Remont mieszkania i domu w Koninie

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 155 901 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 228 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Konin - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Konin

S-Bud Budownictwo Specjalistyczne Sp. z o.o.

38 opinii

Powierz usługę solidnego remontowania mieszkań profesjonalistom. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Konina i sąsiednich miast. Gorąco zachęcamy do zadawania pytań - nie pożałujesz.

Usługi remontowo wykończeniowe - Wyjątkowe Remontowanie Mieszkań Konin

Usługi remontowo wykończeniowe

13 opinii

Od lat pracownicy firmy Usługi remontowo wykończeniowe świadczą usługi z zakresu wyjątkowego remontowania mieszkań, dzięki temu są zawsze gotowi obsłużyć wszystkich Klientów szukających specjalistycznych umiejętności tych fachowców. Dopasowaną ofertę możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

Budmar Marek Fijałkowski - Fenomenalna Firma Remontowa Konin

Fenomenalna Firma Remontowa Konin

6 opinii

Jeżeli interesuje Cię fenomenalna firma remontowa obsługująca Twój rejon to powierz tę kwestię specjalistom z Budmar Marek Fijałkowski. Zarezerwuj termin już teraz i na własne oczy przekonaj się, że warto!

Ad-Bud - Najwyższej Klasy Remontowanie Mieszkań Konin

Ad-Bud

4 opinie

Dobra cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to główne walory firmy Ad-Bud, której specjalnością jest remontowanie mieszkań. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i poznaj ofertę.

Usługi Remontowo-Budowlane Adrian Zieliński - Sumienna Firma Remontowa Konin

Usługi Remontowo-Budowlane Adrian Zieliński

4 opinie

Planujesz wybrać solidnego profesjonalistę, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? Usługi Remontowo-Budowlane Adrian Zieliński z Konina będzie najszybszą drogą. Zadzwoń jeszcze dzisiaj - nie będziesz żałować.

Marek Pawlicki - Wysokiej Klasy Malowanie Mieszkań Konin

Marek Pawlicki

2 opinie

Bez oporów zleć zadanie wysokiej klasy malowania mieszkań profesjonalistom z firmy Marek Pawlicki. Ich praca jest ceniona przez Klientów z Konina i sąsiednich miast. Dłużej nie czekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Marcin Sobieraj - Profesjonalne Remontowanie Mieszkań Konin

Profesjonalne Remontowanie Mieszkań

2 opinie

Szukasz fachowców od profesjonalnego remontowania mieszkań w rejonie Konina lub w pobliskim rejonie? Otrzymaj propozycję dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma ma do zaoferowania.

Baubud - Doskonałe Remontowanie Mieszkań Konin

Doskonałe Remontowanie Mieszkań Konin

2 opinie

Oczaruje Cię profesjonalne działanie Baubud w rejonie Konina. Ta firma remontowa ma sprawnych pracowników, więc możesz być pewny, że remontowanie mieszkań zostanie zakończone dokładnie. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

Robert Popiela - Rewelacyjne Remontowanie Mieszkań Konin

Robert Popiela

1 opinia

Chesz znaleźć solidnego fachowca z zakresu wysokiej klasy malowania mieszkań z Konina, który pomoże zrealizować Ci Twoje zlecenie? Firma Robert Popiela jest gotowa Ci pomóc. Mają propozycję dla każdego - zadzwoń i sprawdź, nie pożałujesz.

Remontownia - Staranne Remonty Mieszkań w Koninie

Staranne Remonty Mieszkań w Koninie

3 opinie

Właśnie wybierasz wartego zaufania specjalistę do realizacji swoich planów? Remontownia z Konina będzie najszybszą drogą. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego ich wybór na pewno będzie dobrą decyzją.

31 Zleceń - Remonty Mieszkań Konin

Dam zlecenie na generalny remont domu, 101-150m², Konin

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Poddasze, kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 7 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 101-150m² Zakres prac do wyko...

 • Konin

2022-11-29 do 2022-12-07
dodano 7 dni temu

Fenomenalna Firma Remontowa Konin

Jako fenomenalna firma remontowa, która nie ma sobie równych w rejonie Konina - złóż ofertę i daj sprawdzić mu na własne oczy o tym, że jesteś profesjonalny! Dopasowaną ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Konin

2022-11-21 do 2022-11-22

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 121 545 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zlecę remont mieszkania, 11-20m², Konin

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 1 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 11-20m² Zakres prac do wykonania: określony zakres prac Rodzaj ...

 • Konin

2022-11-14 do 2022-11-22

Zapytanie o generalny remont mieszkania, 101-150m², Konin

Zleceniodawca, który planuje zakup usługi remontu mieszkania powinien zgłosić się do Twojej firmy i zobaczyć na własne oczy świetne ceny oraz najwyższą jakość wykonanych prac. Dzięki temu, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Konin

2022-11-08 do 2022-11-16

Zlecę generalny remont mieszkania, 51-80m², Konin

Jeśli usługi remontu mieszkania nie mają dla Ciebie żadnych tajemnic to to zlecenie jest dla Twojej firmy. Bazując na swoim solidnym doświadczeniu, pokaż chęć, by pomóc każdemu Klientowi. Zaledwie krok dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnego zapytania o ofertę - zobacz!

 • Konin

2022-11-07 do 2022-11-07

Świetna Ekipa Remontowa Konin

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 80m² Zakres prac do wykonania: generaln...

 • Konin

2022-10-30 do 2022-11-07

Profesjonalne Remonty Mieszkań Konin

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 5 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 51-80m² Zakres prac do wykonania: okreś...

 • Konin

2022-10-12 do 2022-10-20

Remontowanie Mieszkań Konin

Klient napisał "Generalny remont mieszkania, 51-80m²". Wykonaj usługę wyjątkowego remontowania mieszkań jako ekspert w tej branży. Zawiadom o gotowości do podjęcia prac z okolic Konina i pobliskich miast. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Konin

2022-10-07 do 2022-10-15

Pierwszorzędne Remonty Mieszkań

Nadal możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Zleceniodawcy jako specjalista od remontów mieszkań. Pozwól Zleceniodawcom skorzystać z Twojego doświadczenia oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Konin

2022-10-05 do 2022-10-13

Najlepsze Usługi Remontu Mieszkania Konin

Poprzez przykładanie dużej wagi do szczegółów usługi remontu mieszkania Twoja firma prześciga konkurentów. Marka, którą budujesz sprawia, że jesteś w stanie zadowolić odbiorców. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaoferować.

 • Konin

2022-10-04 do 2022-10-12

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu