zabudowa Płytami GK

Rodzaj obiektu: budynek przemysłowy Powierzchnia prac: 21-50m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Szczepidło

2024-06-05 do 2024-06-13

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 101-200m², Dąbrówka

Jeśli Płyty karton gips nie ma dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Opierając się na swoim doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz i poznaj dobrego Klienta.

 • Dąbrówka

2024-07-08 do 2024-07-16

Płyty Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Krośniewice

2024-04-27 do 2024-05-05

Znakomita Zabudowa Płytami GK

Zrealizowanie zabudowy płytami GK z tego zlecenia będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na prace z płytami GK, do 100m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający doświadczenie w branży, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Konin

2024-04-02 do 2024-04-10

Pierwszorzędny Montaż Płyt Gipsowych Koło

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Konin

2024-05-06 do 2024-05-14

Zabudowa Płytami GK

Ten Klient jest zdania, że staranna zabudowa płytami GK to nieprosty temat. Napisał zlecenie o treści "Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 30m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Dokładne informacje możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Konin

2024-05-06 do 2024-05-14

Zlecę prace budowlane z płytami GK, do 100m², Konin

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Łazienka w bloku, sufit ok 4.2 m2, po zalaniu, demontaż i montaż. Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wol...

 • Konin

2024-03-11 do 2024-03-13

Dam zlecenie na prace z płytami GK, 201-500m², Konin

Na wypadek jeśli jeszcze jako dobra firma od zabudowy GK potrzebujesz pracy to zainteresuj się zleceniem o treści - Dam zlecenie na prace z płytami GK, 201-500m². Prowadząc firmę jako doświadczony przedsiębiorca na pewno dowiedziesz Klientowi jak nie mająca konkurencji jest Twoja oferta. Zdecyduj się od razu - zatelefonuj i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Konin

2024-07-03 do 2024-07-03

Zlecę prace budowlane z płytami GK, do 100m², Konin

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: 2024-08-05...

 • Konin

2024-05-09 do 2024-05-17

Zabudowa GK Koło

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 51-100m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Konin

2024-07-12 do 2024-07-20
dodano 8 dni temu

Perfekcyjna Zabudowa Płytami GK

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Konin

2024-01-22 do 2024-01-23

Dam zlecenie na prace z płytami GK, do 100m², Konin

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na pewno Klient, który pisze - "Dam zlecenie na prace z płytami GK, do 100m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Podejmij decyzję od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Konin

2024-04-06 do 2024-04-14

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 10m², Konin

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu potrzebuje dobrej firmy od zabudowy płytami GK. Napisał ogłoszenie o treści - Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 10m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Konin

2024-05-11 do 2024-05-19

Najlepsza Zabudowa Karton Gips Koło

Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Konin

2024-05-09 do 2024-05-17

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 251-500m², Konin

Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 251-500m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach Informacje dodatkowe: zabudowa biegow i spocznikow w urzedzie miejskim konin ...

 • Konin

2024-05-09 do 2024-05-17

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 15m², Turek

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 15m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Turek

2024-03-05 do 2024-03-13

Znakomita Zabudowa Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: klejenie płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Sędów

2024-01-20 do 2024-01-28

Profesjonalne Płyty Karton Gips

Jeśli płyty karton gips to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś zawsze gotowy podjąć się nowego wyzwania. Zleceniodawca zgłosił "Dam zlecenia na wykonanie sufitu podwieszanego, do 100m²". Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Łęczyca

2024-01-21 do 2024-01-29

Ekipa na wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m², Kleczew

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kleczew

2024-02-14 do 2024-02-22

Dam zlecenie na prace z płytami GK, do 100m², Ujazd

Płyty karton gips nie ma dla Twojej firmy żadnych tajemnic? Opierając się na doskonałym doświadczeniu, pokaż chęć, by doradzić każdemu Klientowi. Przeanalizuj szczegóły zgłoszenia o treści "Dam zlecenie na prace z płytami GK, do 100m²". Zadzwoń i otrzymaj ofertę współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

 • Ujazd

2024-03-23 do 2024-03-31

Profesjonalne Płyty Karton Gips

Jako znakomici eksperci macie możliwość spełnić oczekiwania z zakresu płyt karton gips. Zapytanie ma treść "Zlecę prace budowlane z płytami GK, do 100m²". Zaproponuj termin już teraz!

 • Ujazd

2024-04-15 do 2024-04-15

Płyty Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Golina

2024-02-19 do 2024-02-27

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 101-250m², Osięciny

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Osięciny

2024-05-02 do 2024-05-10

Doskonałej Jakości Zabudowa Karton Gips

Rodzaj obiektu: obiekt przemysłowy Powierzchnia prac: 501-1000m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Inwestycja realizowana dla Fresenius Kabi w Kutnie. Obiekt laboratoryjny o dwóch kondygnacjach. ...

 • Kutno

2024-05-07 do 2024-05-15

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK