Dom z cegły w Słupcy

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 153 580 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Domy murowane Słupca - ranking najlepszych firm

Domy murowane Słupca

Porządne Domy Murowane Pod Klucz Słupca

7 opinii

Firma PHU ROM-BUD Construction świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji. Koncentruje się na Klientach z Słupcy i okolic. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Zakład Robót Ogólnobudowlanych "ZROBUD" - Wysokiej Klasy Budowanie Domu Murowanego w Słupcy

Wysokiej Klasy Budowanie Domu Murowanego w Słupcy

6 opinii

Od wielu lat pracownicy firmy Zakład Robót Ogólnobudowlanych ZROBUD wykonują usługi z zakresu budowania domu murowanego, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów potrzebujących specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Holbuilding Sp. z o.o. - Staranne Domy Murowane Słupca

Staranne Domy Murowane

3 opinie

Zaufaj ekspertom w dziedzinie domów murowanych i zatrudnij Holbuilding Sp. z o.o.. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Jeśli chcesz otrzymać więcej informacji skontaktuj się już teraz - to Ci się opłaci.

Usługi Ogólnobudowlane Łucjan Perlicki - Profesjonalne Domy Murowane Słupca

Usługi Ogólnobudowlane Łucjan Perlicki

4 opinie

Uwierz ekspertom w dziedzinie domów murowanych i zatrudnij Usługi Ogólnobudowlane Łucjan Perlicki. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Zapytaj o ofertę już teraz i zobacz co firma może Ci zaproponować.

MISCHEL - Perfekcyjny Dom Klasyczny Słupca

Perfekcyjny Dom Klasyczny

2 opinie

Wykonanie domu klasycznego będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych ekspertów. MISCHEL ma doświadczenie w branży, które zaspokoi nawet wyjątkowo wymagających. Skontaktuj się z nimi od razu, aby uzyskać więcej informacji.

Usługi Ogólnobudowlane - Porządne Domy Murowane Słupca

Porządne Domy Murowane Słupca

1 opinia

Potrzebujesz profesjonalistów od domów murowanych? Wykorzystaj kompetencje Usługi Ogólnobudowlane. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

Marcin michalak - Rewelacyjne Domy Murowane Słupca

Rewelacyjne Domy Murowane

3 opinie

Jeszcze poszukujesz specjalisty od domów murowanych? Zaufaj doświadczeniu Marcin michalak. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Dłużej nie trać czasu i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

RajBud - Solidne Domy w Technologii Tradycyjnej Słupca

RajBud

1 opinia

Gdy poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to eksperci z RajBud perfekcyjnie pasują do Twojego zlecenia. Spełniają wymagania najbardziej wymagających Klientów.

Usługi Ogólnobudowlane - Opłacalna Budowa Domu Murowanego Słupca

Usługi Ogólnobudowlane

1 opinia

Zdecydowanie o wyborze budowy domu murowaego nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - profesjonaliści z Usługi Ogólnobudowlane doradzą Ci i znajdą spełniające Twoje wymagania rozwiązanie. Żeby poznać szczegółową wycenę skontaktuj się dziś - możesz tylko zyskać.

Piotr Kluga - Doskonałej Jakości Dom Klasyczny Słupca

Doskonałej Jakości Dom Klasyczny

2 opinie

Firma Piotr Kluga oferuje swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Skupia się na Klientach z miejscowości Słupca i okolic. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję - sprawdź już dziś, nie pożałujesz.

28 Zleceń - Domy Murowane Słupca

Wysokiej Klasy Budowa Domu w Stanie Surowym Słupca

Technologia: tradycyjna murowana z beton komórkowy Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 135m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie P...

 • Słupca

2022-11-02 do 2022-11-10

Zlecę budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Sędzinko

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Zlecę budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m²", nie pożałuje współpracy ze specjalistą z Twojej firmy. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Sędzinko

2022-10-19 do 2022-10-27

Domy murowane - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 55 080 Specjalistów od Domów Murowanych najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Wiarygodna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Słupca

Technologia: tradycyjna murowana z beton komorkowy Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka cementowa Budynek podpi...

 • Powidz

2022-08-30 do 2022-09-07

Wysokiej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym Słupca

Jeśli tylko wykonujesz zlecenia na wysokiej klasy budowanie domów w stanie surowym w rejonie Wielkopolskiego i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę budowę, SSZ, 36-100m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako profesjonalnej firmie. Żeby otrzymać dokładne informacje skontaktuj się od razu - naprawdę warto.

 • Powidz

2022-08-18 do 2022-08-26

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, stan deweloperski, 36-100m², Giewartów

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczony: ...

 • Giewartów

2022-07-27 do 2022-08-04

Dam zlecenie na budowę budynku biurowego z Ytonga, SSO, 301-500m², Strzałkowo

Bądź pewny, że Zleceniodawcy zlecający budowa domu w stanie surowym są wiarygodni. Wyślij ofertę jako ekspert od budowy domu w stanie surowym. Chwyć za telefon, skontaktuj się i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Strzałkowo

2022-06-10 do 2022-06-18

Stan Surowy Domu Słupca

Ten Zlecający szuka specjalisty od stanu surowego domu. Napisał ogłoszenie o treści - Budowa domu z Ytonga, SSZ, 36-100m², chcąc skorzystać z doświadczenia ekspertów. Już nie czekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Słupca

2022-05-24 do 2022-06-01

Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie ...

 • Żelazków

2022-05-19 do 2022-05-27

Wysokiej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom w zabudowie bliźniaczej Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczon...

 • Golina

2022-08-31 do 2022-09-08

Rewelacyjne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z cegły Budowany obiekt: mieszkalny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: papa Budynek podpiwniczony: nie Projekt: in...

 • Golina

2022-07-29 do 2022-07-29

Budowa domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m², Witkowo

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: ...

 • Witkowo

2022-08-19 do 2022-08-27

Zlecę budowę domu z Ytonga, SSZ, 184m², Dębina

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 184m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczon...

 • Dębina

2022-10-09 do 2022-10-17

Solidne Domy w Surowym Stanie Słupca

Zlecający napisał zlecenie brzmiące "Zlecę budowę domu z Ytonga, SSZ, 101-150m²". Jako zaufany ekspert w dziedzinie domów w surowym stanie daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Przedłóż wyjątkową propozycję temu Klientowi - zadzwoń jak najszybciej.

 • Witkowo

2022-10-30 do 2022-10-30

Rewelacyjny Stan Deweloperski Domu

Technologia: tradycyjna murowana z Solbetu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczon...

 • Jerzykowo

2022-05-25 do 2022-06-02

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczki betonowe Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Jóźwin

2022-09-12 do 2022-09-20

Budowa Domu w Stanie Surowym

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 151-200m²". Wykonaj zlecenie fantastycznej budowy domu w stanie surowym jako fachowiec w tej branży. Zawiadom o gotowości do podjęcia zleceń z Wielkopolskiego i sąsiednich miast. Określ co możesz zaoferować i otrzymaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Walga

2022-10-23 do 2022-10-31

Dom w Stanie Surowym

Szukasz zlecenia jako dobry specjalista? Twoja firma to najlepsze rozwiązanie dla autora zapytania. Pomóż zrealizować mu zlecenie. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Września

2022-07-24 do 2022-08-01

Postawienie obiektu handlowo-usługowego, SSO, 2200m2, Września

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Postawienie obiektu handlowo-usługowego, SSO, 2200m2". Jako rzetelny fachowiec w dziedzinie stanu surowego domu daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Już teraz umów się z nim na rozmowę, aby uzyskać więcej informacji.

 • Września

2022-07-06 do 2022-07-14

Stan Surowy Domu

Pragniesz znaleźć zlecenia jako solidny fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Września

2022-09-25 do 2022-10-03

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSO, 101-150m², Września

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony:...

 • Września

2022-09-29 do 2022-10-07

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSZ, 120m², Września

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 120m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: n...

 • Września

2022-11-14 do 2022-11-22

Zapytanie o budowę domu z Porothermu, SSZ, 101-150m², Września

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczon...

 • Września

2022-09-26 do 2022-10-04

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z gazobetonu Budowany obiekt: dom w zabudowie bliźniaczej Zakres zlecenia: stan deweloperski - z instalacjami Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka cementowa Budynek podpiw...

 • Września

2022-11-27 do 2022-12-05
dodano 8 dni temu

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSZ, 70m², Września

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 70m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwniczon...

 • Września

2022-09-25 do 2022-09-25

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, SSO, 130m², Września

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 130m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie...

 • Września

2022-09-26 do 2022-10-04

Pierwszorzędna Budowa Domu w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podp...

 • Września

2022-07-21 do 2022-07-29

Szukam firmy do budowy budynku, 36-100m², Września

Technologia: tradycyjna murowana z pustak Budowany obiekt: garaż Zakres zlecenia: mury Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: bez dachu Budynek podpiwniczony: nie Projekt: indywidualny Rodzaj dachu: dwuspadowy Po...

 • Września

2022-06-05 do 2022-06-13

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSO, 36-100m², Września

Jeśli konkurencyjna cena i solidna realizacja powierzonych zleceń to Twoje główne mocne strony jako eksperta od budowania domów w stanie surowym to zrealizuj zlecenie - Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSO, 36-100m². Jeśli chcesz otrzymać informacje o budżecie skontaktuj się dziś - warto.

 • Września

2022-07-12 do 2022-07-20

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych
Udostępnij znajomemu