Remonty mieszkań w Lubinie

Porównaj oferty od Specjalistów od Remontów Mieszkań z Twojej okolicy.
Obsłużyliśmy już 6 825 886 zleceń.

 • (obsługiwane z Oferteo)
539 414 zarejestrowanych wykonawców
4.97 średnia ocena wszystkich wykonawców
6 minut czas oczekiwania
na pierwsze zgłoszenie

Firmy oferujące remonty mieszkań różnią się od siebie zakresem wykonywanych prac, ceną zlecenia, czy wreszcie dostępnym terminem. Wybór fachowców, którzy podejmą się remontu jest bardzo ważny. Da się wyróżnić kilka cech, którymi charakteryzują się dobre ekipy wykończeniowe, a istotną rolę przy wyborze odgrywać będą rekomendacje znajomych, rodziny oraz byłych klientów. Fachowcy oferujący remonty posiadają zwykle bazę klientów, która dzieli się spostrzeżeniami na temat jakości ich pracy. Wybierając firmę na remont mieszkania warto wziąć pod uwagę, co mówią o niej byli zleceniodawcy – opinii można szukać w sieci lub wśród znajomych.

Oprócz tego zlecenia na remonty należy przekazywać wyłącznie fachowcom dysponującym niezbędnym sprzętem. Jeśli firma wymaga od Ciebie wypożyczania maszyn i urządzeń na własny koszt, weź pod wątpliwość ich rzetelność. Ekipy oferujące remonty i wykończenie podejmują się wykonania zlecenia w określonym czasie i budżecie. Warto zabezpieczyć tym samym swój interes, podpisując umowę z fachowcami.

Zlecenie wykończenia mieszkania może obejmować szeroki zakres robót – od położenia płytek, poprzez tapetowanie, aż do montażu armatury łazienkowej. Dobrze wybrać firmę specjalizującą się w kilku dziedzinach, tak by remont domu przebiegał sprawnie, a przy jego wykonywaniu nie dochodziło do konfliktów pomiędzy różnymi ekipami wykończeniowymi. W doprowadzeniu prac remontowych do końca kluczową rolę odgrywa ich odpowiednie zaplanowanie.

Planowanie remontu trzeba zacząć od określenia zakresu prac. Niekiedy chodzi wyłącznie o odświeżenie mieszkania, a innym razem o skomplikowane zlecenia stolarskie lub przeróbki hydrauliczne. Ustalenie zakresu prac pozwoli zaplanować, w jaki sposób przygotować mieszkanie do wejścia ekipy remontowej. Należy pamiętać, że wykończenia wnętrz pochłaniają znaczny budżet, dlatego przygotowanie odpowiedniej ilości gotówki przez remontem będzie niezbędne. Inny koszt pochłonie montaż drzwi i armatury łazienkowej, a inny kompleksowe szpachlowanie, czy położenie glazury. Ważnym elementem planu będzie nawiązanie kontaktu z fachowcami. Trzeba zorientować się, jakie firmy przyjmują zlecenia na wykończenia mieszkania i czy wolny termin pokrywa się z własnymi oczekiwaniami.

Osoby planujące wykończenia domu powinny przywiązać dużą uwagę do wyboru ekipy remontowej. Liczyć się będzie nie tylko fachowość, ale także zakres wykonywanych robót, cena i termin zlecenia oraz opinie dotychczasowych klientów. Przy planowaniu remontu należy pamiętać o zabezpieczeniu wyposażenia oraz ewentualnym opuszczeniu budynku lub pokoju na czas wykonywania poszczególnych prac. Chodzi zwłaszcza o glazurowanie, czy kompleksową wymianę parkietu, które trudno wykonać przy normalnym korzystaniu z mieszkania.

Remonty mieszkań Lubin - ranking najlepszych firm

Remonty mieszkań Lubin

Mariusz Szafarski

26 opinii

Zrealizuj swoje założenia dzięki solidnemu doświadczeniu firmy Mariusz Szafarski, która świadczy usługi remontowania mieszkań na najwyższym poziomie. Szczegółową ofertę otrzymasz po kontakcie, dlatego nie zwlekaj.

PRZE-TRANSPORT - Remonty Mieszkań Lubin

PRZE-TRANSPORT

21 opinii

Przygotowanie remontów mieszkań będzie banalnie łatwe jeśli zatrudnisz tych fachowców. PRZE-TRANSPORT ma indywidualne podejście do każdego klienta, które zachwyci nawet wyjątkowo wymagających. Dłużej nie zwlekaj i skontaktuj się od razu - gwarantujemy, że będziesz zadowolony!

NevTech instalacje i wykończenia wnętrz - Doskonałe Wykańczanie Mieszkań Lubin

Doskonałe Wykańczanie Mieszkań Lubin

13 opinii

NevTech instalacje i wykończenia wnętrz zapewnia bogatą ofertę doskonałego wykańczania mieszkań gwarantując przy tym rzetelną obsługę, a na życzenie też usługi dodatkowe, które również mogą Cię zainteresować. Realizują wymagania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Katarzyna Hnatczuk - Godna Zaufania Firma Remontowa Lubin

Katarzyna Hnatczuk

4 opinie

Godna zaufania firma remontowa Katarzyna Hnatczuk, która jest gotowa pomóc Ci w wyborze odpowiednich rozwiązań, gdy tylko wyrazisz zainteresowanie ich doskonałą obsługą. Zachęcamy do zadawania pytań - bez wątpienia warto.

Piotrbud - Doskonałe Remonty Mieszkań Lubin

Piotrbud

3 opinie

Jeżeli szukasz jakości wykonywanych usług to specjaliści z Piotrbud są dla Ciebie stworzeni. Ledwie krok dzieli Cię od uzyskania atrakcyjnej propozycji - zadzwoń!

Glazurnik - Korzystne Wykańczanie Mieszkań Lubin

Glazurnik

2 opinie

Dotarcie do korzystnego wykańczania mieszkań może być bardziej skomplikowane niż się oczekiwało, ale Glazurnik na 100% pomoże Ci w znalezieniu dopasowanego produktu. Mają ofertę dla każdego.

DZIURBUD - Firma Remontowa Lubin

DZIURBUD

2 opinie

Ta znakomita firma remontowa to prawdziwi fachowcy, z którymi warto podjąć współpracę, gdyż mają duże doświadczenie. Zdecyduj się szybko - przedzwoń i otrzymaj niewiążącą wycenę, która Cię usatysfakcjonuje.

Usługi budowlane Ł.M - Staranne Remonty Mieszkań w Lubinie

Staranne Remonty Mieszkań w Lubinie

5 opinii

Jesteś zdania, że staranne remonty mieszkań to trudny temat? Nic bardziej mylnego - profesjonaliści z Usługi budowlane Ł.M doradzą Ci i znajdą najlepsze rozwiązanie. Mają ofertę dla każdego - skontaktuj się i sprawdź, nie pożałujesz.

Dp Floor Sp. z o.o. Sp. k. - Znakomite Wykańczanie Mieszkań Lubin

Dp Floor Sp. z o.o. Sp. k.

1 opinia

Szukając wykańczania mieszkań namierzysz firmy, które mają ofertę dla Ciebie, ale firma remontowa Dp Floor Sp. z o.o. Sp. k. nie ma sobie równych. Wykonaj jeden telefon, a otrzymasz ofertę, która Cię zaskoczy - na plus.

Robmar - Pierwszorzędne Remonty Mieszkań Lubin

Pierwszorzędne Remonty Mieszkań Lubin

3 opinie

Jeżeli szukasz dobrej firmy od remontów mieszkań to skorzystaj z doświadczenia Robmar. Lubin to główny obszar ich działania. Ofertę otrzymasz po kontakcie, więc nie trać czasu.

63 Zlecenia - Remonty Mieszkań Lubin

Dam zlecenie na kompleksowe wykończenie mieszkania, 37m², Lubin

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 4 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 37m² Zakres prac do wykonania: ko...

 • Lubin

2022-09-24 do 2022-10-02
dodano wczoraj o 12:56

Niezawodna Firma Remontowa Lubin

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: Strych obić plyta wymienić małe okno, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wyko...

 • Ścinawa

2022-09-22 do 2022-09-30
dodano 3 dni temu

Remonty mieszkań - komu zlecić?

Poniżej przedstawiamy ranking 115 333 Specjalistów od Remontów Mieszkań najlepszych w 2022 roku w poszczególnych miastach powiatowych:

Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 40m², Ścinawa

Klient napisał "Zapotrzebowanie na remont mieszkania, 40m²". Wykonaj usługę wyjątkowego remontowania mieszkań jako ekspert w tej branży. Zawiadom o gotowości do podjęcia prac z okolic Dolnośląskiego i pobliskich miast. Przedzwoń jeszcze dzisiaj - naprawdę warto.

 • Ścinawa

2022-09-21 do 2022-09-29
dodano 4 dni temu

Zlecę generalny remont domu, 39m², Lubin

Zakres zlecenia: wykończenie domu w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: kuchnia, łazienka, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 39m² Zakres prac do wy...

 • Lubin

2022-09-18 do 2022-09-26
dodano 7 dni temu

Pierwszorzędne Usługi Remontu Mieszkania Lubin

Zakres zlecenia: wykończenie mieszkania w stanie deweloperskim Remontowane pomieszczenia: pokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: określony zak...

 • Lubin

2022-09-16 do 2022-09-24

Dam zlecenie na generalny remont domu, 21-50m², Nieszczyce

Zakres zlecenia: prace remontowe w domu Remontowane pomieszczenia: budynek gosodarczy Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: generalny remont Rodza...

 • Nieszczyce

2022-09-15 do 2022-09-23

Generalny remont mieszkania, 20m², Lubin

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 2 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 20m² Zakres prac do wykonania: generalny re...

 • Lubin

2022-09-08 do 2022-09-16

Zapytanie o generalny remont domu, 21-50m², Nieszczyce

Zapytanie o treści - Zapytanie o generalny remont domu, 21-50m² jest zaadresowane do eksperta, który oferuje swoje usługi po wcześniejszym ustaleniu zakresu oraz terminu realizacji oraz skupia się na Klientach z Dolnośląskiego oraz przyległych powiatów. Wykonaj jeden telefon i wyślij wycenę, która na pewno zrobi dobre wrażenie na Kliencie.

 • Nieszczyce

2022-09-06 do 2022-09-14

Zapytanie o generalny remont mieszkania, 21-50m², Lubin

Zdecyduj się na zapytanie dotyczące perfekcyjnego remontowania mieszkań od sprawdzonych zainteresowanych zatrudnieniem w miejscowości Lubin lub okolicy. Ledwie chwila dzieli Cię od dostania atrakcyjnego zapytania o ofertę - sprawdź!

 • Lubin

2022-09-01 do 2022-09-09

Najlepsze Remontowanie Mieszkań Lubin

Zakres zlecenia: prace remontowe w mieszkaniu Remontowane pomieszczenia: kuchnia, pokój, przedpokój Liczba remontowanych pomieszczeń: 3 Łączna powierzchnia remontowanych pomieszczeń: 21-50m² Zakres prac do wykonania: generalny...

 • Lubin

2022-08-28 do 2022-09-05

Otrzymaj zlecenia dla Specjalistów od Remontów Mieszkań

Najczęstsze pytania o remontach mieszkań

Jak znaleźć fachowca do remontu mieszkania?

Po ustaleniu zakresu prac i oszacowaniu budżetu na wykończenie mieszkania lub remont domu, możesz przejść do poszukiwań wykonawcy.

Jak znaleźć profesjonalną firmę remontową? Podpowiadamy:

 • popytaj znajomych i rodziny,
 • poszukaj w Internecie, np. na portalach branżowych i ogłoszeniowych (jak Oferteo.pl) czy w mediach społecznościowych,
 • poproś swojego fachowca (np. od wylewki) o polecenie innego (np. do paneli podłogowych),
 • zapytaj sąsiada, który remontował, przedstawiciela producenta materiałów budowlanych lub w hurtowni z materiałami.

Uwaga! Staraj się oglądać poprzednie realizacje firmy oraz sugerować się opiniami jej klientów.

Ile kosztuje remont mieszkania?

Oferteo.pl wraz ze specjalistami od remontów mieszkań i domów opracowało w 2022 roku cennik usług remontowo-wykończeniowych.

Według zgromadzonych danych za wykończenie mieszkania/domu w stanie deweloperskim należy zapłacić od 400 do 1300 zł za m². Natomiast za remont (prace przygotowawcze i wykończeniowe) od 550 zł/m².

Jak wskazuje portal, podane szacunkowe stawki za usługi remontowe i wykończeniowe są kwotami brutto (z VAT) i uwzględniają jedynie samą robociznę (bez materiałów).

Jakie występują czynności remontowe?

W skład czynności remontowych wchodzi:

 1. Ustalenie planu i zakresu prac – delikatne odświeżenie wnętrza czy kompleksowy remont?
 2. Oszacowanie budżetu potrzebnego na wykończenie wnętrz czy nowoczesny remont. Uwaga! Należy doliczyć dodatkowo ok. 20-30 więcej na nieprzewidziane wydatki.
 3. >Określenie kolejności prac i znalezienie profesjonalnej firmy remontowej.
 4. Wynajem kontenera na odpady budowlane.

Jeśli mieszkasz w bloku, pamiętaj, aby ostrzec swoich sąsiadów o zaplanowanych pracach remontowych, np. poprzez wywieszenie tabliczki informującej o remoncie.

Czy remont wymaga zgłoszenia?

Aktualnie zakres usług remontowych i budowlanych, które wymagają zgłoszenia lub pozwolenia, jest mniejszy niż kiedyś. Warto jednak wiedzieć, jakie prace wymagają zgłoszenia, aby nie narazić się na samowolę budowlaną.

Jakie usługi remontowe i budowlane należy zgłosić w 2022 roku:

 • przebudowę obiektu (potrzebne pozwolenie na budowę);
 • remont budynku, w którym będą zmiany w zakresie przegród zewnętrznych lub elementów konstrukcyjnych.

Jeśli remont polega na bieżącej konserwacji, nie musisz ubiegać się o taką zgodę.

Otrzymaj bezpłatne wyceny od Specjalistów od Remontów Mieszkań
Udostępnij znajomemu