Remont mieszkania i domu w Pleszewie

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 165 680 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Ranking najlepszych specjalistów od remontów mieszkań w Pleszewie

Remonty mieszkań Pleszew

Usługi Remontowo Budowlane Łukasz Mizgalski

6 opinii

Wiele długich lat pracownicy Usługi Remontowo Budowlane Łukasz Mizgalski realizują usługi z zakresu rewelacyjnego remontowania mieszkań, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Łukasz Matuszak - Profesjonalne Remonty Mieszkań Pleszew

Łukasz Matuszak

4 opinie

Potrzebujesz specjalisty od remontów mieszkań? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Łukasz Matuszak. Ledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej oferty - skontaktuj się!

RG - Wysokiej Klasy Remontowanie Mieszkań Pleszew

RG

3 opinie

Podekscytuje Cię sprawne działanie RG w miejscowości Pleszew. Ta firma remontowa ma doświadczonych pracowników, więc możesz być pewny, że remontowanie mieszkań zostanie wykonane błyskawicznie. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

ACORN TEAM - Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań w Pleszewie

Doskonałej Jakości Remonty Mieszkań w Pleszewie

2 opinie

Wciąż poszukujesz specjalisty od remontów mieszkań? Zaufaj wykwalifikowanym pracownikom ACORN TEAM. Umów się na rozmowę jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

NAMIKA - Znakomite Wykańczanie Mieszkań Pleszew

NAMIKA

1 opinia

Podjęcie decyzji o wyborze wykańczania mieszkań nie jest łatwe, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z NAMIKA pomogą Ci i dobiorą dopasowne rozwiązanie. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

PROFI-Team Andrzejewski - Doskonałe Remonty Mieszkań Pleszew

PROFI-Team Andrzejewski

1 opinia

Potrzebujesz profesjonalistów od remontów mieszkań? Wykorzystaj doświadczenie PROFI-Team Andrzejewski. Zdecyduj się szybko - zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

DAMPAR - Najlepsze Remonty Mieszkań Pleszew

Najlepsze Remonty Mieszkań Pleszew

1 opinia

Wiele długich lat pracownicy DAMPAR realizują usługi z zakresu rewelacyjnego remontowania mieszkań, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć każdego Klienta szukającego specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać szczegółowe informacje.

GregBud - Najwyższej Klasy Remontowanie Mieszkań Pleszew

GregBud

6 opinii

Chcesz znaleźć specjalistów od najwyższej klasy remontowania mieszkań w miejscowości Pleszew lub w okolicznych miastach? Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz wycenę, która Cię zaskoczy - na plus.

Girra Jakub Tomirski - Najlepsze Malowanie Mieszkań Pleszew

Girra Jakub Tomirski

1 opinia

Uniknij problemów i zleć swoje zadanie tym zawodowcom w kwestii malowania mieszkań z Pleszewa. Napisz w krótkim formularzu czego potrzebujesz i otrzymaj dobrą ofertę spełniającą Twoje oczekiwania.

Remontyx - Staranne Remonty Mieszkań Pleszew

Remontyx

5 opinii

Jeśli nadal potrzebujesz dobrej firmy od remontów mieszkań to skorzystaj z doświadczenia Remontyx. Pleszew to dominujący rejon ich codziennej aktywności. Zaledwie chwila dzieli Cię od uzyskania świetnej wyceny - skontaktuj się od razu!

Najnowsze z 206 zleceń na remonty mieszkań w Pleszewie

Perfekcyjna Ekipa Remontowa Pleszew

Ta osoba chce dotrzeć do perfekcyjnej ekipy remontowej, ponieważ potrzebuje wsparcia w wyborze odpowiednich rozwiązań, kiedy tylko wyrazisz zainteresowanie ogłoszeniem o treści - Generalny remont domu, 21-50m². Zapraszamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

 • Pleszew

2022-11-23 do 2022-12-01

Zapytanie o kompleksowe wykończenie domu, 201-300m², Chocz

Zleceniodawca wprowadził zapytanie "Zapytanie o kompleksowe wykończenie domu, 201-300m²". Przyjmij zlecenie wyjątkowego remontowania mieszkań jako ekspert w tej dziedzinie. Powiadom Klienta o gotowości do realizacji działalności z okolic Wielkopolskiego i sąsiednich miast. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Chocz

2022-11-19 do 2022-11-27

Dam zlecenie na generalny remont domu, 500m², Pleszew

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 7 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 500m² Zakres prac do w...

 • Pleszew

2022-11-18 do 2022-11-26

Najwyższej Klasy Usługi Remontu Mieszkania Pleszew

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wykonania: okreś...

 • Kowalew

2022-11-11 do 2022-11-11

Solidna Firma Remontowa Pleszew

Zainteresowany napisał "Zlecę kompleksowe wykończenie mieszkania, 51-80m²". Jako solidna firma remontowa, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie nawiązaniem współpracy, a Zlecający przekonają się o doskonałej obsłudze. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

 • Pleszew

2022-10-17 do 2022-10-19

Pierwszorzędne Remontowanie Mieszkań Pleszew

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: Lokal użytkowy Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 25m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac R...

 • Pleszew

2022-09-30 do 2022-10-08

Dam zlecenie na remont mieszkania, 51-80m², Pleszew

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania:...

 • Pleszew

2022-08-17 do 2022-08-25

Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 201-300m², Pleszew

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 10 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 201-300m² Zakres prac do wykonan...

 • Pleszew

2022-07-31 do 2022-08-08

Rzetelne Usługi Remontu Mieszkania

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodzaj prac do wyk...

 • Pleszew

2022-07-24 do 2022-08-01

Szukam ekipy remontowej, 51-80m², Dobrzyca

Ten Zleceniodawca wciąż szuka profesjonalistów od remontów mieszkań. Napisał zlecenie o treści - Szukam ekipy remontowej, 51-80m², chcąc powierzyć tę kwestię specjalistom. Skontaktuj się z nimi jak najszybciej, aby uzyskać szczegółowe informacje.

 • Dobrzyca

2022-07-18 do 2022-07-26

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań