Dom z cegły w Wolsztynie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 387 999 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
563 095 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym w Wolsztynie

Domy murowane Wolsztyn

Projektowanie i Budowa Ogrodow

5 opinii

Pracownicy Projektowanie i Budowa Ogrodow przedstawią Ci najlepszą ofertę budowy domu murowaego. Mają na swoim koncie wiele pozywnych referencji od Klientów, co świadczy o ich dużym doświadczeniu. Zapytaj o ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb i zobacz co firma ma do zaoferowania.

Usługi ogólnobudowlane Patryk Woga - Znakomite Domy w Technologii Tradycyjnej Wolsztyn

Usługi ogólnobudowlane Patryk Woga

1 opinia

Jeżeli poszukujesz doskonałej ceny usług względem jakości wykonania to profesjonaliści z Usługi ogólnobudowlane Patryk Woga są dla Ciebie stworzeni. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego to doskonały wybór.

MWP - Najlepsze Domy Murowane Pod Klucz Wolsztyn

MWP

3 opinie

Planujesz wybrać godnego uwagi profesjonalistę, dzięki któremu osiągniesz swój cel? MWP będzie najszybszą drogą. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

EIN MOMENT - Doskonały Dom Klasyczny Wolsztyn

EIN MOMENT

1 opinia

Myślisz, że doskonały dom klasyczny to nieprosty temat? W takim razie nie trać czasu - fachowcy z EIN MOMENT dadzą wskazówki i znajdą dostosowane do Twoich potrzeb rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

BAU-MAT - Pierwszorzędne Domy Murowane Wolsztyn

BAU-MAT

1 opinia

W dalszym ciągu potrzebujesz dobrej firmy od domów murowanych? Skorzystaj z kwalifikacji BAU-MAT. Zapytaj o wycenę już teraz i przekonaj się co firma może zaoferować.

Firma Ogólnobudowlana - Solidne Budowanie Domu Murowanego w Wolsztynie

Solidne Budowanie Domu Murowanego w Wolsztynie

2 opinie

Jeszcze potrzebujesz specjalisty od domu klasycznego? Wykorzystaj doświadczenie Firma Ogólnobudowlana. Spełniają wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, dlatego są świetnym wyborem.

PBO Dawid gracz - Doskonałej Jakości Dom Klasyczny Wolsztyn

PBO Dawid gracz

1 opinia

Wciąż poszukujesz dobrej firmy od domu klasycznego? Skorzystaj z kwalifikacji PBO Dawid gracz. Z pewnością dołączysz do grona zadowolonych Klientów. Umów się na rozmowę już teraz, aby otrzymać ofertę.

BUDMAL uslugi ogólnobudowlane - Staranne Domy w Technologii Tradycyjnej Wolsztyn

BUDMAL uslugi ogólnobudowlane

1 opinia

Według Ciebie staranne domy w technologii tradycyjnej to niełatwy temat? Oszczędź sobie nerwów - profesjonaliści z BUDMAL uslugi ogólnobudowlane udzielą rad i znajdą dostosowane do Twoich wymagań rozwiązanie. Wyczerpującą ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

DaMag - Najlepszy Dom Klasyczny Wolsztyn

Najlepszy Dom Klasyczny Wolsztyn

Zaufaj specjalistom w dziedzinie domu klasycznego i zatrudnij DaMag. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, usatysfakcjonuje wszystkich. Mają propozycję dla każdego - sprawdź już dziś.

Zakład Ogólnobudowlany ŁUK-BUD Łukasz Wróblewski - Doskonałej Jakości Dom z Pustaka Wolsztyn

Doskonałej Jakości Dom z Pustaka Wolsztyn

Uważasz, że pierwszorzędne domy murowane to skomplikowane zagadnienie? Oszczędź sobie nerwów - fachowcy z tej firmy udzielą rad i znajdą uszyte na miarę rozwiązanie. Zadzwoń i otrzymaj niezobowiązującą ofertę, która spełni Twoje wymagania.

Najnowsze z 29 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Wolsztynie

Świetny Stan Surowy Domu Wolsztyn

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpi...

 • Wolsztyn

2023-01-25 do 2023-02-02
dodano 2 dni temu

Doskonałej Jakości Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 118m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: ni...

 • Tuchorza

2023-01-05 do 2023-01-13

Świetny Dom w Stanie Surowym Wolsztyn

Wciąż jesteś w stanie odpowiedzieć na ogłoszenie Zlecającego jako specjalista od domu w stanie surowym. Pozwól Zlecającym skorzystać z wykwalifikowanej kadry pracowników oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Złóż wyjątkową propozycję dla tego Klienta - nawiąż kontakt jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Wolsztyn

2022-12-20 do 2022-12-28

Doskonała Budowa Domu w Stanie Surowym Wolsztyn

Wykonaj zlecenie doskonałej budowy domu w stanie surowym o treści "Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, "pod klucz", 36-100m²", jako specjalista z miejscowości Wolsztyn. Zadziw klientów swoimi kompetencjami i dokładnością. Pokaż, że w okolicy Wolsztyna jesteś jednym z najlepszych. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co masz do zaoferowania.

 • Wolsztyn

2022-11-07 do 2022-11-15

Budowa budynku, "pod klucz", 60m², Wolsztyn

Ten Klient myśli, że porządny stan deweloperski domu to trudny temat. Napisał zgłoszenie o treści "Budowa budynku, "pod klucz", 60m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista dasz mu wskazówki i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Żeby uzyskać więcej informacji skontaktuj się jeszcze dziś - możesz tylko zyskać.

 • Wolsztyn

2022-10-15 do 2022-10-23

Porządny Dom w Stanie Surowym

Ten Klient uważa, że porządny dom w stanie surowym to niełatwe zagadnienie. Wysłał zapytanie o treści "Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 151-200m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec poradzisz mu i znajdziesz dostosowane do potrzeb Klienta rozwiązanie. Nie zwlekaj i poproś o szczegóły - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

 • Siedlec

2022-09-19 do 2022-09-19

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 36-100m², Wolsztyn

Ten Zlecający poszukuje profesjonalistów od stanu surowego domu. Napisał ogłoszenie o treści - Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 36-100m², chcąc trafić w dobre miejsce. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

 • Wolsztyn

2022-09-11 do 2022-09-19

Znakomity Dom w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpi...

 • Wolsztyn

2022-07-28 do 2022-08-05

Najlepszy Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Goździn

2023-01-14 do 2023-01-22

Rewelacyjne Budowanie Domów w Stanie Surowym Wolsztyn

Technologia: tradycyjna murowana z Gazobeton Budowany obiekt: Dom ketniskowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 88m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie P...

 • Zaborówiec

2022-10-04 do 2022-10-12

Dam zlecenie na budowę budynku, SSZ, 36-100m², Zaborówiec

Starasz się odnaleźć Klienta jako dobry specjalista z zakresu fantastycznej budowy domu w stanie surowym. Przyczyń się do realizacji celów Klienta zapoznając się z jego zleceniem, które brzmi - Dam zlecenie na budowę budynku, SSZ, 36-100m². Dlatego, że realizujesz wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów, Twoja firma to doskonały wybór.

 • Zaborówiec

2022-10-06 do 2022-10-14

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSZ, 151-200m², Puszczykowo

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczon...

 • Puszczykowo

2022-09-05 do 2022-09-13

Rewelacyjne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Szukasz pracy jako ekspert od rewelacyjnego budowania domów w stanie surowym w miejscowości Wielkopolskie lub w przyległych powiatach? Konkretną wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, dlatego nie zwlekaj.

 • Włoszakowice

2023-01-08 do 2023-01-16

Budowanie Domów w Stanie Surowym

Jeśli bezkonkurencyjna cena i godna podziwu realizacja powierzonych zleceń to Twoje najważniejsze mocne strony jako eksperta od budowania domów w stanie surowym to wykonaj zlecenie - Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSZ, 36-100m². Zaprezentuj dobrą propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż kontakt niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Grodzisk Wielkopolski

2023-01-23 do 2023-01-31
dodano 4 dni temu

Rewelacyjne Budowanie Domów w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnic...

 • Grodzisk Wielkopolski

2023-01-07 do 2023-01-15

Budowa domu z Ytonga, SSO, 135m², Babimost

Wykonaj zadanie profesjonalnej budowy domu w stanie surowym o treści "Budowa domu z Ytonga, SSO, 135m²", jako fachowiec z miejscowości Lubuskie. Zadziw klientów swoimi kwalifikacjami i fachowością. Pokaż, że na terenie Lubuskiego nie masz sobie równych. Jeśli chcesz poznać dopasowanego Klienta skontaktuj się od razu - możesz tylko zyskać.

 • Babimost

2022-08-01 do 2022-08-09

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 107m², Nądnia

Podjęcie decyzji o wyborze tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSZ, 107m²", nie pożałuje współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Gorąco zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Nądnia

2022-08-08 do 2022-08-16

Domy w Surowym Stanie Wolsztyn

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 106.3m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpi...

 • Nądnia

2022-08-08 do 2022-08-16

Budowa domu z Ytonga, SSZ, 201-300m², Zbąszyń

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwni...

 • Zbąszyń

2022-11-02 do 2022-11-10

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 201-300m², Nowy Tomyśl

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na pewno Klient, który zleca - "Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 201-300m²", nie pożałuje współpracy z doradcą z Twojej firmy. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Nowy Tomyśl

2022-12-09 do 2022-12-17

Wiarygodna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpi...

 • Sątopy

2022-07-17 do 2022-07-25

Zlecę budowę domu murowanego, "pod klucz", 36-100m², Stary Tomyśl

Ten Klient jest zdania, że doskonały stan deweloperski domu to niełatwy temat. Napisał zgłoszenie o treści "Zlecę budowę domu murowanego, "pod klucz", 36-100m²". Daj znać temu Zleceniodawcy, by oszczędził sobie nerwów i jako fachowiec posłużysz mu radą i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Wyczerpującą ofertę prześlij po kontakcie, więc nie trać czasu.

 • Stary tomyśl

2022-10-28 do 2022-11-05

Budowa Domu w Stanie Surowym

W przypadku, gdy interesuje Cię zlecenie na rewelacyjna budowa domu w stanie surowym w rejonie Nowego Tomyśla i zależy Ci na atrakcyjnych warunkach to skontaktuj się ze zleceniodawcą. Klient, który napisał zapytanie o treści "Dam zlecenie na budowę budynku, SSO, 301-500m²", jest gotowy skorzystać z Twoich usług jako profesjonalnej firmie. Podejmij decyzję bez zwłoki - zatelefonuj i otrzymaj propozycję współpracy, która spełni Twoje wymagania.

 • Nowy Tomyśl

2022-09-28 do 2022-10-06

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 151-200m², Nowy Tomyśl

Przygotowanie stanu surowego domu dla tego Zleceniodawcy będzie banalnie łatwe. Zlecenie ma treść - Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 151-200m². Odpowiedz na nie jako specjalista mający profesjonalne podejście do każdego zlecenia, które usatysfakcjonuje najbardziej wymagających. Dłużej nie czekaj i zadzwoń teraz - na pewno będziesz zadowolony!

 • Nowy Tomyśl

2023-01-17 do 2023-01-25

Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 36-100m², Nowy Tomyśl

Wyślij ofertę Klientowi jako perfekcyjna firma budująca domy w stanie surowym oferująca swoje usługi w miejscowości Nowy Tomyśl i w okolicznych miastach. Chwyć za telefon, skontaktuj się i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Nowy Tomyśl

2022-08-28 do 2022-09-05

Najlepszy Stan Surowy Domu

Ten Klient myśli, że najlepszy stan surowy domu to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Zapytanie o budowę domu murowanego, SSZ, 101-150m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako specjalista udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające oczekiwania Klienta rozwiązanie. Zapytaj o szczegóły, dopasuj ofertę do potrzeb Zlecającego i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Nowy Tomyśl

2022-11-11 do 2022-11-19

Dam zlecenie na budowę budynku murowanego, SSO, 301-500m², Nowy Tomyśl

Technologia: tradycyjna murowana z Silka Budowany obiekt: budynek użyteczności publicznej Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 301-500m² Materiał na dach: płaski Budynek podpiwniczony...

 • Nowy Tomyśl

2023-01-09 do 2023-01-17

Domy w Surowym Stanie

Wykonanie domów w surowym stanie dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 74m². Odpowiedz na nie jako perfekcjonista mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dłużej nie zwlekaj i sporządź wycenę - nie zawiedziesz się!

 • Nowy Tomyśl

2023-01-18 do 2023-01-26

Budowa domu z Ytonga, SSZ, 99m², Cicha Góra

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 99m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwniczony: nie P...

 • Cicha góra

2022-08-08 do 2022-08-16

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych