Płyta karton gips w Krotoszynie

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 954 326 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
652 995 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Krotoszynie

Płyta karton gips Krotoszyn

firma uslugowo-handlowa Pablo

1 opinia

W dalszym ciągu szukasz specjalisty od adaptacji poddasza? Wykorzystaj kompetencje firma uslugowo-handlowa Pablo. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

PRO-GIPS Karol Śniatała - Doskonała Sucha Zabudowa Krotoszyn

Doskonała Sucha Zabudowa

2 opinie

Oferuje usługi z zakresu suchej zabudowy od kilkunastu lat, głównie na obszarze Krotoszyna, ale także okolicznych miast. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

Bartosz Przeworski Usługi remontowo-wykończeniowe - Wyjątkowy Montaż Sufitu Podwieszanego Krotoszyn

Bartosz Przeworski Usługi remontowo-wykończeniowe

5 opinii

Bez oporów zleć zadanie wyjątkowego montażu sufitu podwieszanego fachowcom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Krotoszyna i sąsiednich miast. Aby poznać więcej informacji skontaktuj się - naprawdę warto.

Michał Pawlak MICH-MAL usługi ogólnobudowlane - Najlepsza Zabudowa GK Krotoszyn

Najlepsza Zabudowa GK Krotoszyn

2 opinie

Uwierz na słowo specjalistom w dziedzinie zabudowy GK i zatrudnij Michał Pawlak MICH-MAL usługi ogólnobudowlane. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy wszystkich. Zadzwoń, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

BIAŁY Remonty i Wykończenia Maciej Burdziąg - Solidny Sufit Napinany Krotoszyn

BIAŁY Remonty i Wykończenia Maciej Burdziąg

8 opinii

Jeśli potrzebujesz dobrej firmy od adaptacji poddasza to powierz tę kwestię specjalistom z BIAŁY Remonty i Wykończenia Maciej Burdziąg. Krotoszyn i okolice to główny obszar ich działania. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarancja zadowolenia!

MICH-BUD - Solidna Zabudowa GK w Krotoszynie

Solidna Zabudowa GK w Krotoszynie

2 opinie

Jeżeli szukasz rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z MICH-BUD są dla Ciebie stworzeni. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

TOM-BUD-MAL Tomasz Chlebowski - Wysokiej Klasy Montaż Płyt Gipsowych Krotoszyn

TOM-BUD-MAL Tomasz Chlebowski

2 opinie

Bez oporów zleć usługę wysokiej klasy montażu płyt gipsowych fachowcom z firmy TOM-BUD-MAL Tomasz Chlebowski. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Krotoszyna i pobliskich miast. Zapraszamy do zadawania pytań - to Ci się opłaci.

AMADEO - sztukatorstwo, renowacja, restauracja, wnętrza projekt wykonawstwo . - Fantastyczny Montaż Płyt Gipsowych Krotoszyn

Fantastyczny Montaż Płyt Gipsowych Krotoszyn

6 opinii

Od wielu lat pracownicy AMADEO - sztukatorstwo renowacja restauracja wnętrza projekt wykonawstwo . wykonują usługi z zakresu fantastycznego montażu płyt gipsowych, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Jeśli chcesz poznać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

TAL-BUD - Profesjonalna Zabudowa Karton Gips Krotoszyn

TAL-BUD

5 opinii

Kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zleceń to główne cechy firmy, której specjalnością jest montaż płyt gipsowych. Przedstawią Ci dobrą ofertę - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Building time - Profesjonalny Montaż Płyt Gipsowych Krotoszyn

Profesjonalny Montaż Płyt Gipsowych

30 opinii

Wybierz Building time jeśli potrzebujesz kompetentnych ludzi do profesjonalnego montażu płyt gipsowych w miejscowości Krotoszyn lub okolicy. Mają ofertę dla każdego, nie pożałujesz.

Najnowsze z 28 zleceń na płyty gk w Krotoszynie

Staranna Zabudowa Płytami GK Krotoszyn

Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 1434m² Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Informacje dodatkowe: Przygotowujemy ofertę do przetargu na Generalnego Wykonawcę dla w/w inwestycji...

 • Krotoszyn

2024-06-13 do 2024-06-21

Perfekcyjne Płyty Karton Gips Krotoszyn

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Krotoszyn

2024-04-03 do 2024-04-11

Porządna Zabudowa Karton Gips Krotoszyn

To zapytanie o treści - Potrzebna firma na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m² jest zaadresowane do fachowca, który oferuje swoje usługi zapewniając bezpłatne konsultacje na temat możliwych opcji współpracy oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Krotoszyna oraz przyległych powiatów. Dłużej nie czekaj i poproś o szczegóły - nie zawiedziesz się!

 • Krotoszyn

2024-01-10 do 2024-01-10

Perfekcyjne Płyty Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Kobylin

2024-01-06 do 2024-01-14

Zlecę prace budowlane z płytami GK, 200m², Odolanów

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 200m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 3 miesięcy...

 • Odolanów

2024-05-18 do 2024-05-26

Montaż Płyt Gipsowych Krotoszyn

Udowodnij Zleceniodawcy, że równie dobrej oferty montażu płyt gipsowych prędko nie znajdzie w miejscowości Jarocin i okolicy, więc jeśli poszukuje korzystnego montażu płyt gipsowych to bezzwłocznie powinien sprawdzić Twoją Firmę. Jeszcze dziś zadzwoń do niego, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Jarocin

2024-03-20 do 2024-03-28

Znakomita Zabudowa GK Krotoszyn

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 11-20m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Ostrów Wielkopolski

2024-06-09 do 2024-06-17

Montaż Płyt Gipsowych

Powiedz Zlecającemu, że takiej oferty montażu płyt gipsowych szybko nie znajdzie w miejscowości Ostrów Wielkopolski i okolicy, więc jeżeli szuka bezkonkurencyjnego montażu płyt gipsowych to bez wahania powinien wybrać Twoją Firmę. Zaproponuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Ostrów Wielkopolski

2024-02-02 do 2024-02-10

Staranna Zabudowa GK

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj obiektu: obiekt handlowo-usługowy Powierzchnia prac: 300m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego, Sufit modułowy Informacje dodatkowe: Witam ma do zrobienia ponad 3...

 • Ostrów Wielkopolski

2024-04-18 do 2024-04-26

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 501-1000m², Ostrów Wielkopolski

Ten Klient myśli, że rewelacyjna zabudowa karton gips to niełatwe zagadnienie. Napisał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 501-1000m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako specjalista doradzisz mu i znajdziesz najlepsze rozwiązanie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Ostrów Wielkopolski

2024-05-10 do 2024-05-18

Zapytanie o zabudowę poddasza płytami GK, do 100m², Ostrów Wielkopolski

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Termin rozpoczęcia prac: 2024-06-01...

 • Ostrów Wielkopolski

2024-01-25 do 2024-01-31

Świetna Zabudowa GK

Wykonanie zabudowy GK z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Potrzebna firma na montaż płyt G-K na profilach, 1400m². Odpowiedz na nie jako ekspert mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Więcej informacji prześlij po kontakcie.

 • Ostrów Wielkopolski

2024-02-09 do 2024-02-17

Najlepsza Zabudowa Karton Gips

Ten Klient uważa, że najlepsza zabudowa karton gips to skomplikowany temat. Wysłał zapytanie o treści "Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, do 100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz dopasowane rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Krośnice

2024-03-08 do 2024-03-16

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 51-100m², Krośnice

Jeśli płyty karton gips to sfera działania Twojej firmy to złóż ofertę temu Klientowi oraz pokaż, że jesteś gotowy do podjęcia współpracy. Ten składający zapytanie napisał "Szukam ekipy do prac z płytami GK, 51-100m²". Zadzwoń i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Krośnice

2024-06-27 do 2024-07-05

Perfekcyjna Zabudowa Płytami GK

Zleceniodawca poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapotrzebowanie na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m². To ogłoszenie jest stworzone dla eksperta takiego, jak Ty. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Gostyń

2024-01-17 do 2024-01-25

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 101-250m², Gostyń

Przygotowanie zabudowy karton gips z tego zlecenia będzie przyjemnością. Zapytanie ma treść - Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 101-250m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zaspokoi najbardziej wymagających. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Gostyń

2024-03-17 do 2024-03-25

Płyty Karton Gips

Wybranie tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Zleceniodawca, który pisze - "Szukam ekipy do prac z płytami GK, do 100m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zaproponuj termin od razu!

 • Sułów

2024-04-01 do 2024-04-09

Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m², Pleszew

Zdecydowanie o wyborze montażu płyt gipsowych nie jest proste, dlatego nie zwlekaj - jako specjalista daj wskazówki i znajdź najlepsze rozwiązanie dla Zleceniodawcy, który napisał - Dam zlecenia na zabudowę poddasza płytami GK, 101-250m². Przedstaw dobrą propozycję dla tego Klienta - nawiąż współpracę niezwłocznie.

 • Pleszew

2024-01-15 do 2024-01-23

Idealny Montaż Płyt Gipsowych

Jako ekspert złóż bezkonkurencyjną ofertę montażu płyt gipsowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy zapewnili o Twoim profesjonalnym podejściu do pracy. Bez wątpienia zlecenie o treści "Dam zlecenie na prace z płytami GK, 251-500m²" jest stworzone dla Twojej firmy. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

 • Przygodzice

2024-05-08 do 2024-05-08

Perfekcyjna Zabudowa GK

Ten Klient myśli, że perfekcyjna zabudowa GK to niełatwe zagadnienie. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam ekipy do prac z płytami GK, 400m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec pomożesz mu i znajdziesz dostosowane do wymagań Klienta rozwiązanie. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Przygodzice

2024-05-14 do 2024-05-22

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 42m², Rawicz

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 42m² Zakres prac: klejenie płyt G-K, Montaż płyt osb i hydroizolacji Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Rawicz

2024-03-17 do 2024-03-25

Staranna Zabudowa Płytami GK

Klient napisał zlecenie brzmiące "Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 101-250m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie zabudowy płytami GK daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Rawicz

2024-04-22 do 2024-04-30

Perfekcyjne Płyty Karton Gips

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 251-500m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Rawicz

2024-04-08 do 2024-04-16

Najlepsza Zabudowa GK

Ten Klient w dalszym ciągu poszukuje dobrej firmy od zabudowy GK. Napisał ogłoszenie o treści - Szukam ekipy do prac z płytami GK, 101-200m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Jeszcze dziś skontaktuj się z nim.

 • Żmigród

2024-07-08 do 2024-07-16

Zlecenie na montaż płyt G-K na profilach, 1100m², Żmigród

Zrealizowanie zabudowy GK dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Zlecenie na montaż płyt G-K na profilach, 1100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które zachwyci najbardziej wymagających. Więcej informacji możesz wysłać jeszcze dzisiaj.

 • Żmigród

2024-02-16 do 2024-02-24

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, do 100m², Śrem

Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Śrem

2024-04-07 do 2024-04-15

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, do 100m², Śrem

Ten Zleceniodawca w dalszym ciągu potrzebuje dobrej firmy od zabudowy płytami GK. Napisał ogłoszenie o treści - Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, do 100m², chcąc doświadczonych specjalistów. Zaledwie chwila dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Śrem

2024-03-06 do 2024-03-14

Montaż Płyt Gipsowych

Jako specjalista zaproponuj bezkonkurencyjną ofertę montażu płyt gipsowych. Masz na swoim koncie wiele dobrych referencji od Klientów, którzy potwierdzili o Twoim przywiązaniu do obowiązków. Niewątpliwie zlecenie o treści "Szukam ekipy do prac z płytami GK, do 100m²" jest idealne dla Twojej firmy. Jeszcze dziś umów się z nim na rozmowę.

 • Śrem

2024-04-21 do 2024-04-23

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK