Dom z cegły we Wrocławiu

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 9 698 640 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
645 035 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od budowania domu w stanie surowym we Wrocławiu

Domy murowane Wrocław

Grupa Euro Inwest Sp. Zo.o.

44 opinie

Gdy poszukujesz rewelacyjnej współpracy to eksperci z Grupa Euro Inwest Sp. Zo.o. są dla Ciebie idealni. Przedzwoń, a specjaliści udzielą odpowiedzi na wszystkie pytania - nie pożałujesz.

Domy od A do Z - Solidny Dom z Pustaka Wrocław

Domy od A do Z

19 opinii

Jeżeli poszukujesz doskonałej jakości wykonywanych usług to eksperci z Domy od A do Z są dla Ciebie idealni. Aby poznać dokładną wycenę skontaktuj się - możesz tylko zyskać.

DAN-BUD Daniel Stojek - Perfekcyjne Domy Murowane Wrocław

DAN-BUD Daniel Stojek

16 opinii

DAN-BUD Daniel Stojek świadczy swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku. Koncentruje się na Klientach z Wrocławia i z sąsiednich miast. Zapraszamy do kontaktu - to Ci się opłaci.

DRM Partner - Doskonałej Jakości Dom Tradycyjny Wrocław

DRM Partner

14 opinii

Firma DRM Partner świadczy swoje usługi w bardzo przystępnej cenie. Skupia się na Klientach z rejonu Wrocławia i z sąsiednich miast. Dłużej nie zwlekaj i poproś o ofertę - nie zawiedziesz się!

Zbigniew Ziobrowski - Doskonały Dom Klasyczny Wrocław

Doskonały Dom Klasyczny Wrocław

12 opinii

Wykonanie domu klasycznego będzie przyjemnością jeśli zatrudnisz tych fachowców. Zbigniew Ziobrowski ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Skontaktuj się i poznaj ofertę - naprawdę warto.

Mariusz Łapot budownictwo - Perfekcyjne Domy w Technologii Tradycyjnej Wrocław

Perfekcyjne Domy w Technologii Tradycyjnej

9 opinii

Uwierz ekspertom w dziedzinie domów w technologii tradycyjnej i zatrudnij Mariusz Łapot budownictwo. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Zapytaj o wycenę dopasowaną do Twoich potrzeb i przekonaj się co firma może Ci zaproponować.

ARCADIUSS Sp. z o.o. - Solidne Domy Murowane Wrocław

ARCADIUSS Sp. z o.o.

8 opinii

Zaufaj fachowcom w dziedzinie domów murowanych i zatrudnij ARCADIUSS Sp. z o.o.. Dokładność z jaką wykonują powierzone im zadania, zaskoczy najbardziej wymagających. Wystarczy, że zadzwonisz, a otrzymasz wycenę, która z całą pewnością będzie godna Twojej uwagi.

Amdar sp. z o. o. - Perfekcyjny Dom Jednorodzinny we Wrocławiu

Perfekcyjny Dom Jednorodzinny we Wrocławiu

7 opinii

Na wypadek jeśli wciąż poszukujesz profesjonalistów od domu jednorodzinnego to powierz tę kwestię specjalistom z Amdar sp. z o. o.. Wrocław i okolice to główny obszar ich działania. Tylko jeden telefon dzieli Cię od otrzymania atrakcyjnej propozycji - skontaktuj się od razu!

AB Tokar-Bud - Najlepsze Domy Murowane Wrocław

Najlepsze Domy Murowane Wrocław

6 opinii

Wykonanie domów murowanych będzie dziecinnie proste jeśli zatrudnisz tych pefekcjonistów. AB Tokar-Bud ma doświadczenie w branży, które zaspokoi najbardziej wymagających. Dodatkowe informacje możesz otrzymać jeszcze dzisiaj.

DOM 3E - Doskonałej Jakości Dom Jednorodzinny Wrocław

Doskonałej Jakości Dom Jednorodzinny

6 opinii

Właśnie wybierasz wartego uwagi partnera, dzięki któremu wprowadzisz w życie swoje plany? DOM 3E jest na to najlepszym rozwiązaniem. Gorąco zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

Najnowsze z 279 zleceń na budowanie domów w stanie surowym we Wrocławiu

Szukam firmy do budowy bliźniaka murowanego, SSO, 470m², Wrocław

Pragniesz znaleźć Klienta jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Wrocław

2024-05-21 do 2024-05-29
dodano 2 dni temu

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 101-150m², Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: w...

 • Wrocław

2024-05-20 do 2024-05-28
dodano 3 dni temu

Dam zlecenie na budowę bliźniaka murowanego, stan deweloperski, 101-150m², Wrocław

Zrealizowanie stanu surowego domu dla tego Zleceniodawcy będzie dziecinnie proste. Ogłoszenie ma treść - Dam zlecenie na budowę bliźniaka murowanego, stan deweloperski, 101-150m². Odpowiedz na nie jako fachowiec mający indywidualne podejście do każdego Klienta, które zachwyci najbardziej wymagających. Wybierz numer i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Wrocław

2024-05-19 do 2024-05-27
dodano 4 dni temu

Zlecę budowę domu murowanego, SSZ, 71-100m², Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: tak Garaż: 1-stanowiskowy Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę: ...

 • Wrocław

2024-05-14 do 2024-05-14

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 151-200m², Wrocław

Zlecający poszukuje rewelacyjnej ceny usług względem jakości wykonania i pisze - Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 151-200m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co możesz zaproponować.

 • Wrocław

2024-05-13 do 2024-05-21

Dam zlecenie na budowę domu murowanego, SSZ, 71-100m², Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: tak Garaż: 2-stanowiskowy Dach: wielospadowy Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty Pozwolenie na budowę...

 • Wrocław

2024-05-13 do 2024-05-20

Dom w Stanie Surowym Wrocław

Wybór tego zlecenia da Ci same korzyści i na 100% Klient, który napisał - "Budowa bud. wielorodzinnego murowanego, stan pod klucz, 690m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zachęcamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Wrocław

2024-05-13 do 2024-05-21

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Wrocław

Oczaruj Klienta profesjonalnym działaniem na terenie Wrocławia. Jako posiadająca wykwalifikowanych pracowników firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie o treści "Zlecę budowę bliźniaka murowanego, Szczegóły w opisie, 360m²" i zapewnij, że budowa domu w stanie surowym zostanie zakończone błyskawicznie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i pokaż co masz do zaoferowania.

 • Wrocław

2024-05-10 do 2024-05-18

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: 1-stanowiskowy Dach: płaski Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na budowę: nie zgło...

 • Wrocław

2024-05-09 do 2024-05-17

Solidne Domy w Surowym Stanie Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: wielospadowy Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na budowę: n...

 • Wrocław

2024-05-06 do 2024-05-14

Niezawodna Firma Budująca Domy w Stanie Surowym

Wyślij ofertę Klientowi jako firma budująca domy w stanie surowym oferująca swoje doświadczenie w miejscowości Wrocław i w okolicznych miastach. Określ jaką ofertą dysponujesz i poznaj dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Wrocław

2024-05-05 do 2024-05-05

Doskonałej Jakości Domy w Surowym Stanie

Ten Klient jeszcze szuka specjalisty od domów w surowym stanie. Napisał zlecenie o treści - Zlecę budowę domu murowanego, stan deweloperski, 36-70m², chcąc skorzystać z wykwalifikowanej kadry. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Wrocław

2024-05-05 do 2024-05-13

Szukam firmy do budowy domu murowanego, stan deweloperski, 201-300m², Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 201-300m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: czterospadowy Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na budowę: ...

 • Wrocław

2024-05-04 do 2024-05-12

Doskonały Dom w Stanie Surowym

Klient poszukuje świetnej współpracy i pisze - Budowa domu murowanego, SSZ, 151-200m². To ogłoszenie perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Zapraszamy do zapoznania się ze zleceniem - bez wątpienia warto.

 • Wrocław

2024-05-03 do 2024-05-11

Zlecę budowę domu murowanego, SSZ, 151-200m², Wrocław

Jeżeli wykonujesz zlecenia na solidna budowa domu w stanie surowym w rejonie Wrocławia i świadczysz usługi z najwyższej półki to trafiłeś w dziesiątkę. Klient, który napisał zlecenie o treści "Zlecę budowę domu murowanego, SSZ, 151-200m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako fachowej firmie. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Wrocław

2024-05-03 do 2024-05-11

Wysokiej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym Wrocław

Rodzaj budynku: Dokończenie budowy Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: fo...

 • Wrocław

2024-05-03 do 2024-05-11

Zapytanie o budowę domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m², Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: 2-stanowiskowy Dach: do uzgodnienia w rozmowie Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na...

 • Wrocław

2024-05-01 do 2024-05-09

Zlecę budowę domu murowanego, SSO, 101-150m², Wrocław

Zainteresowany napisał "Zlecę budowę domu murowanego, SSO, 101-150m²". Jako dobra firma budująca domy w stanie surowym, która jest gotowa pomóc w wyborze odpowiednich rozwiązań, wystarczy, że wyrazisz zainteresowanie podjęciem współpracy, a Zleceniodawcy przekonają się o profesjonalnej obsłudze. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Zleceniodawcę.

 • Wrocław

2024-04-30 do 2024-05-08

Wysokiej Klasy Budowanie Domów w Stanie Surowym

Zlecenie o treści - Szukam firmy do budowy bud. wielorodzinnego murowanego, SSO, 2700m² jest skierowane do fachowca, który świadczy swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Wrocławia i okolic. Zapraszamy do kontaktu - bez wątpienia warto.

 • Wrocław

2024-04-29 do 2024-05-07

Pierwszorzędny Dom w Stanie Surowym

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 36-70m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: tak Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan pod klucz Pozwolenie na budowę: nie zgłoszono...

 • Wrocław

2024-04-28 do 2024-05-06

Budowa Domu w Stanie Surowym Wrocław

Zleceniodawca napisał "Zlecę budowę domu szeregowego murowanego, SSO, 768m²". Przyjmij zlecenie fantastycznej budowy domu w stanie surowym jako ekspert w tej branży. Zawiadom o gotowości do podjęcia prac w miejscowości Dolnośląskie i sąsiednich miast. Wykonaj jeden telefon i prześlij ofertę, która zaskoczy Klienta - na plus.

 • Karwiany

2024-04-23 do 2024-05-01

Zapytanie o budowę domu letniskowego murowanego, stan deweloperski, do 35m², Wrocław

Rodzaj budynku: letniskowy lub rekreacyjny Powierzchnia użytkowa: do 35m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na budow...

 • Wrocław

2024-04-23 do 2024-05-01

Solidna Budowa Domu w Stanie Surowym

Pragniesz znaleźć zlecenia jako godny zaufania profesjonalista z zakresu solidnej budowy domu w stanie surowym z Wrocławia. Pomóż zrealizować Klientowi zlecenie zgłębiając detale jego zgłoszenia o treści - Szukam firmy do budowy domu murowanego, stan pod klucz, 71-100m². Ustal pasujący termin od razu i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wrocław

2024-04-23 do 2024-05-01

Zapytanie o budowę domu murowanego, SSO, 101-150m², Wrocław

Jako dobra firma budująca domy w stanie surowym oraz prawdziwi zawodowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają wieloletnie doświadczenie, złóż ofertę w odpowiedzi na potrzebę tego Klienta. Zapytaj o szczegóły zlecenia, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaproponować.

 • Wrocław

2024-04-22 do 2024-04-30

Zapytanie o budowę bud. wielorodzinnego murowanego, stan deweloperski, 2548m², Wrocław

Rodzaj budynku: wielorodzinny Powierzchnia użytkowa: 2548m² Kondygnacje: 3-piętrowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: 3-stanowiskowy lub więcej Dach: płaski Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na budowę:...

 • Wrocław

2024-04-22 do 2024-04-30

Budowa domu murowanego, SSO, 71-100m², Wrocław

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 71-100m² Kondygnacje: 1-piętrowy Poddasze użytkowe: nie Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan surowy otwarty Pozwolenie na budowę: nie zg...

 • Wrocław

2024-04-22 do 2024-04-30

Staranny Stan Deweloperski Domu

Jeszcze możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zapytanie Klienta jako dobra firma od stanu deweloperskiego domu. Pozwól Klientom wykorzystać Twoje kompetencje oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Otrzymaj propozycję, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaoferować.

 • Iwiny

2024-04-22 do 2024-04-30

Perfekcyjny Stan Deweloperski Domu

Rodzaj budynku: jednorodzinny Powierzchnia użytkowa: 101-150m² Kondygnacje: parterowy Poddasze użytkowe: tak Piwnica: nie Garaż: bez garażu Dach: dwuspadowy Zakres zlecenia: stan deweloperski Pozwolenie na budowę: nie zgło...

 • Wrocław

2024-04-21 do 2024-04-29

Zapytanie o budowę domu murowanego, stan pod klucz, 101-150m², Wrocław

Wciąż możesz złożyć ofertę w odpowiedzi na zlecenie Klienta jako dobra firma od domu w stanie surowym. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz dołączyć do grona zadowolonych Klientów. Umów się na konkretny termin bez zbędnej zwłoki i na własne oczy przekonaj się, że warto!

 • Wrocław

2024-04-20 do 2024-04-28

Dam zlecenie na budowę bliźniaka murowanego, stan deweloperski, 201-300m², Wrocław

Klient napisał "Dam zlecenie na budowę bliźniaka murowanego, stan deweloperski, 201-300m²". Przyjmij zadanie perfekcyjnej budowy domu w stanie surowym jako profesjonalista w tej branży. Zawiadom o gotowości do realizacji prac w miejscowości Wrocław i sąsiednich miast. Przedzwoń, aby uzyskać szczegółowe informacje - naprawdę warto.

 • Wrocław

2024-04-19 do 2024-04-27

Dam zlecenie na budowę bliźniaka murowanego, SSO, 201-300m², Wrocław

Zlecający napisał zgłoszenie o treści "Dam zlecenie na budowę bliźniaka murowanego, SSO, 201-300m²". Jako wiarygodny specjalista w dziedzinie domów w surowym stanie daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Zapytaj o szczegóły, stwórz dopasowaną ofertę i udowodnij co możesz zaproponować.

 • Wrocław

2024-04-18 do 2024-04-26

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych