Płyta karton gips w Turku

Porównaj oferty od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 968 530 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
653 322 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Płyta karton gips jest doskonałym rozwiązaniem stosowanym do wykończenia ścian i sufitów o równej powierzchni. Jest to sprawdzony sposób w skomplikowanych architektonicznie budynkach, stającym się alternatywną opcją dla tradycyjnych tynków. Płyta karton gips to dobre rozwiązanie już na etapie projektowania wnętrz, ponieważ ich montaż zajmuje o wiele mniej czasu, a także są o wiele prostsze w wykonaniu. Dzięki nim, gładź nakładana na ścianę jest poddawana mniejszym obciążeniom, przez co murowanie ścian będzie trwalsze i nie będą tworzyć się na niej pęknięcia. Czy warto stosować płyty karton-gips? Przeczytaj nasz artykuł oraz odpowiedzi na najczęstsze pytania dotyczące tego materiału.

Montaż płyt gips karton jest bardzo ekologicznym rozwiązaniem, które skutecznie pomaga w regulowaniu wilgoci w pomieszczeniach. Gdy wilgotność powietrza jest zbyt wysoka – płyty przyjmują jej nadmiar, aby później oddać go gdy wilgotność spadnie. Płyty gipsowo-kartonowe umożliwiają również wykonanie lekkich ścian o dobrej izolacji akustycznej. Elementy te dostępne są w wielu rozmiarach, a grubość płyty karton gips najczęściej wynosi 12,5 mm. Wymiary płyt gips karton najlepiej indywidualnie dostosować do każdego budynku tak, aby powstały z nich jak najmniejsze odpady. Pozwoli to zarówno zaoszczędzić na kosztach materiału, jak i robocizny. Płyty gipsowo-kartonowe są doskonałym rozwiązaniem przed tapetowaniem.

Warto wspomnieć o współczynniku przewodzenia ciepła płyt gipsowo-kartonowych wynoszącego 0,25 W/(m*K). Oznacza on, że płyty są materiałem niepalnym, a gdy już dojdzie do pożaru, ich temperatura spalania jest bardzo niska. Dzieje się tak za sprawą wilgoci zawartej wewnątrz, która skutecznie utrudnia zajęcie się ogniem elementu. Gdy dochodzi do pożaru za sprawą wilgoci zawartej w płytach, ich temperatura spalania wynosi niewiele ponad 100 stopni Celsjusza, co wydłuża czas na wydostanie się z płonącego budynku.

Wyróżniamy kilka rodzajów płyt gipsowo-kartonowych stosowanych przez większość firm remontowo-wykończeniowych:

 • GKF - jest to materiał stosowany w miejscach, które są szczególnie narażone na powstanie pożaru takich jak kominy oraz kotłownie. Płyta ta charakteryzuje się dodatkowym elementem w postaci włókna szklanego, dzięki któremu podczas pożaru nie wydziela się dym nawet do 2 godzin.
 • GKFI - płyta bardzo podobna do GKF, jednak dodatkowo wzmocniona i jeszcze bardziej ognioodporna. Jej parametry pozwalają na montaż płyty w pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności powietrza oraz dużym ryzyku pojawienia się ognia. Płyta ta jest dodatkowo zaimpregnowana, co jeszcze bardziej potęguje jej wytrzymałość.
 • GKB - jest to najprostsze rozwiązanie przeznaczone do pomieszczeń o niskiej wilgotności powietrza. Szukając taniego i wszechstronnego rozwiązania, warto postawić na płytę GKB, która doskonale nada się do ułożenia na ścianach, poddaszach oraz sufitach. Wilgotność powietrza w takim pomieszczeniu nie może przekraczać 70%.
 • GKBI - jest to bardzo podobny materiał do tego obecnego w płycie GKB, jednak jest dodatkowo zaimpregnowany. Jego parametry są podwyższone: posiada większą odporność na wilgoć, która w pomieszczeniach może wynosić nawet 85%. Z tego powodu doskonale sprawdzi się w miejscach takich jak łazienka czy kuchnia.

Ranking najlepszych specjalistów od płyt karton gips w Turku

Płyta karton gips Turek

Znakomita Zabudowa GK w Turku

1 opinia

Na wypadek jeśli w dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od zabudowy GK to trafiłeś w dobre miejsce - GIFT Usługi Ogólnobudowlane Daniel Lacelt jest do Twoich usług. Turek i pobliske miasta to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Przedzwoń, aby uzyskać więcej szczegółów - nie pożałujesz.

Usługi remontowo wykończeniowe - Najwyższej Klasy Montaż Sufitu Podwieszanego Turek

Najwyższej Klasy Montaż Sufitu Podwieszanego Turek

13 opinii

Stworzona z zamiłowania do płyt karton gips firma oferuje najwyższej klasy montaż sufitu podwieszanego na obszarze Turka, jak również okolicznych miast i powiatów. Gorąco zachęcamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Rezler Construct Sp. z o.o. - Perfekcyjny Montaż Sufitu Podwieszanego Turek

Perfekcyjny Montaż Sufitu Podwieszanego

1 opinia

Sprawdź Rezler Construct Sp. z o.o. jeśli poszukujesz odpowiednich ludzi do perfekcyjnego montażu sufitu podwieszanego na terenie Turka. Umów się na rozmowę jak najszybciej, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

Ekodom - Pawel Horowski - Pierwszorzędna Sucha Zabudowa Turek

Pierwszorzędna Sucha Zabudowa

3 opinie

Ten fachowiec działa na obszarze Turka i oferuje liczne usługi z zakresu pierwszorzędnej suchej zabudowy. Umów się na rozmowę od razu, a otrzymasz dopasowaną ofertę.

SPECMAR - Pierwszorzędny Sufit Napinany Turek

SPECMAR

3 opinie

Nadal potrzebujesz specjalisty od sufitu napinanego? Skorzystaj z kwalifikacji SPECMAR. Zarezerwuj termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Firma-Wykonczeniowa,Remontowo,Budowlana - Doskonałej Jakości Adaptacja Poddasza Turek

Firma-Wykonczeniowa,Remontowo,Budowlana

1 opinia

Jesteś zdania, że doskonałej jakości adaptacja poddasza to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - fachowcy z tej firmy dadzą wskazówki i znajdą dopasowne rozwiązanie. Konkretną wycenę otrzymasz po kontakcie.

Łukasz Witkowski Magnat - Staranna Adaptacja Poddasza Turek

Łukasz Witkowski Magnat

4 opinie

Jeżeli poszukujesz dobrej współpracy to specjaliści z Łukasz Witkowski Magnat są dla Ciebie stworzeni. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

Piotr Smakowski - Porządna Adaptacja Poddasza Turek

Porządna Adaptacja Poddasza Turek

1 opinia

Jeśli jeszcze potrzebujesz ekspertów od adaptacji poddasza to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Piotr Smakowski. Turek i okolice to główny obszar ich działania. Żeby poznać dokładną wycenę skontaktuj się już teraz - naprawdę warto.

Ver-Tech - Perfekcyjna Zabudowa Płytami GK Turek

Ver-Tech

1 opinia

Jeszcze potrzebujesz dobrej firmy od zabudowy płytami GK? Wykorzystaj kompetencje Ver-Tech. Zdecyduj się szybko - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która przypadnie Ci do gustu.

K4M Zbigniew Najberg - Pierwszorzędny Montaż Sufitu Podwieszanego Turek

K4M Zbigniew Najberg

6 opinii

Dokonaj najlepszego wyboru i powierz twoje zadanie tym zawodowcom w kwestii montażu sufitu podwieszanego z Turka. Wyczerpującą ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Najnowsze z 25 zleceń na płyty gk w Turku

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 15m², Turek

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 15m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Turek

2024-03-05 do 2024-03-13

Dam zlecenie na prace z płytami GK, 21-50m², Szczepidło

Ten Zlecający w dalszym ciągu szuka specjalisty od zabudowy karton gips. Napisał ogłoszenie o treści - Dam zlecenie na prace z płytami GK, 21-50m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Napisz krótko jaką ofertą dysponujesz, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Szczepidło

2024-06-05 do 2024-06-13

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 101-250m², Koło

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: do uzgodnienia w rozmowie...

 • Koło

2024-04-21 do 2024-04-29

Świetna Zabudowa GK Turek

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 30m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Poproszę o ofertę wykonania sufitu podwieszanego na 30 m2 bez szpachlowa...

 • Kramsk

2024-05-12 do 2024-05-12

Dam zlecenie na prace z płytami GK, do 100m², Konin

Próbujesz znaleźć Klienta jako solidny partner biznesowy? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla tego Klienta z Konina. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Zaproponuj termin już teraz!

 • Konin

2024-04-02 do 2024-04-10

Porządna Zabudowa Karton Gips Turek

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: w ciągu 6 miesięcy...

 • Konin

2024-05-06 do 2024-05-14

Staranna Zabudowa Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 30m² Zakres prac: wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Termin rozpoczęcia prac: w ciągu miesiąca...

 • Konin

2024-05-06 do 2024-05-14

Zlecę prace budowlane z płytami GK, do 100m², Konin

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Łazienka w bloku, sufit ok 4.2 m2, po zalaniu, demontaż i montaż. Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wol...

 • Konin

2024-03-11 do 2024-03-13

Dam zlecenie na prace z płytami GK, 201-500m², Konin

Daj znać Klientowi, że równie dobrej oferty montażu płyt gipsowych nie znajdzie na terenie Konina, więc jeżeli szuka znakomitego montażu płyt gipsowych to natychmiast powinien sprawdzić Twoją Firmę. Żeby poznać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - to Ci się opłaci.

 • Konin

2024-07-03 do 2024-07-03

Zlecę prace budowlane z płytami GK, do 100m², Konin

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: 2024-08-05...

 • Konin

2024-05-09 do 2024-05-17

Perfekcyjna Zabudowa GK

Ten Klient uważa, że perfekcyjna zabudowa GK to niełatwy temat. Wysłał zapytanie o treści "Zlecę prace budowlane z płytami GK, 51-100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako fachowiec dasz mu wskazówki i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która z całą pewnością będzie godna uwagi Klienta.

 • Konin

2024-07-12 do 2024-07-20
dodano 8 dni temu

Potrzebna firma na montaż płyt G-K na profilach, 101-250m², Konin

Udowodnij Klientowi, że równie dobrej propozycji montażu płyt gipsowych prędko nie znajdzie na terenie Konina, więc jeśli poszukuje rewelacyjnego montażu płyt gipsowych to niezwłocznie powinien poznać Twoją Firmę. Jeśli chcesz poznać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - warto.

 • Konin

2024-01-22 do 2024-01-23

Solidna Zabudowa GK

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 10m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Konin

2024-05-11 do 2024-05-19

Zabudowa GK

Rodzaj obiektu: budynek użyteczności publicznej Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Konin

2024-05-09 do 2024-05-17

Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 251-500m², Konin

Jeśli płyty karton gips to obszar działania Twojej firmy to skontaktuj się z tym Klientem oraz pokaż, że chętnie podejmiesz się zlecenia. Klient napisał "Potrzebuję firmy do prac z płytami GK, 251-500m²". Pokaż dopasowaną ofertę temu Klientowi - zadzwoń niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Konin

2024-05-09 do 2024-05-17

Dam zlecenie na prace z płytami GK, do 100m², Konin

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Docieplenie sufitu skośne go, obróbka dwóch okien...

 • Konin

2024-04-06 do 2024-04-14

Szukam ekipy do prac z płytami GK, 101-200m², Chojno

Ten Klient uważa, że doskonałej jakości zabudowa GK to niełatwe zagadnienie. Wysłał zlecenie o treści "Szukam ekipy do prac z płytami GK, 101-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako profesjonalista pomożesz mu i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą prośbę o wycenę, która na pewno Ci się spodoba.

 • Chojno

2024-07-05 do 2024-07-13

Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 101-200m², Dąbrówka

Jako profesjonalista i prawdziwy profesjonalista w temacie płyt karton gips możesz zaoferować swoje usługi Zleceniodawcy w rejonie Wielkopolskiego, który napisał "Zapotrzebowanie na prace z płytami GK, 101-200m²". Zapraszamy do kontaktu - nie będziesz żałować.

 • Dąbrówka

2024-07-08 do 2024-07-16

Perfekcyjna Zabudowa GK

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 101-250m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Termin rozpoczęcia prac: najbliższy wolny termin...

 • Golina

2024-02-19 do 2024-02-27

Pierwszorzędne Płyty Karton Gips Turek

Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: 87m² Zakres prac: wykonanie sufitu podwieszanego Informacje dodatkowe: Proszę podać cenę montażu płyt gk na suficie ze szpachlowaniem Termin rozpoczęcia prac: 2024-05-06...

 • Sulęcinek

2024-04-22 do 2024-04-30

Profesjonalne Płyty Karton Gips

Jako znakomici eksperci macie możliwość spełnić oczekiwania z zakresu płyt karton gips. Zapytanie ma treść "Zlecę wykonanie sufitu podwieszanego, 101-250m²". Zaproponuj termin już teraz!

 • Kalisz

2024-02-11 do 2024-02-14

Solidna Zabudowa Płytami GK Turek

W dalszym ciągu jesteś w stanie nawiązać kontakt w odpowiedzi na zapytanie Zleceniodawcy jako dobra firma od zabudowy płytami GK. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twojego doświadczenia i cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Napisz krótko co możesz zaoferować i poznaj dopasowanego Klienta.

 • Kalisz

2024-05-08 do 2024-05-16

Doskonała Zabudowa Karton Gips

Rodzaj obiektu: dom typu bliźniak lub szeregowy Powierzchnia prac: 501-1000m² Zakres prac: zabudowa płytami G-K poddasza, montaż płyt G-K na profilach Informacje dodatkowe: Do wykonania zabudowa poddasza g-k w budynkach w zabud...

 • Kalisz

2024-01-10 do 2024-01-18

Zapotrzebowanie na montaż płyt G-K na profilach, 68m², Kalisz

Rodzaj obiektu: mieszkanie Powierzchnia prac: 68m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach, klejenie płyt G-K, wykonanie ścianek działowych z płyt G-K Informacje dodatkowe: Budowa antresoli, położenie ścianki kg,malowanie suf...

 • Kalisz

2024-02-12 do 2024-02-20

Dam zlecenie na prace z płytami GK, do 100m², Kalisz

Rodzaj współpracy: Firma potrzebuje Podwykonawcy Rodzaj obiektu: dom jednorodzinny Powierzchnia prac: do 100m² Zakres prac: montaż płyt G-K na profilach Informacje dodatkowe: Zlecę obróbkę okien nowo wystawionych w osciezach i...

 • Kalisz

2024-03-27 do 2024-04-04

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Zabudowy Płytami GK

Najczęstsze pytania o zabudowie karton-gips

Jakie są rodzaje i wymiary płyt karton gips?

Obecnie na rynku dostępne są cztery podstawowe rodzaje płyt gipsowo-kartonowych: GKB, GKBI, GKF i GKFI. Każdy rodzaj cechuje się innymi parametrami i elementami budowy, przez co odpowiedni będzie do konkretnego typu pomieszczenia. Najpopularniejsze grubości w jakich dostępne są płyty gipsowo-kartonowe to 6.5 mm, 9.5 mm, 12.5 mm oraz 15.5 mm. W niektórych sklepach dostępne są nawet grubsze modele. Szerokość w jakiej oferowane są płyty wynosi najczęściej 120 cm, jednak dostępne są też inne opcje. Jeśli chodzi o wysokość płyty, to najczęściej dostępne są dwie możliwości: 200 cm oraz 260 cm. Wymiary płyt należy dobrać pod indywidualne potrzeby pomieszczenia, tak aby powstały odpad był jak najmniejszy.

Do czego można wykorzystać płytę karton gips?

Płyty gipsowo-kartonowe są ciekawą alternatywą dla tradycyjnych tynków stosowanych w budownictwie, ponieważ ich czas montażu jest dużo krótszy. Ich niewątpliwą zaletą jest również prostota montażu, dzięki której jesteśmy w stanie wykonać go sami. Płyty to nowoczesne rozwiązanie, które skutecznie reguluje poziom wilgotności w pomieszczeniu, a także posiada niewielki stopień izolacji akustycznej. Montując płyty gipsowo-kartonowe należy upewnić się, że powierzchnia ścian jest idealnie równa.

Czy płyta karton gips jest wodoodporna?

Istnieją płyty gipsowo-kartonowe posiadające właściwości wodoodporne. Mowa tutaj o modelach GKBI, które świetnie nadają się do takich pomieszczeń jak łazienka oraz toaleta. Płyty te posiadają zmniejszoną wchłanialność wody, dzięki czemu poradzą sobie w środowisku zawilgoconym nawet do poziomu 85%!

Jaki jest koszt płyty karton gips?

Koszty są różne w zależności od wybranych modeli płyt, jednak wahają się one w okolicach od 70 do 90 zł/m2 wraz ze stelażem niezbędnym do ich montażu. Do tej ceny należy doliczyć koszty samej robocizny, które obecnie wahają się między od 50 do 70 zł/m2. Ceny te mogą ulec zmianie, w zależności od skomplikowania ścian i ich nachylenia. Koszt budowy średniej wielkości ściany gipsowo-kartonowej o powierzchni 10m2 wyniesie od 1300 do 1600 zł. Jest to opłacalna inwestycja, zważywszy na zalety jakie oferują nam płyty gipsowo-kartonowe.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Zabudowy Płytami GK