Remont mieszkania i domu w Krakowie

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 854 447 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
540 326 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Kraków - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Kraków

FHUM

14 opinii

Takiej oferty wykańczania mieszkań nie znajdziesz na terenie Krakowa, więc jeżeli poszukujesz idealnego wykańczania mieszkań to bez zbędnej zwłoki poznaj FHUM. Aby uzyskać dokładną wycenę skontaktuj się - warto.

Remonty Jacek Kiełbasa - Korzystne Wykańczanie Mieszkań w Krakowie

Korzystne Wykańczanie Mieszkań w Krakowie

14 opinii

Nadal nie znalazłeś wykańczania mieszkań, mimo iż próbujesz znaleźć od sam nie wiesz jak dawna? Remonty Jacek Kiełbasa może Ci pomóc. Już nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Start-Bud - Remonty Mieszkań Kraków

Start-Bud

13 opinii

Poszukujesz dobrej firmy od remontów mieszkań? Wykorzystaj kompetencje Start-Bud. Określ na czym Ci zależy i otrzymaj dopasowaną ofertę spełniającą Twoje wymagania.

Cracov Builders Robert Wanias - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Kraków

Cracov Builders Robert Wanias

12 opinii

Jeżeli interesuje Cię rewelacyjne remontowanie mieszkań w rejonie Krakowa i szukasz najlepszych ofert to skorzystaj z kwalifikacji Cracov Builders Robert Wanias. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która na pewno zrobi na Tobie dobre wrażenie.

Wykończenia wnętrz - Pierwszorzędne Malowanie Mieszkań Kraków

Wykończenia wnętrz

8 opinii

Od lat pracownicy firmy Wykończenia wnętrz wykonują usługi z zakresu pierwszorzędnego malowania mieszkań, dzięki temu są stale gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Żeby uzyskać ofertę skontaktuj się dziś - warto.

PBB INVEST - Doskonałe Wykańczanie Mieszkań Kraków

PBB INVEST

8 opinii

Gdy szukasz jakości wykonywanych usług to profesjonaliści z PBB INVEST są dla Ciebie stworzeni. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać więcej szczegółów.

MarBud - Profesjonalne Remontowanie Mieszkań Kraków

Profesjonalne Remontowanie Mieszkań Kraków

7 opinii

Po prostu zleć zadanie remontowania mieszkań ekspertom z miejscowości Kraków. Przekonają Cię swoimi kwalifikacjami i dokładnością. W okolicy Krakowa są jednymi z najlepszych. Spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

Loftful - Fantastyczne Malowanie Mieszkań Kraków

Fantastyczne Malowanie Mieszkań

5 opinii

Bez oporów zleć usługę fantastycznego malowania mieszkań specjalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z miejscowości Kraków i sąsiednich powiatów. Poproś o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i sprawdź co firma ma do zaoferowania.

ARTOLAN - Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Kraków

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Kraków

4 opinie

W przypadku, gdy interesuje Cię pierwszorzędne remontowanie mieszkań w rejonie Krakowa i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry ARTOLAN. Jeszcze dzisiaj skontaktuj się z nimi, aby otrzymać dopasowaną ofertę.

Dromit Sp. z o.o. - Niezawodna Firma Remontowa Kraków

Dromit Sp. z o.o.

2 opinie

Oczaruje Cię fachowe działanie Dromit Sp. z o.o. na terenie Krakowa. Ta firma remontowa posiada doświadczonych pracowników, więc możesz być pewny, że malowanie mieszkań zostanie wykonane szybko. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

605 Zleceń - Remonty Mieszkań Kraków

Perfekcyjna Firma Remontowa Kraków

Wyślij ofertę Klientowi jako firma remontowa oferująca swoje doświadczenie na terenie Krakowa i w przyległych miastach. Dłużej nie trać czasu i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Kraków

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 3 godziny temu

Wyjątkowe Remontowanie Mieszkań Kraków

Zapytanie o treści - Zapytanie o generalny remont mieszkania, 74m² jest skierowane do eksperta, który świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z miejscowości Kraków i okolic. Zaledwie krok dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zlecenia - skontaktuj się!

 • Kraków

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 10 godzin temu

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Dam zlecenie na remont mieszkania, 51-80m², Kraków

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania:...

 • Kraków

2022-09-29 do 2022-10-07
dodano 13 godzin temu

Zlecę kompleksowe wykończenie domu, 200m², Kraków

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 10 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 200m² Zakres prac do wykonania: komple...

 • Kraków

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano wczoraj o 20:50

Świetna Ekipa Remontowa Kraków

Odpowiedz na zapytanie dla świetnej ekipy remontowej do zrealizowania zlecenia w korzystnej cenie. Pokaż, że Twoja firma to korzystne rozwiązanie. Już teraz określ co możesz zaoferować i poznaj dobrego Zleceniodawcę.

 • Kraków

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano wczoraj o 20:02

Remontowanie Mieszkań

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania:...

 • Kraków

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano wczoraj o 13:27

Perfekcyjne Remontowanie Mieszkań

Wybierz zlecenie dotyczące perfekcyjnego remontowania mieszkań od wiarygodnych Klientów zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Kraków lub okolicy. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Kraków

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano wczoraj o 12:39

Pierwszorzędne Remonty Mieszkań Kraków

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie mieszkania, 81-100m²". Jako zaufany fachowiec w dziedzinie remontów mieszkań daj się zatrudnić i przyjmij zlecenie. Nie zwlekaj i sporządź wycenę - gwarancja zadowolenia!

 • Rząska

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano wczoraj o 07:44

Dobra Ekipa Remontowa

Odnaleźliśmy specjalnie dla Ciebie najlepsze ogłoszenie skierowane do ekipy remontowej, mające treść - Zlecę remont mieszkania, 370m². Jako Specjaliści przeanalizuj i całościowo zrealizuj prace. Ledwie chwila dzieli Cię od otrzymania świetnego zapytania o ofertę - skontaktuj się!

 • Kraków

2022-09-28 do 2022-10-06
dodano wczoraj o 06:26

Zapytanie o remont mieszkania, 65m², Kraków

Dla Klienta celny wybór dobrej ekipy remontowej nie należy do najprostszych, dlatego warto zainteresować się zleceniem samodzielnie i w odpowiedzi wysłać ofertę jako prawdziwi profesjonaliści, którzy znają się na swojej robocie. Ustal pasujący termin od razu!

 • Kraków

2022-09-27 do 2022-10-05
dodano 2 dni temu

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu