Remont mieszkania i domu w Słupcy

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 127 354 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
550 842 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Słupca - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Słupca

Najwyższej Klasy Wykańczanie Mieszkań Słupca

3 opinie

Lepszej oferty wykańczania mieszkań nie znajdziesz w miejscowości Słupca i okolicy, więc jeśli poszukujesz najwyższej klasy wykańczania mieszkań to natychmiast sprawdź ATM-REMDOM Tomasz Adamkiewicz. Zdecyduj się od razu - zadzwoń i otrzymaj niewiążącą ofertę, która na pewno Ci się spodoba.

BODEX-MAN Zakład Usługowo-Remontowy - Solidne Remonty Mieszkań Słupca

Solidne Remonty Mieszkań

1 opinia

Uwierz fachowcom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij BODEX-MAN Zakład Usługowo-Remontowy. Precyzja z jaką wykonują powierzone im zadania, zadowoli najbardziej wymagających. Przedstawią Ci dobrą ofertę - sprawdź już dziś.

RajBud - Dobra Firma Remontowa Słupca

Dobra Firma Remontowa Słupca

1 opinia

Wybranie dobrej firmy remontowej nie należy do najprostszych, dlatego polecamy Ci RajBud - to prawdziwi fachowcy działający na terenie Słupcy, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Zdecyduj się od razu - skontaktuj się i otrzymaj wstępną propozycję współpracy, która na pewno Ci się spodoba.

PutzBud-Instal - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Słupca

PutzBud-Instal

2 opinie

Po prostu zleć prace dotyczące remontowania mieszkań profesjonalistom firmy PutzBud-Instal z miejscowości Słupca. Podbiją Cię swoim zaangażowaniem i doświadczeniem. Na terenie Słupcy nie mają sobie równych. Umów odpowiedni dla Ciebie termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Solidny Elektryk - Arkadiusz Bożęcki - Perfekcyjne Malowanie Mieszkań Słupca

Perfekcyjne Malowanie Mieszkań

27 opinii

Oddaj sprawę we właściwe ręce i powierz twoje zadanie tym fachowcom od malowania mieszkań z Słupcy. Zaledwie jeden telefon dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

Firma Damian Koronkowski - Rewelacyjne Wykańczanie Mieszkań w Słupcy

Rewelacyjne Wykańczanie Mieszkań w Słupcy

3 opinie

Poszukując wykańczania mieszkań namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma remontowa Firma Damian Koronkowski przebije je wszystkie. Więcej informacji możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

Jakub Garbaciak - Pierwszorzędne Malowanie Mieszkań Słupca

Jakub Garbaciak

2 opinie

Już od kilku lat pracownicy firmy Jakub Garbaciak realizują usługi z zakresu pierwszorzędnego malowania mieszkań, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - na pewno będziesz zadowolony!

Przy-budówka - Doskonałe Remontowanie Mieszkań Słupca

Przy-budówka

12 opinii

Jeżeli poszukujesz świetnej ceny usług względem jakości wykonania to specjaliści z Przy-budówka są dla Ciebie stworzeni. Już nie zwlekaj i zadzwoń od razu - nie zawiedziesz się!

Slawomir Farynski - Znakomite Remonty Mieszkań Słupca

Slawomir Farynski

3 opinie

Uwierz na słowo ekspertom w dziedzinie remontów mieszkań i zatrudnij Slawomir Farynski. Perfekcja z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy każdego. Ażeby poznać ofertę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

Mazbud - Niezawodna Firma Remontowa Słupca

Mazbud

1 opinia

Oczaruje Cię fachowe działanie Mazbud na terenie Słupcy. Ta firma remontowa posiada doświadczonych pracowników, więc możesz być pewny, że malowanie mieszkań zostanie wykonane szybko. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

10 Zleceń - Remonty Mieszkań Słupca

Profesjonalne Remontowanie Mieszkań Słupca

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

 • Słupca

2022-11-10 do 2022-11-18

Zlecę generalny remont domu, 81-100m², Lądek

Zrealizowanie remontów mieszkań z tego zlecenia będzie dziecinnie proste. Zlecenie ma treść - Zlecę generalny remont domu, 81-100m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Już teraz określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Klienta.

 • Lądek

2022-10-21 do 2022-10-22

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 121 149 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Staranne Usługi Remontu Mieszkania Słupca

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kapitalny remont domu Liczba remontowanych pomieszczeń: 7 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wykonania: generalny remont ...

 • Golina

2022-06-17 do 2022-06-25

Rewelacyjna Ekipa Remontowa Słupca

Ta osoba szuka rewelacyjnej ekipy remontowej, ponieważ potrzebuje wsparcia w wyborze odpowiednich rozwiązań, kiedy tylko wyrazisz zainteresowanie zleceniem o treści - Zapytanie o generalny remont domu, 101-150m². Ledwie jeden telefon dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Golina

2022-06-18 do 2022-06-26

Kompleksowe wykończenie domu, 110m², Golina

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 110m² Zakres prac do w...

 • Golina

2022-08-04 do 2022-08-12

Generalny remont domu, 151-200m², Golina

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: wszystkie Liczba remontowanych pomieszczeń: 8 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 151-200m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac ...

 • Golina

2022-06-17 do 2022-06-25

Dam zlecenie na remont mieszkania, 101-150m², Jerzykowo

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 10 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wykonania: ok...

 • Jerzykowo

2022-05-19 do 2022-05-27

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań

Pragniesz znaleźć Klienta jako godny zaufania profesjonalista z zakresu pierwszorzędnego remontowania mieszkań z Twojego rejonu? Pomóż Klientowi wprowadzić w życie plany poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Bierzglin

2022-05-17 do 2022-05-25

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie surowym Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Ro...

 • Kazimierz Biskupi

2022-08-30 do 2022-09-07

Staranne Usługi Remontu Mieszkania

Chcesz znaleźć Zlecającego jako godny zaufania specjalista od starannych usług remontu mieszkania z Wielkopolskiego? Zrealizuj zaplanowane przez Klienta działania poznając szczegóły jego zapytania o treści "XYZ". Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nim, aby uzyskać więcej informacji.

 • Kazimierz Biskupi

2022-09-09 do 2022-09-17

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu