Dom z cegły w Lubinie

Porównaj oferty od Specjalistów od Domów Murowanych z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 7 168 821 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
552 993 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Posiadanie własnego domu to marzenie oraz cel życiowy wielu osób. Często jednak wiąże się to z koniecznością dopełnienia uciążliwych i kosztownych formalności. Obecnie dostępne są różne rozwiązania, które pozwalają na uproszczenie całej procedury i rozpoczęcie budowy w zdecydowanie krótszym czasie. Domy murowane bez pozwolenia mogą okazać się korzystnym rozwiązaniem. Warto jednak dokładnie zapoznać się z zasadami i kosztami wybudowania tego rodzaju nieruchomości.

Domy bez pozwolenia całoroczne murowane - obecnie przepisy zezwalają na wybudowanie małych rozmiarów budynku, na własnej działce - na zgłoszenie. Powierzchnia nieruchomości nie może przekraczać jednak 35 metrów kwadratowych. Niezbędne jest także, aby dom spełniał wymogi miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego - wyjątkiem od tej zasady są działki rekreacyjne.

Tanie domy murowane na zgłoszenie to rozwiązanie, które wymaga dopełnienia jedynie nielicznych formalności. Domy murowane o powierzchni do 35m2 należy zgłosić do Starostwa Powiatowego albo Urzędu Miasta. Dokumenty, które powinny zostać załączone to akt własności działki, indywidualny projekt, a także plan zagospodarowania przestrzennego danego obszaru. Projektowana nieruchomość powinna być określana w dokumentacji jako budynek służący rekreacji indywidualnej. Jeżeli ta zasada zostanie naruszona - niezbędne będzie wystąpienie o pozwolenie na budowę. Domy murowane bez pozwolenia charakteryzują się co prawda niewielkim metrażem, ale mając sensowny pomysł, można tę przestrzeń doskonale wykorzystać. Firmy budowlane często oferują domy murowane pod klucz - decyzja o inwestycji w tego rodzaju nieruchomość jest więc stosunkowo przystępna finansowo, wygodna i szybka do zrealizowania.

Budowa domu murowanego, wraz z budową dachu, bez pozwolenia, to wydatek zdecydowanie mniejszy niż w przypadku budowy tradycyjnej nieruchomości. Domy murowane to inwestycja, której cena może się znacząco różnić zależnie od projektu. Określenie konkretnego przedziału cenowego jest praktycznie niemożliwe, gdyż na ostateczne koszty ma wpływ wiele czynników, np. wybór materiałów. To one odgrywają tutaj znaczącą rolę. Również wybrany rodzaj wykończenia poszczególnych elementów może odegrać znaczącą rolę i wpłynąć znacząco na ostateczną sumę realizacji. W końcu - lokalizacja i wybrana firma. Zdecydowanie tańsze stawki będą mieli pracownicy indywidualni, a inne renomowane firmy z ugruntowaną pozycją na rynku.

Ranking najlepszych specjalistów od domu w stanie surowym w Lubinie

Domy murowane Lubin

BIEL-BUD mgr inż. Przemysław Bielawski

13 opinii

Podjęcie decyzji o wyborze budowy domu murowaego nie jest łatwą sprawą, dlatego nie zwlekaj - specjaliści z BIEL-BUD mgr inż. Przemysław Bielawski posłużą radą i wybiorą dopasowne rozwiązanie. Dłużej nie zwlekaj i zadzwoń od razu - gwarancja zadowolenia!

BORA-BUD Czereba Rafal - Pierwszorzędny Dom Tradycyjny Lubin

BORA-BUD Czereba Rafal

7 opinii

W dalszym ciągu poszukujesz profesjonalistów od domu tradycyjnego? Skorzystaj z doświadczenia BORA-BUD Czereba Rafal. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Firma Remontowo Budowlana Bud-Mar Marek Pachołków - Solidne Domy Murowane Lubin

Solidne Domy Murowane Lubin

6 opinii

Poszukujesz specjalisty od domów murowanych? Skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Firma Remontowo Budowlana Bud-Mar Marek Pachołków. Skontaktuj się z nimi jeszcze dziś, aby uzyskać szczegółowe informacje.

WEDOBUD SP ZO.0 - Staranny Dom Klasyczny w Lubinie

Staranny Dom Klasyczny w Lubinie

6 opinii

Nadal poszukujesz profesjonalistów od domów murowanych? Powierz tę kwestię specjalistom z WEDOBUD SP ZO.0. Zapraszamy do kontaktu - nie pożałujesz.

Brother Groups Sp. z o.o. - Profesjonalne Domy Murowane Lubin

Brother Groups Sp. z o.o.

4 opinie

Według Ciebie profesjonalne domy murowane to nieprosty temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z tej firmy poradzą Ci i znajdą spełniające Twoje oczekiwania rozwiązanie. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Polly House - Znakomite Domy w Technologii Tradycyjnej Lubin

Znakomite Domy w Technologii Tradycyjnej Lubin

3 opinie

Jeżeli nadal szukasz profesjonalistów od domów murowanych to zaufaj wykwalifikowanym pracownikom Polly House. Lubin i pobliske miasta to główny obszar ich działania. Ofertę otrzymasz po kontakcie.

PHU Lukas-bud Łukasz Zając - Porządne Domy Murowane Lubin

PHU Lukas-bud Łukasz Zając

2 opinie

Poszukujesz specjalisty od domów murowanych? Skorzystaj z doświadczenia PHU Lukas-bud Łukasz Zając. Zachęcamy do zadawania pytań - nie będziesz żałować.

Ares-bud - Znakomite Domy Murowane Lubin

Ares-bud

1 opinia

Szukasz specjalisty od domów murowanych? Powierz tę kwestię specjalistom z Ares-bud. Mają propozycję dla każdego - skontaktuj się i sprawdź.

Oskar - Świetny Dom Tradycyjny Lubin

Świetny Dom Tradycyjny

3 opinie

Oskar świadczy swoje usługi na atrakcyjnych warunkach. Koncentruje się na Klientach z miejscowości Lubin i z sąsiednich miast. Przedstawią Ci dopasowaną propozycję, nie pożałujesz.

Jan Smolar - Porządne Domy Murowane Pod Klucz Lubin

Jan Smolar

1 opinia

Na wypadek jeśli wciąż szukasz dobrej firmy od domów murowanych pod klucz to skorzystaj z wykwalifikowanej kadry Jan Smolar. Lubin i okolice to główny obszar ich działania. Nie trać czasu i poproś o wycenę - gwarancja zadowolenia!

Najnowsze z 206 zleceń na budowanie domów w stanie surowym w Lubinie

Budowa domu z Ytonga, SSZ, 151-200m², Lubin

Poszukujesz pracy jako specjalista od pierwszorzędnego budowania domów w stanie surowym w rejonie Lubina lub na terenie Lubina? Nie czekaj i skontaktuj się teraz - gwarancja zadowolenia!

 • Lubin

2022-12-08 do 2022-12-16
dodano wczoraj o 10:20

Budowa domu z Ytonga, SSO, 101-150m², Lubin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpi...

 • Lubin

2022-11-28 do 2022-12-06

Stan Surowy Domu Lubin

Pragniesz znaleźć zlecenia jako solidny fachowiec? Twoja firma to świetna okazja dla autora zapytania. Zrealizuj zaplanowane przez niego działania. Umów się na rozmowę już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Lubin

2022-11-27 do 2022-12-05

Budowa domu murowanego, SSZ, 151-200m², Lubin

Zlecający poszukuje rewelacyjnej jakości wykonywanych usług, pisząc - Budowa domu murowanego, SSZ, 151-200m². To zlecenie perfekcyjnie pasuje do specjalisty takiego, jak Ty. Pokaż bezkonkurencyjną propozycję temu Zleceniodawcy - nawiąż współpracę niezwłocznie, nie pożałujesz.

 • Lubin

2022-11-20 do 2022-11-28

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSO, 126m², Lubin

Nadal możesz odpowiedzieć na zapotrzebowanie Klienta jako dobra firma od domu w stanie surowym. Pozwól Zlecającym skorzystać z Twoich usług oraz cieszyć z dobrze wydanych pieniędzy. Ustal pasujący termin bez zbędnej zwłoki!

 • Lubin

2022-11-05 do 2022-11-13

Domy w Surowym Stanie Lubin

Wybór tego Klienta da Ci same korzyści i na 100% Klient, który pisze - "Zlecę budowę domu z Porothermu, SSO, 151-200m²", nie będzie żałował współpracy z profesjonalistą z Twojej firmy. Zachęcamy do zapoznania się ze zleceniem - nie będziesz żałować.

 • Ścinawa

2022-10-24 do 2022-11-01

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSZ, 201-300m², Karczowiska

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 201-300m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Karczowiska

2022-10-04 do 2022-10-12

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, SSO, 151-200m², Gorzyca

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpi...

 • Gorzyca

2022-10-04 do 2022-10-12

Fantastyczne Budowanie Domów w Stanie Surowym Lubin

Zleceniodawca napisał "Zapytanie o budowę domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m²". Przyjmij usługę fantastycznego budowania domów w stanie surowym jako specjalista w tej dziedzinie. Zadeklaruj gotowość do podjęcia zleceń z Lubina i pobliskich powiatów. Nie trać czasu - skontaktuj się z nim, aby sporządzić dopasowaną ofertę.

 • Lubin

2022-10-03 do 2022-10-11

Dam zlecenie na budowę domu z Porothermu, SSO, 190m², Lubin

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 190m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwniczony: nie...

 • Lubin

2022-10-02 do 2022-10-10

Doskonałej Jakości Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek pod...

 • Lubin

2022-09-28 do 2022-10-06

Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom w zabudowie bliźniaczej Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 151-200m² Materiał na dach: dachówka cementowa ...

 • Lubin

2022-09-25 do 2022-10-03

Zlecę budowę domu z Porothermu, 101-150m², Lubin

Zleceniodawca poszukuje świetnej ceny usług względem jakości wykonania, pisząc - Zlecę budowę domu z Porothermu, 101-150m². To zapytanie o ofertę perfekcyjnie pasuje do profesjonalisty takiego, jak Ty. Ustal pasujący termin już teraz!

 • Lubin

2022-09-24 do 2022-10-02

Zlecę budowę domu z Ytonga, SSO, 150m², Tymowa

Pragniesz znaleźć Klienta jako godny zaufania profesjonalista? Twoja firma to najlepszy kandydat dla tego Klienta. Pomóż mu wprowadzić plany w życie. Poproś o więcej informacji, stwórz dopasowaną ofertę i zaprezentuj co możesz zaoferować.

 • Tymowa

2022-09-21 do 2022-09-23

Budowa bliźniaka z Ytonga, SSO, 101-150m², Ścinawa

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom w zabudowie bliźniaczej Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: blacha Budynek podpiwni...

 • Ścinawa

2022-09-14 do 2022-09-22

Budowa domu z Ytonga, SSZ, 101-150m², Lubin

Jeśli kusząca cena i rzetelna realizacja powierzonych zadań to Twoje najważniejsze zalety jako eksperta od budowy domu w stanie surowym to zdecyduj się na wykonanie zlecenia - Budowa domu z Ytonga, SSZ, 101-150m². Aby uzyskać dokładne informacje skontaktuj się dziś - naprawdę warto.

 • Lubin

2022-09-08 do 2022-09-16

Dobra Firma Budująca Domy w Stanie Surowym Lubin

Dla Klienta wybranie dobrej firmy budującej domy w stanie surowym nie jest proste, dlatego polecamy Ci zapoznać się ze szczegółami zapytania, z własnej inicjatywy jako prawdziwy fachowiec działający na terenie Lubina, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Przedzwoń i jako specjalista udziel odpowiedzi na wszystkie pytania.

 • Lubin

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapytanie o budowę domu z Ytonga, "pod klucz", 80m², Lubin

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 80m² Materiał na dach: blachodachówka Budynek podpiwnicz...

 • Lubin

2022-09-03 do 2022-09-11

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 133m², Niemstów

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 133m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnic...

 • Niemstów

2022-09-02 do 2022-09-10

Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 133m², Lubin

Zlecający napisał zgłoszenie brzmiące "Szukam firmy do budowy domu z Ytonga, SSO, 133m²". Jako rzetelny ekspert w dziedzinie domu w stanie surowym daj satysfakcję Klientowi i przyjmij zlecenie. Umów się na rozmowę jeszcze dziś i prześlij ofertę.

 • Lubin

2022-08-30 do 2022-09-07

Doskonałej Jakości Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 133m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Lubin

2022-08-30 do 2022-09-07

Szukam firmy do budowy domu z Porothermu, "pod klucz", 36-100m², Lubin

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 36-100m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpi...

 • Lubin

2022-08-30 do 2022-09-07

Zlecę budowę domu z Porothermu, "pod klucz", 101-150m², Lubin

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan "pod klucz" - z całkowitym wykończeniem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podp...

 • Lubin

2022-08-29 do 2022-09-06

Budowa domu z Ytonga, stan deweloperski, 104m², Lubin

Nie marnuj energii i zrealizuj zapytanie o fantastyczna budowa domu w stanie surowym z Lubina. Jeśli chcesz poznać informacje o budżecie skontaktuj się od razu - to Ci się opłaci.

 • Lubin

2022-08-29 do 2022-09-06

Budowanie Domów w Stanie Surowym

Jeśli jesteś firmą z długoletnią praktyką i świadczysz usługi z zakresu budowania domów w stanie surowym odpowiedz na zapytanie ofertowe, które brzmi - Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 144m² i zostało napisane przez sprawdzonego Zleceniodawcę. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dobrego Zleceniodawcę.

 • Lubin

2022-08-23 do 2022-08-31

Świetny Stan Surowy Domu

Technologia: tradycyjna murowana z bloczków Ytong Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy otwarty - bez okien i dachu Powierzchnia obiektu: 133m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwnic...

 • Lubin

2022-08-23 do 2022-08-31

Szukam firmy do budowy budynku, SSO, 101-150m², Lubin

To zlecenie o treści - Szukam firmy do budowy budynku, SSO, 101-150m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi wykorzystując najnowsze trendy na rynku oraz koncentruje się na Klientach z rejonu Lubina i z sąsiednich miast. Określ co możesz zaoferować, aby otrzymać dopasowanego Klienta.

 • Lubin

2022-08-18 do 2022-08-26

Profesjonalny Stan Deweloperski Domu Lubin

Technologia: tradycyjna murowana z Porothermu Budowany obiekt: dom jednorodzinny Zakres zlecenia: stan surowy zamknięty - z oknami i dachem Powierzchnia obiektu: 101-150m² Materiał na dach: dachówka ceramiczna Budynek podpiwn...

 • Raszówka

2022-08-18 do 2022-08-26

Pierwszorzędna Budowa Domu w Stanie Surowym

Olśnij Zleceniodawcę fachowym działaniem w okolicach Lubina. Jako uznana firma budująca domy w stanie surowym wykonaj zapytanie o treści "Dam zlecenie na budowę domu z Ytonga, SSZ, 160m²" i pokaż, że budowa domu w stanie surowym zostanie wykonane szybko. Przedłóż bezkonkurencyjną ofertę temu Klientowi - nawiąż współpracę jak najszybciej, nie pożałujesz.

 • Lubin

2022-08-18 do 2022-08-26

Budowa domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m², Ścinawa

Jeżeli realizujesz zlecenia na pierwszorzędna budowa domu w stanie surowym w rejonie Dolnośląskiego i świadczysz usługi wysokiej jakości w korzystnej cenie to trafiłeś w dobre miejsce. Klient, który napisał zlecenie o treści "Budowa domu z Ytonga, stan deweloperski, 101-150m²", jest gotowy wybrać Twoją ofertę jako fachowej firmie. Szczegółową wycenę możesz wysłać jeszcze dzisiaj, więc nie trać czasu.

 • Ścinawa

2022-08-12 do 2022-11-10

Rewelacyjny Stan Surowy Domu

Ten Klient myśli, że rewelacyjny stan surowy domu to nieprosty temat. Wysłał zgłoszenie o treści "Szukam firmy do budowy domu murowanego, SSO, 151-200m²". Pokaż temu Zleceniodawcy, by nie tracił czasu i jako profesjonalista udzielisz mu rad i znajdziesz spełniające wymagania Klienta rozwiązanie. Skontaktuj się z nimi już teraz, aby uzyskać więcej szczegółów.

 • Karczowiska

2022-08-11 do 2022-08-19

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Domów Murowanych

Najczęstsze pytania o domach murowanych

Ile kosztuje budowa domu?

Koszt budowy domu jednorodzinnego murowanego z roku na rok staje się coraz wyższy. Mają na to wpływ rosnące ceny materiałów, robocizny oraz działek budowlanych.

Najmniejsze koszty generuje budowa domu do stanu surowego, natomiast największe – do stanu deweloperskiego lub nawet pod klucz. Postawienie domu 70 m2 do stanu surowego wiąże się z wydatkami rzędu ok. 130 – 150 tys. zł, do stanu deweloperskiego aż do 350 tys. zł.

Jak możesz zaoszczędzić? Zdecyduj się na indywidualny projekt domu oraz budynek o prostej formie (parterowy i bez piwnicy).

Ile trzeba mieć pieniędzy, żeby zacząć budowę domu?

Zanim zdecydujesz się na budowę domu jednorodzinnego, dowiedz się, ile kosztuje budowa domu oraz oszacuj swój budżet. Jednym ze sposobów jest sporządzenie kosztorysu. Możesz przygotować go samodzielnie, zamówić z projektem lub zlecić jego wykonanie (ok. 1000 zł). Dzięki temu określisz orientacyjne koszty oraz formę finansowania inwestycji (środki własne czy kredyt).

W 2022 roku cena budowy domu w średnim standardzie (wraz z kupnem działki, ogrodem i ogrodzeniem) za m2 powierzchni użytkowej wynosi ok. 5000 – 6000 zł. Czyli na kompleksową budowę domu 100 m2 musisz mieć ok. 500 000 – 600 000 zł.

Budowa domu – od czego zacząć?

Przygotowania do budowy domu zacznij od oszacowania budżetu na tę inwestycję. Następnie przeanalizuj miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego (MPZP) lub decyzję o warunkach zabudowy oraz przejrzyj księgi wieczyste nieruchomości. Te czynności należy wykonać jeszcze przed zakupem działki.

Po zakupie działki wybierz projekt (indywidualny lub gotowy projekt domu jednorodzinnego) oraz zgłoś budowę do urzędu.

Pamiętaj także, aby:

 • wybrać sposób prowadzenia budowy,
 • opracować harmonogram prac wraz z kosztorysem,
 • zatrudnić sprawdzoną firmę budującą domy i kierownika do nadzoru.

Jak wybrać firmę budującą domy?

Wybór firmy budującej domy powinien być przemyślany. Przede wszystkim zwracaj uwagę na ekipy budowlane, które:

 • zatrudniają przynajmniej kilku pracowników,
 • mają doświadczenie branżowe w danym regionie,
 • mogą pochwalić się swoimi realizacjami domów jednorodzinnych,
 • oferują usługi zgodne z Twoimi oczekiwaniami,
 • mają odpowiedni sprzęt i narzędzia do pracy,
 • organizują zaplecze budowlane, dostawę materiałów budowlanych na plac budowy,
 • nie są dostępne od zaraz,
 • przeprowadzają rzeczowe rozmowy,
 • podpisują umowy.

Pamiętaj o zasadzie ograniczonego zaufania i wybieraj tylko sprawdzone i polecane firmy.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Domów Murowanych